Jump to content

דוניס אחרי נתניה

itan17

Recommended Posts

Just now, itanar said:

די נו הגול השני שחטפנו זה פשוט מומנטום מסריח.

עשה חילוף מצויין במחצית.

יהיה בסדר אחרי שהאינטנסיביות תירגע. מקווה שנשמור על פער סביר עד אז. יש לנו מאצ׳אפ מעולה עם חיפה לשלושת המשחקים הבאים.

שמישהי תאהב אותי כמו שאוהבים להגיד כאן ״עשה חילוף מעולה במחצית והגיב טוב מאוד למתרחש במגרש״. מה שכולם מפספסים הוא שהסיבה למה שמתרחש במגרש עוד לפני החילוף, זה גם הוא. אבל בקטנה.

Just now, הצהוב מהיציע said:

תרצה מה שבא לך, עם איזה סדר עדיפויות שאתה רוצה.

אתה לא יכול להתעלם ממה שהוא הביא.

אתה צודק. הוא הביא 15 גולים לרשת שלנו מתחילת העונה (ספגנו 10 בעונה שעברה. בכולה), הוא הביא גם 6 הפרש מחיפה אחרי שהם מחרבנים ברבע מהמשחקים, והוא הביא גם 16 נקודות מתוך 30. אבל אחלה חילופים יש לו בדקה 85

גם אם רוצים להיות צינים לגבי החילופים שלו יש גבול. עשה חילופים בתחילת המחצית, ואחכ הקבוצה שקעה, תעשה שוב חילופים, תעיר את הקבוצה. אז הוא עושה חילופים דקה 83 או משהו כזה ומכניס את בן חיים שוב לאמצע (זה כבר קרה נגד באר שבע). חלאס, מיציתי אותו לגמרי, גם אם הוא גאון כדורגל והוא לא, זה לא הולך הכל הפוך.

דוניס לא מצליח להכין את הקבוצה מול אף יריבה בליגה.

אתם צריכים להבין שאם אנחנו מגיעים כל משחק למצב שחייבים תיקון מהספסל זה אומר יש בעיה חמורה.

לא סתם עוד לא כבשנו אף גול העונה עד דקה 15, לא סתם יותר מחצי מהמשחקים שלנו היינו בפיגור ולרוב יותר מפעם אחת במשחק.

לצערי אני חושש שזה רק ילך ויהיה יותר גרוע מאשר שזה ישתפר.

4 דקות לפני, Wade said:

אתה צודק. הוא הביא 15 גולים לרשת שלנו מתחילת העונה (ספגנו 10 בעונה שעברה. בכולה), הוא הביא גם 6 הפרש מחיפה אחרי שהם מחרבנים ברבע מהמשחקים, והוא הביא גם 16 נקודות מתוך 30. אבל אחלה חילופים יש לו בדקה 85

בליגה הוא לא הצליח כרגע

8 דקות לפני, itanar said:

עשה חילוף מצויין במחצית.

יהיה בסדר אחרי שהאינטנסיביות תירגע. מקווה שנשמור על פער סביר עד אז. יש לנו מאצ׳אפ מעולה עם חיפה לשלושת המשחקים הבאים.

תשמור את התגובה הזו.

אתה חי בסרט.

יש בעיה בקבוצה, מישהו למעלה חייב לראות ולהבין שצריך לעשות משהו 

אני מהאופטימיים בדרכ גם בהגזמה אבל איבדתי את דוניס, זה לא הפער 6 נקודות, זה פער מחיק .

אבל אני לא סומך על הקבוצה הזאת יותר, כל משחק זה קורע אותי מבפנים, מכבי לא יכולה להרשות לעצמה לרדוף אחרי היריב כל משחק, ועוד עם טעויות באמת מביכות 

אני לא מאשים את השחקנים, כולם מבינים שכל משחק ההגנה הוא נוראי 

זה על דוניס, ואני אישית מודה לו על קמפיין אדיר באירופית, עשינו את ההישג שלנו מכאן זה ממש בונוס אדיר להוציא נקודה מול שחטאר, אין מה להמשיך להתברבר בליגה, זה מביך אותנו זה לא מכבי, דוניס חייב ללכת הביתה

17 דקות לפני, Echoes said:

למרות דוניס עשינו 32. כפיים לשחקנים. אוהב אותם רצח(את רובם)

גם אני, רואים שממש ממש כואב להם והם די אבודים. רצים בעיקר על האדים האחרונים של איביץ׳ באופי ובתעוזה (בעיקר גולסה ויונתן).

16 דקות לפני, Wade said:

שמישהי תאהב אותי כמו שאוהבים להגיד כאן ״עשה חילוף מעולה במחצית והגיב טוב מאוד למתרחש במגרש״. מה שכולם מפספסים הוא שהסיבה למה שמתרחש במגרש עוד לפני החילוף, זה גם הוא. אבל בקטנה.

עזוב עד דקה 20 היית צריך להיות ב2-0. 

גם נגד חיפה היו מלא מצבים מוקדמים. 

אין כנראה רגל מסיימת וזה מתבטא משחק אחרי משחק. 

שהיה איביץ' התבכיינו על השבלוניות, על ה1-0 אז עכשיו יש מאמן שאתה מגיע איתו ל20 איומים לשער רק אין מי שיכניס את הכדור השחקנים גמורים. 

5 דקות לפני, Meron's said:

עזוב עד דקה 20 היית צריך להיות ב2-0. 

גם נגד חיפה היו מלא מצבים מוקדמים. 

אין כנראה רגל מסיימת וזה מתבטא משחק אחרי משחק. 

שהיה איביץ' התבכיינו על השבלוניות, על ה1-0 אז עכשיו יש מאמן שאתה מגיע איתו ל20 איומים לשער רק אין מי שיכניס את הכדור השחקנים גמורים. 

לא דיברתי חצי מילה על ההתקפה. יש בעיה קשה מאוד בהגנה ובקישור של מכבי, מהעמידה על המגרש ועד הלחץ על שחקני היריבה. צריך לבדוק, אבל אני חושב שאף פעם לא אכלנו כל כך הרבה גולים מאמצע הרחבה. בנוסף, אפשר לראות פה דפוס ברור של קבוצת הגנה לא מאומנת. יש מצב גדול מאוד שהעובדה שדוניס הוא כביכול מאמן התקפי מוגזם הוא פשוט מזניח את כל העניין הזה לחלוטין. פעם אחת, פעמיים, שלוש. כמה אפשר? אשכרה אי אפשר לשמוח בגול כי אתה יודע שהסיכוי שתקבל בצד השני גדול מאוד.

אז אוקיי. 32 האחרונות באירופה זה מדהים וגם להגיע ל20 מצבים זה יפה, אבל זה לא כל הכדורגל, זה חצי ממנו. במקרה של הליגה האירופית, רבע. אם לא לקחת אליפות, כישלון אחושרמוטה. אין פה קבוצה אחת בליגה הזאת שראויה לציון ואתה פשוט משתין על כל הזדמנות שיש לך לקחת את המקום הראשון ולא לזוז ממנו. חילופים? אני אפילו לא אתחיל לדבר על החילוף של דוידזאדה במחצית. הבן אדם רץ כמו תרנגולת בלי ראש בקו, בלי שום יכולות התקפיות נורמליות. פשוט חסר אונים. פשיץ בחוץ? גררו כחילוף לפני שכטר בן חיים ואלמוג? בחייאת, זה הרבה מעבר למזל. זה כבר דפוס. 

בקיצור, יש מצב שדוניס מאמן אחלה. מעולה, מדהים. כאן לא. וזה הזמן להגיד את זה, או לסתום את הפה ופשוט להשלים עם המצב. 

1 דקה לפני, Naor23 said:

אני מקווה שאף אחד לא צפה כי זה היה יותר מביך ומדאיג מהיכולת עצמה.

אנחנו מבינים שאתה צפית ואתה סופג הכל עבורנו

1 דקה לפני, Naor23 said:

אני מקווה שאף אחד לא צפה כי זה היה יותר מביך ומדאיג מהיכולת עצמה.

לא יכול לראות אותו וגם לא לשמוע אותו.

מה יש לי לצפות בו?

34 דקות לפני, itanar said:

עשה חילוף מצויין במחצית.

מה עוזר מאצ'אפ טוב אם אין מאמן שיעמיד מערך?

ברצינות יש פה אנשים שחושבים שהחילוף של דוידזאדה היה חילוף טוב? מה נסגר? המצב באמת קשה עם זה חילוף טוב במצב של פיגור בבית נגד נתניה. 

לא יודע מה להגיד לכם. יש המון לו תירוצים, אבל חלאס. מספיק. לא הגיוני להראות ככה, זה פשוט לא ילך. 

נכון, הרבה מהגולים באשמת השחקנים והכל, אני גם לא אומר שאם הוא ילך הכל יסתדר (לא קרוב אפילו לצערי), אבל זה כבר נושא אחר.

2 דקות לפני, i.d.a.n said:

ברצינות יש פה אנשים שחושבים שהחילוף של דוידזאדה היה חילוף טוב? מה נסגר? המצב באמת קשה עם זה חילוף טוב במצב של פיגור בבית נגד נתניה. 

היינו צריכים שער בדחיפות ומה יותר טוב במצב כזה מדודזאדה בכנף ? (ציניות)