Jump to content

מכבי - בית"ר | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, Wade said:

תקשיב, כל פעם שאנחנו מתרחקים עוד קצת מהאליפות אתה קופץ עם תגובות מהתחת. השלב הבא יהיה שתראה שאנחנו מגרדים פלייאוף עליון ותספר לי על האליפות ב67׳ ואיך הגענו ממקום 12 לדריסה של הליגה. 

וואלה, מעניין לראות את השלב הבא האמת. 

תגובות מהתחת? עובדתית לקחנו אליפות מול חיפה הרבה יותר חזקה אחרי פיגור של 9 הפרש. אתה לא רוצה להאמין? מבחינתך העונה גמורה? סבבה, תחזור לכאן בקיץ. 

מה אתם עדיין מצפים

כל משחק אתם מפתחים ציפיות ובסוף מתעצבנים.

דיי הלכה העונה 

מהפגרה היה אפשר לראות שאנחנו הולכים לעונה חרא

ולהנהלה יש חלק גדול מאוד בזה

1 דקה לפני, kikoman said:

קודם כל זכותך להיות אופטימי ולהאמין,

אבל לקרוא לאחרים לוזרים בכיינים ושאר הירקות, לא קשור לפסימיות

גם היום אני מוכן שדוניס ייקח אליפות וגביע אירופה, אבל אין לו את זה, לא תפור לקבוצה גדולה

אתה לא מנצח רק בצד אחד של המגרש והכי גרוע חיפלה לא מדגדגת באחוזי הצלחה מה שהיה פה העשור,

פשוט לתת להם אליפות על מגש

כי לבוא ולנפנף לאנשים פה עם כל מיני התבטאויות כמו "הדוניסים" זה יותר טוב... 

בוא.. אתה נהנה מזה כאילו אתה מחכה שאנחנו נפסיד רק כדי שתוכל לבוא ולהגיד "תיכף יבואו הדוניסים" כאילו זו איזו מלת גנאי שאנחנו מנסים להישאר אופטימיים ולקוות שננצח. 

כולנו רוצים להיראות יותר טוב בלי קשר למאמן כזה או אחר, וגם אם תגיד עוד אלף פעם שהוא לא מאמן ואני אגיד שאני עוד מאמין שיש מצב לשינוי לא אני ולא אתה קובעים מי יהיה המאמן במכבי. אז כל הציניות הזאת מיותרת. זה לא מועיל וסתם מתסיס, תגובות שהייתי מצפה לראות מאוהדי היריבות שלנו.

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

תגובות מהתחת? עובדתית לקחנו אליפות מול חיפה הרבה יותר חזקה אחרי פיגור של 9 הפרש. אתה לא רוצה להאמין? מבחינתך העונה גמורה? סבבה, תחזור לכאן בקיץ. 

מזה עובדתית. הפער אותי אישית לא מלחיץ 8 זה בהחלט פער סגיר.  אבל איך כתה רואה תקבוצה הזאת לוקחת פה אליפות אתה כאילו לא רואה שהקבוצה מתה. אם לא יזעזעו, זה לא יקרה יש מאין. אין פה ניסים.

מה זה קשור אבל לעובדה שיש פה מאמן שהוא לא מאמן? מה אתה רוצה להמשיך להאכיל אותנו עם סיפורים על אליפויות היראויות של פעם באף פעם? אין דרך, אין שיטה, אין מערך קבוע. יש רוטציה, אין רוטציה, שחקנים שלא משחקים פתאום עולים בהרכב או חילוף ראשון, שחקני מפתח פתאום משחקים בתפקידים לא שלהם. אין. לך. מאמן. אתה יכול להמשיך להאכיל אותנו חארטות כאן ולקפוץ כל פעם כמו איזה הזוי להגן על דוניס, וכל פעם לשלוף איזה ״עומס מהאירופית״ או ״זה השחקנים״ או ״32 באירופית״ וגם קצת ״היו דברים מעולם״ אבל שום דבר לא ישנה את העובדה שאין. לך. מאמן.

ובכל פעם שאתה תהיה פה בשביל לחרטט עוד קצת שזה הכל חוץ מהמאמן, אני אקפוץ להגיד שזה רק הוא. 

7 דקות לפני, Krishi said:

יפה, ואז ניצחת עוד כמה, וחיפה איבדה נקודה פה נקודה שם, וניצחתם גם אותם על הדרך. אתה לא רוצה להאמין אל תאמין, אני רוצה להאמין. מה נשאר לי? לשבת ולהתבכיין פה בפורום כמה אנחנו גרועים וכמה המאמן חסר מושג? לא מתאים לי באופי מה לעשות. אני אוהד מכבי לא כ"ס 

קרישי עזוב אותך, אל תנסה להצדיק את עצמך בפני כל מיני אפסים שמנצלים את הבמה לעשות פרובוקציות.

זה מכבי, והיום לדרוך על הפרצוף שלהם תמיד אורב בפינה.

6 דקות לפני, כהן said:

עדיף להשאיל את קארצב ואלמוג לאחת מהקבוצות שציינת, שם הם גם יקבלו דקות וגם יהיה להם מטרות ולחץ (לא לרדת ליגה אומנם, אבל גם זו מטרה חשובה) ולא להתבזבז בקבוצה שרק מחכה לשריקת הסיום של המחזור האחרון..

אני לא מסכים.

לדעתי אין דרך חזרה עם שני אלה, אם הם לא ישחקו העונה במכבי הם לא ישחקו יותר במכבי.

Just now, itanar said:

צריך רכש זר להגנה ולהתקפה.

בואו, 3 זרים זה בדיחה.

המאמן שלך לא פוגע מה יעזור רכש?

ההכנה שלו למשחק היום שוב טרגדיה, הוא החליט שהוא לא רוצה לספוג אז מכבי פתחה בטמפו נמוך. חיכה לרבע השעה האחרונה ואז פירק את הקבוצה

ביטון, גולסה, כהן שהם האחראים על השערים והבישולים שלך בחוץ. מכבי נראתה מביך וזה לא רכש, הוא איבד את הספסל שמת שיפטרו אותו.

רצית לנצח חצי שני? זו תוכנית המשחק? תפתח עם הילדים שירוצו יעשו לחץ ירגישו חלק וישמרו על השער, חצי שני תכניס את האסים שלך ותגמור את זה

6 דקות לפני, Wade said:

מה זה קשור אבל לעובדה שיש פה מאמן שהוא לא מאמן? מה אתה רוצה להמשיך להאכיל אותנו עם סיפורים על אליפויות היראויות של פעם באף פעם? אין דרך, אין שיטה, אין מערך קבוע. יש רוטציה, אין רוטציה, שחקנים שלא משחקים פתאום עולים בהרכב או חילוף ראשון, שחקני מפתח פתאום משחקים בתפקידים לא שלהם. אין. לך. מאמן. אתה יכול להמשיך להאכיל אותנו חארטות כאן ולקפוץ כל פעם כמו איזה הזוי להגן על דוניס, וכל פעם לשלוף איזה ״עומס מהאירופית״ או ״זה השחקנים״ או ״32 באירופית״ וגם קצת ״היו דברים מעולם״ אבל שום דבר לא ישנה את העובדה שאין. לך. מאמן.

ובכל פעם שאתה תהיה פה בשביל לחרטט עוד קצת שזה הכל חוץ מהמאמן, אני אקפוץ להגיד שזה רק הוא. 

וכל פעם שאתה תנפיץ שטויות אז אני אהיה כאן לתקן אותך (עד שיימאס לי לפחות). להגיד אין מערך קבוע, כאילו קבוצת כדורגל חייבת לרוץ עם מערך אחד עונה שלמה. 

כאילו בכר או איביץ' לא שינו מערכים תוך כדי משחק או תוך כדי עונה. אם הוא היה נשאר עם ה-4-3-3 כמו בכל החודש האחרון, היו אומרים מקובע. הוא שינה ל-5-3-2, אז אין מערך קבוע. 

דניאל, טיבי, הרננדז, גולסה, פרץ, דן ביטון, יוני ופשיץ' פתחו לדעתי חודש רצוף. קנדיל וסבוריט שיחקו בכל המשחקים חוץ מאחד בשביל מנוחה. אז על איזו רוטציה אתה מדבר? 

ואתה יכול להמשיך לפנטז שפוצ'טינו או אלגרי יחתמו במכבי מחר בבוקר ויהפכו את העונה, אבל אני חושב שהרבה יותר נכון יהיה לחזק את הקבוצה ב-3 זרים כי כסף יש. 

2 דקות לפני, Krishi said:

בוא.. אתה נהנה מזה כאילו אתה מחכה שאנחנו נפסיד רק כדי שתוכל לבוא ולהגיד "תיכף יבואו הדוניסים" כאילו זו איזו מלת גנאי שאנחנו מנסים להישאר אופטימיים ולקוות שננצח. 

כולנו רוצים להיראות יותר טוב בלי קשר למאמן כזה או אחר, וגם אם תגיד עוד אלף פעם שהוא לא מאמן ואני אגיד שאני עוד מאמין שיש מצב לשינוי לא אני ולא אתה קובעים מי יהיה המאמן במכבי. אז כל הציניות הזאת מיותרת. זה לא מועיל וסתם מתסיס, תגובות שהייתי מצפה לראות מאוהדי היריבות שלנו.

אחי אתה מתאמץ סתם

אין טעם להגיב באמת

6 דקות לפני, Krishi said:

אתה לא מבין הם לא אוהדים כמוך

אלו אנשים מזדמנים, שאם חודש חודשיים לא הולך, מעבירים למאסטר שף וסוגרים את הקבוצה

הם לא יהיו שם כשקשה הם לא מסוגלים מנטלית, הם לא מאמינים, ובטח שלא מגיעים, רק כשהקבוצה לוקחת אליפויות הם נזכרים

מה אתה מתווכח איתם

1 דקה לפני, אלחנדרו קניג said:

המאמן שלך לא פוגע מה יעזור רכש?

ההכנה שלו למשחק היום שוב טרגדיה, הוא החליט שהוא לא רוצה לספוג אז מכבי פתחה בטמפו נמוך. חיכה לרבע השעה האחרונה ואז פירק את הקבוצה

ביטון, גולסה, כהן שהם האחראים על השערים והבישולים שלך בחוץ. מכבי נראתה מביך וזה לא רכש, הוא איבד את הספסל שמת שיפטרו אותו.

ביטון היה חלש, כנ"ל גולסה.

את יוני לא הייתי מוציא.

אין זרים שיעשו את ההבדל בהגנה ומקדימה. פשיץ' טוב אבל המשחק לא קרוב אליו כי ביטון מאבד כל כדור והמגינים ברמה נמוכה.

וכל פעם שאתה תנפיץ שטויות אז אני אהיה כאן לתקן אותך (עד שיימאס לי לפחות). להגיד אין מערך קבוע, כאילו קבוצת כדורגל חייבת לרוץ עם מערך אחד עונה שלמה. 

כאילו בכר או איביץ' לא שינו מערכים תוך כדי משחק או תוך כדי עונה. אם הוא היה נשאר עם ה-4-3-3 כמו בכל החודש האחרון, היו אומרים מקובע. הוא שינה ל-5-3-2, אז אין מערך קבוע. 

דניאל, טיבי, הרננדז, גולסה, פרץ, דן ביטון, יוני ופשיץ' פתחו לדעתי חודש רצוף. קנדיל וסבוריט שיחקו בכל המשחקים חוץ מאחד בשביל מנוחה. אז על איזו רוטציה אתה מדבר? 

ואתה יכול להמשיך לפנטז שפוצ'טינו או אלגרי יחתמו במכבי מחר בבוקר ויהפכו את העונה, אבל אני חושב שהרבה יותר נכון יהיה לחזק את הקבוצה ב-3 זרים כי כסף יש. 

לא מביא שום חיזוק אם המאמן הזה נשאר, אין טעם.

הוא לא מאמן וחבל לבזבז סתם על שחקנים אם למאמן אין מושג.

אם כבר, אז להחתים שחקנים לטווח ארוך שהוא לא יהיה פה עד אז.

הקבוצה שמחליפה הכי הרבה שיטות (גם תוך כדי משחק) בליגה - ויש לנו את הסגל הכי טוב!!! זה לא צריך לקרות. רק קבוצות חלשות משנות שיטה בכמות כזאת.

מה שמוכיח שהוא מאמן לקבוצות קטנות ולא יותר.

כל מאמן שיגיע לפה (גם ישראלי) עדיף על הליצן הזה

2 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

רצית לנצח חצי שני? זו תוכנית המשחק? תפתח עם הילדים שירוצו יעשו לחץ ירגישו חלק וישמרו על השער, חצי שני תכניס את האסים שלך ותגמור את זה

כן אבל אם הוא עולה עם הצעירים בתחילת המשחק אז ״למה הוא פותח משחקים בצורה לא טובה״, ״למה הוא מחכה ולמה הוא לא מכניס אותם״

אותם אנשים שאומרים את זה זה האנשים שמסתכלים נטו על התוצאה, אם מפסידים/תיקו- דוניס רע. אם מנצחים - יש דרך 

*יש פה כאלה שמבקרים את דוניס לאורך זמן וזה בסדר, אבל אלה שמשנים כל שבוע משגעים אותי 

כרישי מה אתה חושב? שאנשים מעדיפים שנפסיד כדי שהם יגידו שהוא לא מאמן? אתה רציני? אני אגיד את דעתי, אין לי מושג בכדורגל, מאמן שעושה חילופים בדקה 71 ואז בדקה 88 החילוף הזוי, אין לו מושג. הקבוצה לא עושה כלום ולא מאומנת, ממנו לא תבוא הישועה. עכשיו מה זה אומר? שאני רוצה שנפסיד? הלוואי שיביא אליפות ויצחק לי בפנים ,אבל זה לא יקרה, אין הוקוס פוקוס, אנחנו משחקים חרא מתחילת העונה וזה רק מתדרדר. אין שום קשר ללוזריות, לדוניסים או לכל מיני שטויות, מי שבחר אותו בלית ברירה, הוא אותו אחד שבגללו יש שלושה זרים, אותו אחד שבגללו לא הבאנו מחליפים תמיכה ואצילי אותו אחד ששיחרר את ג'ראלדש בצורה שערורייתית.

ואני אסכם בזה שאם אחד מהארגונים של גולדהאר היה מתנהל כמו מכבי מאז הקיץ, הוא היה בועט אותו קיבינימט.

3 דקות לפני, itanar said:

ביטון היה חלש, כנ"ל גולסה.

את יוני לא הייתי מוציא.

אין זרים שיעשו את ההבדל בהגנה ומקדימה. פשיץ' טוב אבל המשחק לא קרוב אליו כי ביטון מאבד כל כדור והמגינים ברמה נמוכה.

הם משחקים בלי הפסקה, בכלל לא חוששים לאבד את המקום כי דוניס מפחד על שלו יותר. 

ההכנה שלו לא טובה ואז הלחץ מתבטא בניהול עם חילופים באמת מביכים אין דרך אחרת לתאר אותם. רכש רק יקנה לו אויר בחדר הלבשה אבל השטנץ ישאר