Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

8 דקות לפני, קמחי said:

אתה חושב שתאיים על האליפות? עם דוניס? עם מאמן אחר? באיזו קונסטלציה זה יקרה?

אם לא מאיימים על האליפות, אין שום הבדל בין מקום שני לרביעי/גביע. הכל חארטה.

או הכל או כלום. 

מקום שני שלישי זה עניין. 

1 דקה לפני, קמחי said:

למרות שאני בטוח שהתשובה בעינייך(וגם בעיניי, אבל אנחנו מדברים מרגש) אני אעלה בפניך את השאלה שקיימת(אם בכלל) בעיניי מיטש-

היית משלם מיליון יורו נוספים תמורת ההימור של חזרה למאבק האליפות, כשאתה מציב עבור הצוות המקצועי החדש תנאים מוגבלים ברמה התקציבית והמקצועית?

אני לא בטוח שהתשובה היא חד משמעית, ומיטש הוא לא אדם שבונה על הימורים 

בוודאי. עבור ההמשכיות והמקצועיות.  הנזק בדוניס יהיה גדול יותר בכל אספקט, כולל שחקנים שערכם ירד ולא ירצו להישאר אצלך בגלל המיאוס. ולא הזכרתי את אלה שיבקשו ללכת בינואר. לא שאלה בכלל. ואתה לא חייב מיליון יורו, אתה מעלה את ואן לייבן מחר על הדשא. 

Just now, המכבייה said:

נו באמת. בעיני שייע גלזר ז"ל. 

נראה לי ששייע דוגל במשפט האלמותי מפורום השדים-מכבי זה או הכל או כלום, בלי אופציה לכלום

אם לא מתחרים על הכתר זה לא מעניין בכלל, על תקן הסגן של בר כוכבא

3 דקות לפני, המכבייה said:

בוודאי. עבור ההמשכיות והמקצועיות.  הנזק בדוניס יהיה גדול יותר בכל אספקט, כולל שחקנים שערכם ירד ולא ירצו להישאר אצלך בגלל המיאוס. ולא הזכרתי את אלה שיבקשו ללכת בינואר. לא שאלה בכלל. ואתה לא חייב מיליון יורו, אתה מעלה את ואן לייבן מחר על הדשא. 

ואיפה כוורת מקצועית חדשה? מאמן שוערים, עוזרי מאמנים, אנליסטים, מנהל פיזיולוגי, מאמן כושר וכן הלאה? תשלים ממחלקות הנוער?

המועדון בחר לחסוך ברכש והשאיר שחקנים זרים על תקן פרוספקט מהיציע או ללבנת פורן. כסף הוא נושא משמעותי ולא משהו שאפשר לבטל בהינף יד, גם עם מיטש

1 דקה לפני, turgi said:

נכון, עוד לא הסתיימה הליגה. הפער מהמקום הראשון יהיה בסביבות ה-20 נקודות בסיומה.

לגבי אופן הניהול, התייחסתי. זה פשוט לא נכון.

למיטש היה מנהל בפועל פה מאז 2012, בתקופות בהן לא היה מנהל, זה נראה רע.

כמה תקופות כאלה היו מאז 2012? לדעתי רק אחת, שנה מאז שמנספורד עזב, מאז היתה אליפות, טוטו סופר קאפ ו32 אירופית. אני בכלל התייחסתי להחלטות רגע אחרון ולא להיעדר מנהל מקצועי שעם זה אני מסכים. 

6 דקות לפני, קמחי said:

למרות שאני בטוח שהתשובה היא חיובית(וגם אצלי, אבל אנחנו מדברים מרגש) אני אעלה בפניך את השאלה שקיימת(אם בכלל) בעיניי מיטש-

היית משלם מיליון יורו נוספים על צוות מקצועי חדש, תמורת ההימור של חזרה למאבק האליפות, כשאתה מציב עבור הצוות המקצועי החדש תנאים מוגבלים ברמה התקציבית והמקצועית?

אני לא בטוח שהתשובה היא חד משמעית, ומיטש הוא לא אדם שבונה על הימורים 

לדעתי זה תוספת של חצי מיליון בסה"כ לעונה הזאת בהנחה שהעלות זהה. וואלה כן ולא מרגש, אתה יכול להפסיד עם דוניס את הכרטיס לאירופה שזה כמה מיליונים פוטנציאלית ולא דיברתי על ירידת ערך של הצעירים. 

1 דקה לפני, קמחי said:

נראה לי ששייע דוגל במשפט האלמותי מפורום השדים-מכבי זה או הכל או כלום, בלי אופציה לכלום

אם לא מתחרים על הכתר זה לא מעניין בכלל, על תקן הסגן של בר כוכבא

אתה יודע שזה לא נכון הרי ושייע היה קרוב משפחה שלי. אתה יודע שכרטיס לאירופה הוא מאסט. אתה יודע שאליפות או כלום זה משפט לא רלוונטי כבר מעל לעשור. אתה יודע הרי ששוטא וג'ורדי הכניסו כסף למועדון דרך מקום שני, שאם לא היה נכנס, הסקנציות שלך מול אופא היו קשות הרבה יותר. אתה יודע את זה קמחי. ימי המכבייה העליזים של אליפות או כלום, לא רלוונטים שנים. אני יודע כי שם גדלתי. 

אתה בפער של 11 נקודות אופציונליות ואף מאמן שיינחת במקומו, גם במקרה של ואן לייבן שמכיר את החומר והמערכת, לא ירכיב את החלקים מחדש כל כך מהר שיחזירו אותך למאבק בלי שלשול רצוף ומתמשך של חיפה. אתה תלוי בהם, ולא בהחתמה של מחליף

1 דקה לפני, המכבייה said:

אתה יודע שזה לא נכון הרי ושייע היה קרוב משפחה שלי. אתה יודע שכרטיס לאירופה הוא מאסט. אתה יודע שאליפות או כלום זה משפט לא רלוונטי כבר מעל לעשור. אתה יודע הרי ששוטא וג'ורדי הכניסו כסף למועדון דרך מקום שני, שאם לא היה נכנס, הסקנציות שלך מול אופא היו קשות הרבה יותר. אתה יודע את זה קמחי. ימי המכבייה העליזים של אליפות או כלום, לא רלוונטים שנים. אני יודע כי שם גדלתי. 

מבין אותך אבל מבחינת אירופה אין הבדל במפעל בין גביע, מקום שני, שלישי או רביעי כי מגיעים לאותו מפעל שלישי בזיוני

מבחינת הכסף שנכנס ניחא, אני מסכים

עבורי עונה שבה לא מתחרים על האליפות היא לא עונה הישגית, ומתחת למספר אחד לא ממש מעניין כמה נמוך נופלים 

3 דקות לפני, קמחי said:

ואיפה כוורת מקצועית חדשה? מאמן שוערים, עוזרי מאמנים, אנליסטים, מנהל פיזיולוגי, מאמן כושר וכן הלאה? תשלים ממחלקות הנוער?

המועדון בחר לחסוך ברכש והשאיר שחקנים זרים על תקן פרוספקט מהיציע או ללבנת פורן. כסף הוא נושא משמעותי ולא משהו שאפשר לבטל בהינף יד, גם עם מיטש

נתחיל בשינוי הראשוני והמתבקש. דוניס הרי מגיע למשחקי הליגה חסר מושג את מי הוא פוגש. בחייאת. מייצרים כוורת כזאת בשניות. לחמן לבדו עם מנהל קבוצה שמחזיק את כרטיסי השחקן בכיס שלו היה נראה טוב יותר בטדי. נאכל חמגשית אבל של מאמן אמיתי ולא כל הטייטלים האלה מסביב. מדובר באיש מקצוע מחפיר. על הזין שלי איך יהיו אנשי המקצוע של המחליף. 

3 דקות לפני, קמחי said:

אתה בפער של 11 נקודות אופציונליות ואף מאמן שיינחת במקומו, גם במקרה של ואן לייבן שמכיר את החומר והמערכת, לא ירכיב את החלקים מחדש כל כך מהר שיחזירו אותך למאבק בלי שלשול רצוף ומתמשך של חיפה. אתה תלוי בהם, ולא בהחתמה של מחליף

לא מחפש מאבק אליפות. זה לא בא משם בכלל. רוצה צורה של קבוצה, הנאה מסויימת מהחצי שנה שנותרה וכרטיס לאירופה. רוצה קבוצה חיה שחוזר לה הביטחון וסומכת על המאמן שלה. העסק עם דוניס אבוד וגמור. לא יצמח שם עלה. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

נתחיל בשינוי הראשוני והמתבקש. דוניס הרי מגיע למשחקי הליגה חסר מושג את מי הוא פוגש. בחייאת. מייצרים כוורת כזאת בשניות. לחמן לבדו עם מנהל קבוצה שמחזיק את כרטיסי השחקן בכיס שלו היה נראה טוב יותר בטדי. נאכל חמגשית אבל של מאמן אמיתי ולא כל הטייטלים האלה מסביב. מדובר באיש מקצוע מחפיר. על הזין שלי איך יהיו אנשי המקצוע של המחליף. 

דוניס מאמן מחורבן וכל הכוורת שלו כנראה נראית כמוהו. זה מתבטא בכל אספקט ואני בטוח שגם אלישע לוי היה מוציא יותר.

כל אחד יצליח יותר. אבל זה עולה כסף, והרבה, והמועדון חוסך לא בגרוש אלא במאה אם במשרות בכירות, אם ברכש, בגובה החוזים וזה לא משהו שבטל בשישים

אני מאוד אשמח כשדוניס והצוות שלו יחזרו למולדת הסופלקי אבל לא רואה את זה מתממש בקרוב

4 דקות לפני, קמחי said:

מבין אותך אבל מבחינת אירופה אין הבדל במפעל בין גביע, מקום שני, שלישי או רביעי כי מגיעים לאותו מפעל שלישי בזיוני

מבחינת הכסף שנכנס ניחא, אני מסכים

עבורי עונה שבה לא מתחרים על האליפות היא לא עונה הישגית, ומתחת למספר אחד לא ממש מעניין כמה נמוך נופלים 

לא בונה על גביע. רוצה את אחד הכרטיסים ששולח אותי למפעל השלישי. על הדרך רצוי לייצב קבוצה ולא לאבד את הכשרונות הקיימים. והם קיימים. זה סיזיפי אבל זה מה שיש כרגע. האופציות האחרות גרועות הרבה יותר. היה יותר גרוע בשלישיה של בש. ננסה להימנע מזה ואירופה עזרה לזה. כל דבר חיובי הוא בשורות טובות גם מהמקום הנמוך שלנו כרגע. החיים והכדורגל נמשכים. 

5 דקות לפני, קמחי said:

דוניס מאמן מחורבן וכל הכוורת שלו כנראה נראית כמוהו. זה מתבטא בכל אספקט ואני בטוח שגם אלישע לוי היה מוציא יותר.

כל אחד יצליח יותר. אבל זה עולה כסף, והרבה, והמועדון חוסך לא בגרוש אלא במאה אם במשרות בכירות, אם ברכש, בגובה החוזים וזה לא משהו שבטל בשישים

אני מאוד אשמח כשדוניס והצוות שלו יחזרו למולדת הסופלקי אבל לא רואה את זה מתממש בקרוב

אתה יודע ממה אני הכי חושש קמחי? שלא הכסף הוא המוטיב שמונע להחתים אנשי ניהול או לשנות תוך כדי תנועה(שחקנים, ינואר). אלא המוטיבציה. המשכורת של בן מאנספורד  לא היתה הדיל ברייקר מול הפייר פליי ומכבי היא גם ככה גרעונית בהגדרתה. אני חושש ממינוס מוטיבציה ואיבוד עניין. וזה כבר סיפור אחר לגמרי. 

11 דקות לפני, המכבייה said:

אתה יודע ממה אני הכי חושש קמחי? שלא הכסף הוא המוטיב שמונע להחתים אנשי ניהול או לשנות תוך כדי תנועה(שחקנים, ינואר). אלא המוטיבציה. המשכורת של בן מאנספורד  לא היתה הדיל ברייקר מול הפייר פליי ומכבי היא גם ככה גרעונית בהגדרתה. אני חושש ממינוס מוטיבציה ואיבוד עניין. וזה כבר סיפור אחר לגמרי. 

אני מרגיש ככה במשך שנתיים, ואני עם תורג׳י בטענה שהמינוי של איביץ שיחק אותה בסיטואציה שרוב המאמנים היו נכשלים בה וההצלחה במבנה הקיים נובע ממזל יותר מאשר התנהלות שכלית ומתוכננת

מנספורד ראה את הקושי והצליח להנחיל בארגון סיטואציה של רווח-שחקני בית, 100% מכבי ולא רק ברמה השיווקית אלא בדחיפה למצוינות ולניצחון. מי היום קיים במערכת ברמה היומיומית שיודע לראות את הקושי ולהפוך אותו לדרייב חיובי?

פשוט וואקום ארוך כל כך ואי עמידה בסטנדרט שמיטש עצמו העמיד למערכת. סוג של אמירה שזה מה יש ועם זה עובדים. זו לא הגישה וצורת הניהול שאנחנו רגילים לה.

יש כאלה שאופטימים מעצם הקיום של מיטש, אבל אנחנו לקחנו צעד אחורה שלא רק מתבטאת במאמן מחורבן אחד, או בסגל פחות איכותי

אני מאוד מודאג

לפני5 שעות , המכבייה said:

חייב להיות מפוטר. זה קצת כמו למנות אותי למאמן מכבי ואז להבין שאני לא ברמה המספיקה. 

כמה סיגריות היית מעשן שלא נדע

5 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

הפועל ת"א תנסה לצרף את בן ביטון וניק בלקמן

הלוואי, אולי הגיעה שעת הגאולה...

להחליף את שניהם באלטמן, לנסות להחזיר את זהבי + 2 זרים להגנה (מגן ימני ובלם) ומתחייב לאליפות. לא לפחד , כסף יש.

אני בדיעה ששני זרים טובים יתנו לנו יותר סיכוי לאליפות מאשר החלפת הצוות המקצועי כעת. 

את הצוות המקצועי יהיה ניתן להחליף בסוף העונה אם לא יספק תוצאות.

16 דקות לפני, itanar said:

אני בדיעה ששני זרים טובים יתנו לנו יותר סיכוי לאליפות מאשר החלפת הצוות המקצועי כעת. 

את הצוות המקצועי יהיה ניתן להחליף בסוף העונה אם לא יספק תוצאות.

הבעיה לא השחקנים,הבעיה זה המאמן האפס הזה שלא הייתי נותן לו לאמן את ילדים א' של צפרירים חולון 

2 דקות לפני, BRoi said:

הבעיה לא השחקנים,הבעיה זה המאמן האפס הזה שלא הייתי נותן לו לאמן את ילדים א' של צפרירים חולון 

בטוח שיש למאמן חלק באיך שאנחנו נראים.

אבל אני חוזר על זה שאין מספיק איכות. 

אין באנקר בבלמים שיעזור לשחק עם 2 בלמים, טבח, אילון וחוזז לא מספיק טובים לאגפים (למרות שהיה צריך לתת להם לשחק יותר). יונתן בבירור טוב יותר שהוא על הקו ולא חלוץ שני. המגינים לא מספיק איכותיים, בעיקר שסבוריט מוסט לעמדת הבלם. 

אין מחליף לדן ביטון בקישור.

לא מצאנו מחליפים לזאיר, ג׳ראלדש ואצילי שהיו שחקני מפתח.

לתת לואן לייבן לאמן זה לא הפתרון. זה פלסטר שלא יעזור. עד שיש קצת גורם אחראי בנוער גם אותו לבטל? 

גם לתת לדוניס להמשיך לאמן לא יעזור כי אנחנו רק הולכים אחורה איתו. 

צריכים למצוא מאמן שיכין את השלד לעונה הבאה, יתן דקות לצעירים, ימצא שיטה. כמו שחיפה עשו באליפות הראשונה של איביץ'. צריכים מישהו עם דרך.

מותר להפסיד אליפות מדי פעם, במיוחד בעונה כזאת, אבל אסור שזה יהפוך לשושלת. 

הייתי חושב על מישהו שמכיר קצת את הכדורגל פה. אולי הרצוג?