Jump to content

מיץ' גולדהאר

erantheking21

Recommended Posts

לא יודע אם מישהו מטעמך קורא בפורום הזה, אבל הגיע הזמן שנאמר את האמת, כרגע אתה הכתובת היחידה שאפשר לפנות אליה כי אין מנכ"ל ומנהל מקצועי ובתפקידם יש 2 בובות, אחד בליין שאין לו מושג בגרוש והשניה פקידה ואולי עוד מישהו שנקרא ביוונית אחיטפוליס כי הוא לוחש לך באוזן את כל הטעיות האלה(הביא את וידיגל ואת הליצן הנוכחי) ...אנשים לוקחים את מיטב כספך שהשקעת פה על הקבוצה ופשוט מבזבזים, מאמן מתאבד, בלם גרוע, אין נוכחות, אין כלום...אני פותח את הנושא שלך כי אתה היחידי שיכול להציל את המצב כרגע ולעשות את הכל שנציל משהו מהעונה הזאת.

אי אפשר לקרוא למיץ' כשלון, האיש השקיע ממיטב כספו על הקבוצה ובסופו של דבר נתן לה 5 אליפיות, תארים, אירופה

הבעיה שכרגע אין מנהיג נוכח בתל אביב ומיץ' בקנדה, לא מצפה ממיץ' לעלות על מטוס זה מגוחך לבקש ממנו את זה אבל גם מרחוק הוא צריך לתת  סטירה למי שצריך, כשלון חרוץ זה אלה שכרגע מנהלים את מכבי

מאפריל אין לנו בלם כי ידעו שאמאדור עוזב, זה הדבר הכי טוב שהצלחת להנחית ברק יצחקי? באמא שלך? מיץ' צריך להרים לו טלפון קר בערך כמו שהוא עשה לנמני ולהגיד לו תזדין לי מהעינים 

מנהיג. כל הזמן מחפשים במכבי משיחים ומנהיגים.

נושא בושה. אנגלידיס הביא את ג'ורדי והביא את איביץ. אין מאה אחוז בשום דבר. תנשמו עמוק. 

31 דקות לפני, erantheking21 said:

לא יודע אם מישהו מטעמך קורא בפורום הזה, אבל הגיע הזמן שנאמר את האמת, כרגע אתה הכתובת היחידה שאפשר לפנות אליה כי אין מנכ"ל ומנהל מקצועי ובתפקידם יש 2 בובות, אחד בליין שאין לו מושג בגרוש והשניה פקידה ואולי עוד מישהו שנקרא ביוונית אחיטפוליס כי הוא לוחש לך באוזן את כל הטעיות האלה(הביא את וידיגל ואת הליצן הנוכחי) ...אנשים לוקחים את מיטב כספך שהשקעת פה על הקבוצה ופשוט מבזבזים, מאמן מתאבד, בלם גרוע, אין נוכחות, אין כלום...אני פותח את הנושא שלך כי אתה היחידי שיכול להציל את המצב כרגע ולעשות את הכל שנציל משהו מהעונה הזאת.

אחי מיטש משלם ממייטב כספו לאנשים שאמורים לנהל ביד רמה את המועדון וזה לא קורה.

הטיפת אשמה שלי אליו זה בשחרור מיכה ואצילי וזה שהקבוצה זרקה אותם כמו כלבים.

אפילו ליום הולדת שלהם לא יכלו להתייחס.

מפחד מקארמה רצינית..  

את אנגלידיס אני פחות מאשים, אין לו תפקיד במכבי, הוא לא באמת יפוטר או משהו כי הוא חבר של מיץ', אבל מותר לבקר את אותו בהחלטות שלו..נראה שלפעמים הוא חוסם דברים ומנסה למנוע דברים(יש המון לחשושים כאלה) לא איכפת לי ממנו .

אני מדבר בעיקר על יצחקי, בחיאת יואב, ג'ראלדס היה המגן היחיד הזר בעולם.? לא נשאר, לא הגיעו לסיכום..בן ביטון זה ה מה שהצליחו למצוא? אי אפשר מגן אחר? על הרננדס אני לא מדבר, זאת שערוריה לא ברורה..הוחתם אחרי ששוחרר ממלאגה, אף אחד במכבי לא שמע לא הכיר ולא עקב..זה היה איך שאתה קורא לזה, יריה באפלה..אבל כולם ידעו שאמאדור לא ישאר מאפריל, זה המחליף הכי טוב שהיה אפשר להביא?

ניהול כושל.

סגל שנחלש דרמטית, מאמן נפילה, רכש מאוחר ונראה שכלום לא במגמת שיפור ולהפך.

התפקוד הכי טוב של מכבי העונה זה החנות , הכינו מהר את ההזמנה מהיילו פריידי.

רק הוא יכול להציל את העונה הזו לפני שיהיה מאוחר מדי - דוניס ליוון.

הלוואי וזה יקרה אחרת, בדיוק כמו שכתבתי בנושא יתר בזמנו, הם לקחו אליפות כבר במחזור 3.

אנגלידיס דמות סופר מרכזית בכל ההצלחה הגדולה של מכבי. הוא ראוי להערכה גדולה

On 16.12.2020 at 23:19, erantheking21 said:

אני מדבר בעיקר על יצחקי, בחיאת יואב, ג'ראלדס היה המגן היחיד הזר בעולם.? לא נשאר, לא הגיעו לסיכום..בן ביטון זה ה מה שהצליחו למצוא? אי אפשר מגן אחר? על הרננדס אני לא מדבר, זאת שערוריה לא ברורה..הוחתם אחרי ששוחרר ממלאגה, אף אחד במכבי לא שמע לא הכיר ולא עקב..זה היה איך שאתה קורא לזה, יריה באפלה..אבל כולם ידעו שאמאדור לא ישאר מאפריל, זה המחליף הכי טוב שהיה אפשר להביא?

מכיוון שמכבי היא מערכת מוצלחת, לא הייתי רץ לקבוע דברים. כל מה שרשמת סביר להניח שהם ידעו ויודעים. 

ההבדל בינם לבינינו שלהם יש את כל התמונה והם יודעים למה הם פעלו כמו שהם פעלו. לא תמיד הדברים תלויים בהם ולא פעם יש עוד סיבות שאנחנו לא יודעים על קיומן.

לכן, מכיוון שהמערכת הזאת בגדול בגדר הצלחה, לא הייתי הופך אותם לטיפשים.

20 דקות לפני, נועם שוהם said:

אנגלידיס דמות סופר מרכזית בכל ההצלחה הגדולה של מכבי. הוא ראוי להערכה גדולה

מכיוון שמכבי היא מערכת מוצלחת, לא הייתי רץ לקבוע דברים. כל מה שרשמת סביר להניח שהם ידעו ויודעים. 

ההבדל בינם לבינינו שלהם יש את כל התמונה והם יודעים למה הם פעלו כמו שהם פעלו. לא תמיד הדברים תלויים בהם ולא פעם יש עוד סיבות שאנחנו לא יודעים על קיומן.

לכן, מכיוון שהמערכת הזאת בגדול בגדר הצלחה, לא הייתי הופך אותם לטיפשים.

לגבי אצילי ומיכה, אני יכול לדבר על הענין הזה שעות אבל זה לא הזמן, לא המקום ולא הענין...מה שכן אני יכול להגיד שבסופו של דבר יש עובדות ששחר הוא איש עסקים מצליח והוא כנראה יחתים את אצילי וכמו שציפיתי לא יהיה עליו שום חרמות, קללות ומחאות...כל הסיפור הזה מבחינתי היה מסריח מלתחילה ומי שנפל לבור זה מכבי שלנו, בסופו של דבר מקצועית מי שנפגע זה אך ורק הקבוצה והאוהדים כי שחקן קלאץ' כמו אצילי שנותן מספרים יפים(סביר להניח שאיתו היינו עם עוד 6-7 נקודות היום) בכל עונה ששיחק כאן ומחליף בדמותו עולה הרבה ולא נגיש כלכלית למכבי ומי שחתם בסופו של דבר והוא יאאני מחליף שלו, רחוק מאוד משיאו ולא שיחק שנתיים כדורגל, אז עם כל הכבוד כאוהד נענשתי בגלל גמחה של אוהדי קבוצות אחרות.

13 דקות לפני, erantheking21 said:

לגבי אצילי ומיכה, אני יכול לדבר על הענין הזה שעות אבל זה לא הזמן, לא המקום ולא הענין...מה שכן אני יכול להגיד שבסופו של דבר יש עובדות ששחר הוא איש עסקים מצליח והוא כנראה יחתים את אצילי וכמו שציפיתי לא יהיה עליו שום חרמות, קללות ומחאות...כל הסיפור הזה מבחינתי היה מסריח מלתחילה ומי שנפל לבור זה מכבי שלנו, בסופו של דבר מקצועית מי שנפגע זה אך ורק הקבוצה והאוהדים כי שחקן קלאץ' כמו אצילי שנותן מספרים יפים(סביר להניח שאיתו היינו עם עוד 6-7 נקודות היום) בכל עונה ששיחק כאן ומחליף בדמותו עולה הרבה ולא נגיש כלכלית למכבי ומי שחתם בסופו של דבר והוא יאאני מחליף שלו, רחוק מאוד משיאו ולא שיחק שנתיים כדורגל, אז עם כל הכבוד כאוהד נענשתי בגלל גמחה של אוהדי קבוצות אחרות.

לא רואה את זה ככה. מיטש מלכתחילה הביא אותו למכבי(לא אתה או אני) ומיטש כרגע לא רוצה אותו במכבי. אין לזה שום קשר למה ששחר יבחר לעשות. השיקול המקצועי/כלכלי לא התקיים כאן בכלל. כך מיטש תופס את העניין. מי שנפגע הוא בעיקר עומר אצילי. יש עוד דברים בחיים חוץ משורה סטטיסטית בליגת העל. זכותך להתבאס כמובן. גם אני מבואס שזה בכלל קרה. 

יואב יקירי, אני מסכים איתך בעיקרון שמיץ' לא עובד אצלי ולא חייב לי כלום ואצילי לא אח שלי או קרוב משפחה ככה שאין לי איזה אינטרס אישי להגן עליו, מה שחשוב לי טובת הקבוצה מקצועית, היתי רוצה לראות תואם אצילי בקבוצה ולצערי הרב יהיה מאוד קשה להנחית כזה שחקן.

On 16.12.2020 at 23:19, erantheking21 said:

את אנגלידיס אני פחות מאשים, אין לו תפקיד במכבי, הוא לא באמת יפוטר או משהו כי הוא חבר של מיץ', אבל מותר לבקר את אותו בהחלטות שלו..נראה שלפעמים הוא חוסם דברים ומנסה למנוע דברים(יש המון לחשושים כאלה) לא איכפת לי ממנו .

אתה באמת חושב שהחתמה של בלם עם רזומה כמו של הרננדז מוגדרת כירייה באפלה? לבנאדם יש 91 הופעות בליגה הראשונה בספרד, עוד 151 הופעות בליגה השנייה בספרד ועוד כמה הופעות בפרמייר ליג, אפילו מבחינת גיל זה לא שהוא זקן, הוא סה"כ בן 31 (בגיל של אמאדור לצורך העניין) רוב הבלמים עדיין טובים בגיל הזה.

מפתיע שבאירופה כשהמאמן מסגל סגנון משחק הגנתי יותר, ההגנה עומדת בצורה טובה גם מול התקפות יותר איכותיות מההתקפות של ליגת העל, ברור שהרמה של ההגנה הזו פחות טובה מהרמה של ההגנה של העונה שעברה, אבל אם דוניס מצליח לגרום להגנה להיראות יותר טוב בליגה האירופית, אבל בליגה ההגנה נראית זוועה, זה הרבה יותר עליו ועל סגנון המשחק שלו מאשר על שחקן ספציפי.

ברור שזאת יריה באפילה, כי יום לפני הוא שוחרר ממלאגה, זה מה שהיה בשוק פתאום, מכבי יורה באפילה לא פעם ומחכה לסוף החלון

מה זה משנה כמה הופעות יש לו? גם באבין היה לו רזומה מרשים וגם הבלם שחיפה אז הביאו, בלם צריך להיות מתאים לסגנון והרננדס לא הבלם שהתאים לנו.

כל עוד מיץ במכבי אני רגוע, בניגוד לאוהד הממוצע הוא חושב ומתכנן לטווח הארוך, אני יכול להבין החלטה לצמצם חשיפה בעונה כזאת.

בטח שרוב ההחלטות הכלכליות התבצעו בתקופה שבה אי הוודאות היה גבוה מאוד והחברה שבבעלותו נפגעה (ועדיין לא התאוששה) מהמשבר שפקוד אותנו.

אני מסכים שגם במסגרת התקציב והמגבלות היה אפשר לעשות טוב יותר, אבל האמת גם מבין למה מכבי לא בדיוק הייתה בראש מעיניו ברגעים המכריעים.

לצערי מסיבות שלא רק באשמתו יש כמה בעיות בסגל שלדעתי לא יהיה כל כך פשוט לפתור בחלון אחד ואני מקווה שכשמגבלות הפר פליי יגמרו יתחילו לפתור אחת אחת.

נקודה אחרונה, אני באמת לא מבין את ה"בליין שאין לו מושג בגרוש", מה הבעיה שהוא מבלה? מאיפה אתה יודע שהוא לא מבין? או "פקידה", התפקיד שלה לא מקצועי וככול הידוע לי היא גם מבצעת אותו על הצד הטוב ביותר.

קצת יותר כבוד לאנשים הללו לא היה מזיק, גם לאחיטפולוס שזכאי להרבה נקודות זכות גם בהצלחות.

תפקיד המנכ"ל הוא לא יותר מחותמת גומי. לרוב הם אפילו לא אמורים להבין בכדורגל.

לא בכל קבוצה יש מנהל מקצועי ומיץ' דאג להביא כתחליף צוות שלם שאמור לדאוג לזה בנוסף לברק יצחקי. אנשים יש השאלה היא היכולת שלהם לשפר את הקבוצה ואכן כאן יש על מה להתלונן.

לא שמעתי מכם כאלה מילים על העונה האחרונה שהעברנו אגב בלי מנכל בפועל.

1 hour ago, erantheking21 said:

ברור שזאת יריה באפילה, כי יום לפני הוא שוחרר ממלאגה, זה מה שהיה בשוק פתאום, מכבי יורה באפילה לא פעם ומחכה לסוף החלון

מה זה משנה כמה הופעות יש לו? גם באבין היה לו רזומה מרשים וגם הבלם שחיפה אז הביאו, בלם צריך להיות מתאים לסגנון והרננדס לא הבלם שהתאים לנו.

אין באמת דבר כזה בלם מתאים לסגנון. לא בארץ.  אמאדור היה מתאים לסגנון? פיבן? שרן? אז מה הסגנון? כי ז'איר היה שחקן ספסל בעונתו הראשונה, אז התאים לסגנון או לא? 

אבל אמאדור היה בלם טוב בהרבה מהרננדס, היה אגרסיבי, מהיר יחסית ומיקום טוב מה שאין להרננדס שהוא שחקן טכני ומוסר מצוין מה שאין לאמאדור, היתי  מעדיף בלם כמו אמאדור בכל אופן.

4 דקות לפני, erantheking21 said:

אבל אמאדור היה בלם טוב בהרבה מהרננדס, היה אגרסיבי, מהיר יחסית ומיקום טוב מה שאין להרננדס שהוא שחקן טכני ומוסר מצוין מה שאין לאמאדור, היתי  מעדיף בלם כמו אמאדור בכל אופן.

אני לא חושב שהקפטן של מלאגה, עם מאות הופעות שהצליח גם להגיע לפרמייר לי יהיה עם יכולות כמו שציינת.

יש לו הרבה יותר מזה, כשיהיה תיאום וביטחון אתה תראה את זה. אני בטוח.

11 דקות לפני, erantheking21 said:

גם אני, אין ספק. שמע, הרזומה של הרננדס הוא טוב מאד אבל לא תמיד מצליחים. העניין שבעיקר מטריד הוא חוסר באגרסיביות. זה לא תואם את הניסיון שיש לו והמקומות ששיחק בהם, שהם ללא ספק קשוחים מהליגה שלנו. 

אל תשכחו שאמאדור גם היה מזעזע בהתחלה וכולם צחקו עליו וזרקו אותו מהמדרגות מליון פעם. יש עניין הסתגלות ותיאום שעוד יגיע אם יש לו את זה וצריך להיות סבלני ולא לקטול מהר מדי.

1 דקה לפני, DanMTA said:

אל תשכחו שאמאדור גם היה מזעזע בהתחלה וכולם צחקו עליו וזרקו אותו מהמדרגות מליון פעם. יש עניין הסתגלות ותיאום שעוד יגיע אם יש לו את זה וצריך להיות סבלני ולא לקטול מהר מדי.

בטח לבלם שהגיע ברגע האחרון.

הוא שחקן איכותי ושווה לתת לו זמן. 

מה שכן יש לחזק את הקאדר הישראלי ואלחמיד צריך להיות במכבי בינואר. גם הוא וגם לואיס יכולים גם לתפקד בעמדת המגן הימני מעבר לעובדה שזה סופר חשוב אנחנו תמיד צריכים לשאוף שהישראלים הטובים ביותר ישחקו אצלנו, זה גם למה העניין סביב מיכה ואצילי כואב כי שניהם חסרים מאוד העונה.

לפני1 שעה , MTA For Ever said:

בטח לבלם שהגיע ברגע האחרון.

הוא שחקן איכותי ושווה לתת לו זמן. 

מה שכן יש לחזק את הקאדר הישראלי ואלחמיד צריך להיות במכבי בינואר. גם הוא וגם לואיס יכולים גם לתפקד בעמדת המגן הימני מעבר לעובדה שזה סופר חשוב אנחנו תמיד צריכים לשאוף שהישראלים הטובים ביותר ישחקו אצלנו, זה גם למה העניין סביב מיכה ואצילי כואב כי שניהם חסרים מאוד העונה.

אלחמיד לא ישחק במכבי ,נקודה.

לפני2 שעות , DanMTA said:

מסכים, הבחור הגיע לפני חודשיים סך הכל למדינה חדשה בתקופה לא קלה, לא עשה מחנה אימון עם הקבוצה, ולא קיבל רביעייה הגנתית קבועה לרוץ איתה כשכל פעם מישהו אחר בחוץ. 

חוץ מזה, בשלישיות שספגנו מול אשדוד והפועל חיפה אין לו חלק באף אחד מהגולים לדעתי. נתן משחק פחות טוב מול נתניה, אבל זה לא שהוא מחריב כל משחק ומשחק.