Jump to content

מכבי - נתניה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

הבעיה היא שאנשים יתרגלו שלוקחים אליפות בקלות וביכולת יציבה אז תתעוררו כי ברוב העונות זה ממש לא ככה ויש המון עליות וירידות ובכל משחק צריך להילחם 

Just now, Dan eran said:

הבעיה היא שאנשים יתרגלו שלוקחים אליפות בקלות וביכולת יציבה אז תתעוררו כי ברוב העונות זה ממש לא ככה ויש המון עליות וירידות ובכל משחק צריך להילחם 

אף אחד לא התרגל לאליפות בקלות ולא נעליים. שב תראה שוב את המשחק אנחנו נראים כמו כלום. גם הגולים באו במקרה. יש הבדל קטן בין מה שאתה אומר שבאופן כללי יכול להיות נכון לבין היכולת של מכבי העונה בליגה.

2 דקות לפני, kikoman said:

תודה

מה זה בעד מכבי?

מי שבעד דוניס הוא נגד מכבי, תתעורר

מה זה בעד דוניס? אני אוהב מאד את משחק ההתקפה שלנו, את משחק ההגנה לא 

זה אומר שאני חושב שיש עם מי ולאן להתקדם

2 דקות לפני, Krishi said:

יעזור לי כי זאת הזדמנות להתקרב ליריבה שלנו לתואר. 

מה זאת אומרת מה זה יעזור לי... מה אתה רוצה? שלא נופיע למשחק ונוותר מראש? מעולם לא היו שינויי מומנטום בעונות? מעולם לא פיגרנו 6 או יותר ממקום ראשון בתחילת עונה ולקחנו אליפות? אני לא מבין את האוהדים פה ממש מרגיש כאילו הגעתי לפורום של הפועל פשוט הזיה

סבבה אז תנצח את חיפה, את הקטנות אתה לא מפחיד יותר ואתה מפסיד להן את הנקודות וכל פלוץ שלא כבש שנתיים בא מולך וחודר את ההגנה כאילו זה משמר כבוד. לא אומר לוותר מראש ולא להופיע למשחקים, אומר שעם המאמן הזה זה לא יקרה.

לדעתי הסגל שלנו יכול וצריך להוציא פי 1000 מזה, אני פשוט לא רואה איך זה קורה במצב הנוכחי של הקבוצה ועם זה שעומד על הקווים.

1 דקה לפני, i.d.a.n said:

אף אחד לא התרגל לאליפות בקלות ולא נעליים. שב תראה שוב את המשחק אנחנו נראים כמו כלום. גם הגולים באו במקרה. יש הבדל קטן בין מה שאתה אומר שבאופן כללי יכול להיות נכון לבין היכולת של מכבי העונה בליגה.

גניבת דעת רצינית, שיחקנו התקפית מעולה.
הגולים הגיעו ממהלכי התקפה.

של נתניה לעומת זאת ממקריות

1 דקה לפני, i.d.a.n said:

איזה נראינו כמו כלום אתה רציני? עם יותר ריכוז אנחנו שמים 2-3 ברבע שעה הראשונה של המחצית השנייה ולפחות עוד אחד במחצית הראשונה

Just now, אקיטה said:

אל תשתיק אחרים. זה כל מה שמבקשים.

את החרא שלך תריח לבד 

תשתיק? מה הכנסתי אותך למיוט?

אומר את דעתי על האין מאמן הזה

אתם מחפשים לריב

ולתרץ את זה במכביסטיות

לך תבדוק מה היתה מכבי כשאני הייתי ילד בשנות ה80 כלום ושום דבר

עד שהגיע המשיח גולדהאר מכל הבחינות לא רק הכסף, אז לתת לחיפלה אליפות על מגש של כסף?

בגלל מאמן אחד שעושה מעצמו צחוק, הוא זה שמדבר כבר חודש על ההגנה וכלום לא משתנה

Just now, הצהוב מהיציע said:

צריך הגנה ממש מביכה בשביל לחטוף כל פעם ממקריות לא?

כל מצב של היריבה שלנו זה אוטומטית אחד על אחד

1 דקה לפני, הצהוב מהיציע said:

איזה גניבת דעת? אתם באמת חיים באשליה. אנחנו לא מצליחים לנצח קבוצות כמו אשדוד, מכבי פתח תקווה בני יהודה ונתניה אתה מדבר איתי על משחק התקפי מעולה? 

3 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אחי, זה לא תבוסתנות.

זה הידיעה שעם המאמן הזה לא נגיע לשום דבר בליגה, פשוט משלימים עם זה.

אז לא צריך להשלים עם זה. המון דברים יכולים להשתנות (כן, כולל פיטורים של המאמן).
הנקודה היא שלא הגיוני שאנשים מוותרים מראש. עונת כדורגל יכולה להיות כמו רכבת הרים, ובנויה גם על מומנטומים, והברקות שקורות ברגע שמוציאות אותך לדרך חדשה. בוא נחכה עם ההספדים והבדיחות הציניות עד שזה לא סופי לגמרי. 

1 דקה לפני, הצהוב מהיציע said:

אבל כל משחק זה קורה אחי. אתה משחק מצוין חצי שעה, בועט 9 פעמים לשער וכלום, התקפה ראשונה של היריבה והם ב1 על 1 והכדור בפנים.

אולי יש פה משהו שיותר מסתם מקריות?

אין לנו הגנה וזה צועק.

Just now, zeudemort said:

צריך הגנה ממש מביכה בשביל לחטוף כל פעם ממקריות לא?

כל מצב של היריבה שלנו זה אוטומטית אחד על אחד

הגול השני היה פקסני לגמרי נו בחייך, דוניס אשם שאף אחד לא מרחיק את הכדור, הכדור משייף את הפקקים של שחקן נתניה ופוגע איכשהו בפסיץ ונכנס?

הגול הראשון זאת בעיה שמאפיינת אותנו וצריך לטפל בה

לא הכל ממקריות אבל בליגה אין לנו מזל

Just now, Krishi said:

הנקודה היא שלא הגיוני שאנשים מוותרים מראש. עונת כדורגל יכולה להיות כמו רכבת הרים, ובנויה גם על מומנטומים, והברקות שקורות ברגע שמוציאות אותך לדרך חדשה. בוא נחכה עם ההספדים והבדיחות הציניות עד שזה לא סופי לגמרי. 

בסדר תן לאנשים להוציא את העצבים שלהם, אני מרגיש כאילו שהפסדנו עכשיו.

Just now, i.d.a.n said:

איזה גניבת דעת? אתם באמת חיים באשליה. אנחנו לא מצליחים לנצח קבוצות כמו אשדוד, מכבי פתח תקווה בני יהודה ונתניה אתה מדבר איתי על משחק התקפי מעולה? 

אנשים צריכים להבין שמשחק ההתקפה המצוין נובע מזה שאין הגנה, הרבה יותר קל לעשות רק דבר אחד מאשר לעשות שניים.

זה קל להגן בלי להתקיף, וזה קל להתקיף בלי להגן, הקושי הוא בלשלב את שניהם ככה שתהיה לנו התקפה מצוינת והגנה מתפקדת

2 דקות לפני, Dan eran said:

איזה נראינו כמו כלום אתה רציני? עם יותר ריכוז אנחנו שמים 2-3 ברבע שעה הראשונה של המחצית השנייה ולפחות עוד אחד במחצית הראשונה

9 משחקים בליגה היה חסר לנו ריכוז? מה זה הקשקוש הזה?

5 דקות לפני, Dan eran said:

שומע? לא היו גולים ברבע שעה הראשונה. את מי זה מעניין מה יכולנו לעשות אם היה ריכוז. יש בעיה רצינית בקבוצה. אני האחרון שיצא נגד מישהו בקבוצה אבל יש גם גבול לכל דבר. אנחנו ב70 דקות בכל משחק לא קיימים וב20 דקות רודפים אחרי הקבוצה השנייה בלנסות לחזור או לעשות מהפך.  המציאות מראה דברים שונים ממה שאתה רושם. הלוואי שהייתי יכול להסכים עם מה שרשמת.

1 דקה לפני, Krishi said:

כל עוד דוניס פה ואין רכש רציני בינואר אני לא רואה את זה קורה בשום צורה לצערי זאת האמת.

Just now, Dan eran said:

הגול השני היה פקסני לגמרי נו בחייך, דוניס אשם שאף אחד לא מרחיק את הכדור, הכדור משייף את הפקקים של שחקן נתניה ופוגע איכשהו בפסיץ ונכנס?

הגול הראשון זאת בעיה שמאפיינת אותנו וצריך לטפל בה

לא הכל ממקריות אבל בליגה אין לנו מזל

תשמע אני לא יודע מה להגיד לך, אבל אי אפשר להאשים את המזל בהכל.

המציאות היא שחטפת שני שערים, והמציאות היותר עצובה היא שלהוציא את כפס שהיה לא מזמן קשה לי לחשוב על משחק שלא חטפנו בו שני שערים.

Just now, קמאנן said:

9 משחקים בליגה היה חסר לנו ריכוז? מה זה הקשקוש הזה?

האמת היא שכן

שחקנים פשוט לא חדים ליד השער

תבדוק את היעילות של אירופה לבין הליגה

דוניס לא אשם שאת השחקנים יותר מעניין את אירופה (גם הוא הוא ינסה זה לא יעזור כי אירופה פשוט יותר חשובה להם) 

2 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אבל כל משחק זה קורה אחי. אתה משחק מצוין חצי שעה, בועט 9 פעמים לשער וכלום, התקפה ראשונה של היריבה והם ב1 על 1 והכדור בפנים.

אולי יש פה משהו שיותר מסתם מקריות?

אין לנו הגנה וזה צועק.

ההגנה לא מספיק טובה, אבל זה לא שכל הקבוצה רעה

Just now, zeudemort said:

תשמע אני לא יודע מה להגיד לך, אבל אי אפשר להאשים את המזל בהכל.

המציאות היא שחטפת שני שערים, והמציאות היותר עצובה היא שלהוציא את כפס שהיה לא מזמן קשה לי לחשוב על משחק שלא חטפנו בו שני שערים.

אמרתי שאי אפשר להאשים את המזל בהכל ויש בעיה בהגנה אבל אני באמת חושב שאפשר לטפל בבעיה הזאת כי חוץ מזה אנחנו משחקים סבבה לגמרי

היו לנו שתי רבעי שעה נהדרות. תחילת המשחק ותחילת החצי השני. אבל אנחנו לא מצליחים להשליט את האוטוריטה שלנו לדקות רבות יותר. יש לזה המון סיבות. אולי עדיף להתכנס פנימה ולעלות יותר שמרני ובאמת לדאוג רק מהספיגות. לפחות למחצית הראשונה. וכן, אנחנו חייבים להתחזק ואנחנו נתחזק.