Jump to content

דוניס אחרי נתניה

itan17

Recommended Posts

ברכות, הפכת אותנו לבית״ר של לפני כמה שנים.

קבוצה שכולם רוצים לראות עם דרמות ושערים ותישאר עם ידיים ריקות.

מאמן כזה שהופך כל יריבה בינונית לטובה ואטרקטיבית.

3 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

ידיים ריקות בדמות 32 האחרונות באירופה

תגיד, שאלה אמיתית. כמה עוד אפשר לפמפם את זה? 32 אחרונות, מדהים, ואוו. אתה מבין שאנחנו הולכים לאבד אליפות? אתה מבין שאנחנו אוכלים שלישיות כבר שני משחקים ברצף, לצד צמדים באהלן אהלן? אתה מבין שאנחנו עם מתקרבים לאט לאט להכפיל את כמות הספיגות מעונה שעברה, ושיש לך במשחק בו אתה צריך לתת גול (שזה בערך כל משחק) את דוידזאדה כנף , בן חיים קשר אחורי וגררו חלוץ? אתה מבין משהו? אני מרגיש שזה כמו לדבר עם שמאל קיצון. מה נסגר פה? 

זה לא זה, גם אם יקח אליפות בטעות אני לא זוכר מתי לא צעקתי יש בגולים שלנו מרוב הידיעה שנקבל בצד השני.

3 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

למרות דוניס עשינו 32. כפיים לשחקנים. אוהב אותם רצח(את רובם)

2 דקות לפני, liron981s said:

אירופה לא מעניינת אותי

קודם כל הליגה

2 דקות לפני, Wade said:

תגיד, שאלה אמיתית. כמה עוד אפשר לפמפם את זה? 32 אחרונות, מדהים, ואוו. אתה מבין שאנחנו הולכים לאבד אליפות? אתה מבין שאנחנו אוכלים שלישיות כבר שני משחקים ברצף, לצד צמדים באהלן אהלן? אתה מבין שאנחנו עם מתקרבים לאט לאט להכפיל את כמות הספיגות מעונה שעברה, ושיש לך במשחק בו אתה צריך לתת גול (שזה בערך כל משחק) את דוידזאדה כנף , בן חיים קשר אחורי וגררו חלוץ? אתה מבין משהו? אני מרגיש שזה כמו לדבר עם שמאל קיצון. מה נסגר פה? 

3 דקות לפני, i.d.a.n said:

את מי זה מעניין? הליגה הכי חשובה. 

הסדר עדיפויות שלכם לא מבטל את זה שהוא לא עם ידיים ריקות, הליגה עוד לא הסתיימה ובינתיים הוא עם ידיים מלאות בכל טוב

לא מאמין שהוא גרם לי לא לצעוק יש בגולים כי זה שאלה של זמן עד שנקבל בצד שני. לא זוכר הרבה שנים מצב כזה גם לפני גולדהאר לא חטפנו 3 בכמעט כל משחק בחייאת. 

העיקר כותבים פה שחיפה גרועים והכל תלוי רק בנו. הם לוקחים בדו ספרתי.

הכי כואב שאני כבר לא שמח בגולים כי אני יודע שנקבל. עצוב רצח

2 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

הסדר עדיפויות שלכם לא מבטל את זה שהוא לא עם ידיים ריקות, הליגה עוד לא הסתיימה ובינתיים הוא עם ידיים מלאות בכל טוב

סדר העדיפויות שלי הוא לראות את הקבוצה שלי מניפה צלחת ולא לראות את אוהדי האמוניה נהנים מההפקר. וואלה, סדר העדיפויות שלי הוא לזיין את הליגה ולהשאיר פירורים בגביע. תגיד לי שאכטר או אשדוד, אגיד לך אשדוד. אבל וואלה איזה בלאגן יהיה באירופה אם נצליח לתת אחד בשאכטר אה? אחלה דוניס. 

די נו הגול השני שחטפנו זה פשוט מומנטום מסריח.

עשה חילוף מצויין במחצית.

יהיה בסדר אחרי שהאינטנסיביות תירגע. מקווה שנשמור על פער סביר עד אז. יש לנו מאצ׳אפ מעולה עם חיפה לשלושת המשחקים הבאים.

12 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

דיי עם השקר הזה, 3 סיבובי מוקדמות היו משחק נוקאאוט במקום צמד. אם היה בית-חוץ הסיכוי שלנו להעפיל לבתים והלאה היה קלוש.

וגם בבתים קיבלנו הגרלה אפורה מאוד שעזרה לנו להגיע ל-32.

אם היינו בבית של נאפולי וריאל סוסיאדד או מילאן סלטיק או הופנהיים הכוכב האדום, וכו' וכו', אתה יכול לחלום על 32

Just now, itanar said:

די נו הגול השני שחטפנו זה פשוט מומנטום מסריח.

עשה חילוף מצויין במחצית.

יהיה בסדר אחרי שהאינטנסיביות תירגע. מקווה שנשמור על פער סביר עד אז. יש לנו מאצ׳אפ מעולה עם חיפה לשלושת המשחקים הבאים.

נניח, והגול הראשון? והמשחקים הקודמים?

איזה מצאפ מעולה יש לנו עם חיפה תגיד לי? אנחנו נראים כמו כלום ושום דבר

1 דקה לפני, Wade said:

סדר העדיפויות שלי הוא לראות את הקבוצה שלי מניפה צלחת ולא לראות את אוהדי האמוניה נהנים מההפקר. וואלה, סדר העדיפויות שלי הוא לזיין את הליגה ולהשאיר פירורים בגביע. תגיד לי שאכטר או אשדוד, אגיד לך אשדוד. אבל וואלה איזה בלאגן יהיה באירופה אם נצליח לתת אחד בשאכטר אה? אחלה דוניס. 

תרצה מה שבא לך, עם איזה סדר עדיפויות שאתה רוצה.

אתה לא יכול להתעלם ממה שהוא הביא.