Jump to content

לידיעת מיטש גולדהאר

פנחס שוף

Recommended Posts

34 דקות לפני, כהן said:

ברור שהוא לא יחזור לפה (מקווה בשבילו שגם לא תמורת מזוודות מזומנים), אבל גם הליגה הסינית היא לא בדיוק משהו מפואר להוסיף לרזומה המקצועי שלך..

למה לא ? הסכומים שמשלמים שם גדולים . יש שם מאמנים בעלי עבר מפואר כמאמנים או כשחקנים.

Just now, Nadav19 said:

אמרתי כבר כמה פעמים לכמה אנשים, המזל שלנו שהתקופה הזו עוברת ללא קהל, עם הזבל שקיים בתוכנו ששורק בוז ומקלל שחקנים, בטוח שלא היינו עושים מהפך מול הפועל חיפה ולא משווים היום.

מישהו רוצה לדמיין את האווירה בבלומפילד לאחר הגול השני שלנו ? 

לדוניס יש המון מזל שאין קהל אחרת כל התסכול היה נופל עליו

מצד שני, אם היה קהל המשחקים היו נראים אחרת. אל תחשבו על המשחקים עם הקהל המזוייף ששמים לנו בטלוויזיה. במגרש דממת מוות של משחקי אימון

7 דקות לפני, Nadav19 said:

אמרתי כבר כמה פעמים לכמה אנשים, המזל שלנו שהתקופה הזו עוברת ללא קהל, עם הזבל שקיים בתוכנו ששורק בוז ומקלל שחקנים, בטוח שלא היינו עושים מהפך מול הפועל חיפה ולא משווים היום.

מישהו רוצה לדמיין את האווירה בבלומפילד לאחר הגול השני שקיבלנו ? 

לדוניס יש המון מזל שאין קהל אחרת כל התסכול היה נופל עליו

עם קהל ובלי קהל , הקבוצה הייתה נראית שכונה כמו עכשיו.

וכן מן הסתם , שהיו שורקים לו בוז או קוראים לו להתפטר כמו למאמנים חלשים אחרים (או למאמנים שמביאים תוצאות חלשות בעקביות).

17 דקות לפני, itan17 said:

באיזה מחזור שוטא פוטר?

קשה לי להאמין שמיץ׳ יעשה מהלך כזה עכשיו.

מצד אחד אסור לחכות כי לא תהיה אירופה גם עונה הבאה, מצד שני יש את ההישג האירופי ואולי מיץ׳ אומר שזה בסדר עונה כזו עם הצלחה כלכלית ונפילה בליגה.

מחזור 16 בפער 8.

אבל עם שוטא היינו נראים יותר זוועה, בקטע של סאבוטז של שחקנים.

4 דקות לפני, המכבייה said:

מטלטלת בעוצמה ומאיימת לטבוע? זה משפט אמיתי? והמשפט על חשבון הבנק גם? שמע, יש לנו מחלוקות על הגדרות יסוד פה. סורי.

בעסקים האמיתיים שלו, שבו הוא גם מרוויח וחי ולא רק פילנטרופ, אני משער שמושקעת יותר אנרגיה. בטח בזמן קורונה.

כל עוד האיש משלם את ההתחייבויות שלננו ושלו, ליבו ופיו שווים, אין פלילים(בדוק מה הכותרות על חוגג היום), אין שום אינטרס נסתר, אני במאה אחוז איתו. תסתכל מסביב. אתה בכלוב של זהב. ולא, אתה לא תיקח תמיד אליפויות והיית אמור להבין את זה כבר בגיל העשרה. אני סומך עליו שכל עוד יש לו את האנרגיה, הוא יעשה את מה שהוא יכול ומבין וזה מספיק טוב בשבילי. 

כמובן שלא יקרה כלום גם אם לא ניקח אליפות, ואפילו לא אם נסיים בחלק התחתון, המועדון לא יפסיק להתקיים ולא משנה מה יקרה על כר הדשא, אבל מקצועית אנחנו במצב לא טוב, וכמו שנתנו את הקרדיט לבעלים על האליפויות אז כפועל יוצא אי אפשר שלהוריד ולפטור אותו בתקופות פחות טובות, מניח שגם אתה וגם מיץ' עצמו יסכים עם אמירה זו. המשפט על חשבון הבנק בא כתגובה לשרבוב כספו של מיץ' בהודעתך, הכסף לא אמור להיות מגן מפני ביקורת עניינית, אפשר לטעון שנעשו טעויות על ידו גם באם עדיין ממשיך להזרים לנו מזומנים, מבטיח לך שלא תשמע ממני אפילו בדל של טענה גם באם מחר בבוקר הוא יחליט לקצץ את התקציב בחצי.

הגבתי באשכול זה למישהו אחר שכל רצוני זה "בהירות" אז לא אחזור שוב על אותם הדברים, אבל אם תקרא את שכתוב, מניח שלא יתגלו יותר מדי מחלקות מהותיות בינינו. אני מהתומכים הגדולים שלו, לא בגלל ששווה ככה וככה מיליונים, אלה בדיוק בגלל כל מה שציינת (היושרה, ההגינות), ולא, לא מודאג מעתיד המועדון, סומך על מיץ' שיעשה את המקסימום שמבין (גם אם לעיתים חולק על החלטה זו או אחרת), ובעיקר סומך על השם הזה של המועדון שמחזיק בעוצמה למעלה ממאה שנים, ואינשאללה יחזיק עוד הרבה הרבה מאות..

23 דקות לפני, Simba said:

למה לא ? הסכומים שמשלמים שם גדולים . יש שם מאמנים בעלי עבר מפואר כמאמנים או כשחקנים.

אכן הסכומים שם גבוהים אבל בגדול מיועד למאמנים ולשחקנים (קצת פחות מבחינת השחקנים) שדי גמרו את הסוס, הסיבה היחידה שהוא הגיע לשם היא סיבה כלכלית. אנחנו לא מסוגלים לשלם לו סכומים שאפילו מתקרבים בקמצוץ לסכומים הללו, ומקצועית זה דריכה במקום שלא לומר חזרה ואפילו קפיצה אחורנית. אם כבר אקסים אז מישהו כמו פאקו יותר רלוונטי למצבנו (בהתבסס במצב קבוצתו הנוכחית) אבל כמובן שמשקעי העבר לא מציבים אותו כמועמד ריאלי..

14 דקות לפני, כהן said:

כמובן שלא יקרה כלום גם אם לא ניקח אליפות, ואפילו לא אם נסיים בחלק התחתון, המועדון לא יפסיק להתקיים ולא משנה מה יקרה על כר הדשא, אבל מקצועית אנחנו במצב לא טוב, וכמו שנתנו את הקרדיט לבעלים על האליפויות אז כפועל יוצא אי אפשר שלהוריד ולפטור אותו בתקופות פחות טובות, מניח שגם אתה וגם מיץ' עצמו יסכים עם אמירה זו. המשפט על חשבון הבנק בא כתגובה לשרבוב כספו של מיץ' בהודעתך, הכסף לא אמור להיות מגן מפני ביקורת עניינית, אפשר לטעון שנעשו טעויות על ידו גם באם עדיין ממשיך להזרים לנו מזומנים, מבטיח לך שלא תשמע ממני אפילו בדל של טענה גם באם מחר בבוקר הוא יחליט לקצץ את התקציב בחצי.

הגבתי באשכול זה למישהו אחר שכל רצוני זה "בהירות" אז לא אחזור שוב על אותם הדברים, אבל אם תקרא את שכתוב, מניח שלא יתגלו יותר מדי מחלקות מהותיות בינינו. אני מהתומכים הגדולים שלו, לא בגלל ששווה ככה וככה מיליונים, אלה בדיוק בגלל כל מה שציינת (היושרה, ההגינות), ולא, לא מודאג מעתיד המועדון, סומך על מיץ' שיעשה את המקסימום שמבין (גם אם לעיתים חולק על החלטה זו או אחרת), ובעיקר סומך על השם הזה של המועדון שמחזיק בעוצמה למעלה ממאה שנים, ואינשאללה יחזיק עוד הרבה הרבה מאות..

הכסף שמיטש שפך, שופך וישפוך, חייב להיות מגן. אתה אולי לא מבין את הסיטואציה. זה הבסיס. זה הנוער, אלו התארים, זה הניקוד, זאת המערכת שמיטש פיתח במכבי. זה מתחיל בזה. כסף עוזר להגשים חלומות ומיטש הגשים לי בעשור האחרון את כל הפנטזיות שאפילו לא היו לי. 

בכלל לא מדובר במושגים של לשפוט אותו בתקופות לא טובות כי מאז ג'ורדי, לא מתקיים מושג כזה בכלל. היו כאלה בתקופת נמני/איווניר/ניר לוין. מאז?

הוא ואנחנו לא יודעים מה זה מקום שלישי. אז פרופורציות כשאתה כותב תקופות לא טובות. זה חשוב לדיון. 

המועדון יכול להפסיק להתקיים או להיות תחרותי אם מיטש לא יהיה או שיגמרו לו האנרגיות.. לא כי יש לך עונת ליגה לא טובה. חשוב להפנים את זה.

מיטש לא היה "בהיר" גם כשלקחת אליפות בגשם.  הוא לא היה "בהיר" אף פעם. הוא דמות אניגמתית מבחינת התקשורת. זה הכל עניין של תוצאות ואתה שווה את התוצאה האחרונה שלך. אני לא שם. לא במשחק הזה. אפשר להניח שכולם פה דירקטורים בחברות גדולות, וכולם פה הצלחות אדירות בחייהם העסקיים. אני אישית מרגיש בטוח ומוגן. אנחנו בידיים טובות של אדם הגון. זה שווה המון. ואני גם סומך עליו שאם ימאס לו, הוא יעביר מועדון מתוקתק ולא חורבה. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

אני אישית מרגיש בטוח ומוגן. אנחנו בידיים טובות של אדם הגון. זה שווה המון. ואני גם סומך עליו שאם ימאס לו, הוא יעביר מועדון מתוקתק ולא חורבה. 

דעתי כדעתך, וזה הרבה לפני כל תואר וכל הישג ספורטיבי..

תעזבו אתכם שטויות, הכל בפן המנטלי והפסיכולגי.

מכבי של דוניס היא מכבי איכותית עם אלמנטים פסיכולוגים רעים בהגנה, זו דעתי בכל אופן.

יותר משחקן כזה או אחר ההרתעה והיכולת של היריב להבין שאתה פראייר שמקבל בכל משחק שתי כאפות היא הרבה יותר דומיננטית מקו 3, 4 או 5.

כשהשקט והרוגע יחזור לשחקנים בתוספת ללוז צפוף פחות אנחנו נהיה יעילים הרבה יותר.

אני עדיין מאמין שדוניס יכול לקחת אותנו לאליפות קורונה מרגשת ומגיע לו לפחות לסיים את העונה.

בשורה התחתונה הקיץ האחרון היה זוועתי. אפשר לדבר על נסיבות מקלות, אבל כמעט ולא היה בו שום דבר חיובי ואפשר לומר שהכתובת הייתה על הקיר. 

ובכל זאת גולדהאר הוא המלך גם בעונה כזאת. אני מקווה שהוא ישנה דברים.

Just now, turgi said:

הרבה מדברים על לוז פחות צפוף.

מתי זה קורה בדיוק?

זה לא בדיוק קורה בקרוב. יש איזה שבוע רווח עוד שבועיים אבל שוב חוזרים להמולה. דקסטר בטח יכול להרחיב ויש את נושא הלוז של מכבי. מפורט שם נראה לי. 

אפרופו גולדהאר, מאז שהגיע אלה העונות הכי חלשות אחרי עשרה משחקים:

עונת 10/11 - 19/30 - שתי נקודות מהפסגה
עונת 11/12 - 20/30 - אפס נקודות מהפסגה
עונת 17/18 - 20/30 - שלוש נקודות מהפסגה
עונת 20/21 - 16/30 - שש נקודות מהפסגה

45 דקות לפני, turgi said:

מה דעתך תורג'י? 

לפני4 שעות , turgi said:

בעונה של פאקו אני זוכר אחרי הדרבי שפוצץ גם היה 6 נקודות

לקראת סוף הסיבוב הראשון נראה לי 

גולדאהר בן אדם ובעלים ענק אבל מכאן ועד לזה שאסור להעביר עליו ביקורת אתם חיים בסרט לקבוצה אין מנכל כבר הרבה מאוד זמן

וזה משפיע על הקבוצה ומי שאשם בכל ההתנהלות הזו זה הבעלים 

מעריך את מיץ׳ מאוד אבל זה לא מונע ממני לתהות למה כשהיה את המקרה עם דור ואצילי דיברו על סטנדרט ניהול של ארגון מצליח ובאותה העת כבר כמעט שנה שאין לנו מנכ״ל או מנהל מקצועי

7 דקות לפני, ג'ורדי said:

מעריך את מיץ׳ מאוד אבל זה לא מונע ממני לתהות למה כשהיה את המקרה עם דור ואצילי דיברו על סטנדרט ניהול של ארגון מצליח ובאותה העת כבר כמעט שנה שאין לנו מנכ״ל או מנהל מקצועי

אני מאמין שגולדהאר לא יביא למשרות האלה אנשים שהוא לא רואה בהם אנשים איכותיים וכאלה שהוא יכול לסמוך עליהם ולעבוד איתם.

לא צריך בתפקידים האלה בובות שלא יודעות מה הן עושות. לא סתם הוא בחר לכך אנשים מחוץ לישראל.

כל הקורונה בשנה האחרונה בטוח לא הקלה על מציאת אנשים שרצו להגיע למדינה אחרת כשהכל היה נראה בלאגן.

זה אולי ישמע כתירוץ, אבל אני בטוח שהקורונה וחוסר הידיעה מה יקרה איתה בהמשך העונה (מצב התחלואה יחמיר, הליגה תבוטל וכו') פגעה במציאת שחקנים/מאמנים/אנשי הנהלה.

מכבי לא רוצה להתפשר. כשכן מתפשרים מקבלים את בן ביטון :doh: