Jump to content

לידיעת מיטש גולדהאר

פנחס שוף

Recommended Posts

45 דקות לפני, ravid said:

תבינו, חברים: מכבי פשוט לא מעניינת את מיטש בתקופת הקורונה. העונה הזאת הלכה לפח. אני מאוד מקווה שבעונה הבאה תחזור המוטיבציה. זה מה שמיטש החליט במודע או לא, וזה חילחל מטה.

אז שימנה במקומו מישהו שמכבי כן מעניינת אותו 

אתה מסתלבט? 

6 דקות לפני, guyMTA said:

אז שימנה במקומו מישהו שמכבי כן מעניינת אותו 

אתה מסתלבט? 

אני אומר לך שלא אכפת לו מהקבוצה כרגע. הוא לא ממנה כי הוא לא רוצה להתעסק עם זה בכלל.

51 דקות לפני, ravid said:

תבינו, חברים: מכבי פשוט לא מעניינת את מיטש בתקופת הקורונה. העונה הזאת הלכה לפח. אני מאוד מקווה שבעונה הבאה תחזור המוטיבציה. זה מה שמיטש החליט במודע או לא, וזה חילחל מטה.

די כבר עם השקר הזה, מה זה אין מוטיבציה? מכבי זה ארגון גדול ורציני ומיטש בנאדם רציני עם אחריות.

אין שום הבדל במוטיבציה אצלו והוא מעורב בכל דבר, אלה פשוט ההחלטות שקיבל.

2 דקות לפני, Keano said:

די כבר עם השקר הזה, מה זה אין מוטיבציה? מכבי זה ארגון גדול ורציני ומיטש בנאדם רציני עם אחריות.

אין שום הבדל במוטיבציה אצלו והוא מעורב בכל דבר, אלה פשוט ההחלטות שקיבל.

אני חולק עליך

אני לא יכול להכנס לראש שלו אבל אני מעריך שיש לו מספיק דאגות אחרות כרגע כך שהקבוצה ירדה בסדר העדיפויות, וגם שהוא רואה שאין קהל ולכן החליט שפחות שווה לו להשקיע בעונה הזו.

15 דקות לפני, ravid said:

אני חולק עליך

אני לא יכול להכנס לראש שלו אבל אני מעריך שיש לו מספיק דאגות אחרות כרגע כך שהקבוצה ירדה בסדר העדיפויות, וגם שהוא רואה שאין קהל ולכן החליט שפחות שווה לו להשקיע בעונה הזו.

החלק השני לגיטימי, הראשון לא, הוא שם 10 מיליון יורו מהכיס הפרטי ועוד כמה מיליונים במחלקת הנוער וזה אחרי שהיה מודע למצב עם הקורונה,

אתה לא משקיע בצורה כזאת מבלי לפנות לזה את הזמן הדרוש. 

יכול להבין אם אין לו זמן להתעסק במכבי, בטח ובטח בהתחשב בזה שזה לא ארגון רווחי בשבילו וזה נטו תרומה לקהילה, אבל אם אין לך את הזמן להתעסק במכבי תמנה מישהו, לא אכפת לי איך תקרא לו - מנכ"ל, מנהל מקצועי, מנהל ספורטיבי... זה לא באמת משנה.

אבל תמנה מישהו שיוכל להתעסק בקבוצה באופן יומיומי, לא יכול להיות שכבר שנה וחצי אין מי שיעמוד בראש וינווט.

לפני1 שעה , ravid said:

אני חולק עליך

לא קונים כדור למתחם ללא ידיעתו של מיטש. זאת רמת הירידה לפרטים שלו. זה לא אומר שיש לי מושג למה נוצר כזה וואקום ניהולי. אולי הוא מחפש את האיש הנכון שבא מהתחום(סטייל ביין ובן) ואולי הוא מרוצה ממה שיש. 

מה זה לא מעניינת אותו, רק לפני כמה חודשים בשיא המגפה הוא העלה סטורים שלו צופה במשחק וחוגג אליפות.

מיץ׳ הוא לא האיש שיזניח פתאום את אחד ״הפרויקטים״ שלו, אני בטוח שעדיין הוא מעורב מאוד.

לפני3 שעות , Lahav8 said:

מנכ"ל מקצועי לקבוצה + מאמן חדש. רק מהלך כזה ימזער נזקים לעונה הזאת ויציל את הענה הבאה  

מנכל מקצועי זה לא מהיום למחר. מאמן כן. 

לפני9 שעות , ravid said:

אהלן 

לפני9 שעות , ravid said:

סוייר, תייק לי פה ת'בחור

אחרי שאתמול גילינו שמיטש כן מעודכן במתרחש ושכן אכפת לו ממכבי, היום אנחנו מגלים מי הסמכות המקצועית העליונה (והיחידה) בקבוצה.

יממה איכותית סך הכל.