Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

24 דקות לפני, yellow&blue said:

החתימו אותו על חוזה של פקינג 4.5 שנים.

איך אמרו עליו...מגיע בזמן הנכון לפרוץ...

אני חושב שבגלל הסיבה הזאת מחתימים שחקנים על עונה אחת עם אופציה, למדו לקח.

נגיד בן חיים, חתם על עונה אחת, אבל אם הוא משחק מספר מסוים של משחקים החוזה מתחדש אוטומטית.

לפני5 שעות , מכביסט לעד said:

לפי טוכמן מכבי מחפשים קשר 10. מוזר בעיני כי יותר דחוף להביא שחקן כנף, מגן ימני וחלוץ מחליף (בסדר הזה).

זה כנראה אומר שנצטרך להמשיך לראות את דן ביטון באגף וזה לא טוב.

למה מגן ימני יותר דחוף לך מחלוץ מחליף? מה יהיה אם פשיץ' נפצע לתקופה? 

לפני10 שעות , Krishi said:

לא זוכר אותו טוב במיוחד בתור מגן ימני

מצחיק האמת, מגן עם רגל ימין טוב יותר בצד שמאל מאשר בימין. 

29 דקות לפני, PLASTOMAN said:

קניקובסקי לא פרווה? לא מוכר לי כשחקן של מספרים. 

4 שערים ו-3 בישולים עד עכשיו העונה, ב-7 הופעות.

שנה שעברה באמת לא הבקיע כמעט, שזה מוזר, כי מהתקצירים אני זוכר שאיים הרבה על השער והראה יופי של בעיטה, אבל כן בישל 6 פעמים.

לפני4 שעות , אקיטה said:

לסגור עם קניקובסקי ולסגור עם נתניה פיצוי בדמות בלקמן כדי שישחק אצלנו כבר בינואר וזה חלון טוב בשבילי

במקום מי תיתן הרכב לקניקובסקי?

אין לו מקום כרגע

חבל שאין לנו ספורט דירקטור נורמלי שהיה שותה לבאר שבע את אקולטסה,מחזיר את גראלדש ומשגע את ערן לחזור בינואר.

מהלך כזה בינואר סוגר את הליגה ל3 שנים קדימה..

3 דקות לפני, hen34 said:

חבל שאין לנו ספורט דירקטור נורמלי שהיה שותה לבאר שבע את אקולטסה,מחזיר את גראלדש ומשגע את ערן לחזור בינואר.

מהלך כזה בינואר סוגר את הליגה ל3 שנים קדימה..

דבר נוסף שצריך לעבוד עליו מול השחקנים שמצליחים אצלינו, הם תמיד ממהרים להתקדם ו"לברוח". ברוב המקרים אחרי הצלחה אצלינו שחקנים שעוברים בדרך כלל מבינים את הטעות אחרי כמה משחקים. ג'ראלדש בקושי משחק ונספר שם, ז'איר בקושי שיחק וגם עכשיו כשמשחק הקבוצה שלו מועמדת לרדת לליגה השלישית בספרד, צ'יבוטה גמור והרשימה עוד ארוכה..

מסכים שצריך לחפש להתקדם אבל לא בכל מחיר ולא לכל מקום. סך הכל השכר אצלינו והתנאים לא רעים בכלל בתוספת לאחת הערים הטובות באירופה (ואני לא מגזים) יש אפשרות לשכנע שחקנים טובים להשאר.

משאיל את גררו- מאמין בו אבל צריך להשתפשף

משאיל את אלמוג וחוזז - מאמין בהם אבל כרגע הם לא פקטור ולא בושה לצאת להשאלה. 

מתאמץ מאוד ומחפש קבוצות עבור בלקמן שכטר וטבח שיהיו מוכנות להשתתף בשכר. 

2 זרים טובים להתקפה( אם נרצה ונתאמץ, אין זו אגדה)

חלוץ מחליף ישראלי גנרי מהליגה. 

ג'ראלדש.

קניקוסבקי.

ואף יותר חשוב-הארכת חטזים לשחקני מפתח, פרץ, גלזר, סבוריט. איכשהו עם טיבי וגולסה התמזל מזלנו, הם כבר היו חופשיים ועל המדף, וכיוון שהם גברים מכביסטים הם עדיין פה, אבל אי אפשר לסמוך על זה. 

*ואז ירדה הסטלה. 

לפני6 שעות , קובי השועל said:

דבר נוסף שצריך לעבוד עליו מול השחקנים שמצליחים אצלינו, הם תמיד ממהרים להתקדם ו"לברוח". ברוב המקרים אחרי הצלחה אצלינו שחקנים שעוברים בדרך כלל מבינים את הטעות אחרי כמה משחקים. ג'ראלדש בקושי משחק ונספר שם, ז'איר בקושי שיחק וגם עכשיו כשמשחק הקבוצה שלו מועמדת לרדת לליגה השלישית בספרד, צ'יבוטה גמור והרשימה עוד ארוכה..

מסכים שצריך לחפש להתקדם אבל לא בכל מחיר ולא לכל מקום. סך הכל השכר אצלינו והתנאים לא רעים בכלל בתוספת לאחת הערים הטובות באירופה (ואני לא מגזים) יש אפשרות לשכנע שחקנים טובים להשאר.

ג'ראלדש בקושי נספר? ב-3 משחקים האחרונים הוא שיחק 90 דקות. בכלל, מאז שהגיע, שיחק 7 משחקים מתוך 11 שלהם בליגה 90 דקות, ועוד אחד כשרק הגיע נכנס מחליף. 

לגבי אמאדור, זה לא עניין של כסף או מעמד, אלא העובדה הפשוטה שאישתו רוצה לחיות בספרד גם אם בת"א היו מחלקים לה יהלומים כל בוקר. צריך לזכור שיש בנאדם מאחורי השחקן. 

חוץ מזה, במקרה של ג'ראלדש הוא כן רצה להישאר, אבל הניהול שלנו בקיץ היה רע, ביחד עם לא מעט ספקות בנוגע לרשת הביטחון ולתקציב, וזו התוצאה. 

לפני18 שעות , אקיטה said:

לסגור עם קניקובסקי ולסגור עם נתניה פיצוי בדמות בלקמן כדי שישחק אצלנו כבר בינואר וזה חלון טוב בשבילי

לא ממש חושב שהוא יצליח פה כשחקן הרכב נראה לי ברסקי כזה שסבבה לקבוצות כאלו אבל לא מכבי.

לא חושב שלמכבי יש בעיה של שחקני הרכב אולי למעט שחקן קו, אלא בתפוקה הנוכחית של הספסל.

קניקובסקי זה תחרות לביטון, במילא כשהיה מיכה, היינו צריכים עוד קשר התקפי.

לפני3 שעות , הישראלי היפה said:

אין שום בעיה בלהביא את קינקובסקי, לא מדובר פה בהרפתקה כספית - מסיים חוזה בסוף העונה ואפשר להביא אותו בחינם.

בינואר?

22 דקות לפני, Mentel said:

בן סהר כמעט ולא רואה דקות משחק...

מה אומרים?

כחלוץ מחליף בשכר נורמאלי הייתי הולך על זה. עדיף בהרבה על שכטר ובלקמן.