Jump to content

לידיעת מיטש גולדהאר

פנחס שוף

Recommended Posts

3 דקות לפני, המכבייה said:

נכון, זה לא מקובל. תנשום עמוק ותפנים את האבסורד שכתבת. "המצב לא מקובל", וואלק התחבקנו פה כשהגענו לפלייאוף עלמון ועכשיו גם ניתן לו הוראות. אין גבול לחוצפה והבלוף הישראלי. אין גבולות.  

אחי צודק יש הרבה בלוף ישראלי בקבוצה,במיוחד באלה שאחראים בשיחרור והבאת שחקנים..

אבל הבלוף הגדול יותר זה זר,זר לכדורגל

היווני על הקווים.

2 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא נותן למיטש הוראות. זה כתנאי בסיס. ולניהול תקין יש המון משמעויות. בשורה האחרונה הוא משלם את ההתחייבויות שלך. אז הייתי מאד נזהר ממילים כמו ניהול תקין. 

בוודאי שלא נותנים לו הוראות, רק מביעים את דעתנו על המצב הניהולי הנוכחי של המועדון.

בלי קשר שלדעתי גולדהאר הוא המשיח וצריך לבנות לו מקדש בדמות איצטדיון, מותר לנו לפחות את זה בתור אוהדים.

1 דקה לפני, zeudemort said:

יש להגיד מה לעשות, ויש להעמיד דמויות ניהוליות שיוכלו לשאת באשמה.

לא ביקשתי ממנו שישים 500 מיליון דולר ויביא את מסי וניימאר, כל מה שביקשתי היה דמות ניהולית ייצוגית.

תגובה כללית לא אתה 

2 דקות לפני, zeudemort said:

יש להגיד מה לעשות, ויש להעמיד דמויות ניהוליות שיוכלו לשאת באשמה.

לא ביקשתי ממנו שישים 500 מיליון דולר ויביא את מסי וניימאר, כל מה שביקשתי היה דמות ניהולית ייצוגית.

הוא יעשה מה שהוא מבין. אתה לא חייב לצפות ולא חייב לקנות מנוי. הוראות הוא לא יקבל מפורום השחקן ה12.

Just now, המכבייה said:

הוא הרגיל אותך לסטנדרט אחר. עד אליו, לא היה חלב בקרית שלום והיה בוטקה מעליב שמכר חולצות. אני מאמין שמיטש הוא המבקר הכי גדול של עצמו. אסור לנו להיגרר למקומות כאלה. 

ברור לי לגמרי, ולרגע לא אמרתי שמיטש הוא לא הדבר הכי טוב שקרה לנו.

מקווה מאוד שהוא שם בשביל לבקר את עצמו, אבל את זה נוכל לראות רק עם הצעדים שיינקטו.

1 דקה לפני, hen34 said:

אחי צודק יש הרבה בלוף ישראלי בקבוצה,במיוחד באלה שאחראים בשיחרור והבאת שחקנים..

אבל הבלוף הגדול יותר זה זר,זר לכדורגל

היווני על הקווים.

בשנתיים האחרונות לא היה בלוף וזה אותו בעל בית קנדי. אפשר לנשום עמוק ולא לחפש לירות לכל עבר. אפשר לחשוב שעברת בחייך עם מכבי שמונה שנים טובות יותר. די. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

בשנתיים האחרונות לא היה בלוף וזה אותו בעל בית קנדי. אפשר לנשום עמוק ולא לחפש לירות לכל עבר. אפשר לחשוב שעברת בחייך עם מכבי שמונה שנים טובות יותר. די. 

נושם מצוין ברוך השם.

נכון 8 שנים נפלאות תודה לאל,אבל אחי אני רוצה 16 שנה רצוף 

יש לנו את היכולות להשתלט להרבה שנים אבל חירבנו את זה עם שחרורים הזויים של שחקנים,הבאת תחליפים גרועים במקומם,והכי הכי גרוע השאירו פה את  בלקמן .

הביקורת חייבת להאמר .. 

2 דקות לפני, hen34 said:

נושם מצוין ברוך השם.

נכון 8 שנים נפלאות תודה לאל,אבל אחי אני רוצה 16 שנה רצוף 

יש לנו את היכולות להשתלט להרבה שנים אבל חירבנו את זה עם שחרורים הזויים של שחקנים,הבאת תחליפים גרועים במקומם,והכי הכי גרוע השאירו פה את  בלקמן .

הביקורת חייבת להאמר .. 

אני לא חושב שיש לך יכולת להשתלט ל16 שנה. יש לך יכולות להתחרות 16 שנה ויש אדם שמשלם על זה שתתחרה. אם הוא לא ישלם, אתה לא תתחרה. 

אולי תתחרה פה ושם. יש לך שוגר דדי שמממן אותך, אל תנשך את היד המאכילה כי אין ידיים אחרות שיקפצו על הבור חרא הזה שנקרא הכדורגל הישראלי.  תסתכל מסביב. מיטש ידע לייצר ארגון טוב אחרי האליפויות של בש, אני מאמין שהוא ידע לייצר הלאה. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא חושב שיש לך יכולת להשתלט ל16 שנה. יש לך יכולות להתחרות 16 שנה ויש אדם שמשלם על זה שתתחרה. אם הוא לא ישלם, אתה לא תתחרה. 

אולי תתחרה פה ושם. יש לך שוגר דדי שמממן אותך, אל תנשך את היד המאכילה כי אין ידיים אחרות שיקפצו על הבור חרא הזה שנקרא הכדורגל הישראלי.  תסתכל מסביב. מיטש ידע לייצר ארגון טוב אחרי האליפויות של בש, אני מאמין שהוא ידע לייצר הלאה. 

באופן כללי אתה צודק יואב

אבל אם מכבי סל יכולה גם רגל אפשרי.

הקבוצה של שנה שעברה עם פשיץ חלוץ ועם מאמן נורמלי על הקווים

ואנחנו עושים בתים באירופה ועל הדרך מטאטאים פה את הליגה.

38 דקות לפני, המכבייה said:

כן, הגיע הזמן שהקהל יגיד לאיש ששם יותר מחצי מיליארד שקל על האהבה שלו, מה לעשות. אני חושב שזה רעיון מבריק.

אני מוציא על הקבוצה יותר ממה שמיץ' מוציא על הקבוצה מבחינת היחס שבין חשבון הבנק לבין ההוצאה, נו אז?..

לא הייתי מחליף את מיץ' גם תמורת שייח' שהיה מבטיח להשקיע מיליארד שקל בכל עונה, אבל עובדתית שהספינה מטלטלת בעוצמה ומאיימת לטבוע, זה הזמן של רב החובל לשנס מותניים ולתפוס פיקוד על הנעשה. האם בעסקים שלו הוא היה מסכים שיתנהלו ללא מנכ"ל? מניח שאתה יודע את התשובה, אז לרצות (לא לבקש ולא לדרוש, כולה לרצות!) שתהיה שרשרת ניהול ברורה זה בעיניי לא בקשה מוגזמת מדי..

20 דקות לפני, hen34 said:

באופן כללי אתה צודק יואב

אבל אם מכבי סל יכולה גם רגל אפשרי.

הקבוצה של שנה שעברה עם פשיץ חלוץ ועם מאמן נורמלי על הקווים

ואנחנו עושים בתים באירופה ועל הדרך מטאטאים פה את הליגה.

שלא כמו בסל, עשו הכל שזה לא יקרה, מיטש זה לא שמעון, אישית מעדיף את מיטש

12 דקות לפני, kikoman said:

שלא כמו בסל, עשו הכל שזה לא יקרה, מיטש זה לא שמעון, אישית מעדיף את מיטש

לא שופט אותך גבר

אבל לדעתי אתה לא מספיק מכביסט.

אין ולא יהיה מכביסט יותר גדול משמעון מזרחי האגדי

שיהיה בריא.

8 דקות לפני, ravid said:

נראה לך שפאולו סוזה יחזור אחורה כל כך בקריירה שלו? תתעורר

ברור שהוא לא יחזור לפה (מקווה בשבילו שגם לא תמורת מזוודות מזומנים), אבל גם הליגה הסינית היא לא בדיוק משהו מפואר להוסיף לרזומה המקצועי שלך..

1 hour ago, כהן said:

הגיע הזמן שמיץ' יעלה על מטוס לארץ, ויתחיל להיות מעורב ישירות במצב הקבוצה ולא רק בזום. מנכ"ל, סמכות מקצועית, מישהו שיהיה הפרצוף של המערכת כרגע, בלי זה לא ישתפר כלום..

להגיד את זה, זה לא להכיר את האיש. עד כה הוא פיטר שני מאמנים (בטלפון) - נמני ואיווניר. את שוטא ג׳ורדי פיטר. 

עד כמה שהמצב קקה, ואגב גם אני לא מבסוט מדוניס או מההתנהלות הקיץ באופן כללי, הקבוצה נמצאת בכאוס מקצועי, לא ניהולי. 

אין שום סיבה שהאיש יטריח את עצמו עד לישראל באמצע מגיפה שאוכלת לו את העסקים. יש לו את יצחקי ותמם שיפטרו את דוניס אם צריך, ויש לו את אנגלידיס שיפטר את יצחקי ותמם אם צריך. הכל אפשר בטלפון מקנדה. 

זה לא יעקב שחר ושירצקי פה

11 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

להגיד את זה, זה לא להכיר את האיש. עד כה הוא פיטר שני מאמנים (בטלפון) - נמני ואיווניר. את שוטא ג׳ורדי פיטר. 

עד כמה שהמצב קקה, ואגב גם אני לא מבסוט מדוניס או מההתנהלות הקיץ באופן כללי, הקבוצה נמצאת בכאוס מקצועי, לא ניהולי. 

אין שום סיבה שהאיש יטריח את עצמו עד לישראל באמצע מגיפה שאוכלת לו את העסקים. יש לו את יצחקי ותמם שיפטרו את דוניס אם צריך, ויש לו את אנגלידיס שיפטר את יצחקי ותמם אם צריך. הכל אפשר בטלפון מקנדה. 

טכנית ג'ורדי פיטר את שוטא אבל מיטש קיבל את ההחלטה

49 דקות לפני, כהן said:

אני מוציא על הקבוצה יותר ממה שמיץ' מוציא על הקבוצה מבחינת היחס שבין חשבון הבנק לבין ההוצאה, נו אז?..

לא הייתי מחליף את מיץ' גם תמורת שייח' שהיה מבטיח להשקיע מיליארד שקל בכל עונה, אבל עובדתית שהספינה מטלטלת בעוצמה ומאיימת לטבוע, זה הזמן של רב החובל לשנס מותניים ולתפוס פיקוד על הנעשה. האם בעסקים שלו הוא היה מסכים שיתנהלו ללא מנכ"ל? מניח שאתה יודע את התשובה, אז לרצות (לא לבקש ולא לדרוש, כולה לרצות!) שתהיה שרשרת ניהול ברורה זה בעיניי לא בקשה מוגזמת מדי..

מטלטלת בעוצמה ומאיימת לטבוע? זה משפט אמיתי? והמשפט על חשבון הבנק גם? שמע, יש לנו מחלוקות על הגדרות יסוד פה. סורי.

בעסקים האמיתיים שלו, שבו הוא גם מרוויח וחי ולא רק פילנטרופ, אני משער שמושקעת יותר אנרגיה. בטח בזמן קורונה.

כל עוד האיש משלם את ההתחייבויות שלננו ושלו, ליבו ופיו שווים, אין פלילים(בדוק מה הכותרות על חוגג היום), אין שום אינטרס נסתר, אני במאה אחוז איתו. תסתכל מסביב. אתה בכלוב של זהב. ולא, אתה לא תיקח תמיד אליפויות והיית אמור להבין את זה כבר בגיל העשרה. אני סומך עליו שכל עוד יש לו את האנרגיה, הוא יעשה את מה שהוא יכול ומבין וזה מספיק טוב בשבילי. 

באיזה מחזור שוטא פוטר?

קשה לי להאמין שמיץ׳ יעשה מהלך כזה עכשיו.

מצד אחד אסור לחכות כי לא תהיה אירופה גם עונה הבאה, מצד שני יש את ההישג האירופי ואולי מיץ׳ אומר שזה בסדר עונה כזו עם הצלחה כלכלית ונפילה בליגה.

14 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

בתור אוהד ובתור אדם ששם ממיטב מכספו על הקבוצה, הדרישה היחידה שלי היא בהירות (אפילו לא שקיפות). אם מיץ' עצמו לא יכול או לא מעוניין לנכוח פה פיזית מפעם לפעם (לדעתי צעד נחוץ גם ללא קשר למצב הקבוצה כרגע, תמיד טוב שהשחקנים ידעו שיש מולם את בעל המאה והדעה שמכיר ושולט לגבי כל אחד מהם), אז שימנה את הטוב בעיניו, ושסופסוף יהיה אדם שיוכל לענות ולהיות הפרצוף של הקבוצה. שהיה את ג'ורדי היה ברור לכל מי האדם הזה, עכשיו כשאתה רואה את המאמן משיב שאין לו מושג לגבי רכש למשל, אז נשאלת השאלה למי כן יש מושג? מי אמון על הנושא הזה? ואם מחר יתבעו אותו בהתאחדות על קשקוש כלשהו ויבקשו להטיל עלינו עונש של הפחתת נקודות, מי ייצג את הקבוצה? דוניס? ייני?...

לא מבקשים כלום למעט בהירות מינימלית..