Jump to content

יתר מחזור 11

הנדון

Recommended Posts

2 דקות לפני, דקסטר said:

לא הבנתי

אנחנו מוותרים עליה כשאנחנו כותבים שזה של חיפה? איך זה משפיע על משהו?

ברור שהקבוצה תלחם עד הסוף גם אם יהיה 12 הפרש אבל העובדות הן שחיפה כרגע פייבוריטית ברורה וזה בעיקר עלינו ועל הקיץ המזעזע שבו זרקנו להם את הצלחת על הריצפה ואמרנו רק תרימו

לא מדבר על הדעה שלכם, מדבר על זה שאתם לא מאמינים במכבי וזה כאילו מבחינתם העונה נגמרה

3 דקות לפני, kikoman said:

דיווח: "ווטפורד צפויה לפטר את איביץ'"

מהמהמהמהמהמהמהמהממהמהמהמהמהמה

2 דקות לפני, kikoman said:

הפסד שלהם.

רווח שלנו? לא נראה לי שהוא יחזור, בטח ירצה לשבת בבית עד סוף העונה.

ככה היה גם כשפוטר/עזב את פאוק.

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

מה זה לוזרים? אני לא מבין. אנחנו משחקים? זה משנה באמת מה אנשים אומרים? אפילו להגיע למשחק לעודד אנחנו לא יכולים, אז מה? כל אחד יושב בבית ומפליץ לוזרים על כל מי שאומר שזה של חיפה? נכון להרגע, איך שדברים נראים לנו שאנחנו לא מסוגלים לנצח את בני יהודה, ואיך שהם נראים שהכל הולך להם , זה לא נראה טוב. אני גם חושב שהם יתחזקו יפה בינואר ואנחנו לא, למה? כי ככה היה גם הקיץ, שוב מתבסס על כלום. 

הסכוי היחיד להישאר קרובים זה לנצח את ביתר ואין לי מושג איך אם איך שאנחנו נראים.

לכולנו יש עיניים אבל להרים ידיים מחזור 11 זה לוזריות לשמה איך שלא תמרח את זה

Just now, אלחנדרו קניג said:

אני בטוח שאם כולנו נאמין ונצעד חזק ביחד פה בפורום שזה לא נגמר, תהיה לנו הגנה יציבה ומאמן שיודע מה הוא רוצה מעצמו.בטוח.

5 דקות לפני, kikoman said:

אין שום סיכוי שאיביץ' חוזר הנה בלי רכש רציני.

Just now, אלחנדרו קניג said:

אחי מה זה להרים ידיים? אם היה קהל הייתי עדיין מגיע לכל המשחקים נותן את הגרון בכל משחק, כל משחק! אבל אני בבית וזה נראה חרא מבחינתנו. אני גם לצערי לא מאמין שבינואר נביא חיזוק משמעותי, אני דווקא מאמין שחיפה יביאו, גם כדי לגמור את הסיפור וגם כדי לבנות לשנים הבאות, כי שחקן כמו אצילי אתה מחבק גם אם הוא זיין ילדה בת 16 ולא משחק אותה מאמא תרזה (ונראה בכלל כמה החיזוק בינואר יהיה רלוונטי)

Just now, Dan eran said:

לא מדבר על הדעה שלכם, מדבר על זה שאתם לא מאמינים במכבי וזה כאילו מבחינתם העונה נגמרה

אוקיי, אני לא מאמין שמכבי יכולה לחזור ואני משוכנע שחיפה תקח, אבל מה זה העונה נגמרה? אני אפסיק לראות משחקים (בתקווה שמחודש מרץ גם לנסוע לכאלה) ולהתפלל שננצח? לא

אז?

Just now, Mark said:

אני בטוח שאם כולנו נאמין ונצעד חזק ביחד פה בפורום שזה לא נגמר, תהיה לנו הגנה יציבה ומאמן שיודע מה הוא רוצה מעצמו.בטוח.

גאון!

1 דקה לפני, Mark said:

לא קשור אבל, לא להאמין שאנחנו נילחם עד בסוף ונהיה צמודים זה לא מתאים לדעתי

כשחיפה ניצחו משחק חסר והורידו ל6, הרועדים רעדו.

כשחיפה ביתרון 9 ומשחק יותר, הרועדים מכתירים.

זה בסדר גמור אבל זאת המציאות. ר ו ע ד י ם בכל סיטואציה- שטוב, שרע שבינוני, שקשה, שמצויין. 

סבבה. כל אחד ותפיסת עולמו. 

2 דקות לפני, Mark said:

למה שתפסיק להאמין אחי במחזור 11 כשאתה 6 נקודות מהמוליכה? מה זה הלוזריות הזאת? מעולם לא היו מומנטומים שהשתנו? תלכיד שנוצר ורץ חזק? מילא לא היה לך את הכלים עוד איכשהו הייתי מבין, אבל יש לך את הכלים, לא סתם יש לך כלים יש לך את הכלים הכי טובים בליגה. לא מבין את ההרמת ידיים הזאת של אוהדים על אחת כמה וכמה אוהדי מכבי כאילו אנחנו 8 נקודות הפרש 3 מחזורים לסוף... 

1 דקה לפני, Dan eran said:

לא קשור אבל, לא להאמין שאנחנו נילחם עד בסוף ונהיה צמודים זה לא מתאים לדעתי

אנחנו כרגע בפער של 9 נקודות (משחק חסר) עם קצב ספיגה של כפר סבא. צריך לקרות נס שעונה כזאת תתהפך. כל מה שחיפה צריכה לעשות עד סוף העונה זה לא ליפול יותר מדי. אנחנו כבר נדאג לשאר. אז במשחק אחד נוכל לעשות מהפך עם "כולם למעלה" ובמשחק אחר תיקו ובאחר נפסיד. בטווח הארוך זה יכול להצטבר לפער ענק עד הפלייאוף. מבאס ת'תחת אבל זה מה שאני חושב.

חוץ מזה שיש וייב של עונה ופשוט מרגישים שזה לא זה השנה.

3 דקות לפני, Mark said:

כי בוא נהיה מצחיקים בנושא יתר זה מה שאנחנו  צריכים? אפשר להצליח גם עם דוניס, הוא לא חסר מושג. בינואר תהיה הזדמנות לחזק נקודות תורפה הנהי יכול לחכות עוד סיבוב בסבלנות. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

זה בסדר גמור אבל זאת המציאות. ר ו ע ד י ם בכל סיטואציה- שטוב, שרע שבינוני, שקשה, שמצויין. 

לגמרי ככה, ולא התביישתי בזה מעולם

1 דקה לפני, Krishi said:

למה שתפסיק להאמין אחי במחזור 11 כשאתה 6 נקודות מהמוליכה? מה זה הלוזריות הזאת? מעולם לא היו מומנטומים שהשתנו? תלכיד שנוצר ורץ חזק? מילא לא היה לך את הכלים עוד איכשהו הייתי מבין, אבל יש לך את הכלים, לא סתם יש לך כלים יש לך את הכלים הכי טובים בליגה. לא מבין את ההרמת ידיים הזאת של אוהדים על אחת כמה וכמה אוהדי מכבי כאילו אנחנו 8 נקודות הפרש 3 מחזורים לסוף... 

אין מי שישחק עם הכלים. אגדיל ואומר שיש לנו את הכלים אולי הכי טובים בליגה. אבל זה לא מתכנס לשום מקום. אין גרף שיפור במשחק ההגנה שלנו והאנדרלמוסיה במגרש חוגגת. מקנא בך על האופטימיות, על אמת.

10 דקות לפני, המכבייה said:

צריך לייצר רצף ולראות לאן זה לוקח אותנו. גם עבור כרטיס לאירופה צריך להתחיל לנצח. יש עוד זמן להכתרות. אני לא הכתרתי את מכבי באותה סיטואציה בעונה שעברה. מוזר, אני עדיין זוכר איך רעדו פה מהם כל פעם שהם חזרו מ9 ל6. רעדו על אמת. 

יש משחקים בעונה ששום דבר לא ישנה את המציאות זה שלך, זה משחק של אליפות, לנצח דקה 80 ושיחמיצו נגדך דקה 95, זה לא נתפש, זה תסריט שעכשיו האהודים שלהם מריצים בראש נון סטופ.

אתה בטדי לא תנצח ולא משנה מה, הפנדל הזה יתן להם תתחושה שזה שלהם וזה עוד בוסט ענק לאליפות, יש להם סדר בדיחתי עכשיו .

קבוצה שמתרוממת מ2 הפסדים ומנצחת 4, שבתווך ביתר ופת שאמורות להוות יריב, מוריד את הכובע.

נ.ב

בכר זה בן אדם שיודע להיות במקום הנכון בזמן הנכון, מאמן עם תחת מסריח

6 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אחי מה זה להרים ידיים? אם היה קהל הייתי עדיין מגיע לכל המשחקים נותן את הגרון בכל משחק, כל משחק! אבל אני בבית וזה נראה חרא מבחינתנו. אני גם לצערי לא מאמין שבינואר נביא חיזוק משמעותי, אני דווקא מאמין שחיפה יביאו, גם כדי לגמור את הסיפור וגם כדי לבנות לשנים הבאות, כי שחקן כמו אצילי אתה מחבק גם אם הוא זיין ילדה בת 16 ולא משחק אותה מאמא תרזה (ונראה בכלל כמה החיזוק בינואר יהיה רלוונטי)

לכן אמרתי לכולנו יש עיניים. אני לא חושב שאנחנו פייבוריטים או משהו. קצת סבלנות עם הויתור זה לוזרי מידי ואין הכוונה אליך אישית אלא יותר להלך הרוח פה

Just now, המכבייה said:

אין קשר לרועדים, אני רואה כדורגל משנות ה90, אפשר לזהות אלופה מוקדם, אבל גם יש מקרים יוצאי דופן שיש מהפכים. 

3 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

כי בוא נהיה מצחיקים בנושא יתר זה מה שאנחנו  צריכים? אפשר להצליח גם עם דוניס, הוא לא חסר מושג. בינואר תהיה הזדמנות לחזק נקודות תורפה הנהי יכול לחכות עוד סיבוב בסבלנות. 

נגעת בנקודה שהכי כואבת לי אישית כשאני מסתכל עלינו. אי אפשר להשליך את כל החולשות שלנו על שחקן אחד או שניים. כקבוצה משהו לא עובד. בעיקר ההגנה אבל גם במשחק השוטף יש תנודות קיצוניות מדי. זה לא משהו ששחקן אחד שאולי יגיע בינואר יפתור. רק החלפה של הצוות המקצועי.

1 דקה לפני, Mark said:

אין מי שישחק עם הכלים. אגדיל ואומר שיש לנו את הכלים אולי הכי טובים בליגה. אבל זה לא מתכנס לשום מקום. אין גרף שיפור במשחק ההגנה שלנו והאנדרלמוסיה במגרש חוגגת. מקנא בך על האופטימיות, על אמת.

לך על זה גם אחי. אנחנו אוהדי מכבי, אנחנו נלחמים תמיד עד הסוף עד הרגע האחרון. גם בעונות השחורות שלנו תמיד האמנתי עד שהבלון התפוצץ שוב. אז בטח ובטח כיום עם הניהול והסגל הנוכחי. כדורגל ועונת כדורגל זה מאוד עניין של מומנטומים. יכול להיות שעוד מחזור או שתיים פתאום זה יתחבר לנו ונשרוף את הליגה. יכול להיות שזה יקרה גם עוד 5 מחזורים, הנקודה היא שאנחנו יכולים וצריכים תמיד להאמין עד הרגע האחרון. 

אני חושב שצריך להאמין ולא להכריז שהעונה נגמרה במחזור ה 11 

אין לי בעיה עם אנשים שכותבים שלדעתם חיפה תיקח אליפות אלא עם אנשים שמכריזים שתם הטקס