Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

59 דקות לפני, erantheking21 said:

יאמר לזכות דוניס

אני במקום כל מאמן אחר לא חותם פה אם לא מבטיחים לי 4 שחקני חיזוק לפחות שהם שחקנים קליברים מעל ליגה ישראלים\זרים

מכבי לצערי היום לא טובה מאף קבוצה אחרת.

זה לא עובד ככה. מה זה מעל הליגה? מי יודע דברים כאלה מראש? גם הרננדס מעל הליגה לפי הרזומה. 

קבוצה מנצחת זה מעבר לחומר שלה. גם האחים נחמן לוקחים דאבל בסיטואציה הנכונה. דוניס רוצה להתפרנס וחתם כאן. אין לזה קשר לדברים אחרים. אפשר לחשוב שהוא חתם באיזו קבוצת תחתית. הוא חתם במקום הכי טוב עבורו באותה נקודה. היי, מכבי הרבה יותר אגדתית מהקריירה שלו ואולי אגדית יותר מכל התחנות שלו בעבר. הוא שודרג, לא הונמך. הוא לא טוב מספיק עבור מכבי זאת האופציה הריאלית יותר. מי יחשוב, הגיע לריאל ולא קיבל את כל מה שהוא רצה...בחייאת. 

״ניסיתי להסביר לו כמה פעמים, לא בשיחת הפיטורים, אלא בשיחות קודמות, אבל הוא קיבל מידע שונה מפטריק. לא הגענו להסכמות לגבי דברים רבים. לקראת חלון ההעברות בינואר, רציתי לבצע שינויים בסגל. אני לא אנקוב בעמדות, כדי לא לפגוע באף אחד, אבל רציתי להביא שלושה שחקנים חדשים. ההנהלה לא הסכימה. זה מוזר שלא שומעים את קולו של המאמן".

ציטוט מתוך ראיון עם דוניס על הפיטורים שעלה בוואלה ספורט. 

לכל אלה שחשבו שאנחנו הולכים לראות פה רכש מפוצץ בגלל ההכנסות מאירופה ובגלל שגודלהאר עדיין לא ויתר על העונה אז לצערי כנראה שזה לא המצב

1 דקה לפני, איתי-מכביסט said:

״ניסיתי להסביר לו כמה פעמים, לא בשיחת הפיטורים, אלא בשיחות קודמות, אבל הוא קיבל מידע שונה מפטריק. לא הגענו להסכמות לגבי דברים רבים. לקראת חלון ההעברות בינואר, רציתי לבצע שינויים בסגל. אני לא אנקוב בעמדות, כדי לא לפגוע באף אחד, אבל רציתי להביא שלושה שחקנים חדשים. ההנהלה לא הסכימה. זה מוזר שלא שומעים את קולו של המאמן".

לכל אלה שחשבו שאנחנו הולכים לראות פה רכש מפוצץ בגלל ההכנסות מאירופה ושגודלהאר לי ויתר על העונה אז לצערי כנראה שזה לא המצב

לא מופרך שלא יהיה חיזוק.

אבל זה שאמרו לו משהו רגע לפני פיטורים, לא אומר שזה מה שיקרה.

לפני1 שעה , איתי-מכביסט said:

לכל אלה שחשבו שאנחנו הולכים לראות פה רכש מפוצץ בגלל ההכנסות מאירופה ובגלל שגודלהאר עדיין לא ויתר על העונה אז לצערי כנראה שזה לא המצב

אני מאמין שיש הבדל אם דוניס מבקש רכש או ואן לואן

לפני2 שעות , עמית ר said:

לא מופרך שלא יהיה חיזוק.

אבל זה שאמרו לו משהו רגע לפני פיטורים, לא אומר שזה מה שיקרה.

בדיוק למה שיביאו למאמן שהמעמד שלו לא ברור לגעת במשהו בנושא הרכש. מקווה שרואים שכן צריך חיזוק של לפחות 2 שחקנים שאחד מהם להגנה ועוד חלוץ כל דבר אחר זה בונוס הלוואי יסתדרו הכוכבים עם מיכה..

13 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

חכה, שכחת כמה זמן בקיץ לקח למנות מאמן? 

זהו שאין זמן. זה נראה שואן לייבן יהיה המאמן עד סוף העונה.

פעם ראשונה שראיתי משחק מלא של נחמיאס, בלם לא רע בכלל אבל לא רואה למה אנחנו צריכים אותו כרגע, צריך לתת להרננדס עוד זמן.

25 דקות לפני, Keano said:

פעם ראשונה שראיתי משחק מלא של נחמיאס, בלם לא רע בכלל אבל לא רואה למה אנחנו צריכים אותו כרגע, צריך לתת להרננדס עוד זמן.

צריכים אותו כבלם שלישי ולעתיד. טיבי וייני כבר לא ילדים.

אני מקווה שנעשה מהלך עליו ועל קניקובסקי, אבל לא רואה את זה קורה. חבל שג'ורדי לא פה כדי לעשות את זה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אני מקווה שנעשה מהלך עליו ועל קניקובסקי, אבל לא רואה את זה קורה. חבל שג'ורדי לא פה כדי לעשות את זה.

אולי אם יעשו טרייד על פיבן במקומו אז הוא יתפוס את המקום שלו בסגל אבל איזי ירצה עוד חצי מיליון קל.

Just now, Keano said:

אולי אם יעשו טרייד על פיבן במקומו אז הוא יתפוס את המקום שלו בסגל אבל איזי ירצה עוד חצי מיליון קל.

הוא חופשי בקיץ. לא צריך לתת שום דבר מעבר לפיצוי.

29 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ומה פיבן ועמית גלזר?

9 דקות לפני, פנחס שוף said:

ומה פיבן ועמית גלזר?

פחות טובים מנחמיאס. בנוגע לפיבן אין לי ציפיות, שחקן ליגה טוב להפועל חיפה אולי. 

לפני11 שעות , המכבייה said:

זה לא עובד ככה. מה זה מעל הליגה? מי יודע דברים כאלה מראש? גם הרננדס מעל הליגה לפי הרזומה. 

קבוצה מנצחת זה מעבר לחומר שלה. גם האחים נחמן לוקחים דאבל בסיטואציה הנכונה. דוניס רוצה להתפרנס וחתם כאן. אין לזה קשר לדברים אחרים. אפשר לחשוב שהוא חתם באיזו קבוצת תחתית. הוא חתם במקום הכי טוב עבורו באותה נקודה. היי, מכבי הרבה יותר אגדתית מהקריירה שלו ואולי אגדית יותר מכל התחנות שלו בעבר. הוא שודרג, לא הונמך. הוא לא טוב מספיק עבור מכבי זאת האופציה הריאלית יותר. מי יחשוב, הגיע לריאל ולא קיבל את כל מה שהוא רצה...בחייאת. 

חד משמעית.

אני מאמין שמיטש מבין כרגע שבעונה הבאה הוא עלול להגיע לסיטאוציה שהוא מראש לא יוכל לפגוש אופציה להכנסות מהסוג של הצ׳מפיונס/אירופית, לא רואה סרט שלא יגיע רכש.

8 דקות לפני, פנחס שוף said:

ומה פיבן ועמית גלזר?

נחמיאס נחשב כישרון גדול משניהם. היה בנבחרות השונות וסומן מגיל צעיר.

פיבן כבר בן 25 ולא נראה מתאים כבלם פותח וגלזר רק בן 20 ולא הראה כישרון יוצא דופן.

וזה לא שבגלל שיש לנו נוער אסור לנו להביא יותר שחקנים מבחוץ.

לא ברור לי מה מחזיקים מפיבן עם כל הצער.

אני רואה שחקן מבוהל בטירוף כל פעם שהכדור נמצא אצלו. לא מתאים.

עמית חסר ניסיון מוחלט, לא כל שחקן נוער נחמד יכול להצליח כמו יוני וגלזר. וגם הם עשו כברת דרך, לא השאלה של עונה ברמלה. שניהם היו מושאלים במשך 3 שנים גם לבית״ר רמלה וגם לקבוצות בליגת העל. 

אלחמיד בגיל הכי אידיאלי, טעות לא להביא אותו.

10 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא יודע פיבן לקח פה אליפות ב-31 והפרש אין סיבה שלסגל הרחב הוא לא מתאים

אף אחד לא אמר שהוא לא מתאים לסגל הרחב. כבלם רביעי הוא בסדר.

הוא לקח פה אליפות עם מאמן שידע להפוך כל שחקן לזהב. בעונה השנייה הוא כמעט לא ראה דקות וכשהוא שיחק זה היה נראה מאוד רע (אום אל פאחם).

לפני6 שעות , Keano said:

אתה צריך אותו כדי להצעיר את ההגנה ייני לדעתי יפרוש בתום העונה בן (34 35 לא?) טיבי גם כבר חצי מת