Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

15 דקות לפני, Dbolsa said:

אז למקרה שדאגת בן דור הדרעק כבר כתב שהמכשול היחיד עכשיו הוא השכר שלו... אפועל תקח חלק קטן עליה חיפח ישלימו והרי לך איך אנחני מפסידים 2 אליפויות על ההתנהלות הקיקיונית שלנו

למה שאפואל תיקח עליה? אפשר לחשוב שהוא מרוויח מיליונים... ולגבי 2 אליפויות, גם בתסריט השחור שהוא חותם שם, נותר לי רק לגחך. 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

חחחח למה אתה חושב ככה?

אני מאמין שאם תהיה אופציה שהוא עובר (לא שאני מבין את האינטרס של ניקוסיה) אז מכבי תחזיר אותו ולא תיתן ליריבה ישירה. 

5 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אני מאמין שאם תהיה אופציה שהוא עובר (לא שאני מבין את האינטרס של ניקוסיה) אז מכבי תחזיר אותו ולא תיתן ליריבה ישירה

אשרי המאמין. 

השאלה מה גורם לך להאמין? זה שבקיץ כבר עשינו איתו טעות? זה שיש לנו שלושה זרים מתפקדים? זה שיש לך זר שכבר שנתיים פה בלי כלום והוא אפילו לא התאמן בכל התקופה שדוניס היה פה ולאף אחד אין תשובות מה קורה איתו (העיקר הוא העלה פוסט חזרה), זה שהבאת מאמן לא מתאים רק באמצע אוגוסט? זה שאתה בלי מנכ"ל יותר משנה, בלי מנהל מקצועי ובלי מאמן? 

אשכרה מכל השחקנים שהבאנו בקיץ אי אפשר להגיד שמישהו מהם הצליח.

בן ביטון שיחק שני משחקים ודוניס בעצמו הבין כמה הוא גרוע וזרק אותו ליציע, טב"ח שרק השבוע הרגשנו לראשונה שהוא עדיין שחקן כדורגל, דן ביטון שהתחיל טוב ומאז מחרבן על המגרש, הרננדס שאחראי על טעות קשה אחת לפחות בכל משחק ופשיץ' שאולי הוא הרכש הכי מעודד ביחס לשאר, אבל עדיין לא הראה איזה משחק מדהים. 

בקיצור, לא מבין מה גורם לך להבין שנעשה משהו חיובי. אני אופתע מאוד מכל צעד שמכבי תעשה בחלון (חוץ מלהביא את רז שלמה כי זה מתאים בדיוק להתנהלות).

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אשרי המאמין. 

השאלה מה גורם לך להאמין? זה שבקיץ כבר עשינו איתו טעות? זה שיש לנו שלושה זרים מתפקדים? זה שיש לך זר שכבר שנתיים פה בלי כלום והוא אפילו לא התאמן בכל התקופה שדוניס היה פה ולאף אחד אין תשובות מה קורה איתו (העיקר הוא העלה פוסט חזרה), זה שהבאת מאמן לא מתאים רק באמצע אוגוסט? זה שאתה בלי מנכ"ל יותר משנה, בלי מנהל מקצועי ובלי מאמן? 

בן ביטון שיחק שני משחקים ודוניס בעצמו הבין כמה הוא גרוע וזרק אותו ליציע, טב"ח שרק השבוע הרגשנו לראשונה שהוא עדיין שחקן כדורגל, דן ביטון שהתחיל טוב ומאז מחרבן על המגרש, הרננדס שאחראי על טעות קשה אחת לפחות בכל משחק ופשיץ' שאולי הוא הרכש הכי מעודד ביחס לשאר, אבל עדיין לא הראה איזה משחק מדהים. 

בקיצור, לא מבין מה גורם לך להבין שנעשה משהו חיובי. אני אופתע מאוד מכל צעד שמכבי תעשה בחלון (חוץ מלהביא את רז שלמה כי זה מתאים בדיוק להתנהלות).

כמעט כל מה שכתבת פה קשור לבעיה אחת שהייתה לך- דוניס.

דוניס החליט להציב את טב"ח כמגן

החליט שדן ביטון יתופקד באגף (כששיחק 10 בתחילת העונה וגם מול כפס) היה נהדר

פשיץ משפיע על המשחק ונותן מגוון של אופציות וכנל אצל דוניס שהוא די היה משותק שם למעלה לבד.

הרננדז טעה בדיוק כמו שכל ההגנה הייתה חלשה וזה גם על הראש של דוניס, פטריק בשני משחקים הצליח כבר לייצב טוב יותר את ההגנה וזה עוד ישתפר.

1 דקה לפני, בראון said:

כמעט כל מה שכתבת פה קשור לבעיה אחת שהייתה לך- דוניס.

דוניס החליט להציב את טב"ח כמגן

החליט שדן ביטון יתופקד באגף (כששיחק 10 בתחילת העונה וגם מול כפס) היה נהדר

פשיץ משפיע על המשחק ונותן מגוון של אופציות וכנל אצל דוניס שהוא די היה משותק שם למעלה לבד.

הרננדז טעה בדיוק כמו שכל ההגנה הייתה חלשה וזה גם על הראש של דוניס, פטריק בשני משחקים הצליח כבר לייצב טוב יותר את ההגנה וזה עוד ישתפר.

לדעתי זה קצת מצחיק להאשים את דוניס בכל דבר אפשרי. 

כן הוא עשה המון טעויות, אבל לדעתי קצת מוגזם.

טב"ח שיחק בעמדה שלו כמה פעמים והיה חלש, דן ביטון כנ"ל (בגלל זה וואן לייבן לא נותן לו לפתוח), הרננדס עדיין טועה לפעמים, פשיץ' לא היה טוב נגד הפועל (כבש שער גדול).

בקיצור לדוניס יש חלק בזה, אבל לא עד כדי כך.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לדעתי זה קצת מצחיק להאשים את דוניס בכל דבר אפשרי. 

כן הוא עשה המון טעויות, אבל לדעתי קצת מוגזם.

טב"ח שיחק בעמדה שלו כמה פעמים והיה חלש, דן ביטון כנ"ל (בגלל זה וואן לייבן לא נותן לו לפתוח), הרננדס עדיין טועה לפעמים, פשיץ' לא היה טוב נגד הפועל (כבש שער גדול).

בקיצור לדוניס יש חלק בזה, אבל לא עד כדי כך.

כששחקנים כמו טב"ח ואיילון נכנסים כל פעם ל20 דק ולרוב לא בתפקיד שלהם ובמצב שהם יודעים שכל פעולה לא טובה שלהם תעלה להם בדקות משחק קצת קשה להצליח ככה.

פשיץ עדיין היה מעורב ועשה כמה פעולות חיוביות

הבן אדם משחק בקצב של שני משחקים בשבוע משחקים כמעט מלאים אחרי שלא שיחק חצי שנה. אפשר עדיין לתת את הקרדיט ולהיות סבלניים.

ואן לייבן לא נותן לדן ביטון דק כי הוא קודם כל רוצה להחזיר את השליטה בהגנה והוא עושה זאת דרך שלישיית הקישור הכי טובה שלנו. בכל מקרה הוא עולה 433 ולא רואה איפה דן ביטון נכנס פה בכל מקרה, אלא אם כן יחליט שמול רוב הקבוצות מספיק קישור של שניים מתוך השלושה (גלזר, גולסה, דור פרץ) ודן ביטון מעליהם

לפני2 שעות , DanMTA said:

אם מכבי ירצו, אצילי, ג׳ראלדש יהיו מחר במכבי. אין תחרות בכלל.

השאלה אם מכבי רוצים.

מיטש יסלח לאצילי ? 

יכולים לשלם את החוזה של ג׳ראלדש ?

מה שצריך לקרות יקרה, בסופו של דבר האליפות כבר רשומה מאמין על שם קבוצה מסויימת ולא יעזור שום דבר. זה יוכרע במשחקי הראש בראש מול חמאס בין היתר וגם באופי הניהול וההתנהלותשל ואן לוון שאני מקווה שיוכיח לכולם שהוא ראוי לתפקיד ולא רק בתור זמני.

אם חיפה יכולים(ואני בספק) אז בוודאי שאנחנו יכולים. לא יודע אם חיפה תשכיב עכשיו 800 אלף משכורות על שני שחקנים. מגבלות הפייר פליי הם לכולם. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

אם חיפה יכולים(ואני בספק) אז בוודאי שאנחנו יכולים. לא יודע אם חיפה תשכיב עכשיו 800 אלף משכורות על שני שחקנים. מגבלות הפייר פליי הם לכולם. 

והרגע הם גם האריכו חוזה לשרי (עוד כמעט 400 אלף).

Just now, מכביסט לעד said:

והרגע הם גם האריכו חוזה לשרי (עוד כמעט 400 אלף).

נשאר להם

ניקיטה רוקאביצה
רז מאיר
ארנסט מאבוקה
סאן מנחם
מוחמד אבו-פאני
יאניק וילדסחוט

גם אצלנו לא חסר
איתי שכטר
שרן ייני
ניק בלקמן
אנריק סאבוריט
אבי ריקן
דור פרץ
טל בן-חיים (חלוץ)
איתן טיבי
דניאל טננבאום
מתן חוזז

Just now, אלחנדרו קניג said:

נשאר להם

ניקיטה רוקאביצה
רז מאיר
ארנסט מאבוקה
סאן מנחם
מוחמד אבו-פאני
יאניק וילדסחוט

גם אצלנו לא חסר
איתי שכטר
שרן ייני
ניק בלקמן
אנריק סאבוריט
אבי ריקן
דור פרץ
טל בן-חיים (חלוץ)
איתן טיבי
דניאל טננבאום
מתן חוזז

לצערי הם יאריכו לכולם אולי חוץ מוילדסחוט

לדעתי אין טעם להאריך חוזה לשכטר, ריקן וחוזז. טב"ח עדיין צריך להוכיח את עצמו. פרץ כנראה יעזוב מרצונו.

ויש גם את דן ביטון, פשיץ' והרננדס (על כולם יש אופציה).

Just now, מכביסט לעד said:

לצערי הם יאריכו לכולם אולי חוץ מוילדסחוט

לדעתי אין טעם להאריך חוזה לשכטר, ריקן וחוזז. טב"ח עדיין צריך להוכיח את עצמו. פרץ כנראה יעזוב מרצונו.

ויש גם את דן ביטון, פשיץ' והרננדס (על כולם יש אופציה).

אין לטב"ח אופציה אוטומטית על דקות משחק או משהו כזה?

לפני1 שעה , ebibo said:

תגידו, מה עם קני סייף? לא רוצה לחזור כל מכל ההשאלות של אנדרלכט לארץ? שחקן מאוד כשרוני ויכול לשבת על עמדת הקיצוני השמאלי אצלנו בכיף

פצוע כרוני ושחקן פח

47 דקות לפני, Krishi said:

באמת שאני מאמין שגם בהנהלת מכבי מבינים שיש גבול לביזיון ולא יתנו לזה לקרות

צריך להציע לג'ראלדש חוזה לעונה וחצי בשכר מופחת, לדעתי יסכים.

אגב דל״פ

ג׳ראלדש נתן עונה מצוינת, אבל הוא היה חלק מקו אחורי נדיר ביותר ובעיני לפחות אין בו משהו שהוא מעל הליגה באופן מובהק, פשוט התאהבנו בו.

רוצה לומר שאם מכבי מוותרת עליו בשל חוזה של 400K אני יכול להבין. 

7 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

אגב דל״פ

ג׳ראלדש נתן עונה מצוינת, אבל הוא היה חלק מקו אחורי נדיר ביותר ובעיני לפחות אין בו משהו שהוא מעל הליגה באופן מובהק, פשוט התאהבנו בו.

לגמרי מקבל. 

9 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

אגב דל״פ

לא מסכים. עצם היציבות שלו גורמת לו להיות מעל הליגה. וזה לפני שאני מדבר על דברים ספציפיים. מבחינתי הוא היה "כמעט סבוריט" של צד ימין וזה המון.

10 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

אגב דל״פ

לדעתי אם הוא לא היה סוגר בחיפה שום סיכוי שמישהו פה היה אומר את זה. הוא חותם שם אז אוטומטית מנסים להקטין בלי לשים לב.

במשחק אחד קנדיל עשה פה יותר טעויות מאשר ג'ראדלש בעונה שלמה.

אפילו סבוריט המלך לא שחקן כל כך יציב כמו ג'ראדלש (הוא יותר טוב, לא יותר יציב).

הגנתית ג'ראדלש היה בלתי עביר והתקפית הוא אמנם לא עשה איזה דריבלים מיוחדים ולא הייתה לו מהירות יוצאת דופן, אבל הוא שיחק פשוט עם מסירות נהדרות והרמות מאוד מדויקות (בניגוד גמור לקנדיל).

לפני2 שעות , turgi said:

אני לא מבין מה הדיבורים פה על העונה.

למה מה קורה בקיץ? קרבחאל מגיע?

תהיה לנו את אותה הבעיה בעמדת המגן הימני פלוס כאב ראש אחושרמוטה בצד השני.

לא חושבים מטר קדימה.

אין מי שיעשה את זה. ככה זה נראה.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לדעתי אם הוא לא היה סוגר בחיפה שום סיכוי שמישהו פה היה אומר את זה. הוא חותם שם אז אוטומטית מנסים להקטין בלי לשים לב.

הגנתית ג'ראדלש היה בלתי עביר והתקפית הוא אמנם לא עשה איזה דריבלים מיוחדים ולא הייתה לו מהירות יוצאת דופן, אבל הוא שיחק פשוט עם מסירות נהדרות והרמות מאוד מדויקות (בניגוד גמור לקנדיל).

אם הוא יחתום שם אתבאס, אין שאלה בכלל. גם לא מנסה להקטין אותו חושב רק שזעקות השבר קיבלו ווליום בגלל אצילי וכל הקיץ האחרון.
הגנתית מה שרשמת פשוט לא נכון, הוא נתן מרווחים לשחקנים ולא היה מושלם הגנתית. טיבי את אמאדור פשוט חיסלו התקפות, אמאדור במיוחד היה מפלץ.

אם כבר אז נעשית פה מעט גלוריפקציה. 

3 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

אם הוא יחתום שם אתבאס, אין שאלה בכלל. גם לא מנסה להקטין אותו חושב רק שזעקות השבר קיבלו ווליום בגלל אצילי וכל הקיץ האחרון.
הגנתית מה שרשמת פשוט לא נכון, הוא נתן מרווחים לשחקנים ולא היה מושלם הגנתית. טיבי את אמאדור פשוט חיסלו התקפות, אמאדור במיוחד היה מפלץ.

אם כבר אז נעשית פה מעט גלוריפקציה. 

לגמרי. 

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני מהקיץ טוען שהוא לא סלע קיומנו(אחלה שחקן שטוב אם היה נשאר). ללא שום קשר לחיפה. 

כולם, כולל כולם הוגדלו בזכות העבודה המבריקה של איביץ. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

אני מהקיץ טוען שהוא לא סלע קיומנו(אחלה שחקן שטוב אם היה נשאר). ללא שום קשר לחיפה. 

כולם, כולל כולם הוגדלו בזכות העבודה המבריקה של איביץ. 

נכון אבל הוא לפחות ברמה אחת טוב ממה שיש לנו וכבר מכיר את הקבוצה והתאקלם פה אז אם יש אפשרות להביא צריך לעשות את זה.

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

אשרי המאמין. 

מה שגורם לי להאמין זה שבסופו של דבר כן ענו על בעיית הבלם והחלוץ (מה שרבים היו סקפטיים שיקרה) כשהנחיתו שני שחקנים עם רקורד איכותי - פשיץ' והרננדז. 

מה שעוד גורם לי להאמין, זה שקיבלו החלטה לא פשוטה באמצע העונה כמו פיטורי מאמן למרות ההצלחה הגדולה באירופה - משמע למישהו אכפת ומישהו נמצא שם עם היד על הדופק. 

אני ביקרתי ביחד איתך את הקיץ שעברנו, וכמובן שהיו לא מעט החלטות שגויות, אבל עצם ההחלטות הכן טובות שנעשו בסופו של דבר - גורמות לי להאמין שיש מישהו שעובד שם. 

בנוגע לקיץ עם ג'ראלדש, אז במידה והוא יהיה זמין עכשיו זה יהיה שונה לחלוטין - קודם כל, כבר לא נצטרך לשלם כמה מאות אלפי יורו דמי העברה, ודבר נוסף - נכנס הרבה כסף מאירופה. 

בנוגע לרכש שכן הגיע, אז פשיץ' הוא בהחלט הצלחה לדעתי. יש לו טאץ' וסיומת ברמה גבוהה, מסוגל לתרום בכל מיני אספקטים בניגוד לרוב החלוצים בארץ. 

גם דן ביטון, עם כל הביקורת עליו לאחרונה, סיים סיבוב ראשון עם 6 בישולים. את הכישרון שלו קשה לפספס, ואני מאמין שנהנה ממנו הרבה.