Jump to content

יריבות אפשריות בשמינית הגמר (32 אחרונות)

Recommended Posts

לפני3 שעות , Naor23 said:

זה. כבר שיחקנו העונה מול זלצבורג וויאריאל והראנו שיש לנו מה למכור.

יש לנו למכור 2-5 נגד זלצבורג ו- 1-5 נגד ויאריאל אז לא יודע...

4 דקות לפני, ravid said:

הסתכלות קצת צרה. נגד זלצבורג בבית הגיע לנו לכל הפחות תיקו והשופט שדד אותנו, עזוב שזה היה ברבע הרכב. נגד ויאריאל גם היינו לא פחות טובים במשחק פה בארץ. 

לא מעניין אותי לא יונייטד לא מילאן ולא טוטנהאם, רוצה קבוצה הכי פחות חזקה שאפשר כדי להתקדם לשלב הבא. האופציה היחידה שיש לנו איזשהו סיכוי מולה על הנייר זאת דינמו זאגרב. הולך להכין כל ברכה תפילה ואמונה טפלה אפשרית לקראת ההגרלה. 

לפני1 שעה , ravid said:

מן הסתם שבסיכום 2 משחקים כמעט אין לנו סיכוי לעלות מול אף אחת, לא אמרתי שאני מצפה לעלות. אני רוצה להאמין שאנחנו יכולים להקשות על קבוצה בסדר גודל של זלצבורג ואולי גם להוציא תוצאה מכובדת במשחק בית, כל דבר מעבר יהיה הפתעה.

אולי אני אופטימי מדי וברור שאנחנו לא פייבוריטים מול שום קבוצה אבל זאגרב לא עבירה? פסו? ריינג'רס למרות הקמפיין היפה שעשו? ברוז' למרות הקמפיין באלופות גם לא?

שואל ברצינות, לא עוקב אחרי הקבוצות והליגות האלה

6 דקות לפני, השליח said:

אולי אני אופטימי מדי וברור שאנחנו לא פייבוריטים מול שום קבוצה אבל זאגרב לא עבירה? פסו? ריינג'רס למרות הקמפיין היפה שעשו? ברוז' למרות הקמפיין באלופות גם לא?

אני לא בטוח מה זה לא עביר, אבל לא הייתי נותן לנו יותר מ25% לעבור גם את ההגרלות היותר קלות שציינת.

1 hour ago, השליח said:

אם חיזוק טוב ומזל אפשר לעבור את הקבוצות שציינת

אבל בכללי אם נעשה תיקו באחד מהמשחקים (בבית אנחנו שווים תיקו מול רוב הקבוצות) זה כבר הישג

אני גם חושב שעם חיזוק איכותי אפשר לעבור קבוצה כמו זאגרב, PSV, ריינג'רס ואולי אפילו ברוז'. 

האמצע שלנו יכול לתת פייט לחלק מהקבוצות, הוא באמת ברמה גבוהה, ושני הבלמים שלנו נראו נהדר בשלב הבתים חוץ ממשחק אחד. 

הבעיה היא בעיקר בשחקני התקפה נוספים ליד פשיץ', שנראה בודד למעלה רוב הזמן במשחקים באירופה, ויכול לעזור גם מגן יותר מדויק בצד ההפוך לסבוריט. 

On 11.12.2020 at 15:17, Simba said:

אם היא הייתה בהגרלה הייתי רוצה נס ציונה. 

קבוצה אטרקטיבית זה נחמד לאוהדי מכבי שנזכרים שהם אוהדי מכבי שיש צ'מפיונס.

יותר גרוע מאלו שנזכרים שהם אוהדי מכבי זה אוהדים של קבוצות אחרות שחושבים שאתה משרד לאן (בימים כתיקונם)..

לפני5 שעות , מכביזם זה בדם said:

אני גם חושב שעם חיזוק איכותי אפשר לעבור קבוצה כמו זאגרב, PSV, ריינג'רס ואולי אפילו ברוז'. 

האמצע שלנו יכול לתת פייט לחלק מהקבוצות, הוא באמת ברמה גבוהה, ושני הבלמים שלנו נראו נהדר בשלב הבתים חוץ ממשחק אחד. 

הבעיה היא בעיקר בשחקני התקפה נוספים ליד פשיץ', שנראה בודד למעלה רוב הזמן במשחקים באירופה, ויכול לעזור גם מגן יותר מדויק בצד ההפוך לסבוריט. 

האמצע שלנו לגמרי ברמה הזאת (של הקבוצות שציינת) אני גם מאמין שלא נספוג יוצר מדי בטח שלא בבית אבל הבעיה שלנו היא ההתקפה, חייבים חיזוק דחוף

• חןחן changed the title to יריבות אפשריות בשמינית הגמר (32 אחרונות)

בינתיים העונה האירופית שלנו היא חלום מבחינת הישגים, דירוג ושיפור המצב הכלכלי של הקבוצה.

לקבל את יונייטד או מילאן זה כיף ונחמד רק עד שהמשחק מתחיל (מישהו פה נהנה מהרביעיות הקלות שקיבלנו מצ'לסי?)

ולכן רק מהסיבות האלו יש לקוות ליריבה הכי "נוחה" ולחלום על עוד שלב.

בפורמט החדש של הליגה האירופית אנחנו הגענו פעם אחת לשלב 32 הגדולות. ואותו דבר הפועל.

דווקא השנה שזו העונה האחרונה לליגה אירופית "נוחה יחסית" זו הזדמנות גדולה לעבור שלב ולעשות היסטוריה. משנה הבאה הליגה האירופית עם 32 קבוצות. לא יודע איזה דרג נהייה בליגה כזאת. רק האלופה יכולה לנשור ולהגיע לליגה האירופית. ולא רואה איך קבוצה ישראלית עוברת שם את שלב הבתים. 

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

למה עשו את ההגרלה ביום שני לעזעזאל

אני יותר במתח לקראת ההגרלה מאשר המשחק היום

מה יש להיות במתח? אין סיכוי לעבור אף אחת.

4 דקות לפני, Keano said:

איזו הגזמה, יש לפחות 3-4 שאפשרי לעבור.

מי חוץ מזאגרב שגם מולם זה אולי גדול עם ההגנה שלנו?

12 דקות לפני, הנדון said:

מי חוץ מזאגרב שגם מולם זה אולי גדול עם ההגנה שלנו?

ברוז', פ.ס.וו, ריינג'רס

נכון שעד עכשיו נראו טוב באירופה (חוץ מפ.ס.וו שהיתה בינונית) אבל כל משחק לגופו, כשאתה פוגש יריבות יותר חזקות אתה מעלה את הרמה שלך ולהיפך.

בשורה תחתונה הם לא נאפולי או טוטנהאם.

כשאתה אומר אפשרי לעבור את ברוז', PSV וריינג'רס, אתה מבין שגם אז הסיכויים הם 80-20 במקרה הטוב כן? פלוס מינוס כמו מול זלצבורג. 

On 11.12.2020 at 12:33, דקסטר said:

@חןחן נסיכה בבקשה תשני את הכותרת ל"32 אחרונות"

חחח מה סוגריים? זה לא שלב שמינית הגמר! מאז שעזבת את תל אביב וגדלה לך הבטן את לא בפוקוס (:wubyellow3:)

6 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

כשאתה אומר אפשרי לעבור את ברוז', PSV וריינג'רס, אתה מבין שגם אז הסיכויים הם 80-20 במקרה הטוב כן? פלוס מינוס כמו מול זלצבורג. 

זלצבורג קבוצה ברמה אחת טובה מהם. 

לדעתי 65-35.