Jump to content

מכבי - בית"ר | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

בשלב הזה של העונה חייב להיסגר על שיטת משחק, מערך, שלד שחקנים. 

פשוט אין דרך, כיוון, שום דבר שיכול להסביר מה הוא רוצה מהקבוצה, רואים שגם השחקנים לא מבינים מה רוצים מהם

לרוב אני בא בתלונות לשחקנים, מה שקרה ברבע השעה האחרונה ממחיש שיש אשם אחד, דוניס.

הקבוצה מבולבלת, אין מערך מסודר, אין היררכייה בסגל, שחקנים רצים אחד על השני, הוא חייב ללכת. היום!

Just now, Wade said:

רוצה גם אופטימיות. איך קריית שמונה זה להיות או לחדול עם התוצאה היום?

ניצחת בק״ש. נתת רביעייה אחושרמוטה. במקרה הטוב אחושרמוטה שיש סטטוס קוו אתה רחוק 8 נקודות, זה בלי לדבר על העובדה שאתה עדיין מגרד פלייאוף עליון. איפה הלהיות או לחדול פה?

נולדת ב-2003 או שראית את האליפות ההיא? 

3 דקות לפני, thunderbolt said:

מה שהכי משגע אותי זה שחוליית ההגנה שלנו עוד רגע בבית אבות, ולא נראה שלמישהו בהנהלה בכלל אכפת מזה. ככה זה כשאין מנהל מקצועי כנראה.

יביאו איזה נחמיאס עוד מישהו כזה בהעברה חופשית ויתפללו לטיבי החדש. המשפט האחרון שלך הוא לב העניין, ולזה יש כתובת אחת מאוד ברורה שנמצאת הרחק מעבר לים, אבל כל עוד ימשיכו לרקוד מה יפית בפני הבוס הגדול, ולא להצביע על הכשלים שלו, וכן, יש לו כשלים בעונה האחרונה, אל תצפה לשינוי..

1 דקה לפני, Wade said:

רוצה גם אופטימיות. איך קריית שמונה זה להיות או לחדול עם התוצאה היום?

ניצחת בק״ש. נתת רביעייה אחושרמוטה. במקרה הטוב אחושרמוטה שיש סטטוס קוו אתה רחוק 8 נקודות, זה בלי לדבר על העובדה שאתה עדיין מגרד פלייאוף עליון. איפה הלהיות או לחדול פה?

יפה, ואז ניצחת עוד כמה, וחיפה איבדה נקודה פה נקודה שם, וניצחתם גם אותם על הדרך. אתה לא רוצה להאמין אל תאמין, אני רוצה להאמין. מה נשאר לי? לשבת ולהתבכיין פה בפורום כמה אנחנו גרועים וכמה המאמן חסר מושג? לא מתאים לי באופי מה לעשות. אני אוהד מכבי לא כ"ס 

Just now, מכביסט לעד said:

פנדל מקרי בדקה 95 זה מבחינתי לא לנצח.

ואם ניקח אליפות רק מפנדלים כאלה, לא תחגוג כי מבחינתך אנחנו מקום 2?

Just now, מכביזם זה בדם said:

תקשיב, כל פעם שאנחנו מתרחקים עוד קצת מהאליפות אתה קופץ עם תגובות מהתחת. השלב הבא יהיה שתראה שאנחנו מגרדים פלייאוף עליון ותספר לי על האליפות ב67׳ ואיך הגענו ממקום 12 לדריסה של הליגה. 

וואלה, מעניין לראות את השלב הבא האמת. 

2 דקות לפני, Krishi said:

אני לא מבין מה אתה רוצה ממני

אני מנסה לשמור על אופטימיות, ככה אני, לא טוב לך אל תקרא ודלג הלאה

קודם כל זכותך להיות אופטימי ולהאמין,

אבל לקרוא לאחרים לוזרים בכיינים ושאר הירקות, לא קשור לפסימיות

גם היום אני מוכן שדוניס ייקח אליפות וגביע אירופה, אבל אין לו את זה, לא תפור לקבוצה גדולה

אתה לא מנצח רק בצד אחד של המגרש והכי גרוע חיפלה לא מדגדגת באחוזי הצלחה מה שהיה פה העשור,

פשוט לתת להם אליפות על מגש

לא יודע אם מישהו קלט. 

זה היה נראה כאילו חוזז מנסה להסביר לעלי מוחמד את ההזייה של דוניס ברבע שעה האחרונה של המשחק. 

מאמן שלא מבין כלום. מכניס שוב את טב"ח במערך כזה לכנף ימין. מאז שנכנס הוא פאקינג על תקן מגן ימני!

נורא. שיעשה איתנו חסד ויילך מאיתנו כבר. אין לי דבר אישי נגדו, זה פשוט לא זה. 

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

How worrie are you

Worriee

How worrieed are youu

זה ה״3:1 זו לא תבוסה?״ שלנו שאנחנו צוחקים על חיפה עכשיו חיפה יצחקו על זה

Just now, מכביזם זה בדם said:

ואם ניקח אליפות רק מפנדלים כאלה, לא תחגוג כי מבחינתך אנחנו מקום 2?

הבנו פרובוקטור, תרקוד על הדם השותת לבריאות, תרים כוסית עם עצמך כי אין לך חברים בטוח.

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

אתה צודק.

מצד שני, כמה מקרים כמו 2003 היו? לא רק למכבי. בכלל.

לא מוכר לי כרגע מקרה נוסף של קבוצה שעשתה שינוי כזה במהלך עונה חוץ ממכבי 2003 וחיפה של 84' (שנהנתה גם מקריסה מדהימה של מי שהייתה במקום ה-1).

זה נכון שדברים כאלו קרו בכדורגל. אבל ההסתברות אליהן היא נמוכה ביותר. 

מה גם, שמכבי 2003 וחיפה 84' באו מאחורה. מכבי של 2021 חווה עכשיו נפילה מהאולימפוס. הרבה יותר קשה להתרומם במצב המנטלי הזה לעומת מצב שבו לא רצתה לאליפות בבאמת כבר כמה שנים כמו מכבי 03' .

1 דקה לפני, Krishi said:

יפה, ואז ניצחת עוד כמה, וחיפה איבדה נקודה פה נקודה שם, וניצחתם גם אותם על הדרך. אתה לא רוצה להאמין אל תאמין, אני רוצה להאמין. מה נשאר לי? לשבת ולהתבכיין פה בפורום כמה אנחנו גרועים וכמה המאמן חסר מושג? לא מתאים לי באופי מה לעשות. אני אוהד מכבי לא כ"ס 

....ויש לנו מול חיפה 9 נקודות בקופה...מעשית אתה צודק, אבל הקבוצה צריכה להתחזק מאוד כדי לצאת מהבור.

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

טוב כפרה, אנחנו באיירן מינכן שפחות מ-5-0 לא נחשב ניצחון. 

אני לא יודע אם דוניס זה אבא או דוד או מה הקשר שלכם אבל אתה חייב להפסיק. אתה מביך את עצמך.

Just now, turgi said:

יש גם עונות כאלה.

לנצח את כפס וחדרה אפשר גם עם קארצב, אלמוג ויואב זיו על הקווים.

עדיף להשאיל את קארצב ואלמוג לאחת מהקבוצות שציינת, שם הם גם יקבלו דקות וגם יהיה להם מטרות ולחץ (לא לרדת ליגה אומנם, אבל גם זו מטרה חשובה) ולא להתבזבז בקבוצה שרק מחכה לשריקת הסיום של המחזור האחרון..

2 דקות לפני, Wade said:

תקשיב, כל פעם שאנחנו מתרחקים עוד קצת מהאליפות אתה קופץ עם תגובות מהתחת. השלב הבא יהיה שתראה שאנחנו מגרדים פלייאוף עליון ותספר לי על האליפות ב67׳ ואיך הגענו ממקום 12 לדריסה של הליגה. 

וואלה, מעניין לראות את השלב הבא האמת. 

ב-67' פתחנו את העונה עם 6 משחקים בלי ניצחון ובסף לקחנו אליפות ;)

Just now, החתול הצהוב said:

ב-67' פתחנו את העונה עם 6 משחקים בלי ניצחון ובסף לקחנו אליפות ;)

נשבע באלוהים שסתם כתבתי 67 בשביל ההגזמה

קבוצה עצובה ולא מאומנת בשיט, מה שהכי עצוב שלא יהיה שיפור כי נראה שגם לשחקנים אין כבר אמונה בעצמם ובקבוצה, וזה הדבר הכי רע שאפשר.