Jump to content

לידיעת מיטש גולדהאר

פנחס שוף

Recommended Posts

הגיע הזמן שמיץ' יעלה על מטוס לארץ, ויתחיל להיות מעורב ישירות במצב הקבוצה ולא רק בזום. מנכ"ל, סמכות מקצועית, מישהו שיהיה הפרצוף של המערכת כרגע, בלי זה לא ישתפר כלום..

Just now, כהן said:

הגיע הזמן שמיץ' יעלה על מטוס לארץ, ויתחיל להיות מעורב ישירות במצב הקבוצה ולא רק בזום. מנכ"ל, סמכות מקצועית, מישהו שיהיה הפרצוף של המערכת כרגע, בלי זה לא ישתפר כלום..

מסכים, כולנו יודעים כבר מנובמבר שעבר שמנספורד לא ימשיך, כולנו יודעים כבר מלפני שנתיים שאין לנו שום מנהל ספורטיבי.

אני בטוח שמיטש ידע את זה לפנינו, ועם הפייר פליי והכל - זה או שאתה ישירות מעורב באופן יומיומי במצב של הקבוצה או שאתה ממנה מישהו מטעמך שיעשה את זה, כי המצב הזה פשוט לא מקובל

3 דקות לפני, כהן said:

כן, הגיע הזמן שהקהל יגיד לאיש ששם יותר מחצי מיליארד שקל על האהבה שלו, מה לעשות. אני חושב שזה רעיון מבריק.

Just now, המכבייה said:

כן, הגיע הזמן שהקהל יגיד לאיש ששם יותר מחצי מיליארד שקל על האהבה שלו, מה לעשות. אני חושב שזה רעיון מבריק.

אתה חושב שהמצב הניהולי הנוכחי של הקבוצה הוא תקין?

6 דקות לפני, zeudemort said:

מסכים, כולנו יודעים כבר מנובמבר שעבר שמנספורד לא ימשיך, כולנו יודעים כבר מלפני שנתיים שאין לנו שום מנהל ספורטיבי.

אני בטוח שמיטש ידע את זה לפנינו, ועם הפייר פליי והכל - זה או שאתה ישירות מעורב באופן יומיומי במצב של הקבוצה או שאתה ממנה מישהו מטעמך שיעשה את זה, כי המצב הזה פשוט לא מקובל

נכון, זה לא מקובל. תנשום עמוק ותפנים את האבסורד שכתבת. "המצב לא מקובל", וואלק התחבקנו פה כשהגענו לפלייאוף עליון ועכשיו גם ניתן לו הוראות. אין גבול לחוצפה והבלוף הישראלי. אין גבולות.  

2 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

דוניס מאמן עד סוף העונה לפחות, אפשר לצאת מההלם

גולדהאר ידע לחפטר מאמנים שצריך מקווה שיהיה מענה לפני ינואר.

Just now, המכבייה said:

נכון, זה לא מקובל. תנשום עמוק ותפנים את האבסורד שכתבת. "המצב לא מקובל", וואלק התחבקנו פה כשהגענו לפלייאוף עלמון ועכשיו גם ניתן לו הוראות. אין גבול לחוצפה והבלוף הישראלי. אין גבולות.  

התרגלנו לסטנדרט אחר, ואנחנו לא הקבוצה שהיינו לפני 10 שנים.

אני מבין את הסגידה שיש למיטש בפורום, והיא מוצדקת לגמרי אבל צריך לדעת גם לבקר

Just now, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אתה חושב שהמצב הניהולי הנוכחי של הקבוצה הוא תקין?

אני לא נותן למיטש הוראות. זה כתנאי בסיס. ולניהול תקין יש המון משמעויות. בשורה האחרונה הוא משלם את ההתחייבויות שלך. אז הייתי מאד נזהר ממילים כמו ניהול תקין. 

כל אפס מושתן יבוא ויחליט לגולדהאר איך להתנהל ומה לעשות.

לא תמיד מצליחים, מי שלא יודע להפסיד ושורף את המועדון כשלא מצליחים, גם לא יחזור להצליח. 

ראה דוגמה הפועל, התמידו להגיד למשקיעים שלהם מה לעשות ומאז מבריחים את כולם

Just now, הצהוב מהיציע said:

כל אפס מושתן יבוא ויחליט לגולדהאר איך להתנהל ומה לעשות.

לא תמיד מצליחים, מי שלא יודע להפסיד ושורף את המועדון כשלא מצליחים, גם לא יחזור להצליח. 

ראה דוגמה הפועל, התמידו להגיד למשקיעים שלהם מה לעשות ומאז מבריחים את כולם

יש להגיד מה לעשות, ויש להעמיד דמויות ניהוליות שיוכלו לשאת באשמה.

לא ביקשתי ממנו שישים 500 מיליון דולר ויביא את מסי וניימאר, כל מה שביקשתי היה דמות ניהולית ייצוגית.

1 דקה לפני, zeudemort said:

התרגלנו לסטנדרט אחר, ואנחנו לא הקבוצה שהיינו לפני 10 שנים.

אני מבין את הסגידה שיש למיטש בפורום, והיא מוצדקת לגמרי אבל צריך לדעת גם לבקר

הוא הרגיל אותך לסטנדרט אחר. עד אליו, לא היה חלב בקרית שלום והיה בוטקה מעליב שמכר חולצות. אני מאמין שמיטש הוא המבקר הכי גדול של עצמו. אסור לנו להיגרר למקומות כאלה.