Jump to content

סיכום התיקו מול נתניה בבית | משחק טיפוסי תוצאה רעה, הפסגה מתרחקת.

Sawyer

Recommended Posts

הקלות הבלתי נסבלת שקבוצות מגיעות לנו ל16 זה פשוט מדהים.

הגענו ל32 האחרונות איתו, לא בזכותו, מבחינתי מחר אני קונה לו ולכל הצוות כרטיס לכיוון אחד לאן שרק ירצו, פשוט חירבן הכל.

מהרגע שהגיע אני מוצא את עצמי יותר ויותר לא נהנה מהקבוצה, מעדיף את וואן לייבן עליו בכל יום בשבוע.

עוד בוקר של ציטוטים מפורום השחקן ה12 אצל רז אמיר ושות' שנכתבים כציטוטים של שחקנים בעילום שם.

גיס חמישי כאמור, שילך להרצות לילדים איך להמציא ציטוטים ולשקר ובו זמנית לצאת טיפש במשחק שלו ולהמציא קירות וגרפיטי אחרי שהאכילו אותו חארטות.

(יש לך יוזר פה אז תדע שאת עקבות השלשול שלך מסיפור הקיר עדיין מריחים קצת בפורום, חתיכת פחדן אפס, יש לך מקצוע פחות מכובד משל זונה)

12 דקות לפני, אקיטה said:

עוד בוקר של ציטוטים מפורום השחקן ה12 אצל רז אמיר ושות' שנכתבים כציטוטים של שחקנים בעילום שם.

גיס חמישי כאמור, שילך להרצות לילדים איך להמציא ציטוטים ולשקר ובו זמנית לצאת טיפש במשחק שלו ולהמציא קירות וגרפיטי אחרי שהאכילו אותו חארטות.

(יש לך יוזר פה אז תדע שאת עקבות השלשול שלך מסיפור הקיר עדיין מריחים קצת בפורום, חתיכת פחדן אפס, יש לך מקצוע פחות מכובד משל זונה)

אמת. קוקסינל גדול!!

18 דקות לפני, קובי השועל said:

אמת. קוקסינל גדול!!

ההבדל בין הכתבה שלו לשל טוכמן בואללה פשוט עצום.

רז אמיר, האוהד מכבי, הראשון לארוב למכבי כשהיא בתקופה פחות טובה.

גיס חמישי, כאמור.

לפני7 שעות , הצהוב מהיציע said:

אתה יכול לחשוב.

הבעיה היא שגם אם אתה צודק (לדעתי לא), כל המחשבות על להחליף אותו יוצרות אספסוף זועם שהולך לשרוק בוז וקריאות תתפטר במגרש כשיחזור הקהל .

ואז זה כבר פגיעה במועדון שלנו. ברגע שנותנים לגיטימציה רחבה להחלטות שאין בכוחו של הקהל לקחת דברים רעים קורים.

אני לא משתיק חלילה דעות, אני רק חושב שלהגיד "לפטר" ,"לשלוח הביתה" וכו' לא הביא אף פעם להצלחה , ובטח שמיצ' לא יקשיב לקריאות הקהל, אלא רק בלאגן יקרה.

אוהדים יכולים לחשוב שצריך להחליף מאמן וזה בסדר.

אוהדים יכולים גם לחשוב שלא צריך להחליף מאמן וזה גם בסדר.

לא זכור לי שקראו לסוזה , איביץ , אוסקר , יוקאנוביץ , בוס ופאקו להתפטר.

חלק גם לא לקחו אליפות כשהיו אמורים לקחת אליפות.

דוניס פשוט לא טוב. אפשר להחליף מאמן גם באמצע העונה.

מכבי עשתה את זה , גולדהאר עשה את זה (לפחות ב3 מקרים שאני זוכר). אם זה יביא אליפות ? בכלל לא בטוח.

אם דוניס יביא אליפות אם ישאר ? כנראה שלא.

מה זה לגיטימציה רחבה להחלטות שאין בכוחו של הקהל לקחת ? 

מה התיאוריה שלך ? לא לחשוב אף פעם שצריך להחליף מאמן כדי שלא ישרקו לו בוז ?

לפני1 שעה , אקיטה said:

הכי פח אשפה אתמול היה מוטי פחשצקי בשידור המשחק בערוץ הספורט. 

מדבר על מה דוניס אמר בחדר הלבשה כאילו הוא היה שם.

עם כל הדיעה שלי שדוניס מאמן גרוע ושאני חושב שהוא חייב לעוף, כי אחרת יהיה מאוחר מדי. הכתבות של רז אמיר במיוחד בזמן האחרון הן בושה וחרפה. הוא נהיה ממש כמו הכלבתבי חצר של חיפל'ה

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

עם כל הדיעה שלי שדוניס מאמן גרוע ושאני חושב שהוא חייב לעוף, כי אחרת יהיה מאוחר מדי. הכתבות של רז אמיר במיוחד בזמן האחרון הן בושה וחרפה. הוא נהיה ממש כמו הכלבתבי חצר של חיפל'ה

נו בטח הוא רואה את כל ההילה ותשומת הלב שמקבלים הקולגות שלו בחיפה אז הוא רוצה גם. 

המזל הכי גדול שלנו שאין לנו משהו דומה סטייל רדיו חיפה בת"א. יש פה ושם כמה כתבים שמלכלכים באיזה כתבה באינטרנט וזהו. 

35 דקות לפני, Simba said:

אוהדים יכולים לחשוב שצריך להחליף מאמן וזה בסדר.

אוהדים יכולים גם לחשוב שלא צריך להחליף מאמן וזה גם בסדר.

לא זכור לי שקראו לסוזה , איביץ , אוסקר , יוקאנוביץ , בוס ופאקו להתפטר.

חלק גם לא לקחו אליפות כשהיו אמורים לקחת אליפות.

דוניס פשוט לא טוב. אפשר להחליף מאמן גם באמצע העונה.

מכבי עשתה את זה , גולדהאר עשה את זה (לפחות ב3 מקרים שאני זוכר). אם זה יביא אליפות ? בכלל לא בטוח.

אם דוניס יביא אליפות אם ישאר ? כנראה שלא.

מה זה לגיטימציה רחבה להחלטות שאין בכוחו של הקהל לקחת ? 

מה התיאוריה שלך ? לא לחשוב אף פעם שצריך להחליף מאמן כדי שלא ישרקו לו בוז ?

לאוסקר שתו את הדם עד המשחק מול רמת השרון, שם עוד היה את התירוץ של טראומות העבר.

את סוזה, מעטים שהעריכו איתו שלא בדיעבד.

לאיביץ שתו את הדם בכל תחילת עונה, במשחק נגד בש בטרנר 1-1 פתחו פה נושא שהוא בושה וחרפה.

על פאקו אמרו שהוא מסרס את הקבוצה.

ועל יוקאנוביץ' אין מה להרחיב.

אין בעיה עם לבקר מאמן, אבל בוא גם לא נהיה בעלי זיכרון קצר, זוכר במדויק מה אמרו על כל אחד מהאלה למעלה, והרבה מאוד מאותם נביאי זעם היו גם אז והתאדו לנו מהפנים בכל סוף עונה.

1 דקה לפני, אקיטה said:

לאוסקר שתו את הדם עד המשחק מול רמת השרון, שם עוד היה את התירוץ של טראומות העבר.

את סוזה, מעטים שהעריכו איתו שלא בדיעבד.

לאיביץ שתו את הדם בכל תחילת עונה, במשחק נגד בש בטרנר 1-1 פתחו פה נושא שהוא בושה וחרפה.

על פאקו אמרו שהוא מסרס את הקבוצה.

ועל יוקאנוביץ' אין מה להרחיב.

אין בעיה עם לבקר מאמן, אבל בוא גם לא נהיה בעלי זיכרון קצר, זוכר במדויק מה אמרו על כל אחד מהאלה למעלה, והרבה מאוד מאותם נביאי זעם היו גם אז והתאדו לנו מהפנים בכל סוף עונה.

יופי , אז נתת דוגמא גם למאמנים טובים שביקרו אותם והכל היה בסדר.

דוניס מאמן לא טוב ומבקרים אותו . מה הבעיה?

5 דקות לפני, Simba said:

רק שבזמנו לא חשבו שהם מאמנים כאלה טובים

ואם הוא יביא אליפות בסוף פתאום הוא כן יהפוך למאמן טוב? 

1 דקה לפני, Krishi said:

רק שבזמנו לא חשבו שהם מאמנים כאלה טובים

ואם הוא יביא אליפות בסוף פתאום הוא כן יהפוך למאמן טוב? 

אם הוא יביא אליפות בכזאת עונה, להוריד את הכובע .. 

Just now, Simba said:

אמרת שלא זכור לך שאמרו על הנ"ל ביקורות ארסיות, זה עובדתית לא נכון, והרבה מאלה שחוזים קטסטרופה היום חזו אותה גם אז, זאב זאב.

הנקודה היא לא אם קיימת ביקורת, הנקודה היא שאף אחד מהם לא יחשוב בטעות שהוא באמת מגיב עניינית על סמך הבנה וניתוחים ואז בסוף עונה לבוא לחרטט עם "אני אוכל את הכובע". 

ככה פשוט, מדובר לרוב באנשים שאם אומרים להם תברח או תילחם, הם יברחו, אין לי משהו אחר לומר לאלה שקוברים עונה עכשיו.

לכל אלה שחוששים להחליף את דוניס - לא יודע אם זה מה שיפתור את הבעיות, אבל..

יש קבוצה בשם באיירן שבקיץ הקודם היה לה מאמן בשם ניקו קובאץ' עם סגל מפלצתי והם נראו כמו שאנחנו נראים העונה,  סופגים בלי סוף, ולא נראים כמו באיירן הגדולה.

באיזה שהוא שלב קפץ שם להנהלה הפיוז ושלחו אותו הביתה, ובמקומו מינו את העוזר שלו האנזי פליק כמאמן זמני. מאז אותו "מינוי זמני" הקבוצה חזרה לחיים, הציגה כדורגל מטורף והמינוי שלו נשאר קבוע.

אז נכון שאנחנו לא באיירן, והעוזר של דוניס( מי זה?) הוא לא האנזי פליק, אבל לא צריך לפחד להחליף מאמן.

5 דקות לפני, אקיטה said:

אמרת שלא זכור לך שאמרו על הנ"ל ביקורות ארסיות, זה עובדתית לא נכון, והרבה מאלה שחוזים קטסטרופה היום חזו אותה גם אז, זאב זאב.

הנקודה היא לא אם קיימת ביקורת, הנקודה היא שאף אחד מהם לא יחשוב בטעות שהוא באמת מגיב עניינית על סמך הבנה וניתוחים ואז בסוף עונה לבוא לחרטט עם "אני אוכל את הכובע". 

ככה פשוט, מדובר לרוב באנשים שאם אומרים להם תברח או תילחם, הם יברחו, אין לי משהו אחר לומר לאלה שקוברים עונה עכשיו.

לא הסתכלתי על יתר הדיון אבל אני באמת לא מבין, אתה אשכרה חושב שיש פה מישהו שלא רוצה לאכול את הכובע? הרי כל הביקורת נובעות מאהבה למכבי, אז בשביל מה לעמוד על הרגליים האחוריות ולהתחיל לצאת (או במקרה של חלק מהיוזרים פה, אשכרה לקלל) על אוהדי מכבי אחרים? וואלה אם דוניס יביא עונה טובה בסופו של דבר, ברכה. אם לא, היה צפוי. אנשים פה מעלים טענות כי זה המקום להעלות טענות, וכל ניסיון להראות אותם כשונאי מכבי/ אנשים שמחפשים להטריל מרגיש כאילו אתם קצת מתבלבלים וחושבים שהדעה שלכם היא בהכרח הנכונה. 

לא מבין מה הקשר בין דיעה שצריך להעיף אותו ולהביא מאמן יותר טוב ממנו (מסכים שזה מאוד קשה ולכו תדעו איך המחליף יהיה) לבין לוזריות ועוד כל מני סיסמאות. 

לא אנחנו נלחמים על המגרש ואנחנו אפילו לא יכולים להגיע לתמוך. אין שום התקדמות במשחק שלנו, ההיפך הוא הנכון, רק הולכים אחורה ואם נודה על האמת, זה נראה שאין לו מושג איך לפתור את הבעיות והוא גם אומר את זה , אגב, בראיונות. 

הוא רק יוצר בלאגן בשיטת המשחק שלנו גם תוך כדי המשחק, לא מכין טוב את הקבוצה למשחק (אם אנחנו כל הזמן בפיגור זה המסקנה שלי) וגם התגובות שלו מאוחרות ומוזרות (יאללה בוא נשים 6 חלוצים ואת טב"ח במרכז). 

תמיד יכול להיות שהמשחק הבא יהיה המהפך, הרי זה התפקיד שלנו כאוהדים להאמין, אבל צריך להיזהר לא לשקוע בזה יותר מדי כי הופה, זה תשע הפרש. 

9 דקות לפני, Wade said:

לא הסתכלתי על יתר הדיון אבל אני באמת לא מבין, אתה אשכרה חושב שיש פה מישהו שלא רוצה לאכול את הכובע? הרי כל הביקורת נובעות מאהבה למכבי, אז בשביל מה לעמוד על הרגליים האחוריות ולהתחיל לצאת (או במקרה של חלק מהיוזרים פה, אשכרה לקלל) על אוהדי מכבי אחרים? וואלה אם דוניס יביא עונה טובה בסופו של דבר, ברכה. אם לא, היה צפוי. אנשים פה מעלים טענות כי זה המקום להעלות טענות, וכל ניסיון להראות אותם כשונאי מכבי/ אנשים שמחפשים להטריל מרגיש כאילו אתם קצת מתבלבלים וחושבים שהדעה שלכם היא בהכרח הנכונה. 

לא הבנת את הנקודה.

יש הבדל בין ביקורת מקצועית, לבין "ברכות לחיפה על האליפות", רוצה קולאז' של כאלה מה 12 שעות האחרונות? וכשנזכה באליפות, אני מכבי מי אתם בכלל, כזה ביטחון מזויף, קצת פאסון ועמוד שדרה לקהל של המועדון המעוטר בארץ לא יזיק, כרגע אין הבדל בין פורום שדים לפה.

3 דקות לפני, אקיטה said:

לא הבנת את הנקודה.

יש הבדל בין ביקורת מקצועית, לבין "ברכות לחיפה על האליפות", רוצה קולאז' של כאלה מה 12 שעות האחרונות?

רוצה קולאז׳ של קללות של אללה ו״תשתחוו״ שרצות פה כלפי אוהדי מכבי אחרים?

בכל מקום יהיו קיצוניים. לא צריך לחרבן על יוזרים אחרים ועל הדעה שלהם בגלל זה.

24 דקות לפני, Wade said:

רוצה קולאז׳ של קללות של אללה ו״תשתחוו״ שרצות פה כלפי אוהדי מכבי אחרים?

בכל מקום יהיו קיצוניים. לא צריך לחרבן על יוזרים אחרים ועל הדעה שלהם בגלל זה.

כשאתה בפורום של אוהדי מכבי, אם תדבר נגד מכבי אז תהיה תגובה, קיצונית או לא זה סיפור אחר, אני חוטא בקיצוניות הזו בעצמי אבל זה תגובה טבעית לחלוטין במיוחד בעצבים של משחק.

לעומת זאת, כשמישהו בפורום של *אוהדי מכבי* אני מזכיר, כותב ללחוצים להירגע ייש עוד זמן לעונה, והתגובה שהוא מקבל זה "יא מנותק האליפות של חיפה על המגש"......

לא בעד קללות, בעד לשים מראה מול הפנים, לבוא אחרי משחק ולכתוב איפה כל האופטימיים זה התגרות באוהדי מכבי ותו לא ובלי תמימות, תצפה לתגובה שזה קורה. (וסביר להניח שאם זה פנים אל פנים אז גם לפצצה לאף)

לפני9 שעות , turgi said:

אגב, אמרנו את זה כבר בכמה הזדמנויות העונה. (אם אני זוכר נכון אז בש וחיפה)

ספציפית תיקו נגד נתניה, קבוצת פלייאוף עליון כנראה עם מאמן מצויין, זו לא תוצאה רעה.

הבעיה של דוניס היא ה-1/6 בתחילת העונה כי עם עוד חמש נקודות אף אחד לא היה משתולל מהתוצאה היום.

בעיה נוספת היא איך שזה נראה על המגרש.

זו ה-בעיה.

לא אוהב לכלולכים על שחקנים או מאמנים במועדון, במבחן התוצאה זה לא מספיק וצריך להיפרד ממנו בצורה מכובדת ולהמשיך הלאה.

יש להחליף מאמן עכשיו בידיעה שגם אם לא יציל את העונה הזאת, לפחות יוכל להכיר את הסגל ולבנות ולשפר לעונה הבאה.

דוניס לא מתאים למכבי. ההישג באירופאית הוא מצוין, אבל הליגה חייבת להיות ה top priority כל עונה.

בדרך כלל לא מאמין בפיטור מאמנים באמצע עונה, כרגע אני לא יודע אם אני רואה את מכבי או משחק פיפא רנדומלי. 

משחק ההגנה לא משתפר ממשחק למשחק אלא מחמיר ממשחק למשחק.

לכן לטעמי צריך להתחיל לגשש בשוק ואני רוצה להאמין שמישהו במכבי כבר דואג לזה,

בכל אופן צריך לתת לו לסיים את הסיבוב הראשון, במידה ועדיין אין שיפור בהגנה...אין מנוס מהחלפת הצוות.