Jump to content

ולמרות הניצחון- ייני, פיבן ודוניס צריכים סטירה

avi.br

Recommended Posts

1 דקה לפני, eyali said:

אוקי צודק אני , משנות השבעים במגרשים אבל האמוציות ... לא יכול שמדברים רע על מכבי .. וחג שמח:)

נסלח ומתנצל גם אני עם אמוציות אחרי המשחק.

11 דקות לפני, itanar said:

צריך להביא בלם זר ולהסיט את הרננדז לימין.

יש בלמים ישראלים להביא במקום שרן ופיבן?

סטיב בירנבאום מה איתו? ובנוגע לנושא, גם אני חושב שאלמוג היה סבבה חצי ראשון. לא הבנתי את החילוף. 

רק חורבן יביא תקומה. איפה העכביש שלכם?  אין קבוצה בלי אוהדים.

אנחנו היינו כאן לפני ייני ונהיה כאן גם אחריו. אבי לא יזוז ממכבי.

אחלה ייני, אל קפיטן. מסכן בטח כל אימון כל האימון מגרד לו האף מרוב שמקשקשים עליו בפורום.

אחלה שרן. הוא לא מרכיב את עצמו עד כמה שידוע לי ולהיות בלם מחליף בליגה הזאת הוא בוודאי יכול. כמו גם דוידזאדה אגב. אפשר לחשוב שהשחקנים שפותחים בליגה הזאת הם בארזי ומאלדיני. עפים פה רחוק מידי עם הציפיות והדמיונות. 

אני בעד רוטציה ומאד בעד פיבן אבל הציוות ההגיוני כאן הוא פיבן בלם והרננדס מגן ימני. דוניס טעה כאן. 

לפני4 שעות , המכבייה said:

אחלה שרן. הוא לא מרכיב את עצמו עד כמה שידוע לי ולהיות בלם מחליף בליגה הזאת הוא בוודאי יכול. כמו גם דוידזאדה אגב. אפשר לחשוב שהשחקנים שפותחים בליגה הזאת הם בארזי ומאלדיני. עפים פה רחוק מידי עם הציפיות והדמיונות. 

אני בעד רוטציה ומאד בעד פיבן אבל הציוות ההגיוני כאן הוא פיבן בלם והרננדס מגן ימני. דוניס טעה כאן. 

לא בטוח, אולי עם פיבן בתור בלם הכאוס היה גדול יותר בפתיחה. אגב, הגול הראשון של יוני התחיל בכדור טוב ממרכז ההגנה של הרננדס לפרץ.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

לא בטוח, אולי עם פיבן בתור בלם הכאוס היה גדול יותר בפתיחה. אגב, הגול הראשון של יוני התחיל בכדור טוב ממרכז ההגנה של הרננדס לפרץ.

טבעי והגיוני יותר ששחקן שכמעט לא שיחק משחק תחרותי בחודשים האחרונים יוצב בעמדה הטבעית שלו. אבל בכל מקרה, הוא היה שוקינג. מבאס.