Jump to content

דוניס אחרי נתניה

itan17

Recommended Posts

15 דקות לפני, i.d.a.n said:

ברצינות יש פה אנשים שחושבים שהחילוף של דוידזאדה היה חילוף טוב? מה נסגר? המצב באמת קשה עם זה חילוף טוב במצב של פיגור בבית נגד נתניה. 

היה חילוף טוב, ניטרל לגמרי את הבור שהיה לך במרכז כל פעם שתקפת דרך האגפים. הגול שלהם הגיע משומקום. ברגע שהיית צריך להגיב פעם נוספת שם נתקעת

יותר מדי גולים שסופגים בחוסר מזל (לגמרי קיים) יחד עם מצבים מקסימלי נגדנו  מסמלים כבר בעיות עמוקות ביותר שהוא הצליח להשריש פה בכמה חודשים.

2 דקות לפני, itan17 said:

יותר מדי גולים שסופגים בחוסר מזל (לגמרי קיים) ואחוז מצבים מקסימלי נגדנו זה כבר בעיה עמוקה ביותר שהוא הצליח להשריש פה בכמה חודשים.

זה לא חוסר מזל , זה ברדק הגנתי.

האמת, שבשניים שלושה משחקים הראשונים עוד היה אפשר לחשוב שזה חוסר מזל או סתם עניין של לתפוס משחק לא טוב. אבל, במצב הנוכחי, זה כבר הזיה שבכל משחק כמעט אנחנו בפיגור. חוטפים כלכך הרבה גולים. ועוד יש פה אנשים שמרוצים ממה שהם רואים וממשחק ההתקפה וחושבים שחילופים של דוידזאדה וגררו טובים. בטוח שאנחנו רואים את אותם משחקים?

15 דקות לפני, Simba said:

היינו צריכים שער בדחיפות ומה יותר טוב במצב כזה מדודזאדה בכנף ? (ציניות)

אני לא מחובבי דוידזאדה אבל זה שחלקכם חושבים שהחילוף היה רע מוכיח שאתם כבר בשלב שלא משנה מה דוניס יעשה תחפשו אותו.

החילוף של גררו גם היה בסדר, שני החילופים האחרונים פחות.

הבעיה שאתם משווים כל הזמן ל2 עונות האחרונות, אז לא הייתה אירופה, היה סגל טוב יותר, היה קהל ולא הייתה קורונה. 

עדיף לנסות לחזק בשני זרים מאשר להחליף מאמן. מתי החלפת מאמן באמצע עונה השיגה משהו? 

לזכותו של דוניס ההישג הנהדר באירופה ועל זה הוא צריך לקבל את הקרדיט והאפשרות לחיזוק. מעדיף שהכסף יילך לשני זרים ולא להחלפת צוות האימון.

עד היום הגנתי עליו, זהו.

הוא מאמן טוב.

הוא לא מאמן טוב למכבי.

המשחק ההתקפי והתרומה ההתקפית של המגנים עוזרת.

הברדק וחוסר התיאום שזה יוצר בהגנה לא שווה את זה

הוא מגיב טוב (לא תמיד) וחי את המשחק.

הוא לא מכין טוב קבוצה למשחקים.

היתרונות מול החסרונות האלו זה דברים שביתר יכולה להתפשר איתם (או מכבי באירופה לצורך העניין).
קבוצה שרוצה להגן על אליפות לא יכולה להרשות לעצמה חסרונות כאלו מעמדת המאמן.

עד היום האמנתי שעדיף לתת לו להסתגל ולתקן ולסיים עונה מאשר לחפש עכשיו מאמן אחר ולקוות לטוב איתו, היום אני כבר בטוח שצריך מחליף.

Just now, just saying said:

עד היום הגנתי עליו, זהו.

הוא מאמן טוב.

הוא לא מאמן טוב למכבי.

היתרונות מול החסרונות האלו זה דברים שביתר יכולה להתפשר איתם (או מכבי באירופה לצורך העניין).

עד היום האמנתי שעדיף לתת לו להסתגל ולתקן ולסיים עונה מאשר לחפש עכשיו מאמן אחר ולקוות לטוב איתו, היום אני כבר בטוח שצריך מחליף.

מדויק!

7 דקות לפני, just saying said:

עד היום הגנתי עליו, זהו.

הוא מאמן טוב.

הוא לא מאמן טוב למכבי.

זה לא תמיד רק תוצאות או שערי חובה וזכות.

ניהול הסגל גרוע, שחקנים אצלו רק הולכים אחורה, שחקנים שתרמו לאליפויות נמחקו ונראים כמו צל של עצמם.

בכלל אין טביעת אצבע של מאמן זה נראה כמו שליפות מהמותן.

הוא מאמן גרוע.

1 דקה לפני, daniel_16 said:

זה לא תמיד רק תוצאות או שערי חובה וזכות.

ניהול הסגל גרוע, שחקנים אצלו רק הולכים אחורה, שחקנים שתרמו לאליפויות נמחקו ונראים כמו צל של עצמם.

בכלל אין טביעת אצבע של מאמן זה נראה כמו שליפות מהמותן.

הוא מאמן גרוע.

הקצנת קצת אחי, פרץ, פשיץ' ויונתן נראים טוב מאוד ואני בטוח שיש לו תרומה לזה, ברור שמהעבר השני יש את אלו שלא מתקדמים או את אלו שלא מקבלים הזדמנויות.
את מה ששלו אפשר ורצוי לתת לו ובאותה נשימה להגיד שבמכלול אין לו את מה שצריך כדי לקחת פה אליפות.

4 דקות לפני, just saying said:

הקצנת קצת אחי, פרץ, פשיץ' ויונתן נראים טוב מאוד ואני בטוח שיש לו תרומה לזה, ברור שמהעבר השני יש את אלו שלא מתקדמים או את אלו שלא מקבלים הזדמנויות.
את מה ששלו אפשר ורצוי לתת לו ובאותה נשימה להגיד שבמכלול אין לו את מה שצריך כדי לקחת פה אליפות.

פרץ אחלה העונה.

יוני הרבה יותר חלש מעונה שעברה, אבל הוא נותן את הגולים ואסור להוציא אותו.

פשיץ' חלוץ רציני.

גולסה טוב.

חוץ מהם , כולם ירדו ביכולת משמעותית  וכל שחקני הרכש שהגיעו חלשים ולא מתאימים.

28 דקות לפני, itanar said:

אני לא מחובבי דוידזאדה אבל זה שחלקכם חושבים שהחילוף היה רע מוכיח שאתם כבר בשלב שלא משנה מה דוניס יעשה תחפשו אותו.

החילוף של גררו גם היה בסדר, שני החילופים האחרונים פחות.

הבעיה שאתם משווים כל הזמן ל2 עונות האחרונות, אז לא הייתה אירופה, היה סגל טוב יותר, היה קהל ולא הייתה קורונה. 

עדיף לנסות לחזק בשני זרים מאשר להחליף מאמן. מתי החלפת מאמן באמצע עונה השיגה משהו? 

לזכותו של דוניס ההישג הנהדר באירופה ועל זה הוא צריך לקבל את הקרדיט והאפשרות לחיזוק. מעדיף שהכסף יילך לשני זרים ולא להחלפת צוות האימון.

אני חושב שדודזאדה דווקא מחליף סביר , אבל לשחק איתו על הקו כסוג של קיצוני שמאלי - לא חושב שזה רעיון טוב.

גררו לא כובש שערים ולא משפיע משמעותית בהתקפה.

אני לא משווה לשתי העונות האחרונות , אני משווה לעונות איווניר / שוטא / גלקטיקוס וזה נראה רבה יותר דומה , בטח מאשר שתי העונות האחרונות.

אנחנו לא צריכים להשוות לאיביץ. אנחנו צריכים להשוות לחיפה הנוכחית. זה המרדף שיש לנו בראש והוא לא נכון. אנחנו כרגע פחות טובים מול חיפה הזאת אבל זה לא איביץ. יש עוד המון כדורגל לשחק וחלק מהמטרות הראשוניות שלנו כבר הושגו השנה. 

כמובן שכולכם תמשיכו להאשים רק את המאמן (אני גם שונא את החילופים ההזויים לקראת הסוף בתור נשק יום הדין)

אבל אם נסתכל על שאר המשחק (עד החילופי פאניקה האלה בסוף) באובייקטיביות -

עלה עם אחלה הרכב, הרכב שאני בטוח שכולכם הייתם אומרים שהוא הכי חזק שלנו למעט מנוחה לדור פרץ

עשה שינוי מצויין במחצית (אני בטוח שכל האנטי למיניהם ישר ראו את דוידזדה ואמרו חרא חילוף, אבל בתכלס אחרי החילוף ושינוי המערך שיחקנו מעולה ויצרנו מצבים)

אבל כשאתה מחטיא פנדל, מקבל 2 גולים כאלה רכים (זה אשמתו הגול בדיחה הזה שקיבלנו מהקרן או אשמת השחקנים שמקבלים כזה גול רך בפעם המי יודע כמה העונה?), ומחטיא עוד כמה מצבים טובים, מה לעשות אתה לא תנצח גם עם מוריניו על הקווים

לפני6 שעות , Wade said:

תגיד, שאלה אמיתית. כמה עוד אפשר לפמפם את זה? 32 אחרונות, מדהים, ואוו. אתה מבין שאנחנו הולכים לאבד אליפות? אתה מבין שאנחנו אוכלים שלישיות כבר שני משחקים ברצף, לצד צמדים באהלן אהלן? אתה מבין שאנחנו עם מתקרבים לאט לאט להכפיל את כמות הספיגות מעונה שעברה, ושיש לך במשחק בו אתה צריך לתת גול (שזה בערך כל משחק) את דוידזאדה כנף , בן חיים קשר אחורי וגררו חלוץ? אתה מבין משהו? אני מרגיש שזה כמו לדבר עם שמאל קיצון. מה נסגר פה? 

אתה מבין שאנחנו במחזור 10 והליגה נגמרת במחזור 36?

לפני4 שעות , מכביזם זה בדם said:

אחי במחזור 36 אם נהיה עם מספר נק חד ספרתי מחיפה זו הפתעה ענקית

לפני4 שעות , מכביזם זה בדם said:

נו, והקבוצה במחזור עשירי נראת רע מאוד ואם זה ימשיך ככה נלך לים במחזור 20. מה הנקודה שלך?

דוניס הוא משאית משוגעת, משאית משוגעת!!

לא צריך להיות גאון כדורגל כדאי להבין שיש לך מגבלות בסגל וחוסר איזון חמור בסגל.

בהגנה אי אפשר לשחק עם הרננדס וטיבי כשני בלמים יחידים, הרננדס מתגלה כשחקן טכני, מסירה טובה ופה זה נגמר, איטי בטירוף, משחק ראש חלש ומיקום גרוע..לא מסוגל לצאת קדימה ומחליש את טיבי לידו(טיבי טוב שיש בלם טוב לידו, ראינו שחקנים כמו באבין ובן חיים לידו כדאי להבין את זה) גלזר נחלש כי יש בור ענק בינו לבינם הוא לא מסוגל לבד לרוץ ולעשות הגנה גם בקישור וגם ברווח שנוצר מהאיטיות שלהם והחוסר חיפוי שלהם ביציאה קדימה, בעיקר בשיטה שדוניס דורש לשחק התקפי, זה לא הגיוני..אתמול הוא היה לבד, גולסה וריקן כמעט ולא עזרו לו..

קנדיל מתברר כמגן גיבוי טוב אבל גם פה זה נגמר, ג'ראלדס השאיר בור ענק, בעיקר גם שאין קשר כמו אצילי שהיה עושה מלא הגנה עוד בהתקפה וחוטף המון כדורים ויורד לתיקולים..אז מפה כל המגרעות שדוניס קיבל, בעיקרון? הוא לא האשם היחיד, הוא קיבל סגל לא מאוזן ..אבל למה הוא גם אשם? כי מאמן חכם היה קולט את המגבלות האלה ולפחות עד ינואר שאפשר להחליף שחקנים(את הרננדס דחוף, זה יהיה עיוורון אם זה לא יקרה, וכנ"ל את בן ביטון, אם אפשר להביא קיצוני ימני או להחזיר את אצילי זה יהיה מבורך) ומשחק בשיטה פחות משוגעת כמוהו, אז הוא משאית משוגעת

חוטפים גולים כי ההוראות שלו לא הגיוניות במה שיש לו, לא סתם אנחנו חוטפים גולים קלים ומגיעים מולנו למצבים קלים, זה לא ששולטים מולנו, אין מי שיגן שכל הזמן משחקים אולטרא אטק בשיטה כזאת.

אגב זוכרים את העונה עם ג'ורדי? אז זה זה שבאבין היה בלם, הרננדס הוא סוג של באבין..חילזון מטורף, לא טוב בשיטה התקפית..ג'ורדי הוא סוג של דוניס, מאמן התקפי אבל אין לו בלמים מהירים ליישם את השיטה הזאת, שג'ורדי עבר ל3 בהגנה נראנו הרבה יותר טוב..לצערי הרב עד ינואר צריך לשחק ככה