Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

10 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

לא מבין למה אנחנו צד בעניין בן ביטון.

הוא לא הגיע אלינו בהשאלה ושייך לב"ש בכלל?

כי אתה משלם לו את המשכורת עכשיו. בש לא יכולה להחליט עבורך. 

24 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

ראיתי את פיבן, ראיתי לא מעט את נחמיאס. לא חושב שנחמיאס טוב יותר מפיבן. 

בקבוצה כמו ק"ש כשיש לידך שחקני הגנה מהנוער הרבה יותר קשה להחזיק הגנה. הוא גם יותר צעיר.

16 דקות לפני, המכבייה said:

זה סתם בגדי המלך החדשים.

טוב גבר. כל מי ששחקן בית עדיף מאשר מה שבחוץ תמיד.

אשמח לדעת מה ראית אצל פיבן.

44 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא עילוי ולא כוכב.

אבל אתה צריך שחקנים מהסוג הזה לסגל.

אי אפשר לבנות סגל רק משחקנים כוכבים, זה בלתי אפשרי.

בסופו של דבר הכל שאלה של מחיר.

ברור, אבל אם יש עליו הצעה טובה צריך למכור.

הוא כנראה כבר לא יתפתח להיות בלם מוביל, ולמיטב זכרוני חרף העובדה שנתן עונה טובה מאוד לפני שנתיים היא לא גרנטי לכך שאם פתאום בעונה הבאה אחד הבלמים ייפצע והוא יהיה תחליף ראוי אחרי שבקושי נגע בכדור במשך 3 שנים .

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בקבוצה כמו ק"ש כשיש לידך שחקני הגנה מהנוער הרבה יותר קשה להחזיק הגנה. הוא גם יותר צעיר.

טוב גבר. כל מי ששחקן בית עדיף מאשר מה שבחוץ תמיד.

אשמח לדעת מה ראית אצל פיבן.

לא ראיתי מספיק את הנחמיאס הזה ולכן עד הודעה חדשה, כן- שחקן בית עדיף לי על ההייפ הזמני הזה, טעם החודש החדש. ובכל מקרה אני הייתי מביא עוד זר לעמדת הבלמים ומעדיף שהמחליף שלו יהיה פיבן. ראיתי עונה אחת מעולה של פיבן והוא בן 25 שזה גיל קלאסי. כמובן שהכל משתנה אם ואן לייבן באמת ירצה אותו. עד אז, טוב לי עם מה שיש לי. למה לי להעדיף את נחמיאס על פיבן? מה הוא עשה עד עכשיו שהרשים אותך כל כך? 

12 דקות לפני, המכבייה said:

לא ראיתי מספיק את הנחמיאס הזה ולכן עד הודעה חדשה, כן- שחקן בית עדיף לי על ההייפ הזמני הזה, טעם החודש החדש. ובכל מקרה אני הייתי מביא עוד זר לעמדת הבלמים ומעדיף שהמחליף שלו יהיה פיבן. ראיתי עונה אחת מעולה של פיבן והוא בן 25 שזה גיל קלאסי. כמובן שהכל משתנה אם ואן לייבן באמת ירצה אותו. עד אז, טוב לי עם מה שיש לי. למה לי להעדיף את נחמיאס על פיבן? מה הוא עשה עד עכשיו שהרשים אותך כל כך? 

הוא לא "הייפ זמני". מנספורד ואיביץ' רצו אותו בזמנו שזה כבר מראה משהו, אבל לא יכולנו לשלם את הסכומים ששרצקי דרש. עכשיו הוא מסיים חוזה ככה שזה אפשרי.

ראיתי עונה אחת טובה של פיבן (בנינו לא היה שם משהו יוצא דופן כמו גלזר למשל) ומאז, בעונה שעברה הוא לא היה טוב ודי אשם בהדחה מאירופה וגם בהדחה לאום אל פאחם. העונה הוא שיחק מחצית אחת וזאת הייתה אחת המחציות הכי גרועות שראיתי מבלם של מכבי מאז פידלף.

למה להעדיף את נחמיאס? כי הוא יותר צעיר, כי הוא יותר מוכשר, כי יש לו טכניקה טובה יותר וכי מגיל צעיר הוא סומן ככישרון גדול בנבחרות הצעירות.

אם אפשר לקבל על פיבן כסף ולהביא את נחמיאס זה יהיה מהלך מצוין.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

הוא לא "הייפ זמני". מנספורד ואיביץ' רצו אותו בזמנו שזה כבר מראה משהו, אבל לא יכולנו לשלם את הסכומים ששרצקי דרש. עכשיו הוא מסיים חוזה ככה שזה אפשרי.

ראיתי עונה אחת טובה של פיבן (בנינו לא היה שם משהו יוצא דופן כמו גלזר למשל) ומאז, בעונה שעברה הוא לא היה טוב ודי אשם בהדחה מאירופה וגם בהדחה לאום אל פאחם. העונה הוא שיחק מחצית אחת וזאת הייתה אחת המחציות הכי גרועות שראיתי מבלם של מכבי מאז פידלף.

למה להעדיף את נחמיאס? כי הוא יותר צעיר, כי הוא יותר מוכשר, כי יש לו טכניקה טובה יותר וכי מגיל צעיר הוא סומן ככישרון גדול בנבחרות הצעירות.

אם אפשר לקבל על פיבן כסף ולהביא את נחמיאס זה יהיה מהלך מצוין.

הוא שיחק מחצית אחת כמגן ימני והוא ידע שהוא בכלל משחק ועוד כמגן ימני, רק שעה וחצי לפני המשחק. זה לא רציני לשפוט אותו על זה. 

אני פשוט לא מעדיף על עיוור את נחמיאס שלא ראיתי מספיק על שחקן שאני מכיר שהשתלב, נמצא בגיל מעולה שגם אותו מנספורד ואיביץ רצו. בקשר למכירה- במחיר הנכון אני מוכר כל אחד, כך שברור שזה תופס גם על פיבן.

ולפי מה שקראתי, תצטרך לשלם 1.2 מיליון שקל לאיזי דמי השבחה בכל מקרה. 

25 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ראיתי עונה אחת טובה של פיבן (בנינו לא היה שם משהו יוצא דופן כמו גלזר למשל) ומאז, בעונה שעברה הוא לא היה טוב ודי אשם בהדחה מאירופה וגם בהדחה לאום אל פאחם. 

עוד פעם אתה דרמה קווין, העונה אי אפשר לשפוט שום שחקן. מבחינתי העונה התחילה במשחק נגד ק"ש.

לגבי עונה שעברה היה משחק נפל של כולם ועדין קשה לשפוט משחק אחד כי שאר העונה הוא לא נספר (ואין מה לעשות, טיבי וז'איר היו ברזל)

ברור שצריך למכור את פיבן אם יש הצעה טובה. אח"כ בוכים פה על זה שאנחנו מגיעים לשנת חוזה עם דור פרץ. למה ששחקנים ירצו להאריך חוזה אם הם יודעים שאין להם סיכוי להימכר לאירופה התוך חוזה?

1 hour ago, המכבייה said:

רק שהרז שלמה הזה יפסיק להיות מוזכר. זה ממש לא מצחיק אותי. 

עם זה אני מסכים. יש לי תקווה שזה חרטא כי רק ספורט 1 מפרסמים את זה והם ידועים באמינות שלהם...

56 דקות לפני, פנחס שוף said:

עוד פעם אתה דרמה קווין, העונה אי אפשר לשפוט שום שחקן. מבחינתי העונה התחילה במשחק נגד ק"ש.

לגבי עונה שעברה היה משחק נפל של כולם ועדין קשה לשפוט משחק אחד כי שאר העונה הוא לא נספר (ואין מה לעשות, טיבי וז'איר היו ברזל)

שום דרמה קווין. לא מחזיק מפיבן יותר מדי. מותר לי? הוא כבר עונה שלישית במכבי. אני לא אומר לשחרר אותו כי הוא גרוע, אבל אם יש הצעה, למה לא?

בעונה שעברה גם באירופה הוא לא היה טוב (טיבי לא היה וייני היה פצוע). 

1 hour ago, המכבייה said:

הוא שיחק מחצית אחת כמגן ימני והוא ידע שהוא בכלל משחק ועוד כמגן ימני, רק שעה וחצי לפני המשחק. זה לא רציני לשפוט אותו על זה.  

אני לא שופט אותו רק על זה, אבל הטעויות שהוא נתן שם לא קשורות לעמדה כזאת או אחרת.

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עם זה אני מסכים. יש לי תקווה שזה חרטא כי רק ספורט 1 מפרסמים את זה והם ידועים באמינות שלהם...

שום דרמה קווין. לא מחזיק מפיבן יותר מדי. מותר לי? הוא כבר עונה שלישית במכבי. אני לא אומר לשחרר אותו כי הוא גרוע, אבל אם יש הצעה, למה לא?

בעונה שעברה גם באירופה הוא לא היה טוב (טיבי לא היה וייני היה פצוע). 

אני לא שופט אותו רק על זה, אבל הטעויות שהוא נתן שם לא קשורות לעמדה כזאת או אחרת.

קשורות גם להכנת המאמן שלו לתפקיד. שיעור מאלף עד כמה דוניס היה מאמן יסודי. 

יש גם צורך לתת לפיבן ושאר הצעירים את האמונה שאנחנו נותנים להם להתקדם לאירופה אבל חובה להרוויח מזה משהו שיעזור נגד הפייר-פליי

רק שמיטש ישים וטו על הרצון התמידי של ההנהלה לממן את הפועל כמו שעצר את העסקה של שלומי אזולאי ויצחקי.. 

לפני3 שעות , ביג ליבובסקי said:

ראיתי את פיבן, ראיתי לא מעט את נחמיאס. לא חושב שנחמיאס טוב יותר מפיבן. 

הוא אפילו לא יותר טוב מגלזר הצעיר,אנחנו לא צריכים לאסוף בינוניים לסגל שלנו יש כבר מספיק שצריך לסלק מפה.

לפני רכש צריך לשחרר את בן בטון,בלקמן,דוידזאדה/בלטסקה, ניקוליץ,בנוסף להשאיל את גררו אך ורק לקבוצה בליגת העל.

מטרת הרכש הראשונה חייבת להיות אלחמיד או בלם זר,רק אחר כך חלוץ ומגן ימני.

קברניטי הקבוצה חייבים בינואר הקרוב לכפר על הקיץ הגרוע ולעשות שינויים בסגל הקבוצה.

לפני3 שעות , ג'ורדי said:

לשחרר את פיבן זה לא חכם בטח בהתחשב בכך ששרן ואיתן לא צעירים כבר ואין בלמים ישראלים טובים

יש ברדע באשדוד ואת נחמיאס סוגר לך 2 בלמים ישראלים צעירים

נחמיאס בלם טוב לדעתי, ממה שראיתי.

עם הרבה בגרות, כבר מגיל צעיר היה שחקן הרכב קבוע ואפילו קפטן.

מאמן שהוא יהיה רכש טוב לנו.

31 דקות לפני, thunderbolt said:

יש לנו בכלל בלמים מבטיחים בנוער או בביתר ת''א? כי לפי מה שיש כרגע המצב בעוד שנה-שנתיים בקבוצה הבוגרת יהיה מאוד עגום.

אין איזה סופרסטאר אבל יש כמה שנראים כמו שחקנים שיוכלו להיות טובים לסגל המלא כמו צילאקה או גלזר האח

5 דקות לפני, zeudemort said:

אין איזה סופרסטאר אבל יש כמה שנראים כמו שחקנים שיוכלו להיות טובים לסגל המלא כמו צילאקה או גלזר האח

צלאקה לא מגן?

3 דקות לפני, קובי השועל said:

צלאקה לא מגן?

אני חושב שבטבעי הוא בלם והסיטו אותו לעמדת המגן בנוער.

בכל מקרה במשחקים של ביתר תל אביב שראיתי השנה הוא תופקד כבלם ועומר יצחקי\גיא מזרחי שיחקו בעמדת המגן