Jump to content

לידיעת מיטש גולדהאר

פנחס שוף

Recommended Posts

15 דקות לפני, שחר צהוב said:

אני מאמין שגולדהאר לא יביא למשרות האלה אנשים שהוא לא רואה בהם אנשים איכותיים וכאלה שהוא יכול לסמוך עליהם ולעבוד איתם.

לא צריך בתפקידים האלה בובות שלא יודעות מה הן עושות. לא סתם הוא בחר לכך אנשים מחוץ לישראל.

כל הקורונה בשנה האחרונה בטוח לא הקלה על מציאת אנשים שרצו להגיע למדינה אחרת כשהכל היה נראה בלאגן.

זה אולי ישמע כתירוץ, אבל אני בטוח שהקורונה וחוסר הידיעה מה יקרה איתה בהמשך העונה (מצב התחלואה יחמיר, הליגה תבוטל וכו') פגעה במציאת שחקנים/מאמנים/אנשי הנהלה.

מכבי לא רוצה להתפשר. כשכן מתפשרים מקבלים את בן ביטון :doh:

כשאתה מדבר על בובות שלא יודעות מה הן עושות אתה מתכוון ליצחקי ושרון תמם?

חלאס היה מספיק זמן למנות איש מקצוע לכל הפחות לאחד מהתפקידים

34 דקות לפני, BRoi said:

גולדאהר בן אדם ובעלים ענק אבל מכאן ועד לזה שאסור להעביר עליו ביקורת אתם חיים בסרט לקבוצה אין מנכל כבר הרבה מאוד זמן

וזה משפיע על הקבוצה ומי שאשם בכל ההתנהלות הזו זה הבעלים 

בוא נסתכל על משה חוגג, שלל הבעלים של הפועל ת"א בעשור האחרון, אלי טביב, סתיו שחם, יצחק שום, המפרק של הפועל ב"ש, הבעלים של מכבי נתניה (אחלה אין אמצעים כמו מיטשל)

ובערך על כל בית בשתי הליגות הראשונות בארץ ו.......נבין שאסור לבקר את גולדהאר.

80 אחוז מההחלטות שלו (הרבה יותר) הן מצוינות והן הביאו את מכבי למקומות שאף אחד לא הביא אותה בעבר.  אם מישהו היה תורם דשא סינטטי בקריית שלום ועקב כך הבן שלו היה מקבל דקות משחק בקבוצה, הייתי אומר שראוי לבקר את זה, אבל כל עוד מיטשל גולדהאר עושה דברים עם הלב ועם הרבה מאוד כסף פרטי שלו לטובת המועדון נטו, אסור לבקר אותו.

אני מעדיף עונת שוטא\ליטו שלאחריה גולדהאר יסיק את המסקנות בעצמו ויעשה את השינוי הנדרש (כפי שעשה עד היום בכל צומת דרכים) מאשר להמאיס עליו את הקבוצה. זה כזה פשוט.

אין משקעים בכדורגל הישראלי, תם הטקס, אל תחיו בסרט שיבוא מישהו אחר בסדר גודל שלו או ברמת ההשקעה האישית והכלכלית למועדון, אין מישהו אחר.

אפשר לבקר את הקבוצה, את המועדון, את היכולת, את המאמן, בצורה מכבדת ובשיח מקדם, בשום פנים ואופן אסור להעביר ביקורת על גולדהאר ועל הדרך שלו. זאת דעתי.

להבדיל מכל בעלים אחר בליגה כולל יעקב שחר, גולדהאר כאן מאהבה ולא בשביל לקדם את המותג מיטשל גולדהאר או להרוויח כסף \ פרסום. ההפך. תשימו את זה מול העיניים תמיד.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

זה לא קשור לביקורת כזו או אחרת, זה לא משהו מקולקל, יש מכה קלה בכנף שצריך לתקן ויש את ינואר.

כתבתי כאן בעיקר על ציטוטים שהביאו כאן מהעמוד פייסבוק והטוויטר של מכבי.

צריך להגיב לקשקשנים האלה. זה גם יעזור אל מול העיתונאים שמחפשים כותרות ומלחמות ובתקופה האחרונה בגלל התוצאות יש להם לגיטימציה לשקר ולייצר כאוס.

חזית אחידה. סומכים על גולדהאר. המטרה שלנו לתת גב למועדון ולא להוסיף שמן למדורה. 

58 דקות לפני, שחר צהוב said:

אני מאמין שגולדהאר לא יביא למשרות האלה אנשים שהוא לא רואה בהם אנשים איכותיים וכאלה שהוא יכול לסמוך עליהם ולעבוד איתם.

לא צריך בתפקידים האלה בובות שלא יודעות מה הן עושות. לא סתם הוא בחר לכך אנשים מחוץ לישראל.

כל הקורונה בשנה האחרונה בטוח לא הקלה על מציאת אנשים שרצו להגיע למדינה אחרת כשהכל היה נראה בלאגן.

זה אולי ישמע כתירוץ, אבל אני בטוח שהקורונה וחוסר הידיעה מה יקרה איתה בהמשך העונה (מצב התחלואה יחמיר, הליגה תבוטל וכו') פגעה במציאת שחקנים/מאמנים/אנשי הנהלה.

מכבי לא רוצה להתפשר. כשכן מתפשרים מקבלים את בן ביטון :doh:

אתה מבין את הסתירה במשפט הזה?

לפני1 שעה , Skankhunt42 said:

אתה מבין את הסתירה במשפט הזה?

סתירה בכוונת תחילה.

הכוונה הייתה שמכבי לא רוצה להתפשר בתפקידים האלה. נתתי דוגמה למקרה שכן התפשרו וקיבלו שחקן שעדיף שלא היה מגיע.

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

אני אומר צוות של ס"א, שווה סיבוב אליפות

איביץ' מאמן הגנה, דוניס מאמן התקפה. 

איביץ' נועץ מבטים של רוצח, דוניס צועק אאוט אאוט.

On 17.12.2020 at 13:27, שחר צהוב said:

סתירה בכוונת תחילה.

הכוונה הייתה שמכבי לא רוצה להתפשר בתפקידים האלה. נתתי דוגמה למקרה שכן התפשרו וקיבלו שחקן שעדיף שלא היה מגיע.

אבל עובדה שהיא כן מתפשרת

בן ביטון אחלה דוגמא דווקא

גם אם לא ניקח אליפות השנה, זה כזה נורא?

הקבוצה שלנו צריכה בנייה מחדש, הסגל הזה היה עייף כבר מעונה שעברה, זה אמנם מבאס לראות איך אנחנו נראים בליגה, אבל קשה להיות מופתע אחרי מה שעברנו בקיץ.

49 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

גם אם לא ניקח אליפות השנה, זה כזה נורא?

הקבוצה שלנו צריכה בנייה מחדש, הסגל הזה היה עייף כבר מעונה שעברה, זה אמנם מבאס לראות איך אנחנו נראים בליגה, אבל קשה להיות מופתע אחרי מה שעברנו בקיץ.

כנראה שאתה צודק. קשה מאוד רצף אליפויות רצופות וצריך לעשות שינויים מדי פעם. לפי מה שקרה בליגה הזאת בעשור האחרון, סגל אחד טוב חזק ומפלצתי מספיק ל3 אליפויות, זאת בהנחה שיש לך מאמן אמיתי על הקווים.

3 שנים אנחנו לקחנו עם פחות או יותר אותם שחקנים, 3 שנים בש לקחו עם פחות או יותר אותם שחקנים (וגם כמה חומרים ״משפרי ביצועים״ לכאורההה!) ועכשיו 2 רצוף שלנו. הקבוצה נראית פחות טוב כרגע והרצף עומד בסימן שאלה כי איבדנו שחקנים מאוד משמעותיים פלוס מאמן שלדעת רבים הכי טוב שהיה פה ולא באו במקומם חיזוק ראוי לדעתי. 

אין ספק שהסגל נחלש לעומת שנה שעברה וחייבים להתחזק. החלונות הקרובים הם - ינואר מעבר לפינה אם אתה רוצה להתחרות ברצינות על האליפות בעונה הזאת, עונת הקיץ כשתגיע אם אתה רוצה להתמודד על האליפות ברצינות בעונה הבאה.

ולא חברים, אני לא ״מוותר״ על האליפות, אני (ואני בטוח שלזה אלה שבירכו את חיפהלה התכוונו) פשוט רואה שאנחנו חלשים מאוד.

On 16.12.2020 at 22:57, המכבייה said:

הוא הרגיל אותך לסטנדרט אחר. עד אליו, לא היה חלב בקרית שלום והיה בוטקה מעליב שמכר חולצות. אני מאמין שמיטש הוא המבקר הכי גדול של עצמו. אסור לנו להיגרר למקומות כאלה. 

זוכר את ניק הורנבי? מצבו הטבעי של אוהד כדורגל הוא אכזבה מרה, התוצאה לא משנה.

8 שנים ברצף לא ירדנו ממקום 2 (כולל 5 אליפויות ועוד עונה מדהימה שהפסדנו בה אליפות לב"ש שנתנה גם עונה מטורפת), מה שלדעתי די חסר תקדים בכדורגל הישראלי ובכלל נדיר גם בעולמי - אפילו חיפה של שנות האלפיים והפועל פ"ת של שנות החמישים לא עברו כל כך הרבה שנים ברצף בלי לפחות סגנות - ובכל פעם שמגיעים לחורף עם פחות ממקום ראשון יש כאן תחושה של חורבן בית, כאילו זה ביזיון לא נורמלי. אפילו כשירדנו מהאולימפוס המועדון שמר על קור רוח, ולא התפרק כמו ב"ש או חיפה אחרי שושלות שלהן. אז טוב מאוד שלא פועלים לפי גחמות, וטוב מאוד שלא מזעזעים רק כדי להגיד "הנה, אנחנו עושים משהו".

כבר שנים שמדברים פה על ניהול כושל בזמן שמכבי של גולדהאר, במבחן התוצאה, היא הדבר הכי מצליח בכדורגל הישראלי לאורך זמן, וזה אפילו לא קרוב. ואל תגידו לי כסף, כי גם לחיפה יש כסף, ראינו איך עבד להם עד העונה שעברה, אז כנראה שמכבי כן יודעים מה הם עושים, אפילו שכל מומחי הפורום מתעקשים שלא. גם כשהמצב היה רע באמת וכמעט ירדנו ליגה אנשים לא בכו כמו בכל פעם שלא לקחנו אליפות או שהיינו במצב לא לקחת אליפות בשנים האחרונות, זה מגוחך.

שמכבי תמשיך לפעול כמו שהיא פועלת, אני סומך עליה בעיניים עצומות גם אם לא תמיד זה יסתיים באליפות. אם יחליטו לפטר אני סומך עליהם, אם יחליטו לא לפטר אני גם סומך עליהם.

On 17.12.2020 at 00:10, סיריל מקנאקי said:

להגיד את זה, זה לא להכיר את האיש. עד כה הוא פיטר שני מאמנים (בטלפון) - נמני ואיווניר. את שוטא ג׳ורדי פיטר. 

עד כמה שהמצב קקה, ואגב גם אני לא מבסוט מדוניס או מההתנהלות הקיץ באופן כללי, הקבוצה נמצאת בכאוס מקצועי, לא ניהולי. 

אין שום סיבה שהאיש יטריח את עצמו עד לישראל באמצע מגיפה שאוכלת לו את העסקים. יש לו את יצחקי ותמם שיפטרו את דוניס אם צריך, ויש לו את אנגלידיס שיפטר את יצחקי ותמם אם צריך. הכל אפשר בטלפון מקנדה. 

זה לא יעקב שחר ושירצקי פה

בדיוק. ומי ישמע איזה קרייסס יש פה. אם נסתכל על זה מנקודת מבטו של גולדהאר - הוא קנה מועדון אבוד, לא רק שהחזיר את עוצמת המותג שלו אלא הביא אותו לפסגות חדשות, ואם לא יהיה שיפור העונה הוא ייאלץ להסתפק רק בחמש אליפויות ושלוש סגנויות בשמונה שנים רצופות. אוי אוי אוי. אם מישהו חושב שאחרי העשור האחרון מיטש צריך לעזוב הכל ולבוא לארץ הוא צריך לנשום עמוק, לספור עד 10, ולהבין מה אתם בעצם אומרים פה. כמה שאנחנו צוחקים על כפיות הטובה של אוהדי חיפה כלפי שחר, אנחנו לפעמים לא יותר טובים מהם.

אגב, גם כל הדיבורים על "קיץ בעייתי" ו"הכתובת היתה על הקיר" לא עושים עליי רושם. אוהדי מכבי כל שנה מזהירים, ובתחילת כל עונה מקטרים (למשל בכל אחת מהאליפויות של איביץ׳). זה בדיוק שעון מקולקל שצודק פעמיים ביום.

לפני3 שעות , קובי השועל said:

*צילצול

איביץ': הלו?

אנגלידיס: ולדאן?

איביץ': כן מי זה?

אנגלידיס: היי זה ג'ק אנגל.... טו טו טו (ניתוק בפנים)

להביא לו את עלמה זוהר שתשיר לו 

mi amor it's Jack I'm calling you from Israel just to say that I love you

ואם הוא ינתק אז את אמינם שישיר לו את גרסת המזרח התיכון של Stan

עכשיו ברצינות - לבוא בדרישות למיטשענק זה לא רק כפיות טובה אלא ניתוק מוחלט מהמציאות.

בסוף, האיש ווינר בכל מה שעושה (לא מגיעים לסדרי הגודל שלו בלי להיות בעלי אופי כזה) והעמיד לנו כאן מועדון מתוקתק וכמה רמות מעל מה שהתרגלנו וחלמנו עליו.

בעונה "מאכזבת" שלנו צברנו 8 נקודות דירוג, הכנסנו סדר גודל של 11-10 מיליון יורו רק ממענקים מאופ"א והעפלנו לשלב 32 האחרונות בליגה האירופית אחרי שנראינו לא רע מול זלצבורג בפלייאוף האלופות עם הרכב שני שלנו. 

האם יש מקום לשיפור? ברור. גם אני הייתי שמח לראות מנכ"ל או מנהל מקצועי, אבל אם זה הרע ההכרחי שאני צריך לחיות איתו בשביל המשך עידן מיטשענק במועדון שלנו, אני לא רק מוכן לשלם על זה, אלא רץ בספרינט לבנק והולך לשלם על זה. 

חייבים להגיע שוב לליגת האלופות צריך להתבסס על מה שעשינו השנה באירופה כדי להמשיך ולהשתפר במפעלים האירופאים 

11 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

חייבים להגיע שוב לליגת האלופות צריך להתבסס על מה שעשינו השנה באירופה כדי להמשיך ולהשתפר במפעלים האירופאים 

אני בדעת מיעוט אבל מעדיף את הליגה האירופית. תן לי להתבסס שם כחבר קבוע בשלב הבתים עם העפלה כל כמה עונות לפני שאחלום על ליגת האלופות.

אין לנו מה למכור בליגת האלופות והקמפיינים שם, מעבר לתרומה כלכלית וליוקרה, לא מקדמים אותנו משמעותית (מבחינת ניקוד וניסיון). 

8 דקות לפני, Dalembert said:

לפי מה שהבנתי הליגה האירופית די מחוץ לתחום של קבוצות ישראליות מהעונה הבאה, לא? יש את הליגה האזורית הזאת

רק האלופה יכולה להגיע לאירופית