Jump to content

רשמים מהתיקו מול בית"ר בטדי | תוצאה רעה, עמוק בבוץ.

Sawyer

Recommended Posts

אנחנו נמצאים בתקופה לא טובה ולא שאני אומר שכל מה שחשוב זה שלושת הנקודות כי צריכים להסתכל כבר מעבר לזה בשלב הזה של העונה, אבל קודם כל להביא את ה3 נקודות זה מאסט, בית"ר עדיין לא קבוצה מאיימת ואנחנו צריכים ויכולים לנצח את המשחק הזה, דוניס מעבה את ההגנה, מוציא את גלזר ומכניס את דוידזאדה. 

שחקנים: טננבאום בסדר סה"כ, 2 עצירות טובות, צריך לסכן פחות את הבלמים בהלם שלנו. ההגנה אמנם לא ספגה אבל זה בעיקר תודות ליריבה, סבוריט במשחק סביר איכשהו, לא מספיק דומיננטי אבל יציב בהגנה, טיבי גם ממשיך להיות הפחות גרוע בבלמים, הרננדז שמר את המכירה שלו לדקות הסיום, בעייתי. דויזאדה לא היה במשחק רע בהשוואה לעצמו אבל לא תרם כמעט כלום בכללי וקנדיל ללא שינוי, לא מספיק טוב הגנתית מאוד רוצה ומנסה התקפית לא מספיק טוב. הקישור שלנו לא היה מספיק היום, גולסה במשחק לא טוב, היה נראה עייף ולא דומיננטי ביחס לעצמו, פרץ גם לא רשם משחק מבריק, היה שם ועשה את העבודה אבל ללא האקסטרה. ההתקפה קרטעה במיוחד, ביטון עם שיא עונתי לדעתי של איבודים, וגם בלי הרגעי קסם, יונתן במשחק הרע שלו בתקופה האחרונה, כמעט ולא איים ופשיץ' נראה אבוד ובודד בהתקפה לכ"כ הרבה רגעים, מאבד לאט לאט את חדוות המשחק.

שיפוט: מכור. (על הצהובים לבד הוא זוכה בציון הזה, הזייה. ספק אדום שלא היה אפילו פאול ועוד צהוב שני שלא נשרק סתם. פנדל שלא הלך אפילו לואר, 44:57, מחצית ראשונה ופשוט שיפוט נורא. איכסה!)

פיקנטריה:

- 0-0..

- השופט שורק ב44:57

- השמות של החלוץ ההולנדי של ביתר

- חוזז ואיילון נכנסים בחילוף

קשה לי אפילו לקחת את ה"חיובי" מהמשחק הזה, את זה שלא ספגנו או את הרבע שעה הטובה שהצגנו פעמיים בתחילת המחציות, כי זה פשוט לא שווה כלום. אנחנו נראים לא טוב באופן כללי וזה נכון כמעט לכל העונה בליגה ובדרך הזאת אליפות אי אפשר לעשות לא משנה מי היריבות בכלל. הדקות שבהן העפנו כדורים לפשיץ' שבודד לבד עשו לי רע על הלב. 

יום חמישי (3 ימים בנוהל) קריית שמונה, מקוה שנדע לבוא לקחת את הנקודות עד שמבינים איך מסדרים את כל מה שלא עובד כאן.

גרינפלד גרוע.

הרננדז גרוע.

פעם מי יודע כמה שאלמוג נכנס ומכבי מפסיקה לשחק כדורגל.

את גולסה וביטון הוא שחק עד תום.

דור פרץ רמה מעל הליגה.

על היכולת חפרתי מספיק, אבל גרינפלד השופט הכי מתנשא ומאוס שקיים עליך אני אוציא את העצבים.

כמה טעויות ינבלה, כל החלטה אתה חייב לעשות הצגות עם הידיים רק כי שפטת כמה משחקים באלופות בזכות קומבינה מסריחה. אתה תמות בקרוב וכולנו נשמח יחתיכת בן זונה זבל. 

עידן ורד המזדיין בתחת היה צריך לסיים עם שלושה צהובים (מי יתן והוא יפצע שוב בקרוב), אביאל הערס הגנרי הזה צריך לגמור את הקריירה כמה שיותר מהר כי הוא מתפתח להיות שרמוטה גדולה. היה צריך לסיים עם אדום ישיר ועוד שני צהובים לפחות. הייתה התקפה שהוא עשה עבירה של צהוב ועוד אחת ישר אחרי והכלב הראשי מתעלם.

והפנדל שהגיע לנו אוי הפנדל... עאלק הוא לא ראה הבן זונה. ומי זה המזדיין בואר? שישרף כבר כל האיגוד המסריח הזה כמה שיותר מהר. כל שבוע בן זונה יותר גרוע מזיין אותנו בתחת.

הפועל זונה. רדו ליגה ימנאייק.

היה כיף לפרוק.

עד שלא יהיה מישהו חזק במכבי מול השופטים, שיהפוך שולחנות שם כמו הלוזונים והנשיא, דברים לא ישתנו וימשיכו לזיין אותנו. 

23 דקות לפני, החתול הצהוב said:

המאזן הכי גרוע שלנו במחזור 11 מאז עונת 10/11!

(ומי לקחה אליפות אז?.............)

התכוונת מאז 2008/2009

ב10/11 היינו עם 19.

בדיוק גם בדקתי את זה. נתון מזעזע מדי.

רב"ש היה בעל הכבוד לעשות כך

בעיטה עם הפקקים קדימה ברגל של השחקן.

מראים הילוך חוזר, עוד אחד, פנדל ברור.

אין ואר.

ממשיכים לשחק כאילו לא קרה כלום.

ממציאים את עצמם כל פעם מחדש.

3 דקות לפני, avich15 said:

תקנו אותי אם אני טועה- אבל משחק מזעזע בחוץ נגד ביתר הוביל לפיטורין של שוטא, לא? אולי ההיסטוריה תחזור.

שום סיכוי לצערי.

1 דקה לפני, מרגוליס said:

אולי אני טועה..

אבל חוק יתרון עדיין קיים לא? לדעתי לא היה בדיקה בגלל זה. פרץ בעט 

לא חושב שבפנדל יש חוק יתרון.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עידן ורד המזדיין בתחת היה צריך לסיים עם שלושה צהובים (מי יתן והוא יפצע שוב בקרוב), 

נודניק ודי חלאה על המגרש, אבל היה מהיחידים שיצאו (וגם אשתו אגב) לתמיכת במיכה ואצילי ולא היסס לתקוף את הבנות וגם את התקשורת, ועל זה מגיע לו שאפו גדול..

Just now, כהן said:

נודניק ודי חלאה על המגרש, אבל היה מהיחידים שיצאו (וגם אשתו אגב) לתמיכת במיכה ואצילי ולא היסס לתקוף את הבנות וגם את התקשורת, ועל זה מגיע לו שאפו גדול..

שיזדיין

לצערי רק מאמן חדש יכול להכניס אנרגיות בקבוצה ויהיה מאוד קשה למצוא אחד כזה בשלב הזה של העונה, אני בטוח שהאופציה לא נשקלת אפילו בגלל ההעפלה לנוקאאוט.