Jump to content

דוניס- ניהול סגל

בר חופי

Recommended Posts

כבר לא מעט זמן ששחקנים כמו אלמוג חוזז פיבן קארצב שכטר וריקן(למרות שנכנס אתמול מחליף) לא מקבלים כלל דקות ושלא נדבר על ברסקי שכבר הושאל. לעומת זאת בלקמן וגררו שכולנו מסכימים על כך שלא מספיק טובים למכבי מקבלים קרדיט כמחליפים.

לצערי במהלך עונה כה עמוסה יש פציעות וסביר להניח שבעקבות הקמפיין האירופי המוצלח שחקנים יעזבו לחול בשנה הבאה ואנחנו נצטרך את השחקנים שציינתי והם כבר לא יוכלו לתת את מה שיש להם כי המאמן מחק אותם!

אפילו כבר עכשיו כולנו רואים שדן ביטון ויונתן כהן לא יציבים כלל אבל המאמן לא מוציא אותם מההרכב כי אילון אלמוג ומתן חוזז מחוקים מהרוטציה!

קשה לי מאוד עם הדרך שבה דוניס מנהל את הסגל ועל כל משחק שבו שחקני הבית של המועדון לא מקבלים דקות אנחנו ניפגע בעתיד.

חובה שינוי בעניין זה, לצערי דוניס לא רואה את הדברים כך ולפי דעתי זאת הבעיה המרכזית שלנו העונה.

מקווה שנוכל לשנות את הדברים ושנחזיר את הנקודות שאבדו בליגה ובנתיים בואו נהנה מהעפלה עד יום ראשון שבו יש משחק מאוד מאוד חשוב.

יאללה מכבי

21 דקות לפני, בר חופי said:

כבר לא מעט זמן ששחקנים כמו אלמוג חוזז פיבן קארצב שכטר וריקן(למרות שנכנס אתמול מחליף) לא מקבלים כלל דקות ושלא נדבר על ברסקי שכבר הושאל. לעומת זאת בלקמן וגררו שכולנו מסכימים על כך שלא מספיק טובים למכבי מקבלים קרדיט כמחליפים.

לצערי במהלך עונה כה עמוסה יש פציעות וסביר להניח שבעקבות הקמפיין האירופי המוצלח שחקנים יעזבו לחול בשנה הבאה ואנחנו נצטרך את השחקנים שציינתי והם כבר לא יוכלו לתת את מה שיש להם כי המאמן מחק אותם!

אפילו כבר עכשיו כולנו רואים שדן ביטון ויונתן כהן לא יציבים כלל אבל המאמן לא מוציא אותם מההרכב כי אילון אלמוג ומתן חוזז מחוקים מהרוטציה!

קשה לי מאוד עם הדרך שבה דוניס מנהל את הסגל ועל כל משחק שבו שחקני הבית של המועדון לא מקבלים דקות אנחנו ניפגע בעתיד.

חובה שינוי בעניין זה, לצערי דוניס לא רואה את הדברים כך ולפי דעתי זאת הבעיה המרכזית שלנו העונה.

מקווה שנוכל לשנות את הדברים ושנחזיר את הנקודות שאבדו בליגה ובנתיים בואו נהנה מהעפלה עד יום ראשון שבו יש משחק מאוד מאוד חשוב.

יאללה מכבי

לא מסכים לגבי גררו. הוא מאוד מוכשר ויש בו הרבה תכונות שיכולות לעזור לנו. אבל הוא נכנס תמיד במצבים של להציל את המולדת ובד"כ כחלוץ בודד סטייל פשיץ וזה לא הסגנון חלוץ שהוא.

מה גם שהוא עוד ילד, הוא יקבל את החספוס והביטחון.

היינו צריכים תוצאות וכשהשחקנים שציינת שיחקו הם חירבנו על הדשא אולי חוץ מקארצב שבאמת יש לו על הראש שחקנים ברמה מעל הקבוצה.

גם זה יגיע אם דוניס ירצה או לא, אין אופציה אחרת בעונה כזאת.

4 דקות לפני, קובי השועל said:

היינו צריכים תוצאות וכשהשחקנים שציינת שיחקו הם חירבנו על הדשא אולי חוץ מקארצב שבאמת יש לו על הראש שחקנים ברמה מעל הקבוצה.

גם זה יגיע אם דוניס ירצה או לא, אין אופציה אחרת בעונה כזאת.

אני לא זוכר שחוזז ופיבן קיבלו דקות ואלמוג במעט משחקים ששיחק דווקא היה די מרשים. לא מבין למה הם לא משחקים בכלל

כשהוא לא מעלה את ה11 הקבועים (דניאל סבוריט הרננדס טיבי קנדיל גלזר פרץ גולסה ביטון כהן פשיץ) כולם יורדים עליו שאין לו מושג ולמה הוא עולה ככה.

שהוא עולה עם ה11 יורדים עליו שהוא שוחק אותם.

דוניס לא מושלם, הוא לא איביץ' ולא סוזה ולא יהיה כזה. אבל מה שאי אפשר לקחת ממנו זה שהוא מאמן עם ניסיון שהיה בקבוצות גדולות ולקח תארים בליגות בהם היה והתמודד יפה באירופה עם קבוצות בסדר גודל שלנו.

שחררו מהאובססיה.

13 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

כשהוא לא מעלה את ה11 הקבועים (דניאל סבוריט הרננדס טיבי קנדיל גלזר פרץ גולסה ביטון כהן פשיץ) כולם יורדים עליו שאין לו מושג ולמה הוא עולה ככה.

שהוא עולה עם ה11 יורדים עליו שהוא שוחק אותם.

דוניס לא מושלם, הוא לא איביץ' ולא סוזה ולא יהיה כזה. אבל מה שאי אפשר לקחת ממנו זה שהוא מאמן עם ניסיון שהיה בקבוצות גדולות ולקח תארים בליגות בהם היה והתמודד יפה באירופה עם קבוצות בסדר גודל שלנו.

שחררו מהאובססיה.

כשהוא לא מעלה את ה11 הקבועים הוא מעלה את בן ביטון מגן שמאלי, ייני מגן ימני, בלטקסה בלם, וגררו עם בלקמן בהתקפה, על זה הייתה הביקורת.

1 דקה לפני, thunderbolt said:

כשהוא לא מעלה את ה11 הקבועים הוא מעלה את בן ביטון מגן שמאלי, ייני מגן ימני, בלטקסה בלם, וגררו עם בלקמן בהתקפה, על זה הייתה הביקורת.

צודק.

לא לעניין שהוא מייבש ככה את אמבפה, ברונו וראמוס.

דוניס הרשע!

1 דקה לפני, סזאר מנדיונדו said:

צודק.

דוניס הרשע!

יש לו אפציות הרבה יותר טובות להעמיד סגל משני

Just now, סזאר מנדיונדו said:

צודק.

דוניס הרשע!

כי הוא פותח עם רונאלדו , ניימאר ומסי בהרכב?

אתם מתלוננים שהוא מעלה את בן ביטון מגן ימני מחליף. מה אתם רוצים שהוא יעשה?

אם לא שמתם לב בן ביטון הוא המגן הימני המחליף. אין עוד אחד כזה בסגל.

אחרי שקנדיל סוגר 6 משחקים רצוף 90 דקות הוא צריך מנוחה והמחליף שלו זה בן ביטון. שוקינג. גרלדש כבר לא פה.

כנל לגבי דויזאדה/בלטקסה בשמאל. כשסבוריט מורחק או צריך מנוחה הם המחליפים וכנראה שדויזאדה טוב יותר באימונים אז הוא המחליף הראשון.

וגם בעמדת הבלמים. יש את טיבי והרננדס שהם הצמד החזק וכשהם צריכים מנוחה אז יעלה במקומם ייני. אמאדור כבר מזמן לא פה וראמוס התקשר לבטל את החוזה. את מי אתם רוצים שהוא ישים במקום טיבי שתיהיו מרוצים? על מה הטענות?

ביעד הראשוני שלו הוא עמד פלוס פלוס. בתים אירופים ובטח טופ 32, אלו "תארים" שאני מעדיף בהרבה! על גביע המדינה למשל. 

יש עוד המון עבודה לעשות ועוד מיץ לסחוט מהלימון הזה. קשה באמת להתבאס כשעוברים בתים וגם חבל. זה לא קורה הרבה. 

1 hour ago, BRoi said:

מאמן אפס עלינו שלב למרות שהוא המאמן ובטח שלא בזכותו מתפלל ליום שיעיפו אותו כבר 

חחח ברור. עלינו שלב כי הוא העמיד את הקבוצה מצוין באירופה. החביא היטב את המגרעות והבליט את היתרונות של מכבי

מכל שחקני הספסל היחידים שלדעתי באמת ראויים ליותר אלו גררו וקארצב.

מקווה לראות אותם בהרכב בראשון, יוני וביטון חייבים ספסל באופן בהול.

5 דקות לפני, אקיטה said:

מכל שחקני הספסל היחידים שלדעתי באמת ראויים ליותר אלו גררו וקארצב.

מקווה לראות אותם בהרכב בראשון, יוני וביטון חייבים ספסל באופן בהול.

אני לא כל כך רואה היגיון ורווח מקצועי בהענקת דקות לטבח על חשבון אילון/חוזז. הלוואי וטבח יסתום לי את הפה אבל אם לא תיהיה רוטציה יותר רחבה, אנחנו נקרוס. אם לא עכשיו, אז בינואר פברואר. וזה מין הסתם גם יזמן פציעות. 

23 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא כל כך רואה היגיון ורווח מקצועי בהענקת דקות לטבח על חשבון אילון/חוזז. הלוואי וטבח יסתום לי את הפה אבל אם לא תיהיה רוטציה יותר רחבה, אנחנו נקרוס. אם לא עכשיו, אז בינואר פברואר. וזה מין הסתם גם יזמן פציעות. 

בכנות? אני ממש לא תופס מחוזז, עד כדי כך שאני מחשיב אותו כשומן עודף ולא אבכה אם ישוחרר כבר בינואר (כמובן בתנאי שמביאים שחקן התקפה אחר ולא סתם מדללים סגל).

יש גם שלב שבו צריך לשחרר את הצעירים הלא מספיק טובים ולקדם את הבאים בתור (גררו ואיילון).

מסכים לגבי טבח אבל זה לא בעייתי ללונג ראן, זה חוזה לעונה אחת עם אופציה.

את קארצב אני רוצה בהרכב במקום פרץ* כבר בראשון.

*אם נתייצב בליגה בתקופה הקרובה אני אף אגזים ואומר שאם מגיעה עליו הצעה סבירה בינואר אז אני מקווה שלא נסרב לה.

אבל זה תסריט מופרך אלא אם כן תהיה קבוצה שרוצה אותו כבר בינואר.

לפני5 שעות , BRoi said:

מאמן אפס עלינו שלב למרות שהוא המאמן ובטח שלא בזכותו מתפלל ליום שיעיפו אותו כבר 

חחחח... היו מעט מאוד מאמנים שהעמידו כ"כ טוב ברמה הטקטית וההגנתית קבוצה ישראלית במפעל אירופי. 

לפני4 שעות , thunderbolt said:

אבל בחודש האחרון הוא כן מעלה את ה-11 הקבועים.