Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

28 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

באמת שלא מצפה לכלום וכשאני רואה את המצב בליגה/ליגיונרים באמת שלא צריך להוציא שקל על אף אחד.

רק שידאגו לשלוח את ניקוליץ' לפנסיה ולהביא שישה זרים משמעותיים.

לגבי ישראלים, חוץ מזהבי שאם ירצה יחזור ואם לא אז לא את כל השאר מביא רק מהמושאלים או מביתר תל אביב.

קניקובסקי/דיןדוד/בריבו/אוסמהחלאיילה/ציבוטה/שכר וכו' וכו' שאני באמת לא מזלזל והם שחקנים טובים אבל חבל על כל המיליונים שישפכו שם. יש לנו לא פחות טוב מזה.

כן? מי יש לנו שהוא לא פחות טוב מהרשימה שכתבת? יש לנו חלוץ אחד נורמאלי בכל הסגל וגם הוא זר.

בבית''ר רמלה יש לנו 0 חלוצים...

קשה לי להאמין שקניקובסקי יגיע לפה

אנחנו לא במשחק של השחקנים האלה, קניקובסקי, צ'יבוטה וכ'ו הלוואי ואני טועה.

צריך מישהו שיוכל להכנס למספרים שאצילי ומיכה השאירו וזה בדיוק הזוג שהיתי מביא

33 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

קניקובסקי חובה להביא לסגל, נשארה לו שנה בחוזה עם נתניה, אז מיליונים לא תשפוך שם

בריבו חופשי, צ'יבוטה לא יעלה הרבה.

קניקובסקי יעלה מעל מיליון יורו לפחות. בריבו- דמי השבחה. צ'יבוטה- לא ידוע, אבל גם תחת חוזה. מכבי לא תשתגע כאן.

את בריבו לא היתי מביא

את קניקובסקי היתי מנסה להעביר תמורת שחקנים וצ'יבוטה אולי יוכל להגיע בהשאלה עם אופציה כמו ביטון

אבל הדברים יכולים להשתנות

סתם השוואה ודוגמא.

את ביטון הבאנו בהשאלה עם אופציה לרכישה של 1.2 מיליון יורו (על פי הפרסומים) - קניקובסקי נניח יעלה פחות (לדעתי) או לכל היותר קרוב לסכום הזה.

במקרה כזה לדעתי קניקובסקי עדיף (משחקים פחות או יותר באותו התפקיד).

לא ככה?

6 דקות לפני, erantheking21 said:

קשה לי להאמין שקניקובסקי יגיע לפה

אנחנו לא במשחק של השחקנים האלה, קניקובסקי, צ'יבוטה וכ'ו הלוואי ואני טועה.

צריך מישהו שיוכל להכנס למספרים שאצילי ומיכה השאירו וזה בדיוק הזוג שהיתי מביא

מסכים.

הזוג הזה מתאים לנו לדעתי.

31 דקות לפני, המכבייה said:

קניקובסקי יעלה מעל מיליון יורו לפחות. בריבו- דמי השבחה. צ'יבוטה- לא ידוע, אבל גם תחת חוזה. מכבי לא תשתגע כאן.

עבור קניקובסקי ידרשו מיליון יורו מקבוצה מחו"ל, בארץ יעבור בפחות.

1 דקה לפני, וזה ברשת said:

לא חושב שאנחנו צריכים את קניקובסקי. מניח שזו דעה לא פופולרית.

מעדיף לפתח את פארפה גויאגון.

צריך אותו כי אין הרבה ישראלים טובים בליגה.

פארפה זה אחלה פרוספקט בהנחה שרוב הסיכוים שביטון לא ישאר ובע"ה ניפטר מסאפ זירו צריך עוד שחקן שיודע לתת מספרים יפים, כבר אמרנו שיש לנו את חוזז, אלמוג ובן חיים וראינו איזה מספרים הם נתנו השנה, אפילו לא חצי ממה שהורגלנו משחקן אחד.

8 דקות לפני, וזה ברשת said:

לא חושב שאנחנו צריכים את קניקובסקי. מניח שזו דעה לא פופולרית.

מעדיף לפתח את פארפה גויאגון.

פארפה נראה כל כך מבטיח. לי אין בעיה ללכת עליו כזר. אבל אני מרגיש שאנחנו צריכים עוד איכות בכנפיים. אנחנו קצת לייט שם. 

קניקובסקי שחקן טוב ואולי שווה צ'אנס במכבי אבל הוא שחקן כל כך לא יציב. איך אני כבר רואה את זה שנניח והוא חותם פה ואז אחרי כמה משחקים לא טובים כבר רצות פה דעות שאפשר לשחרר אותו בעונה הבאה.

בקיצור קניקובסקי זה דן ביטון המון כישרון והמון חוסר יציבות  

אני מקווה שנשכיל להתחזק משמעותית בהתקפה לקראת העונה הבאה, במיוחד באגפים.

טב״ח, חוזז, אלמוג, גררו זה לא מספיק טוב עבורנו כרגע, אנחנו צרכים שחקנים עם מעורבות ב15 - 20 שערים בעונה לא 3.

חלקם אולי בעתיד יהיו מה שאנחנו צרכים כרגע אלו העמדות הכי זועקות לחיזוק עברנו.

בקיץ הזה נצטרך להיות בשיאנו יותר מתמיד. יש הרבה יותר סימני שאלה מסימני קריאה. בכל חוליה. מחזור החיים של הקבוצה הזאת מתקרב לסופו. רוצה להאמין שמיטש והשאר מודעים לזה. המון עבודה ומעט זמן. זה לא קיץ רגיל של הארכות חוזים אוטומטיות. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

בקיץ הזה נצטרך להיות בשיאנו יותר מתמיד. יש הרבה יותר סימני שאלה מסימני קריאה. בכל חוליה. מחזור החיים של הקבוצה הזאת מתקרב לסופו. רוצה להאמין שמיטש והשאר מודעים לזה. המון עבודה ומעט זמן. זה לא קיץ רגיל של הארכות חוזים אוטומטיות. 

אנחנו אומרים את זה כמעט בכל קיץ. אני מקווה שהשנה באמת יעשה נסיון לנקות ולהזרים דם חדש.

Just now, המכבייה said:

אני לא הייתי מרחיק לכת עד כדי כך.

שוער מבחינתי סגור.

בהגנה הייתי שמח אם כבר היו מתחילים לחפש מחליף לטיבי אבל אם אפשר לשמור את חוליית ההגנה כפי שהיא לעונה הבאה אני חותם עכשיו.

בקישור המטרה העיקרית היא לנסות להשאיר את דור אבל גם אם זה לא אפשרי לדעתי יש לנו שם המון כישרון, גולסה, גלזר, קארצב ופרוספקטים נוספים שמצטרפים מהנוער כמו עידו שחר.

אני באופן אישי גם הייתי שמח לשחקן קישור נוסף עם יותר אורינטציה התקפית אבל אני לא בטוח עד כמה זה סגנון המשחק של ואן לוון.

בכל אופן עיקר החוסר הוא בהתקפה שחסר לנו שם יותר איכות מאשר כמות, זה לא פשוט למצוא שחקנים בקלאיבר של אצילי אבל אנחנו נהייה חייבים לעשות את זה.

אני מסכים שצריך לחתוך קצת מהשומן עם כל האהבה ריקן, שכטר, בלקמן, חוזז, לא כולם ישארו, אבל גם לא הייתי נפטר מכולם בכזאת קלות הם שחקני רוטציה נהדרים שיודעים את מוקמם וחלק חשוב ומשמעותי מקבוצה אלופה.

9 דקות לפני, PLASTOMAN said:

אנחנו אומרים את זה כמעט בכל קיץ. אני מקווה שהשנה באמת יעשה נסיון לנקות ולהזרים דם חדש.

הפעם זה קריטי יותר. הוותיקים התבגרו בעוד שנה, ישנם כוכבים שאולי ימכרו, יש הארכות חוזים למצויינים, יש המון אפשרויות עם מושאלים, יש שחיקה ועייפות חומר. צריך לדעת לזהות בזמן ולאחר ריצה נהדרת של שלוש שנים, הזמן הזה הגיע. 

6 דקות לפני, kutomer said:

אני לא הייתי מרחיק לכת עד כדי כך.

שוער מבחינתי סגור.

בהגנה הייתי שמח אם כבר היו מתחילים לחפש מחליף לטיבי אבל אם אפשר לשמור את חוליית ההגנה כפי שהיא לעונה הבאה אני חותם עכשיו.

בקישור המטרה העיקרית היא לנסות להשאיר את דור אבל גם אם זה לא אפשרי לדעתי יש לנו שם המון כישרון, גולסה, גלזר, קארצב ופרוספקטים נוספים שמצטרפים מהנוער כמו עידו שחר.

אני באופן אישי גם הייתי שמח לשחקן קישור נוסף עם יותר אורינטציה התקפית אבל אני לא בטוח עד כמה זה סגנון המשחק של ואן לוון.

בכל אופן עיקר החוסר הוא בהתקפה שחסר לנו שם יותר איכות מאשר כמות, זה לא פשוט למצוא שחקנים בקלאיבר של אצילי אבל אנחנו נהייה חייבים לעשות את זה.

אני מסכים שצריך לחתוך קצת מהשומן עם כל האהבה ריקן, שכטר, בלקמן, חוזז, לא כולם ישארו, אבל גם לא הייתי נפטר מכולם בכזאת קלות הם שחקני רוטציה נהדרים שיודעים את מוקמם וחלק חשוב ומשמעותי מקבוצה אלופה.

לדניאל אין חוזה. הרננדס- בספק. סאבוריט ללא חוזה. וזאת רק חוליית ההגנה הבסיסית. 

10 דקות לפני, המכבייה said:

לדניאל אין חוזה. הרננדס- בספק. סאבוריט ללא חוזה. וזאת רק חוליית ההגנה הבסיסית. 

כן אבל אלו הארכות חוזים, זה לא שצריך עכשיו לרענן חצי סגל.

6 דקות לפני, kutomer said:

כן אבל אלו הארכות חוזים, זה לא שצריך עכשיו לרענן חצי סגל.

זאת עבודה שמצטברת על השולחן והיא פתח לעוד שינויים. אם שישה שבעה משחקני הסגל לא ממשיכים(נניח- שכטר, בלקמן, ריקן, דוידזאדה, אילון, טיבי, טבח, וזה מצב ריאלי), זה דורש מחליפים. זה כמעט שליש סגל.

צטט

אם מכבי תל אביב לא תממש את האופציה, מאור קנדיל יצטרף למכבי חיפה
אם הצהובים לא יודיעו למגן בן ה-27 על הארכת חוזהו בשנתיים נוספות, הירוקים יקפצו על ההזדמנות להחתים אותו כמחליפו של מאבוקה, שלא אמור להמשיך, על מנת שיתחרה על עמדת המגן הימני עם רז מאיר

4 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

זאת סוג העבודה המחכה והיא צריכה להתחיל עכשיו. למרות שאני לא רואה סרט שמכבי לא מממשת. סתם כותרת קלייקבייט. ויש עוד שבעה שמונה כמו קנדיל. כאלה שצריך להשאיר וכאלה שלא.