Jump to content

מכבי - נתניה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, Krishi said:

אז לא צריך להשלים עם זה. המון דברים יכולים להשתנות (כן, כולל פיטורים של המאמן).
הנקודה היא שלא הגיוני שאנשים מוותרים מראש. עונת כדורגל יכולה להיות כמו רכבת הרים, ובנויה גם על מומנטומים, והברקות שקורות ברגע שמוציאות אותך לדרך חדשה. בוא נחכה עם ההספדים והבדיחות הציניות עד שזה לא סופי לגמרי. 

נכון, דברים יכולים להשתנות. יכולים גם להשתנות אפילו לרעה יותר.

אם יגיע מאמן אחר לא נאבד את התקווה

כרגע כמו שהדברים נראים, אין סיכוי למשהו מהעונה.

לא מאבדים תקווה לגמרי, אבל מתחילים להשלים עם המצב.

3 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

ההגנה לא מספיק טובה, אבל זה לא שכל הקבוצה רעה

בטח שלא אחי, אני מסכים איתך לגמרי אנחנו התקפית מצוינים. אני באמת נהניתי מהחצי שעה הראשונה שלנו והיה צריך להיות 2-0 לנו אם המצבים של ריקן שפסיץ׳ הוריד לו וביטון שבעט לשמיים היו נכנסים.

אבל ה״אם בנאדו היה פותח את העונה״ הזה לא מעניין כי ההגנה הנוראית שלנו מאפילה על זה.

Just now, הנדון said:

כל עוד דוניס פה ואין רכש רציני בינואר אני לא רואה את זה קורה בשום צורה לצערי זאת האמת.

אני תמיד מאמין. ואני גם מבין שלא תמיד תפגע בול בהכל. התרגלנו לטוב מדי ועכשיו אנשים פה לא יודעים איך לאכול ולעכל כשרע (וזה מפתיע בהתחשב בזה שיש פה אוהדים שהיו בזמנים הקשים שלנו). בכל מקרה עדיין תמיד אפשר לקוות. 

1 דקה לפני, Dan eran said:

אמרתי שאי אפשר להאשים את המזל בהכל ויש בעיה בהגנה אבל אני באמת חושב שאפשר לטפל בבעיה הזאת כי חוץ מזה אנחנו משחקים סבבה לגמרי

קצת קשה לי לומר שאנחנו משחקים סבבה כשאנחנו חוטפים שני שערים כל משחק

Just now, הצהוב מהיציע said:

ההגנה לא מספיק טובה, אבל זה לא שכל הקבוצה רעה

לא מספיק טובה זה אנדרסטייטמנט, אנחנו בילו פריידי אחד ארוך, חוטפים גול קל ונונתים עוד אחד מתנה.

בסופו של דבר בלי הגנה לא תיקח אליפות, שחקנים לא יכולים להתאבד על תוצאה קל וחומר שיש לך משחק כל שלושה ימים ואין לא באמת ספסל

Just now, הישראלי היפה said:

נכון, דברים יכולים להשתנות. יכולים גם להשתנות אפילו לרעה יותר.

אם יגיע מאמן אחר לא נאבד את התקווה

כרגע כמו שהדברים נראים, אין סיכוי למשהו מהעונה.

לא מאבדים תקווה לגמרי, אבל מתחילים להשלים עם המצב.

כמעט ברוב הסיטואציות שייקרו בדרכך, מאמן חדש לא יועיל בכלל למאבק האליפות כי הוא יצטרך זמן התאקלמות ועדיין יהיו את אותן הבעיות שכל האנשים שמשליכים הכל על דוניס מתעלמים מהן.

24 דקות לפני, Elirandani said:

דוניס עושה עונה של קרייר מוד בפיפא.

חחחחח מה שחשבתי עליו עם כל המערכים שלו 

ההגנה שלנו זה כשאני מנסה לשחק על אולטימייט...

Just now, zeudemort said:

קצת קשה לי לומר שאנחנו משחקים סבבה כשאנחנו חוטפים שני שערים כל משחק

דיברתי על הפן ההתקפי

בהגנה ציינתי שמשחקים לא טוב

Just now, חרישי הוא הלילה ואפל said:

ממש לא, אנחנו התקפית מצוינים. אני באמת נהניתי מהחצי שעה הראשונה שלנו והיה צריך להיות 2-0 לנו אם המצבים של ריקן שפסיץ׳ הוריד לו וביטון שבעט לשמיים היו נכנסים.

אבל ה״אם בנאדו היה פותח את העונה״ הזה לא מעניין אף אחד.

כדי לנצח את הליגה הזאת אתה צריך הגנה ולא התקפה. איביץ הבין את זה מהר מאוד והאמת גם מאמנים קודמים שהיו פה.

תדאג לא לספוג, את הפאדיחה בהגנה היריבה ככל הנראה תעשה.

Just now, Dan eran said:

דיברתי על הפן ההתקפי

בהגנה ציינתי שמשחקים לא טוב

כתבתי על זה לפני זה, זה קל לשחק התקפה בלי לחשוב על ההגנה ולהגיד שההתקפה טובה.

הקושי הוא בלשלב את שניהם ולגרום לזה שתהיה התקפה טובה ביחד עם הגנה טובה.

עד עכשיו או שהייתה הגנה מזעזעת והתקפה טובה בליגה

או שהייתה הגנה טובה ואין התקפה באירופה

1 דקה לפני, zeudemort said:

כתבתי על זה לפני זה, זה קל לשחק התקפה בלי לחשוב על ההגנה ולהגיד שההתקפה טובה.

הקושי הוא בלשלב את שניהם ולגרום לזה שתהיה התקפה טובה ביחד עם הגנה טובה.

עד עכשיו או שהייתה הגנה מזעזעת והתקפה טובה בליגה

או שהייתה הגנה טובה ואין התקפה באירופה

אני מסכים איתך אבל ההבדל ביננו הוא שאתה חושב שדוניס לא ימצא את האיזון ואני חושב שהוא כן ימצא

הכל טוב

ספגנו 15 שערים העונה בליגה, רק הפועל חיפה ובני סכנין ספגו יותר. אי אפשר להתעלם מזה שיש פה בעיה מאוד קשה, אלה לצערי הרב לא נתונים לאליפות.

אולי בעונת קורונה שכל הטבלה נראית מוזר איכשהו אנחנו נשארים באזור כל הזמן אז יש הרגשה שהנה אנחנו מתייצבים, אבל אנחנו רחוקים מכך.

אופיר דוידזאדה הוא חילוף ראשון, היה גם את הביטון הזה מבאר שבע שנעלם והיה עולה בחלק מהמשחקים (אולי פצוע, אני כבר לא יודע); בן חיים ושכטר נכנסים להציל את המולדת - אין סדר ואין רעיונות מאחורי החילופים האלה, בנוסף השחקנים האלה לא משפיעים על המשחק לחיוב.

1 דקה לפני, GoldenAxe said:

ספגנו 15 שערים העונה בליגה, רק הפועל חיפה ובני סכנין ספגו יותר. אי אפשר להתעלם מזה שיש פה בעיה מאוד קשה, אלה לצערי הרב לא נתונים לאליפות.

אולי בעונת קורונה שכל הטבלה נראית מוזר איכשהו אנחנו נשארים באזור כל הזמן אז יש הרגשה שהנה אנחנו מתייצבים, אבל אנחנו רחוקים מכך.

אופיר דוידזאדה הוא חילוף ראשון, היה גם את הביטון הזה מבאר שבע שנעלם והיה עולה בחלק מהמשחקים (אולי פצוע, אני כבר לא יודע); בן חיים ושכטר נכנסים להציל את המולדת - אין סדר ואין רעיונות מאחורי החילופים האלה, בנוסף השחקנים האלה לא משפיעים על המשחק לחיוב.

לדעתי סתם מחפשים אשמים ודוידזאדה משחק טוב בזמן האחרון

החילוף של דוידזאדה היה טוב, לא בציניות. בכלל עפים עליו פה בקלות, לא מבריק אבל בטח לא מחפיר.

הבעיה התחילה שבקנה נשאר לך רק דור פרץ, ואחרי שהוא נכנס  דוניס פשוט לא ידע מה לעשות. 

Just now, GoldenAxe said:

בן חיים ושכטר נכנסים להציל את המולדת - אין סדר ואין רעיונות מאחורי החילופים האלה, בנוסף השחקנים האלה לא משפיעים על המשחק לחיוב.

אני לא מבין מה הוא מנסה לעשות עם החילופים האלה כל פעם בדקה ה85. כל המהות שגויה - אתה מכניס עוד שני חלוצים במקום קשרים ואין קישור, אז הבלמים מנהלים את המשחק והבלמים שלנו יודעים לתת רק כדורים ארוכים ובן חיים מתייבש על הקו ושכטר זה לא האיש לתת לו כדורים ארוכים אז הם לא נוגעים בכלל בכדור.

Just now, Dan eran said:

לדעתי סתם מחפשים אשמים ודוידזאדה משחק טוב בזמן האחרון

אני לא מאשים אותו, אני מציג דוגמא. האם אופיר הוא השחקן שהיית חושב עליו לחילוף ראשון כדי לשנות משחק בקבוצה אלופה?

העונה, עד כה, יש רק ארבעה שחקנים שהם לפחות רמה מעל היתר - פשיץ, גולסה, דור פרץ ויונתן כהן.

בעונה שעברה גם גלזר, אצילי, אמאדור, סאבוריט וג'ראלדש היו בלבל הזה.

18 דקות לפני, i.d.a.n said:

אף אחד לא התרגל לאליפות בקלות ולא נעליים. שב תראה שוב את המשחק אנחנו נראים כמו כלום. גם הגולים באו במקרה. יש הבדל קטן בין מה שאתה אומר שבאופן כללי יכול להיות נכון לבין היכולת של מכבי העונה בליגה.

הגולים לא באו במקרה. איך אפשר להגיד דבר כזה? 2 הגולים נטו מהמעבר ל3 בלמים.

הגולים של נתניה במקרה.

Just now, GoldenAxe said:

אני לא מאשים אותו, אני מציג דוגמא. האם אופיר הוא השחקן שהיית חושב עליו לחילוף ראשון כדי לשנות משחק בקבוצה אלופה?

לא דיברתי אליך באופן ספציפי. פשוט יש פה כאלה שנוח להם להאשים סתם

בנוגע לשאלה שלך, בכללי לא אבל השינוי מערך של דוניס היה חכם וכי לעשות זאת הוא היה צריך את זאדה והוא כן רצה לעשות עוד חילופים בדקה 50 אבל בגלל הגול הוא עיכב אותם

Just now, itanar said:

הגולים של נתניה במקרה.

הפועל חיפה עשו עלינו טיקי טאקה ברחבה של טננבאום. חנן ממן שאל לאיזו פינה. שגיב יחזקאל אונן שעה לפני הבעיטה, כיוון, הרים רגל ושם לך אותה בחיבור. גם זה היה במקרה?

1 דקה לפני, GoldenAxe said:

חילוף מעולה. שינה את המשחק לטובתנו, אם לא הגול המעצבן שחטפנו בקרן די ברור לי שאנחנו מנצחים.

פחד להוציא את יונתן שכבש אבל היה גמור, החזיק את פשיץ עד הסוף כמעט ראבאק ככר תשאיר אותו.

החילופים פשוט בלגנו את המערך, גררו לא נגע בכדור והקבוצה שיחקה רק על אגף שמאל. 

2 דקות לפני, itanar said:

הגולים של נתניה במקרה.

לא מסכים איתך, אבל אין לי לא כוח ולא מצב רוח להיכנס לויכוחים מיותרים. 

אם זה גורם לך להרגיש טוב עם המשחק הזה או עם העונה הזאת אז לך על זה.