Jump to content

לידיעת מיטש גולדהאר

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני2 שעות , מנג'ר יונייטד said:

אני בדעת מיעוט אבל מעדיף את הליגה האירופית. תן לי להתבסס שם כחבר קבוע בשלב הבתים עם העפלה כל כמה עונות לפני שאחלום על ליגת האלופות.

אין לנו מה למכור בליגת האלופות והקמפיינים שם, מעבר לתרומה כלכלית וליוקרה, לא מקדמים אותנו משמעותית (מבחינת ניקוד וניסיון). 

אתה לא בדעת מיעוט אבל בכל מקרה, בלי אליפות - אתה לא יכול להגיע לאירופית

לפני8 שעות , דקסטר said:

אתה לא בדעת מיעוט אבל בכל מקרה, בלי אליפות - אתה לא יכול להגיע לאירופית

שלא יקפצו עליך פה שאתה לוזר כי אתה מוותר מראש על זכיה בליגה האירופית עוד לפני צמד המשחקים מול שחטאר.

44 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

שלא יקפצו עליך פה שאתה לוזר כי אתה מוותר מראש על זכיה בליגה האירופית עוד לפני צמד המשחקים מול שחטאר.

זכיה בליגה האירופית יביא אותך לליגת האלופות בעונה שאחרי, אז כן, פחות מליגת אלופות אתה לוזר :P 

לפני21 שעות , מנג'ר יונייטד said:

אני בדעת מיעוט אבל מעדיף את הליגה האירופית. תן לי להתבסס שם כחבר קבוע בשלב הבתים עם העפלה כל כמה עונות לפני שאחלום על ליגת האלופות.

אין לנו מה למכור בליגת האלופות והקמפיינים שם, מעבר לתרומה כלכלית וליוקרה, לא מקדמים אותנו משמעותית (מבחינת ניקוד וניסיון). 

גם לי האמת יותר כיף באירופית, יש בזה קסם אחר, אבל אם רוצים להתקדם ולצמוח כלכלית - אז 2-3 הופעות בצ'מפיונס זה בוסט מטורף בתקציב. 

לפני12 שעות , Insigne said:

2-3 הופעות בצ'מפיונס כאילו זה באהלן אהלן.

גם לזכות בצ'מפיונס זה בוסט לתקציב. 2-3 זכיות ואנחנו שם.

חחח רק ש-2-3 הופעות זה יותר אפשרי, וגם לא אמרתי ברצף - נניח על פני 5-6 שנים. 

אם מיטש לא מפטר את דוניס אחרי ה-4 משחקים האחרונים אפשר להבין שהוא ויתר על העונה. גם בנאדם שלא מבין בכדורגל יכול לזהות שמכבי לא קבוצה מאומנת.

לפני3 שעות , פנחס שוף said:

אאלט שוטא פוטר על הרבה פחות

למישהו יש את המאזן?

אצל שוטא ואצל וידיגל היה את ג'ורדי שיבין שזה לא הולך, ירים טלפון למיץ' ויסגור את הסיפור, עכשיו אין. למיץ' יש את הבעיות שלו ולא ממש משנה לו איך נראית הקבוצה ולמען האמת הוא במילא לא מבין בזה, והאם יש או אין שיפור (מניח שהוא מודע למצב בטבלה, אבל עדיין..), ואנשים שחיים את המצב כמו יצחקי או תמם כנראה לא סמכותיים עד כדי כך, ואז אתה מקבל מה שמקבל כעת.

התקווה היחידה בעיניי זה אנגלידיס שהוא זה שהביא את דוניס מלכתחילה אבל הוא הולוגרמה מוחלטת, לאף אחד כולל לו עצמו אין מושג מה תפקידו בכוח..

רק אני מצפה מהבעלים של הקבוצה שלי שיגיע לארץ בזמן הכי מסריח של הקבוצה מזה הרבה מאוד זמן?

במיוחד שכרגע אין מנכ''ל(אמיתי) שאמור לדאוג לעניינים האלו.

2 דקות לפני, BRoi said:

רק אני מצפה מהבעלים של הקבוצה שלי שיגיע לארץ בזמן הכי מסריח של הקבוצה מזה הרבה מאוד זמן?

במיוחד שכרגע אין מנכ''ל(אמיתי) שאמור לדאוג לעניינים האלו.

האמת שהוא לא כ"כ יכול עם כל ענייני הבידוד וכו'.

לפני6 שעות , כהן said:

אצל שוטא ואצל וידיגל היה את ג'ורדי שיבין שזה לא הולך, ירים טלפון למיץ' ויסגור את הסיפור, עכשיו אין. למיץ' יש את הבעיות שלו ולא ממש משנה לו איך נראית הקבוצה ולמען האמת הוא במילא לא מבין בזה, והאם יש או אין שיפור (מניח שהוא מודע למצב בטבלה, אבל עדיין..), ואנשים שחיים את המצב כמו יצחקי או תמם כנראה לא סמכותיים עד כדי כך, ואז אתה מקבל מה שמקבל כעת.

התקווה היחידה בעיניי זה אנגלידיס שהוא זה שהביא את דוניס מלכתחילה אבל הוא הולוגרמה מוחלטת, לאף אחד כולל לו עצמו אין מושג מה תפקידו בכוח..

זה הכי עצוב. 

האמונה שאין אף אחד במכבי שיכול לקום ולעשות סטופ על הסחרור הזה. 

היחיד שיכול זה מיץ' והוא כמה אלפי קילומטר מפה. 

לפני16 שעות , Pini_A said:

באיזה עולם מקולקל אנחנו שאיביץ מפוטר בדצמבר ודוניס ממשיך לאמן. 

אם אני לא טועה (ויש מצב שפחות מעודכן לאחרונה) גם אוסקר, גם סוזה, וגם איביץ' ללא קבוצה כרגע, אז דבריך מקבלים משנה תוקף עוד יותר גדול...

בכאב אני כותב ולא חלילה בהתרסה, כל הטעויות האפשריות נעשו ואין אוהד אחד שלא קלט אותם, החל מחוסר במנכ"ל, בהמשך באי מינוי מאמן בזמן, סגל שחקנים נחלש ולא הגיע חיזוק ראוי (החלטת שאצילי ומיכה לא ראוים, בסדר זכותך ואישית אני לא מסכים אבל מה עם תחליף?) ועוד חיזוקים מתאימים שלא הגיעו או הגיעו באיחור מאוד לא אופנתי.

מאמן מוצלח או לא, זה כבר התוצאה של ההתנהלות הכושלת ואני האחרון שיאשים את גולדהאר במשהו , הפעם הוא ונציגיו טעו בענק בחודשים האחרונים והתוצאות בשטח אין אפס.

כמו שהיתה התנהלות גרועה בעונה של ליטו, אנחנו משחזרים אותה שוב. הכל מתחיל בניהול לטוב ולרע כמו בכל תחום.

לפני2 שעות , liron1006 said:

בכאב אני כותב ולא חלילה בהתרסה, כל הטעויות האפשריות נעשו ואין אוהד אחד שלא קלט אותם, החל מחוסר במנכ"ל, בהמשך באי מינוי מאמן בזמן, סגל שחקנים נחלש ולא הגיע חיזוק ראוי (החלטת שאצילי ומיכה לא ראוים, בסדר זכותך ואישית אני לא מסכים אבל מה עם תחליף?) ועוד חיזוקים מתאימים שלא הגיעו או הגיעו באיחור מאוד לא אופנתי.

מאמן מוצלח או לא, זה כבר התוצאה של ההתנהלות הכושלת ואני האחרון שיאשים את גולדהאר במשהו , הפעם הוא ונציגיו טעו בענק בחודשים האחרונים והתוצאות בשטח אין אפס.

כמו שהיתה התנהלות גרועה בעונה של ליטו, אנחנו משחזרים אותה שוב. הכל מתחיל בניהול לטוב ולרע כמו בכל תחום.

תבינו, חברים: מכבי פשוט לא מעניינת את מיטש בתקופת הקורונה. העונה הזאת הלכה לפח. אני מאוד מקווה שבעונה הבאה תחזור המוטיבציה. זה מה שמיטש החליט במודע או לא, וזה חילחל מטה.