Jump to content

הכי טוב לשפר כשמנצחים

סלבה

Recommended Posts

5 דקות לפני, ששון הצהוב said:

קודם כל הפרש 10.

אם אתה מחשיב את המשחק שלהם מחר, אז גם תחשיב את המשחק החסר שלנו כעבור יומיים בנתניה.

בקיצור- יהיה להם משחק עודף ולכן זה לא הפרש 10, ההפרש הוא 4.

זה שניצחנו ב"קלות" זה כמובן לא נתון- אולי פרשנות שלך, אותי זה בטח לא מדאיג.

מה גם שזה כולל 4 משחקים מתקופה פרה היסטורית שנקראת אוקטובר/נובמבר.

אז תתקדם.

אם היינו מפסידים זה היה מעלה אותם ל10 הפרש זמנית מחר (זה לא מומצא ולא נעליים),

הם ינצחו בקלות את הפועל והיינו מרחק 5 דקות מלהגיע למשחק נגד נתניה עם 10 הפרש מחיפה.

5 דקות לפני, ששון הצהוב said:

אותך.

לא את השחקנים.

נכון . אותי זה לא ישדרג לשחק בקבוצה יותר טובה בחו"ל.

אנשי מקצוע צריכים לדאוג לזה שיגיעו באותה רצינות לליגה , או במינימום משהו קרוב.

6 דקות לפני, itanar said:

אליפות זה כלי להגיע לאירופה ולגעת בכסף וביוקרה.

32 אחרונות באירופית שווה הרבה יותר מגביע המדינה למשל בעיני.

היסטורית קשה למועדונים ישראלים להצליח ב2 המסגרות.

מגביע המדינה יש מצב.

מאליפות לפחות בעיניי זה אפילו לא קרוב וזה גם לא משהו שלא עשינו בעבר.

זה לא שעלינו לשמינית גמר צ'מפיונס.

ברור שזה משפיע גם הליגה ,אבל עדיין אנחנו לא צריכים למצב שאנחנו חוטפים 6 מאשדוד והפועל חיפה (בנס רק 6) גם אם שיחקנו נגד 

יובנטוס ובאיירן לפני.

4 דקות לפני, Simba said:

.נכון . אותי זה לא ישדרג לשחק בקבוצה יותר טובה בחו"ל.

אנשי מקצוע צריכים לדאוג לזה שיגיעו באותה רצינות לליגה , או במינימום משהו קרוב.

מסכים שחייבים שתהיה רצינות גם בליגה אבל זה קשה מאד לשחק מול ויאראיל ואז מול אשדוד (באמת בלי שום זלזול) אבל כן צריך לעבוד על זה

והבעיה הזו היא לא רק במכבי אלא בכל העולם

1 דקה לפני, Simba said:

מגביע המדינה יש מצב.

מאליפות לפחות בעיניי זה אפילו לא קרוב וזה גם לא משהו שלא עשינו בעבר.

זה לא שעלינו לשמינית גמר צ'מפיונס.

ברור שזה משפיע גם הליגה ,אבל עדיין אנחנו לא צריכים למצב שאנחנו חוטפים 6 מאשדוד והפועל חיפה (בנס רק 6) גם אם שיחקנו נגד 

יובנטוס ובאיירן לפני.

אני לגמרי מסכים.

אבל זו עונה מוזרה, בלי קהל. קשה לכל הקבוצות האירופאיות שמשחקות במפעלי אופ"א.

הסגל שלנו לא מספיק איכותי מהשחקן ה13 ואילך. בעיקר בחלק ההגנתי.

4 דקות לפני, itanar said:

אני לגמרי מסכים.

אבל זו עונה מוזרה, בלי קהל. קשה לכל הקבוצות האירופאיות שמשחקות במפעלי אופ"א.

הסגל שלנו לא מספיק איכותי מהשחקן ה13 ואילך. בעיקר בחלק ההגנתי.

אני אישית לא חושב שהבעיה זה רק השחקנים .

נחלשנו בהגנה שעזבו הבלם והמגן שהיו מהטובים בהסטוריה של מכבי , אבל זה מתבטא באופן מוגזם ופי כמה יותר גרוע ממה שהיה צריך להיות בפועל.

המשחק הגנה היום ונגד אשדוד היה התפרקות טוטאלית.

יש שחקנים יותר טובים ויש פחות טובים זה ברור,

אבל אם ניקח את פיבן וייני בעונה הראשונה של איביץ' הם החזיקו הגנה מצויינת רוב העונה.

דודזאדה בפלייאוף עונה שעברה היה יותר מבסדר . קנדיל כבר עונה שלישית במכבי והוא לא ג'ראלדש אבל אחלה מגן יחסית לקבוצות אחרות בליגה.

במילים אחרות - בעיקר מאמן.

בחייאת, את הטעויות האינדיבידואלית של ייני ופיבן היום קשה לפספס. עבר הרבה זמן מאז שהם החזיקו הגנה וזה כבר לא זה. 

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

בחייאת, את הטעויות האינדיבידואלית של ייני ופיבן היום קשה לפספס. עבר הרבה זמן מאז שהם החזיקו הגנה וזה כבר לא זה. 

פיבן וייני היו טובים גם בפלייאוף עונה שעברה , לא הרבה זמן עבר מאז.

2 דקות לפני, Simba said:

אני אישית לא חושב שהבעיה זה רק השחקנים .

נחלשנו בהגנה שעזבו הבלם והמגן שהיו מהטובים בהסטוריה של מכבי , אבל זה מתבטא באופן מוגזם ופי כמה יותר גרוע ממה שהיה צריך להיות בפועל.

המשחק הגנה היום ונגד אשדוד היה התפרקות טוטאלית.

יש שחקנים יותר טובים ויש פחות טובים זה ברור,

אבל אם ניקח את פיבן וייני בעונה הראשונה של איביץ' הם החזיקו הגנה מצויינת רוב העונה.

דודזאדה בפלייאוף עונה שעברה היה יותר מבסדר . קנדיל כבר עונה שלישית במכבי והוא לא ג'ראלדש אבל אחלה מגן יחסית לקבוצות אחרות בליגה.

במילים אחרות - בעיקר מאמן.

לא מסכים.

אם נשחק עם הגנה של קנדיל, טיבי, הרננדז, סבוריט אחרי שבוע של מנוחה, מבטיח לך שזו ההגנה הכי טובה בליגה.

אבל שיחקת לפני יומיים, ששיחקת לפני 3 ימים, ששיחקת לפני 4 ימים, ששיחקת לפני יומיים.

2 דקות לפני, itanar said:

לא מסכים.

אם נשחק עם הגנה של קנדיל, טיבי, הרננדז, סבוריט אחרי שבוע של מנוחה, מבטיח לך שזו ההגנה הכי טובה בליגה.

אבל שיחקת לפני יומיים, ששיחקת לפני 3 ימים, ששיחקת לפני 4 ימים, ששיחקת לפני יומיים.

יכול להיות , אבל תסכים שעם הגנה שכוללת את דודזאדה , טיבי , הרננדז וייני אנחנו לא צריכים לחטוף 3 מהפועל חיפה ולהרגיש ברי מזל שלא חטפנו עוד 3.

1 דקה לפני, Simba said:

פיבן וייני היו טובים גם בפלייאוף עונה שעברה , לא הרבה זמן עבר מאז.

לא בר השוואה, ליגה גמורה ושלווה עם מנוחה מנטלית ופיזית. עם סבוריט, ג'ראלדש ואמאדור לידך.

1 hour ago, קובי השועל said:

זה עוד כלום לעומת מה שהיינו רואים פה אם היה נגמר 3-2.

קצת ריספקט לא יזיק.

עונת קורונה ללא קהל ואנרגיות, לוז שמזיין אותנו כל פעם מחדש ואנשים ממשיכים בשלהם כאילו שמוריניו מחכה בתור.

מוריניו לא מחכה. המשחק הזה נגמר בניצחון שלנו אשכרה נס חנוכה, אבל מרגיש כמו בלוף. עם כל הנסיבות המקלות שציינת, אנחנו באמצע דצמבר והוא עוד לא הצליח לייצב הגנה ראויה, משחק הגנה ראוי. לא מקנא באף אחד שהיה בא אחרי איביץ (ואמרתי את זה כשאיביץ עזב) אבל קיצוניות כזו ממשחק ההגנה בשנה וחצי האחרונות למה שהולך השנה לא תיארתי לעצמי. מאוד אופתע עם דוניס יהיה זה שיצליח לתקן את זה. התקפית נסתדר בסוף אבל אסור שניראה ככה. 

Just now, Simba said:

יכול להיות , אבל תסכים שעם הגנה שכוללת את דודזאדה , טיבי , הרננדז וייני אנחנו לא צריכים לחטוף 3 מהפועל ולהרגיש ברי מזל שלא חטפנו עוד 3.

מסכים. 

מקווה שדוניס יעשה את החושבים. יש לו כבר נתניה על הראש בעוד יומיים והדילמה מי יעשה פחות נזק מבין שרן\פיבן (3 בלמים זו לא בושה).

Just now, itanar said:

מסכים. 

מקווה שדוניס יעשה את החושבים. יש לו כבר נתניה על הראש בעוד יומיים והדילמה מי יעשה פחות נזק מבין שרן\פיבן (3 בלמים זו לא בושה).

הבלם השני היא עמדה בעייתית .. לא חושב שלהוסיף עוד בלם לעמדה שניה בעייתית יעשה טוב , זה גומר לנו את ההתקפה וההגנה עדיין חלשה לרוב.

3 דקות לפני, Nadav19 said:

לדעתי דוניס חוטף יותר מידי אש ממה שהוא אמור לספוג. ניתן להתרשם מהביקורות שמכבי לא העפילה השנה לאירופה ואנחנו בפלייאוף תחתון. חברים, למרות שחוליית ההגנה שלנו מהחלשות בשנים האחרונות, העפלנו ל-32 האחרונות ואנחנו 4 נקודות מהפסגה. המשחק של מכבי לוקה בחסר בהמון אספקטים, בדגש על ההגנה אבל אם נסתכל על המשחק היום, מכבי הציגה משחק התקפה מצויין באופן יחסי. ככל שאני יודע, האלטרנטיבה לדוניס לא תהיה קלופ אז לא ברור לי אילו ציפיות יש לכם המחליף של דוניס. דוניס צריך לקחת את עצמו בידיים ולהתחיל לעבוד על משחק ההגנה, משם יהיה בסדר.

בקיצור, הכותרת של הנושא נכונה התוכן פחות.

בול.

המצב בליגה לא בשמיים אבל גם עוד לא הפסדנו את האליפות.

תנו לו לפחות כמה שבועות שאנחנו רצים רק בליגה לפני שאתם עורפים ראשים.

ראיתם במשחקים באירופה שהוא יודע להעמיד קבוצה גם הגנתית וגם התקפית. תנו לו זמן וזה יגיע. רק סבלנות.

10 דקות לפני, Simba said:

יכול להיות , אבל תסכים שעם הגנה שכוללת את דודזאדה , טיבי , הרננדז וייני אנחנו לא צריכים לחטוף 3 מהפועל חיפה ולהרגיש ברי מזל שלא חטפנו עוד 3.

2 שערים מתוך ה-3 היו עם פיבן על המגרש ובאשמתו הישירה. האחרון על הראש של ייני שלא קפץ עם השחקן שלו. ועם כל זה, מסכים שההגנה הייתה רעה היום באופן כללי. 

5 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

2 שערים מתוך ה-3 היו עם פיבן על המגרש ובאשמתו הישירה. האחרון על הראש של ייני שלא קפץ עם השחקן שלו. ועם כל זה, מסכים שההגנה הייתה רעה היום באופן כללי. 

לא חולק על זה שפיבן היה בתצוגת נפל וזה שייני במקום לקפוץ לנגיחה מתכופף ב3-2 זה מביך.

פיבן נתן היום טעויות שגם אם הוא לא שיחק שלוש עונות רצופות הוא לא היה צריך לעשות. הסתכלתי ופשוט לא האמנתי על הרמה שאני רואה.

פנדל הזוי לחלוטין, היה מאוד רחוק מגאנם ועדיין החליט לעשות גליץ׳. באמת שלא הבנתי למה.

בגול השני טעות שאפילו אני לא עושה בשכונה. חוסר הבנה בסיסית באספקטים של הכדורגל. פשוט ככה.

אין תירוצים למה שראיתי ממנו הערב, מאוד מאכזב.

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

אני מביך? מסכים שהגנתית נראינו רע מאוד, אבל כשאומרים אין כדורגל ומדברים על התקפה -  מה אתה רוצה יותר מ-4 שערים ו-20 בעיטות לשער? 

אולי 8 שערים ו-50 בעיטות יספקו אותך. אני לא חושב שיש ספק בכלל שהתקפית היינו מספיק טובים היום ובזכות זה ניצחנו. 

אבל אליפות בלי הגנה מסודרת זה כמעט בלתי אפשרי לקחת גם אם יש לך התקפה מעולה. 

14 דקות לפני, הנדון said:

אבל אליפות בלי הגנה מסודרת זה כמעט בלתי אפשרי לקחת גם אם יש לך התקפה מעולה. 

חד וחלק. ע״ע מכבי חיפה בעונה שעברה.

אז איזה מזל שהיריבה שלנו היא אותה מכבי חיפה, עם אותה הגנת פח אשפה שמורכבת ממאבוקה, חבשי/ארד, טוואטחה, שוער כדוריד, ואף קשר אחורי גרזן. 

חוץ מזה, מספידים את ההגנה שלנו מוקדם מדי. בליגה האירופית ראינו עמידה טקטית ויכולת הגנתית אינדיבידואלית שלא מביישת קבוצות מדרג גבוה יותר באירופה. 

אני יודע שהטענה החוזרת כאן היא שדוניס לא יודע להעמיד הגנה כשאנחנו יוזמים, אבל בואו תראו משהו יפה - 

בגלל העומס, לא עלינו פעם אחת (!!!) השנה בליגה עם הגנה שמורכבת מקנדיל-טיבי-הרננדז-סבוריט, ההגנה הכי חזקה שלנו, שספגה רק שער אחד מול ויאריאל והטורקים בבית ועמדה מצוין.

אז עכשיו אנחנו נתחיל לעלות עם ההגנה הזו אני מקווה, ואם גם אז זה לא יעבוד - אז כנראה שבאמת המצב לא טוב. עד אז, לא צריך להספיד את ההגנה. 

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

חוץ מזה, מספידים את ההגנה שלנו מוקדם מדי. בליגה האירופית ראינו עמידה טקטית ויכולת הגנתית אינדיבידואלית שלא מביישת קבוצות מדרג גבוה יותר באירופה. 

אני יודע שהטענה החוזרת כאן היא שדוניס לא יודע להעמיד הגנה כשאנחנו יוזמים, אבל בואו תראו משהו יפה - 

בגלל העומס, לא עלינו פעם אחת (!!!) השנה בליגה עם הגנה שמורכבת מקנדיל-טיבי-הרננדז-סבוריט, ההגנה הכי חזקה שלנו, שספגה רק שער אחד מול ויאריאל והטורקים בבית ועמדה מצוין.

אז עכשיו אנחנו נתחיל לעלות עם ההגנה הזו אני מקווה, ואם גם אז זה לא יעבוד - אז כנראה שבאמת המצב לא טוב. עד אז, לא צריך להספיד את ההגנה. 

תוסיף לזה שההגנה הרבה יותר "חשופה" כי אנחנו משחקים יותר התקפי בליגה

אם נעמיד מערך והרכב כמו באירופה אנחנו לא נספוג ונהיה עם הגנה מעולה גם בליגה, הבעיה שגם לא נגיע להרבה מצבים מול הבונקרים בליגה, לכן חייבים לשחק יותר התקפי וההגנה יותר חשופה

מקווה מאוד שדוניס יצליח למצוא את האיזון (זה היה נראה טוב יותר במערך של המחצית השניה)

לפני6 שעות , קובי השועל said:

זה עוד כלום לעומת מה שהיינו רואים פה אם היה נגמר 3-2.

קצת ריספקט לא יזיק.

עונת קורונה ללא קהל ואנרגיות, לוז שמזיין אותנו כל פעם מחדש ואנשים ממשיכים בשלהם כאילו שמוריניו מחכה בתור.

חיים בסרט אנשים פה בקטע רע הפורום מתחיל להיראות כמו הפייסבוק

לפני7 שעות , Wade said:

איזה כיף בפורום 

לפני7 שעות , Wade said:

תכף הם יגיעו בתופים ובמחולות עם ״אבל ניצחנו אז מה אתה רוצה״, ״32 אחרונות באירופה״, ״לא משעמם לפחות״, ״יש לו ביצים״, ״זה לא הוא זה הסגל״, ״יש משהו באוויר שלא פייר וזה משפיע על השחקנים וזה לא אשמתו״ וכו׳ 

מבטל בזלזול כל דעה אחרת ואז מתבכיין כשתוקפים אותך מעט בחריפות.

בשורה התחתונה, המשתנה שקשה מאד לזייף הוא מוטיבציה.

שחקן מסיים תיקו הרואי מול ויאריאל וכותש שלישייה בבית לרשת כפ"ס.

מה ידגדג לו בחלומות- קרבות ההעפלה נגד סיבאספור, או קרבות בוץ ב- י"א של ג'קי?

רמז 1: ניון היא עיר נופש יוקרתית בשווייץ שמארחת הגרלות של שלבים מתקדמים.

רמז 2: ההנעה הפנימית שלנו מתרחשת בתת-מודע.

עכשיו כשהסכמנו מה באמת יותר חשוב, אז כנסו לראש של דוניס כשבחמישי בחצות-שישי השחקנים רק התחלו לחגוג את התואר שהשיגו, ובראשון בבוקר הם כבר צריכים לדקלם בעל פה את לאיזה צד במיטה סער פדידה אוהב להתגלגל, ומה ריח הגרביים של בן והבה.

בקיצור, לא אפשרי.

ובנושא אחר-

אני רק יכול לתאר לעצמי את מבול הקללות לכיוון דוניס, אם יוני מחמיץ את הפנדל.

אני מודה שבער לי רסיס מיקרוסקופי של תקווה שיוני יחמיץ רק כדי לחשוף את הצביעות והנהי של משלחי הרסן הזועמים פה בפורום שמתייחסים אך ורק לתוצאה, ולא היו מאשימים את יוני.

אז רציתם מבחן התוצאה?

בבקשה קיבלתם.