Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

אני רוצה שחוזז ואלמוג יצליחו אבל אני ריאלי ממה שראיתי לצערי הם לא מספיק טובים לשדרג אותנו כרגע התקפית, אני לא ממעיט אני מקווה שיצליחו לשכנע את גולדהאר אבל זה כבר ענין אחר, יום טוב.

50 דקות לפני, פנחס שוף said:

תירצלה חחח

אתה ממעיט בערכו של וואן לוובן, אני מאמין שהוא יודע שהסגל לא מספיק למטרות שלנו, בעיקר בחלק ההתקפי

הוא לא יגיד את זה פומבי כמו כל מאמן ישראלי גנרי אלא יתן ביטחון לשחקנים שלו ויחזק אותם כל עוד הם כאן, איתם הוא יוצא למלחמה

אם הוא ישאר אני מאמין שהוא ידרוש את החיזוק שהוא רואה לנכון

דבר ראשון זה להאריך חוזה לסבוריט וטננבאום (לא בונה על הישארות של פרץ)

דווקא נראה לי שהוא ינסה לקדם שחקנים מרמלה כדי להראות את הפיתוח שלו. הוא העדיף בינואר לתת הזדמנות לגררו ואלמוג מאשר להביא זר.

45 דקות לפני, erantheking21 said:

אני רוצה שחוזז ואלמוג יצליחו אבל אני ריאלי ממה שראיתי לצערי הם לא מספיק טובים לשדרג אותנו כרגע התקפית, אני לא ממעיט אני מקווה שיצליחו לשכנע את גולדהאר אבל זה כבר ענין אחר, יום טוב.

חוזז באוגוסט כבר בן 25. אם עונה הבאה הוא לא יפרוץ, אני לא חושב שזה יקרה.

אלמוג כרגע נראה כמו כלום, אבל אולי השאלה תעזור לשנות את זה.

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

תירצלה חחח

אתה ממעיט בערכו של וואן לוובן, אני מאמין שהוא יודע שהסגל לא מספיק למטרות שלנו, בעיקר בחלק ההתקפי

הוא לא יגיד את זה פומבי כמו כל מאמן ישראלי גנרי אלא יתן ביטחון לשחקנים שלו ויחזק אותם כל עוד הם כאן, איתם הוא יוצא למלחמה

אם הוא ישאר אני מאמין שהוא ידרוש את החיזוק שהוא רואה לנכון

דבר ראשון זה להאריך חוזה לסבוריט וטננבאום (לא בונה על הישארות של פרץ)

ברור. הוא רוצה להצליח ובטח מסמן מי שיכול לעזור לו בזה. ואם זה כולל מושאלים, אחלה ביותר. אני איתו. אני רק מקווה שיש הבנה שקטה שהוא בעצמו ממשיך. מכבי תשלם קצת יותר כי היא כנראה יכולה, ולא העברה. הכל טוב. אף אחת פה לא באמת משלמת העברה. במקרים בודדים, גם אנחנו. סאבוריט ינסה למצות בספרד אבל משאיר את הדלת פתוחה. עם דניאל יש התקדמות. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

ברור. הוא רוצה להצליח ובטח מסמן מי שיכול לעזור לו בזה. ואם זה כולל מושאלים, אחלה ביותר. אני איתו. אני רק מקווה שיש הבנה שקטה שהוא בעצמו ממשיך. מכבי תשלם קצת יותר כי היא כנראה יכולה, ולא העברה. הכל טוב. אף אחת פה לא באמת משלמת העברה. במקרים בודדים, גם אנחנו. סאבוריט ינסה למצות בספרד אבל משאיר את הדלת פתוחה. עם דניאל יש התקדמות. 

מאיפה הבאת שסאבוריט רוצה לעזוב? 

אני לא אשרוד אם בקיץ אחד נאבד גם אותו וגם את דור. מניח שגם הקבוצה לא...

לפני2 שעות , erantheking21 said:

עם כל הרצון שלי להצלחת איילון אלמוג, מתן חוזז ובן חיים זה ממש לא זה, לגבי הראשון הוא עדין לא הצליח לפרוץ והוא צריך להתחשל לפני שהוא מתבזבז , השני לדעתי כשרון שחסר לו כמה אלמנטים מרכזיים להרים את הרמה שלו והשלישי לצערי יכול כרגע בכושרו ובמצבו רק לשמש כגיבוי וזה רק במידה והוא נשאר כי הוא חתום לעונה אחת עם אופציה שתלויה במשחקים ואני לא בטוח שישאר...כרגע שלושתם ביחד לא היוו תחליף הולם לאצילי(לא מעניין מה הסיפור רק מדבר מקצועית) ולכן צ'יבוטה שהוא שחקן שיש לו מספרים יפים ,טכניקה ומהירות יכול בהחלט להיות אופציה מעניינת, כנ"ל קניקובסקי במקום ניקוליץ'.

הבעיה שאין לנו אנשים עם ביצים בהנהלה, רואה את התגובה של הפקידה שלנו תירצלה ומבין שאין מישהו שישכנע את גולדהאר לעשות 2 החתמות כאלה..ברק יצחקי, תירצה, הקפריסאי וואן לויבן כולם אנשים של גולדהאר בסופו של דבר ולא שזה רע, הבעיה שאף אחד לא ישכנע אותו בכדאיות העסקאות גולדהאר ידוע ובצדק כבן אדם ששואל את השאלות הנכונות ואין לנו מישהו מפולפל שיענה את התשובות האלה.

חסר לנו מישהו במערכת בעל פרופיל אישיותי כמו של ג'ורדי בתחילת הקדנציה שלו במכבי(יודע לקבל ולבצע הוראות אבל כשצריך מוצא את הדרך והמינון מתי לאתגר את הבוס מבחינה מחשבתית ולא מישהו שהוא מבחינה אישיותית סוג של פקיד/פקידת קבלה)

9 דקות לפני, Raumdeuter said:

חסר לנו מישהו במערכת בעל פרופיל אישיותי כמו של ג'ורדי בתחילת הקדנציה שלו במכבי(יודע לקבל ולבצע הוראות אבל כשצריך מוצא את הדרך והמינון מתי לאתגר את הבוס מבחינה מחשבתית ולא מישהו שהוא מבחינה אישיותית סוג של פקיד/פקידת קבלה)

יש את פטריק. ואם לא נסגור איתו, גם זה לא יהיה. ואני סומך על העין שלו לא פחות(ואני עדין כאן). ג'ורדי שיחק בכסף גדול. פטריק הוא איש של דשא שרגיל לסנקציות(ואני עדין כאן שוב). 

41 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מאיפה הבאת שסאבוריט רוצה לעזוב? 

אני לא אשרוד אם בקיץ אחד נאבד גם אותו וגם את דור. מניח שגם הקבוצה לא...

הבאתי מאיפה שהבאתי. אבל לא לסלף, הוא כן ילך לחוזה טוב בספרד וזה טבעי. לא ישחק בעניין סכום חוזה אם לא מדובר בהפרש גדול. אבל הוא ינסה למצות. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

הבאתי מאיפה שהבאתי. אבל לא לסלף, הוא כן ילך לחוזה טוב בספרד וזה טבעי. לא ישחק בעניין סכום חוזה אם לא מדובר בהפרש גדול. אבל הוא ינסה למצות. 

אלוהים שיעזור.

כדאי מאוד שננצח בכל שמונת המשחקים הקרובים, כי עומד להיות לנו שברון לב בקיץ.

אם נאבד את דור וסאבוריט אחרי איבוד אליפות ו/או גביע אנשים התייאשו מכדורגל

15 דקות לפני, המכבייה said:

יש את פטריק. ואם לא נסגור איתו, גם זה לא יהיה. ואני סומך על העין שלו לא פחות(ואני עדין כאן). ג'ורדי שיחק בכסף גדול. פטריק הוא איש של דשא שרגיל לסנקציות(ואני עדין כאן שוב). 

אני בעד להשאיר את פטריק וחושב שצריך לסגור איתו לעונות הבאות(אם יתאפשר אשמח שהוא יחזור לתפקד מהעונה הבאה בתפקיד הקודם שלו בתור מנהל ביצועי אבל כמובן שאשמח להישאר איתו גם בתור מאמן ואין כמעט אף אחד שיחלוק על החלק השני של המשפט).

כמובן שאני סומך עליו מקצועית ב100%.

אבל הפחד העיקרי שלי הוא מצב שרוב אנשי המפתח במכבי הם יסמנים במובן העיוור והצייתני ביותר וכמו בכל ארגון שרוצה להתקדם,אם מתקיים מצב של קונצנזוס עיוור אז עלולה להתפתח סטגנציה ומצב של מים עומדים(כתבת בעבר אם אני לא טועה בנושאים שונים בפורום באופן מאוד ברור על מצב של מים עומדים כפי שהגדרת אותו והחיוניות של רענון והכנסת רעיונות ואנשים חדשים לדינמיקה הקבוצתית הן ברמה המקצועית והן ברמת אנשי הניהול).

לגבי הטיעון שג'ורדי שיחק בכסף גדול ובתנאים שונים מהותית אתה צודק,אבל שים לב שאני בעיקר מתייחס לגורמים האנושיים במערכת .

משהו קטן ששכחתי להוסיף לגבי פטריק:גם אנשי הדשא הגדולים ביותר צריכים איכות גולמית לעבוד איתה שפחות קיימת בעמדות מסויימות במכבי(שלא חייבת לבוא מבחוץ,עיין ערך עידו שחר,גויאגון ושחקנים ברמת איכות דומה שגם יוסיפו רוח צעירה באמת לסגל ומוטיבציה פנימית טהורה להצטיינות)

6 דקות לפני, Raumdeuter said:

אני בעד להשאיר את פטריק וחושב שצריך לסגור איתו לעונות הבאות(אם יתאפשר אשמח שהוא יחזור לתפקד מהעונה הבאה בתפקיד הקודם שלו בתור מנהל ביצועי אבל כמובן שאשמח להישאר איתו גם בתור מאמן ואין כמעט אף אחד שיחלוק על החלק השני של המשפט).

כמובן שאני סומך עליו מקצועית ב100%.

אבל הפחד העיקרי שלי הוא מצב שרוב אנשי המפתח במכבי הם יסמנים במובן העיוור והצייתני ביותר וכמו בכל ארגון שרוצה להתקדם,אם מתקיים מצב של קונצנזוס עיוור אז עלולה להתפתח סטגנציה ומצב של מים עומדים(כתבת בעבר אם אני לא טועה בנושאים שונים בפורום באופן מאוד ברור על מצב של מים עומדים כפי שהגדרת אותו והחיוניות של רענון והכנסת רעיונות ואנשים חדשים לדינמיקה הקבוצתית הן ברמה המקצועית והן ברמת אנשי הניהול).

לגבי הטיעון שג'ורדי שיחק בכסף גדול ובתנאים שונים מהותית אתה צודק,אבל שים לב שאני בעיקר מתייחס לגורמים האנושיים במערכת .

משהו קטן ששכחתי להוסיף לגבי פטריק:גם אנשי הדשא הגדולים ביותר צריכים איכות גולמית לעבוד איתה שפחות קיימת בעמדות מסויימות במכבי(שלא חייבת לבוא מבחוץ,עיין ערך עידו שחר,גויאגון ושחקנים ברמת איכות דומה שגם יוסיפו רוח צעירה באמת לסגל ומוטיבציה פנימית טהורה להצטיינות)

יסמנים של מי? פטריק יסמן של מי? מים עומדים זה אף פעם לא טוב אבל פטריק כרגע הוא ראש הפירמידה. אתה רוצה להחזיר אותו לנוער אבל מה יקרה אם הוא לוקח תואר? ולמה רק תואר אמור להגדיר את התפקיד הזה?

עידו שחר וגויאגון הם שחקני סגל מוחלטים עונה הבאה לפי התפיסה שלי. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

עידו שחר אני מבין, אבל לא בטוח לגבי גויאגון. 

עם כל הכבוד למה שהוא עושה, זה עדיין לא מעיד על בשלות למכבי. הוא יצטרך להוכיח שהוא בשל בתחילת העונה עם הבוגרת.

14 דקות לפני, המכבייה said:

יסמנים של מי? פטריק יסמן של מי? מים עומדים זה אף פעם לא טוב אבל פטריק כרגע הוא ראש הפירמידה. אתה רוצה להחזיר אותו לנוער אבל מה יקרה אם הוא לוקח תואר? ולמה רק תואר אמור להגדיר את התפקיד הזה?

מבחינתי ההגדרה ליסמן היא מאוד פשוטה: אדם או גוף שפועלים בצורה של "נעשה ונשמע" מבלי לשאול שאלות.

חשוב להגיד שמה שידוע לי לגבי ההתנהלות של מכבי ברוב הנושאים היא מה שידוע לאוהד הממוצע וקצת מעבר(אבל ממש קצת). ולכן מכאן והלאה אוסיף הסתייגות מההודעות הבאות שלי כל עוד לא ידוע לי משהו שיש לו מידת וודאות גבוהה ובהתאם לצורך שאני רואה לנכון לסייג.

פטריק בתחילת הקדנציה שלו התעסק כמעט בלעדית בנושא הנוער וגם אין לי כוונה להחזיר אותו לתפקיד הראשוני שלו(לא ריאלי ואנושי בשום מצב),אך עם השנים הוא עבר לפונקציה שג'ורדי מילא בפשוט עם טייטל אחר(פחות או יותר אותן משימות בנוסף לפוקוס על הנוער שזה משהו שג'ורדי פחות התעסק בו ישירות למיטב ידיעתי)

בנושא עידו שחר+גויאגון אני איתך(לא חלקתי על דעתך בנושא)

אילון עם כל היכולת הרעה הוא פרוספקט הכי גדול שלנו. אני אישית ראיתי אותו בנוער מפרק הגנות ומשחק מהר ובנגיעה, זה היה תענוג.

אני אישית מאמין שבסוף זה יתפוצץ.

14 דקות לפני, קובי השועל said:

אילון עם כל היכולת הרעה הוא פרוספקט הכי גדול שלנו. אני אישית ראיתי אותו בנוער מפרק הגנות ומשחק מהר ובנגיעה, זה היה תענוג.

עם כל הכבוד למה שהוא עשה בנוער יש הבדל גדול בין הנוער לבוגרים. יש המון שחקנים שהיו כוכבים בנוער ולא מצאו את עצמם בבוגרים (יש גם הפוך) ככה שזה לא אומר כלום. 

אני מקווה שגם אלמוג זה לא יהיה ככה.

35 דקות לפני, קובי השועל said:

לא יודע למה אני זוכר את זה, אבל אני בטוח שהיה איזה משחק בנוער שכתבת שהוא "שחקן של הביצים שלך" ואז הוא שם גול, לא? 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

עידו שחר אני מבין, אבל לא בטוח לגבי גויאגון. 

עם כל הכבוד למה שהוא עושה, זה עדיין לא מעיד על בשלות למכבי. הוא יצטרך להוכיח שהוא בשל בתחילת העונה עם הבוגרת.

לא מאמין כל כך בבשלות הזאת ובאפיה הזאת. כשהוא מוכשר, הוא מוכשר. והוא קוסם קטן. והוא לא שלך לנצח, הוא יקבל הצעות. 

57 דקות לפני, Raumdeuter said:

מבחינתי ההגדרה ליסמן היא מאוד פשוטה: אדם או גוף שפועלים בצורה של "נעשה ונשמע" מבלי לשאול שאלות.

חשוב להגיד שמה שידוע לי לגבי ההתנהלות של מכבי ברוב הנושאים היא מה שידוע לאוהד הממוצע וקצת מעבר(אבל ממש קצת). ולכן מכאן והלאה אוסיף הסתייגות מההודעות הבאות שלי כל עוד לא ידוע לי משהו שיש לו מידת וודאות גבוהה ובהתאם לצורך שאני רואה לנכון לסייג.

פטריק בתחילת הקדנציה שלו התעסק כמעט בלעדית בנושא הנוער וגם אין לי כוונה להחזיר אותו לתפקיד הראשוני שלו(לא ריאלי ואנושי בשום מצב),אך עם השנים הוא עבר לפונקציה שג'ורדי מילא בפשוט עם טייטל אחר(פחות או יותר אותן משימות בנוסף לפוקוס על הנוער שזה משהו שג'ורדי פחות התעסק בו ישירות למיטב ידיעתי)

בנושא עידו שחר+גויאגון אני איתך(לא חלקתי על דעתך בנושא)

שמע, הוא הקודקוד כרגע. חשוב שהוא יוחתם. זה גם לא מובן מאליו(למרות שבטח יקרה). 

2 דקות לפני, המכבייה said:

לא מאמין כל כך בבשלות הזאת ובאפיה הזאת. כשהוא מוכשר, הוא מוכשר. והוא קוסם קטן. והוא לא שלך לנצח, הוא יקבל הצעות. 

השאלה במקום מי? נגיד וסבוריט/הרננדז/פשיץ׳ עוזבים, אין להם תחלופה ישראלית ראויה וכנראה נביא חיזוק זר

גררו וג׳ראלדש כנראה פה עונה הבאה

וניקוליץ׳ יכחד ביחד עם האנושות