Jump to content

סיכום הניצחון על הפועל חיפה בבלומפילד | ואוו! 4-3 מלא מהפכים במשחק הסוער של העונה

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, קובי השועל said:

התערבות?

דבר אליי

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

פיקנטריה: שוב קללת אדביסי פועלת עם גאנם. לא יאמן איזה נאחס, בכל משחק הוא תופר אותנו.

הפעם זה לא אדביסי כי מדובר בראנם, לא גאנם.

Just now, דקסטר said:

דבר אליי

תקו מחר ואתה משנה את החתימה לקובי השועל הוא המלך היום הוא המלך

ניצחון חיפאי ואני מה משנה למה שבא לך :clap:

11 דקות לפני, קובי השועל said:

אחי, באמת... אם יגמר פחות מ-3 חתיכות לרשת שלהם אני צנצנת

15 דקות לפני, קובי השועל said:

סגור

השיר על הניסים לא מפסיק להתנגן אצלי במוח מאז המשחק (וכל פעם אני צועק מתל אביב בהתלהבות). בקיצור אני לא אשן הלילה...

תחזירו אותנו לאצטדיון כבר סעמקק.

אגב, סוייר צעקת גם היום על השופט כרגיל באצטדיון או שלא היה לך נעים?

28 דקות לפני, המכבייה said:

פיד צהוב בטויטר הוא אחד המאוסים שקיימים ביקום.  לפני עשר שנים הם לא היו קיימים כי לא היתה שום הוכחה לשחצנות שלהם. דוניס לא קרוב למצוא איזון, אבל איביץ מצא איזון על סמך מה שהיה לו ועם הדגשים ברורים. היתה רכבת רגשות היום. וואלה, נראה לאן זה הולך. 32 יש לו כבר בכיס. איביץ היה כבר באוגוסט בים.

שמע, בחיים לא ראיתי מישהו קורע מאמן כמו שאתה עשית לו אחרי קרבאח וזה אחרי שהגנת עליו בחירוף נפש 

כמעט כל ביקורת עליו שראיתי היא לגיטמית, ולמרות שאני לא אוהב את הארסיות לפעמים אנחנו עוד מעט באמצע העונה ואף אחד לא יודע מי היא הקבוצה של דוניס, גם הוא לא.

הגנתית? התקפית? קישור מעובה? התקפה מעובה? 3 בלם? 2 בלם? כל משחק מנסה משהו אחר. 

מזה רלוונטי בכלל האמירות האלה לפני 10 שנים לא לפני 10 שנים 

12 דקות לפני, matis said:

שמע, בחיים לא ראיתי מישהו קורע מאמן כמו שאתה עשית לו אחרי קרבאח וזה אחרי שהגנת עליו בחירוף נפש 

כמעט כל ביקורת עליו שראיתי היא לגיטמית, ולמרות שאני לא אוהב את הארסיות לפעמים אנחנו עוד מעט באמצע העונה ואף אחד לא יודע מי היא הקבוצה של דוניס, גם הוא לא.

הגנתית? התקפית? קישור מעובה? התקפה מעובה? 3 בלם? 2 בלם? כל משחק מנסה משהו אחר. 

מזה רלוונטי בכלל האמירות האלה לפני 10 שנים לא לפני 10 שנים 

אני התבאסתי קשות מהתיקו נגדם. כי הוא הביא לי עוד שבוע של לחץ. דעתי על דוניס לא השתנתה דרמטית. תנאים קשים, הצליח להשיג את המטרה הראשונית שלו, המינימום הנדרש זה להיות הגיוני איתו. היתה לי התפרצות, קורה. זה שיקף את המתח שלי.  אבל מה שהלך במחצית היום בטוויטר? זאת הזיה. מרחק עצום בין מה שאני חושב לבין מה שהיה שם. הם רצו שמכבי תפסיד. הם רצו להיות צודקים. איך אפשר להיות צינים כשמכבי בפיגור? זה נראה לך הגיוני בכלל? אלו טינופות של לייקים. 

ואני אזכיר להם את זה בכל הזדמנות. 

אגב, גם פתחתי פה נושא. גם פה ירקתי. אבל להיות ציני כשמכבי משחקת? חחח

1 דקה לפני, המכבייה said:

אני התבאסתי קשות מהתיקו נגדם. כי הוא הביא לי עוד שבוע של לחץ. דעתי על דוניס לא השתנתה דרמטית. תנאים קשים, הצליח להשיג את המטרה הראשונית שלו, המינימום הנדרש זה להיות הגיוני איתו. היתה לי התפרצות, קורה. זה שיקף את המתח שלי.  אבל מה שהלך במחצית היום בטוויטר? זאת הזיה. מרחק עצום בין מה שאני חושב לבין מה שהיה שם. הם רצו שמכבי תפסיד. הם רצו להיות צודקים. איך אפשר להיות צינים כשמכבי בפיגור? זה נראה לך הגיוני בכלל? אלו טינופות של לייקים. 

ואני אזכיר להם את זה בכל הזדמנות. 

כל אחד מגיב אחרת למצב מבאס (בליגה), טוויטר זה 90 אחוז ציניות, ככה זה. חבל על העצבים שלך 

1 hour ago, קובי השועל said:

חחח שמע אתה משוגע זה בכלל לא אופציה

57 דקות לפני, מכביסט לעד said:

השיר על הניסים לא מפסיק להתנגן אצלי במוח מאז המשחק (וכל פעם אני צועק מתל אביב בהתלהבות). בקיצור אני לא אשן הלילה...

תחזירו אותנו לאצטדיון כבר סעמקק.

אגב, סוייר צעקת גם היום על השופט כרגיל באצטדיון או שלא היה לך נעים?

לא, היה אסור לי.

הצלחתי להחזיק את עצמי כל המשחק אבל עמוק בתוספת זמן צעקתי פנדל עוד לפני שהגוף של יונתן פגע בקרקע, שמח שהשופט הסכים.

6 דקות לפני, קובי החולוני said:

IMG_20201214_021050.jpg

Screenshot_2020-12-14-02-13-30-911_com.facebook.katana.jpg

יותר ברור מזה אין, 2 הידיים פתוחות לרווחה, הכדור זז לכיוון אמצע הרחבה לא רק שהאמא של הידיים שלו פתוחות ולא ראיתי יד ברורה יותר מזה, וגם מנע מצב מסוכן 

ואחרי ביזיון שכזה לספורט 5 אין עוד בושה להעלות כתבה אם הפנדל שיונתן כהן קיבל מוצדק או שחיפה קופחו, ביזיון גנבי דעת שרמוטות

36 דקות לפני, Sawyer said:

חחח שמע אתה משוגע זה בכלל לא אופציה

לא, היה אסור לי.

הצלחתי להחזיק את עצמי כל המשחק אבל עמוק בתוספת זמן צעקתי פנדל עוד לפני שהגוף של יונתן פגע בקרקע, שמח שהשופט הסכים.

נבלה מה נכנסת עם תעודת גרפיקאי?

משחק הזוי. אבל כמה כיף בסוף.

מחצית ראשונה לא טובה שלנו, אומנם הגענו לכמה מצבים אבל היינו מאוד חשופים בהגנה

החילופים במחצית ושינוי המערך היה מעולה, שיחקנו טוב, הגענו להמון מצבים והרגיש באוויר כל הזמן שאנחנו בדרך למהפך

דור פרץ היה מדהים

יונתן גם היה מעולה

וגם דוידזאדה במשחק טוב מאוד!!!

פיבן ואלמוג לצערי לא לקחו את ההזדמנות והיו חלשים מאוד. 

יש לנו פשוט רביעיית הגנה ודוידזאדה, כל ניסיון רוטציה ימשיך להיראות ככה עם גיבוי כל כך פריך. שרן זה כבר לא זה, חוץ מהשער השלישי הוא אכל עוד כמה ניעורים מגאנם וכמעט עלה לנו במשחק במצב של 2-1, פיבן בשלושת המשחקים האחרונים שלו במכבי קיבל על הראש 8 שערים(אום אל פאחם, ב"ש ואתמול) עם תצוגות נפל, חייב להגיע בלם בינואר.

אם לפיבן אני די סולח עקב הנסיבות, התצוגה של אלמוג לא מקובלת ומבאס לראות שהוא לא לוקח את ההזדמנויות שהוא מקבל ומנסה להראות מה הוא שווה. 

אם הוא לא יעשה משהו העונה, זה כבר לא יקרה. 

לפני7 שעות , קובי השועל said:

אני גם לא הבנתי איך ג'ורדי רצה אותו בזמנו.

ממש לא מסכים אתכם. אתם משווים את משחק ההגנה בעונות איביץ' אחרי שעפנו מוקדם מאירופה והגענו לליגה רעננים עם משחק בשבוע? לא הוגן. תוסיפו את זה שאמאדור וג'ראלדש לא פה,אז המאמן אשם? 

צודקים, המאמן "אשם" שהעלה אותנו לבתים ול-32 הטובות באירופאית. וואלה לא מבין אתכם.

הרננדז משמח בעמדת המגן הימני. לדעתי הוא צריך לשחק שם כשקנדיל לא, ולהרחיב את רוטציית הבלמים. אומנם פיבן נתן מופע בלהות, אבל הוא כבר הוכיח שהוא מצוין לרמות האלה ולדעתי זה עניין של כושר.