Jump to content

מכבי - הפועל חיפה | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, המכביסטית15 said:

מישהו מהפנאל של המשחק אמר עכשיו "התחושה היא שאם השריקה לפנדל הייתה בצד השני היא לא הייתה נשרקת"

אין לך בושה להגיד דבר כזה אחרי שפנדל של 100 אחוז במחצית הראשונה אפילו לא נבדק?? 

אסף כהן, סתם גמד

אלוהיםם!! רק עכשו דרך הפורום ראיתי שניצחנו.. ב3-2 סגרתי את המשחק ואמרתי לעצמי שבחיים לא פותח one ולא חדשות הספורט היום.

איזה מנחוס אני..

סבלתי, כמה סבלתי. איך אפשר להנות ממשחק כזה?

זה הזוי, אבל אפילו שעשינו את ה4 של יוני, אחרי צרחה של "יש", פשוט הייתה בעיקר הקלה. 

התבגרתי כבר, נהייתי זקן. פעם הייתי חוגג שעה אחרי משחק כזה.

היום אני חושב על המשחק הבא. 

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

קצת הזוי, אבל אין הגנה בלי קנדיל. בשניים האחרונים בלעדיו קיבלנו פעמיים 3. לפני זה לא ספגנו גול איזה חודש. 

פיבן ודוידזאדה מגנים זה יותר מדי.

הפועל חיפה טיילו באגפים.

בחיים לא פנדל אבל אם היו שורקים נגדנו לא הייתי מתלונן ויתר על כן מתחרפן על השחקן שעשה את זה 

הרגיש שהצוות שיפוט ראה את הפנדל שהוא גנב לנו במהלך המחצית והחליט להחזיר, סוף סוף משהו לטובתנו וגם בתוספת זמן היה סבבה  (אומנם רק על הואר והפציעות של גאנם הגיע יותר אבל לא מתלונן כי אם היה מביא יותר מ 7 דקות היו מפטרים אותו במהלך התוספת זמן..) 

בכל מקרה עדיין גנבו לנו פנדל ולא הוציא להם בתחילת המשחק צהובים של הזייה ולעומת זאת בנוהל נתן צהוב לגלזר. 

2 דקות לפני, itanar said:

פיבן ודוידזאדה מגנים זה יותר מדי.

הפועל חיפה טיילו באגפים.

אמת. ועוד משהו, אני יודע שזה לא מיינסטרים, אבל הפועל חיפה באמת נתנו אחלה משחק ומגיע להם קרדיט, התקיפו וניסו לשחק כדורגל, בניגוד לרוב הליגה. לא שיחקנו נגד קונוסים. 

לפני2 שעות , Meron's said:

אמרו שעם איביץ' משעמם 

קיבלתם מאמן חוויה. 

לטוב ולרע, יאללה עם הפנים לנתניה 

מעדיף את השעמום ושהיריבה מגיעה למצב ברחבה שלנו פעם בחודש. הרבה יותר בריא לכולנו. 

1 hour ago, ביג ליבובסקי said:

סבלתי, כמה סבלתי. איך אפשר להנות ממשחק כזה?

זה הזוי, אבל אפילו שעשינו את ה4 של יוני, אחרי צרחה של "יש", פשוט הייתה בעיקר הקלה. 

התבגרתי כבר, נהייתי זקן. פעם הייתי חוגג שעה אחרי משחק כזה.

היום אני חושב על המשחק הבא. 

חגגתי בטירוף אבל אני עדיין מודאג מההמשך - אין יציבות, לא יודעים מה נקבל, אפילו מול הקבוצות הכי חלשות. בשנתיים האחרונות היינו יודעים שבמקסימום גם אם כלום לא ילך בהתקפה אז לפחות ההגנה תעשה את העבודה, וגג נאבד 2 נק׳.

פה כמעט כל משחק זה רכבת הרים - מכבי פתח תקווה, בני יהודה, אשדוד, מכבי חיפה, היום. אוהבים את זה מסביב, זה מעניין, זה אטרקטיבי, זה אפילו באמת מזכיר את חיפה של בלבול, אבל אליפות זה לא יביא לנו.

לפני8 שעות , מכביסט לעד said:

רק עכשיו ראיתי על מה היה פנדל. בתכלס החזירו לנו על הטעות המחצית הראשונה לא?

חד משמעית כן, ניסה לתת לנו עם היד, והוואר עצר אותו, אז החזיר שם. אגב, לדעתי גם בתוספת החזיר לנו, ידע שהגול יגיע. זה היה באוויר זה ריחף, זה זימזם, זה זימר