Jump to content

לך

snufkin

Recommended Posts

16 דקות לפני, Lahav8 said:

אל תשכחו שאנחנו עדיין באמצע הקורונה המחורבנת הזו ובעיצומו של משבר כלכלי עולמי.

אני מניח שגם העסקים של גולדהאר קיבלו מכה והוא סופג הפסדים, ולכן יש מצב שהבלאגן מכבי לא בעדיפות אצלו בימים אלה (ולגמרי מובן אם זה המצב).   

רק להרים טלפון, קודם כל לפטר ולשים את ואן לוון במקום לבינתיים ואח"כ נדבר על מאמן קבוע.

1 דקה לפני, BRoi said:

15:36 והמאמן הכי גרוע שהיה אי פעם למכבי עדיין עובד כמאמן מכבי 

אולי בערך בחודש אפריל תבינו שהוא ישאר עד סוף העונה

20 דקות לפני, דקסטר said:

אולי בערך בחודש אפריל תבינו שהוא ישאר עד סוף העונה

אני מסרב להאמין שההנהלה עד כדי כך מנותקת ושלא אכפת לה, בקצב הזה לא נסיים אפילו מקום 4.

לא צריך להיות גאון כדי להבין שדוניס הוא הסיבה (לפחות רובה) לאיך שאנחנו נראים על הדשא, ולא רק שאין שיפור אלא גם אין אמונה במאמן מצד האוהדים במקרה הטוב וגם מצד השחקנים במקרה הרע.

2 דקות לפני, yuri said:

מה שהכי מדאיג זה שאין מי שמנהל את המערכת. 10 שנים מנהלים את מכבי ברמה אירופאית ואז יצחקי...

היא נוהלה מעולה בעבר ועכשיו היא לא מנוהלת. אין לזה שום קשר ליצחקי. הוא לא מנהל כלום ואין לו מנדט לכלום. יש אנגלידיס באס אמ אסים. זהו. 

מה כולם רוצים מיצחקי אני לא מבין?

סך הכל הוא הצינור בין השחקנים להנהלה לדעתי, אולי גם אחראי על קשר מול סוכנים ושחקנים שעל הכוונת, לא יותר מזה.

לעומת זאת יש את שרון שמקבלת את ההחלטות ומעבירה את הבקשה לאנגלידיס שמחליט או במקרה קיצון מערב את מיץ'..

חייב לחזור אחורה בזמן וקודם כל למנות מנכל שינווט אותנו כמו שצריך, הן מבחינת הצעירים, המושאלים וכו'  ..

17 דקות לפני, Naor23 said:

אני מסרב להאמין שההנהלה עד כדי כך מנותקת ושלא אכפת לה, בקצב הזה לא נסיים אפילו מקום 4.

לא צריך להיות גאון כדי להבין שדוניס הוא הסיבה (לפחות רובה) לאיך שאנחנו נראים על הדשא, ולא רק שאין שיפור אלא גם אין אמונה במאמן מצד האוהדים במקרה הטוב וגם מצד השחקנים במקרה הרע.

מי זה ההנהלה?

6 דקות לפני, דקסטר said:

מי זה ההנהלה?

שאלה טובה, אני לא יודע יותר ממך, גורם שמעורב ונמצא במערכת יום יום שיכול להניע החלטות קדימה, כנראה שיצחקי.

להגיד שגולדהאר ואנגלידיס יודעים מה מתחרש פה בזכוכית מגדלת? די ברור שלא, אבל אני מאוד רוצה להאמין שיצחקי כבר דיבר עם אנגלידיס על המצב בקבוצה ועל הצורך במציאת מאמן אחר.

לא צריך להגזים ולהגיד שלאף אחד במערכת לא אכפת מכלום והם אומרים "שיסתדרו עם מה שיש עד הסוף העונה כי ככה יצא", יש גבול ויש סטנדרטים, ואם נפסיד עכשיו 10 משחקים רצוף?

17 דקות לפני, Naor23 said:

לא צריך להגזים ולהגיד שלאף אחד במערכת לא אכפת מכלום והם אומרים "שיסתדרו עם מה שיש עד הסוף העונה כי ככה יצא", יש גבול ויש סטנדרטים, ואם נפסיד עכשיו 10 משחקים רצוף?

לא אמרתי שלא איכפת מכלום אבל בהחלט נראה לי פחות או יותר "שיסתדרו עם מה שיש"

מניח שאם נזחל את העונה הזו במקומות 2-4 לא ישתנה דבר. במקרה קיצון כמו שכתבת אני חושב שלמיטש כבר לא תהיה ברירה.

32 דקות לפני, קובי השועל said:

מה כולם רוצים מיצחקי אני לא מבין?

סך הכל הוא הצינור בין השחקנים להנהלה לדעתי, אולי גם אחראי על קשר מול סוכנים ושחקנים שעל הכוונת, לא יותר מזה.

לעומת זאת יש את שרון שמקבלת את ההחלטות ומעבירה את הבקשה לאנגלידיס שמחליט או במקרה קיצון מערב את מיץ'..

חייב לחזור אחורה בזמן וקודם כל למנות מנכל שינווט אותנו כמו שצריך, הן מבחינת הצעירים, המושאלים וכו'  ..

הנקודה היא שאין הנהלה! 

יצחקי לא אשם, אשם מי שהשאיר אותו כסמכות מיקצועית בלעדית.

מה שאני רוצה לומר לפני מאמן, צריך להביא מנכ״ל שיעשה פה סדר וינווט. כרגע זה רחוק מסטנדרטים אירופיים אליהם הורגלנו.

24 דקות לפני, דקסטר said:

לא אמרתי שלא איכפת מכלום אבל בהחלט נראה לי פחות או יותר "שיסתדרו עם מה שיש"

מניח שאם נזחל את העונה הזו במקומות 2-4 לא ישתנה דבר. במקרה קיצון כמו שכתבת אני חושב שלמיטש כבר לא תהיה ברירה.

אז לפי דבריך מה מונע ממנו לא לנקוט באמצעים כבר עכשיו?

כרגע המגמה של הקבוצה היא למטה לא למעלה, אם יעשה שינוי עכשיו אז יהיה עוד אפשר להוציא משהו מהעונה הזאת.

אם המגמה הנוכחית תמשך ולא יעשה שינוי זה לא יהיה מנותק לצפות שבסוף נגרד פלייאוף עליון.

נערך.

פוטר מאא"ק אתונה בגלל תוצאות לא טובות, פוטר מפאוק בגלל תוצאות לא טובות, פוטר מאפועל (פעמיים) בגלל תוצאות לא טובות. וכנראה שיפוטר ממכבי בגלל תוצאות לא טובות בליגה.

הצליח עם קבוצות קטנות בעיקר, רשם הישגים במסגרת גביע ואירופה. מיץ׳/אנגלידיס החליטו שזה המאמן שיביא את מכבי רחוק באירופה- ופגעו. 

השאלה מה עם הליגה? באפועל הוא פוטר פעמיים למרות שעלה איתם לליגת אלופות

5 דקות לפני, Naor23 said:

אז לפי דבריך מה מונע ממנו לא לנקוט באמצעים כבר עכשיו?

כרגע המגמה של הקבוצה היא למטה לא למעלה, אם יעשה שינוי עכשיו אז יהיה עוד אפשר להוציא משהו מהעונה הזאת, מצד שני במקרה הגרוע שאתה מדבר עליו אפשרי גם שנגרד פלייאוף עליון.

אני לא באמת יכול להיכנס לראש שלו אבל יכול להיות שהוא חושב שהכלים מספיקים כדי לא לרדת ממקומות 4-6 בשבועות הקרובים ולהלחם על לסיים 2-3 בסופו של דבר

שאלה - מי יושב בישיבת אסטרטגיית חיזוק הקבוצה?

יצחקי, תמם ודוניס? מה האינפוט של תמם בקטע המקצועי? של יצחקי?

וואלה לא ברור לי כל הסיפור הזה. הנהלה מאוד מוזרה.

לא נראה לי שיש אוטוריטה מקצועית בכלל שמסתכלת לטווח הארוך. אחרי שמנספורד עזב, עושה רושם שאיביץ מילא את התפקיד הזה בצורה כזאת או אחרת.

6 דקות לפני, דקסטר said:

אני לא באמת יכול להיכנס לראש שלו אבל יכול להיות שהוא חושב שהכלים מספיקים כדי לא לרדת ממקומות 4-6 בשבועות הקרובים ולהלחם על לסיים 2-3 בסופו של דבר

הבעיה שהקצב שלנו הוא גם לא של 2-3, והסגל הזה שווה הרבה יותר מהיכולת הקיימת.

32 דקות לפני, yuri said:

הנקודה היא שאין הנהלה! 

יצחקי לא אשם, אשם מי שהשאיר אותו כסמכות מיקצועית בלעדית.

מה שאני רוצה לומר לפני מאמן, צריך להביא מנכ״ל שיעשה פה סדר וינווט. כרגע זה רחוק מסטנדרטים אירופיים אליהם הורגלנו.

אז תקרא לילד בשמו- מכבי כרגע קצת מופקרת על ידי הבעלים שלה. אם אין הנהלה זה כי הוא לא מתעניין בזה שתיהיה הנהלה. לא יודע איזה סמכות מקצועית בלעדית הוא יצחקי. אלו רק ניחושים והשערות. כדאי לשחרר מהש.ג זה לא מוביל לכלום אף פעם. 

לפני3 שעות , המכבייה said:

מסכים לגמרי. בחירה אומללה של אנגלידיס. אוטוולד היה מינוי הרבה יותר הגיוני וזמין.

דווקא הרזומה של דוניס היה מאוד מבטיח

"המאמן היווני הטוב ביותר" הבטיחו לנו

מצד שני הבטיחו לנו גם את "השוער היווני הטוב ביותר"

אז לא יודע