Jump to content

רשמים מהניצחון על סיבאספור (בית) | עשינו את זה! ניצחון היסטורי שולח אותנו לשלב הנוקאאוט!

Sawyer

Recommended Posts

בנוגע לסיכום - הייתי מפרגן יותר לבלמים, משחק פשוט מטורף בעיניי של טיבי והרננדז.

בכלל, איך שמכבי עמדה בשלב בתים הזה מבחינה טקטית והגנתית זה פשוט בית ספר לכדורגל, וצריך להעריך את זה מאוד. 

מפרגן גם לדוניס על החילוף של דוידזאדה, שנתן עבודה הגנתית טובה מאוד מהרגע שנכנס, למרות שבאינסטינקט הראשוני הייתה לי בחילה וצעקתי מה הוא עושה. 

‏סבוריט כבר שנתיים פלוס היה זקוק לארוע מכונן. לפעולה שתיחרט בלבבות ותיהיה משפיעה ודרמטית על הישג ספציפי ומיוחד. היום, הוא הביא תואר, שמצטרף לתואר הראשון שהוא השתתפות בבתים. תודה.
יש לנו דאבל אירופי. מלבד אליפות וליגת האלופות, אין יותר מזה. https://t.co/z3Ns8WyqTa‎

20201211_010759.jpg

דן ביטון צריך להתחיל לראות ספסל.

האיבוד שלו ליד הרחבה היה לא פחות משערוריה ועוד אחרי הטעות שעשה בגול הראשון של אשדוד.

עכשיו להתרכז רק בליגה, בתקווה להביא את היעילות הזו לשם.

אסור להזיז את טיבי מההרכב עכשיו, ההגנה איתו בכמה רמות מעל למה שראינו בשני.

זה שדוניס טוב בלעלות טקטי ולגרד ניצחונות באירופה ידענו, השאלה אם יצליח לגרום לדברים להראות אחרת בליגה. אני חושב שלא, אבל צריך ליהנות מהרגע, ומההישג שחשוב ביותר לעתיד המועדון, ואולי לא פחות מאליפות מבחינה כלכלית ומיץ׳.

20 דקות לפני, itanar said:

השופט לא נתן שריקה אחת לפשיץ. כל המשחק הבלמים שלהם מטפסים עליו, תופסים אותו. פעם אחת לא שרק לעבירה, פשיץ השתגע מזה.

נכון.

אבל למזלנו הוא לא הגיב על השטות של קנדיל (אולי שיפסיק עם השטויות האלה כבר??) במחצית הראשונה, העביר אותה.

7 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

בנוגע לסיכום - הייתי מפרגן יותר לבלמים, משחק פשוט מטורף בעיניי של טיבי והרננדז.

בכלל, איך שמכבי עמדה בשלב בתים הזה מבחינה טקטית והגנתית זה פשוט בית ספר לכדורגל, וצריך להעריך את זה מאוד. 

מפרגן גם לדוניס על החילוף של דוידזאדה, שנתן עבודה הגנתית טובה מאוד מהרגע שנכנס, למרות שבאינסטינקט הראשוני הייתה לי בחילה וצעקתי מה הוא עושה. 

יאמר לזכות דוידזאדה, שיש לו כושר גופני אדיר מה שנתן לסבוריט הנסיך את החופש לנוע קדימה ולכבוש. הרננדז במשחקו הנקי והאחראי ביותר במכבי עד עכשיו. הפחד לספוג שיתק וזה תמיד טריקי כאשר תיקו מספיד לך. אתה לא מתקיף בראבק על מנת לא להיחשף ולכן הכל נראה מהוסס.אבל מכבי עם טונות ניסיון, אכלה יפה את השעון לקראת הסוף.ישששששש

1 דקה לפני, Simba said:

דן ביטון צריך להתחיל לראות ספסל.

האיבוד שלו ליד הרחבה היה לא פחות משערוריה ועוד אחרי הטעות שעשה בגול הראשון של אשדוד.

בהרבה מקרים הוא מחזיק בכדור יותר מדי, צריך ללמוד.

27 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

הטורקים אחת הקבוצות השנואות שחוויתי, הייתה חסרה לי קצת השפלה במשולשים, נחיה עם ההחמצה

אבל לפחות הקפטן הטורקי לא הצליח לשמח את כל העם הטורקי

חחחח

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

בהרבה מקרים הוא מחזיק בכדור יותר מדי, צריך ללמוד.

נקווה שילמד וישתפר, כי מבחינת יכולות, ראיית משחק, דריבל ובעיטה מרחוק, הוא יכול להשלים התקפה קטלנית אם גם יוני ופשיץ' בפורמה. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

יאמר לזכות דוידזאדה, שיש לו כושר גופני אדיר מה שנתן לסבוריט הנסיך את החופש לנוע קדימה ולכבוש. הרננדז במשחקו הנקי והאחראי ביותר במכבי עד עכשיו. הפחד לספוג שיתק וזה תמיד טריקי כאשר תיקו מספיד לך. אתה לא מתקיף בראבק על מנת לא להיחשף ולכן הכל נראה מהוסס.אבל מכבי עם טונות ניסיון, אכלה יפה את השעון לקראת הסוף.ישששששש

גם אם כן, הוא נכנס רק בדקה ה-63. סאבוריט שכח שהוא עבר לשחק בלם

ביטון היה טוב יותר ששיחק מול כפס בשלישיית הקישור עם 2 קיצונים בצדדים.

בצד הוא נכנס כל הזמן לאמצע ונוצר פקק ביחד עם שלישיית הקישור.

3 דקות לפני, Dan eran said:

הרננדז היום משחק משוגע, כל כדור ראשון בגובה על הדשא ולא הייתה לו טעות אחת היום

רכש מצוין

ניסה יותר מדי כדורי עומק לא מוצלחים

1 דקה לפני, gilgil28 said:

ניסה יותר מדי כדורי עומק לא מוצלחים

בסדר עדיין, זה לא שהוא איבד כדורים בשליש שלנו

זה דווקא יכול לעזור לנו לפעמים (כמו נגד חיפה בשער השני)

משחק ברמה מאוד נמוכה של שתי הקבוצות.

המון איבודים לא מחוייבים ומשחק התקפי אנמי מצידנו.

פרט לתנועה החוזרת פעם אחרי פעם של משיכה של החלוץ/קיצוני עם המגן היריב למרכז השדה עבור תנועה לעומק של סבוריט/קנדיל בלתי אפשרי לזהות תבנית התקפית שעובדים עליה.

שמח מאוד על ההישג, אבל היכולת כבר הרבה יותר ממדאיגה. 

דוניס מכין את הקבוצה טקטית מעולה באירופה. 

עכשיו שילמד איך להסתגל גם לליגה.

הישג ענק למועדון ולא היה לי ספק לרגע. עוד היינו אמורים לגמור את הסיפור הזה לפני שבוע כבר. 

כמה חבל שלא היינו שם כדי לראות את זה מקרוב ולדחוף ולעודד את השחקנים כמו שמגיע להם. אמן אמן אמן עד פברואר יתנו לפחות לחלק מהקהל להיכנס. 

וואו, איזה כיף. אנחנו בפלייאוף בייבי!!!!!!!!!!!! ישששששששששששששששש!!!!