Jump to content

סיכום הניצחון על הפועל חיפה בבלומפילד | ואוו! 4-3 מלא מהפכים במשחק הסוער של העונה

Sawyer

Recommended Posts

18 דקות לפני, BRoi said:

תמשיכו לעצום עיניים,הקבוצה נראית גרוע הכל מקרי אין שיטת משחק נכון לרגע זה,תיהיו בטוחים שגם השחקנים

חושבים ככה וזה מקרין גם על היכולת בדשא 

מה הכוונה "לעצום עיניים". מה אתה בדיוק רוצה שנעשה? שנרשום בפורום שהכל חרא? זה ירגיע אותך?

בוא נהיה אופטימיים ונקווה לטוב. אף אחד לא יפטר אותו, בוא נקווה שלפחות עכשיו שאין אירופה (עדיין לו"ז עמוס בשבועות הקרובים, אבל זה כבר לכל הקבוצות לא רק לנו) ואפשר להתמקד בליגה גם מחשבתית (ויש לזה בהחלט השפעה), בתוספת הפוש שהמשחק אתמול יכול לתת, נדע להתחבר גם הגנתית ולשרוף את הליגה. 

7 דקות לפני, Krishi said:

מה הכוונה "לעצום עיניים". מה אתה בדיוק רוצה שנעשה? שנרשום בפורום שהכל חרא? זה ירגיע אותך?

בוא נהיה אופטימיים ונקווה לטוב. אף אחד לא יפטר אותו, בוא נקווה שלפחות עכשיו שאין אירופה (עדיין לו"ז עמוס בשבועות הקרובים, אבל זה כבר לכל הקבוצות לא רק לנו) ואפשר להתמקד בליגה גם מחשבתית (ויש לזה בהחלט השפעה), בתוספת הפוש שהמשחק אתמול יכול לתת, נדע להתחבר גם הגנתית ולשרוף את הליגה. 

אם נוציא גביע או אליפות השנה בזמן שהוא המאמן שלנו זה יהיה נס 

12 דקות לפני, Krishi said:

מסכים, לרצות שינוי במשחק ההגנה זה דבר ראשון אפילו דוניס מודה בזה,

ההבדל הוא שיש כאלה שלא מאמינים שהוא יכול להביא שינוי.

זה לא שמישהו רוצה שהוא ייכשל, זאת שטות.

יש כאן אנשים שמעדיפים לדבר על בכיינות כדיי לתמוך בדיעה שלהם, כאילו רמת הלויאליות לדוניס משקפת משהו, גניבת דעת ברמת שלמה שרף.

6 דקות לפני, אקיטה said:

הגול השני על פיבן בזיוני יותר מהפנדל שהוא עשה.

גם שבר קו נבדל, וגם איחר בסגירה על ממן.

ראיתי את הפנדל 10 פעמים מה הוא ניסה לעשות שם אלוהים יודע

1 hour ago, BRoi said:

תמשיכו לעצום עיניים,הקבוצה נראית גרוע הכל מקרי אין שיטת משחק נכון לרגע זה,תיהיו בטוחים שגם השחקנים

חושבים ככה וזה מקרין גם על היכולת בדשא 

כל אחד פה מבין שהקבוצה נראית רע / לא מאומנת מספיק / לא יציבה / לא מאוזנת. זה מצד אחד.

מצד שני גם אי אפשר להתעלם מהתקופה שאנחנו נמצאים בה, עומס משחקים, כמעט ואין אימוני טקטיקה, רוטציות, סגל שנחלש ועוד בעיות. זה קורה כמעט בכל ליגה בעולם, אנחנו לא יוצאי דופן.

אני לא חושב שדוניס כזה מאמן גרוע, ואני כן רוצה לראות מה היכולות שלו בחודשיים הקרובים. זאת תהיה אינדיקציה יותר טובה ליכולות של הקבוצה הזאת.

עם כמה שאני לא מחזיק מפיבן, ובאמת נמנע מלדבר אותו, הפנדל אתמול זו פעולה שלא קשורה לענף.

אגב דוניס, אפשר לבקר אותו ובצדק, אבל עושה טוב לראות כמה זה אכפת לו וכמה הוא לוקח את זה קשה, לא פחות מהאוהדים הכי שרופים.

3 דקות לפני, itan17 said:

עם כמה שאני לא מחזיק מפיבן, ובאמת נמנע מלדבר אותו, הפנדל אתמול זו פעולה שלא קשורה לענף.

אגב דוניס, אפשר לבקר אותו ובצדק, אבל עושה טוב לראות כמה זה אכפת לו וכמה הוא לוקח את זה קשה, לא פחות מהאוהדים הכי שרופים.

לא מספיק קשוח עם השחקנים 

מרגיש לי שהם לא סופרים אותו

1 דקה לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

היה איזה שחקן אחד בתחילת העונה דווקא עשה רושם טוב , דן ביטון או משהו כזה

הוא עוד בקבוצה?

מעניין אם זה הקורונה או שפשוט זו היכולת שלו.

12 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

לא מספיק קשוח עם השחקנים 

מרגיש לי שהם לא סופרים אותו

אני באמת אוהב את פיבן וזוכר לו חסד על העונה העצומה שהוא לקח בה חלק משמעותי לפני שנתיים.

אבל איביץ על משחק כמו אתמול חותך אותו לאלף חלקים ומפזר בקריית שלום.

זה מצחיק להגיד שעל משחק כזה איביץ' גומר אותו, כי במשחק הראשון שלו מול בש הוא גם פישל ולא רק שהוא לא נמחק, אלא הוא פתח עד סוף העונה.

בכללי, הזכרונות מאיביץ' מעט מוגזמים.

כל הדיבורים על איביץ' מזכירים לי את אוהדי יונייטד שאומרים אם פרגוסון היה בקבוצה,לא היה קורה ככה וככה.
די,תתקדמו.
נכון לקחנו 2 אליפויות בלי להתאמץ כמעט.
אבל המטרה השנה הייתה להיות באירופה,להביא כסף שיעזור לנו עם הפייר פליי המזדיין הזה ועובדה ששם עמדנו במשימה.
עכשיו אפשר להתפנות לליגה עד המשחקים באירופית שוב.
מקווה שלבינתיים הוא יפסיק עם הרוטציות ההזויות האלה ויתחיל לרוץ עם אותו הרכב/מערך כמה שאפשר.
בתקווה שהכסף שנכנס מאירופה יביא את החיזוק האפשרי שהוא בלם/מגן ימיני וחלוץ..

19 דקות לפני, duss21 said:

זה מצחיק להגיד שעל משחק כזה איביץ' גומר אותו, כי במשחק הראשון שלו מול בש הוא גם פישל ולא רק שהוא לא נמחק, אלא הוא פתח עד סוף העונה.

בכללי, הזכרונות מאיביץ' מעט מוגזמים.

זה רק כי איביץ אז היה חזק בקטע של לגרום לטיבי להתייסר ואפילו להתאבד על הטעות מול הנורווגים.

כולם פה עם זכרון קצר, מוטה באופן קיצוני ולא מייצג כלום מאיך שמכבי נראתה שנה שעברה ולפני שנתיים.

מוזמנים לפתוח משחק באופן אקראי לחלוטין משנה שעברה ולראות שאתם מזיינים את השכל והדבר היחיד שנראינו טוב בו שנה שעברה היה השער של דניאל והטבלה

לפני20 שעות , קובי השועל said:

תקו מחר ואתה משנה את החתימה לקובי השועל הוא המלך היום הוא המלך

ניצחון חיפאי ואני מה משנה למה שבא לך

מתי תלמד יא קובי