Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

4 דקות לפני, nirc2 said:

מה ציפית שיגיד?

yes, I move to Hungary, they pay me more money and it's a bigger club than maccabi. fck tlv, free Palestine 

?

עדין עשה פה עבודה עיתונאית יותר איכותית מ99% מהכתבים הישראלים.

10 דקות לפני, nirc2 said:

מה ציפית שיגיד?

yes, I move to Hungary, they pay me more money and it's a bigger club than maccabi. fck tlv, free Palestine 

?

לא, הוא לא היה עונה אם זה היה אמיתי. הוא לא בראיון, הוא לא חייב לענות לי. 

גם לפסימיות יש גבול, הבן אדם אמר שזה לא נכון הוא לא ישקר בצורה כזאת.

33 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה קצת נאיבי, היה עונה אותו דבר גם אם היתה הצעה

34 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בתור פסימיסט שאני באמת מעריך את הפסימיות שלו , הפעם פישלת.

הידיעה יכולה להיות בעלת אמת אבל הוא יגיד שלהד"מ.

3 דקות לפני, Keano said:

אתה קצת נאיבי, היה עונה אותו דבר גם אם היתה הצעה

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

בתור פסימיסט שאני באמת מעריך את הפסימיות שלו , הפעם פישלת.

הידיעה יכולה להיות בעלת אמת אבל הוא יגיד שלהד"מ.

לא יודע, נראה לי שהוא פשוט לא היה עונה אם היה מדובר בשקר. 

לא חושב שהוא היה משקר בצורה כזאת.

24 דקות לפני, nirc2 said:

gal gadot is overrated and Cleveland played much better after they've sacked David Blatt 

And you are so proud of your army but for years you have not won a war. You are even afraid of a ground confrontation with Hamas, which is the weakest of your enemies.

And you are so proud that you are the only democracy in the Middle East but in practice fail to form a government and are on the road to elections for the fifth time in a row.

Oh and also there is no evidence that those who built the pyramids in Egypt did it under conditions of slavery, meaning you did not build the pyramids so enough with this lie.

לפני5 שעות , הילד בן 30 said:

האמת? אם לאבד מישהו מהזרים הקיץ זה את פשיץ. אני עוד לא לגמרי השתכנעתי שהוא מה שאנחנו צריכים.

אני לא רוצה להישמע כמו האוהדים המנותקים שבטוחים שאפשר להנחית פה חלוץ על בחמישה מיליון יורו. אבל בסופו של דבר עם כל האיכויות הוא תרם פה 10 שערים ו0 בישולים ב27 הופעות. הוא גם מסתמן כשחקן פציע. 

בקיצור יכאב לי הרבה יותר אם סאבוריט ואפילו הרננדז יעזבו. לגבי פשיץ- אני באמת לא יודע מה החלופות אבל  זו לא "משאירים אותו קל"

מסכים עם כל מילה. לא  יודע אם הוא החלוץ שמתאים לנו.

לפני3 שעות , nirc2 said:

מה ציפית שיגיד?

?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ענק.

58 דקות לפני, Eli basa said:

And you are so proud of your army but for years you have not won a war. You are even afraid of a ground confrontation with Hamas, which is the weakest of your enemies.

And you are so proud that you are the only democracy in the Middle East but in practice fail to form a government and are on the road to elections for the fifth time in a row.

Oh and also there is no evidence that those who built the pyramids in Egypt did it under conditions of slavery, meaning you did not build the pyramids so enough with this lie.

now let's talk about the elephant in the room. 

six million in 4.5 years? I don't know man... something in those numbers do not add up..

לפני2 שעות , הישראלי היפה said:

הייתי מביא את צ'יבוטה.

שחקן די איכותי עם דריבל טוב ומהיר.

גם ישראלי שלא משחק בנבחרת ישראל, שזה פלוס ענק.

איכס שלא יחשוב אפילו על להתקרב לפה. 

7 דקות לפני, הנדון said:

איכס שלא יחשוב אפילו על להתקרב לפה. 

אם הבועל עדיין היה אצלנו אז הייתי מסכים איתך. אבל במצב הקיים שלחיפה יש התקפה בת זונה ואנחנו חיים משערים של יוני ופשיץ+הברקות אקראיות של שחקנים אז צריך להביא איכות נוספת להתקפה.

מדובר בכלב שהיה מיועד להיות ילד חייל בקונגו אם מכבי לא היו מוציאים אותו מהמזבלה ונותנים לו קריירה וחיים מכובדים ומה הוא עושה בתמורה? מלכלך בכל הזדמנות על מכבי וממציא קריאות גזעניות שלא היו ולא נבראו כלפיו .
מה גם שהוא שחקן טיפש מאוד שגורם לחזיזה להראות כמו ד"ר לפיסיקה, אז לא תודה, שיחתום בב"ש יושב בול על ההון האנושי שם.

9 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

גבי קניקובסקי , קשר התקפי נהדר עם בעיטות תותח וגם משחק מהר, בדיוק מה שאנחנו צריכים. חייבים להביא.

כן,  לא יודע כמה זה ריאלי אבל אם יבוא (יחזור) זה מבורך.

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

בנתיים הרכש של חיפה לקיץ הוא: קיניקובסקי, צ'יבוטה, בריבו ורפאלוב

ועדיין הם לא יסתבכו עם הפייר פליי

עם כל הרצון שלי להצלחת איילון אלמוג, מתן חוזז ובן חיים זה ממש לא זה, לגבי הראשון הוא עדין לא הצליח לפרוץ והוא צריך להתחשל לפני שהוא מתבזבז , השני לדעתי כשרון שחסר לו כמה אלמנטים מרכזיים להרים את הרמה שלו והשלישי לצערי יכול כרגע בכושרו ובמצבו רק לשמש כגיבוי וזה רק במידה והוא נשאר כי הוא חתום לעונה אחת עם אופציה שתלויה במשחקים ואני לא בטוח שישאר...כרגע שלושתם ביחד לא היוו תחליף הולם לאצילי(לא מעניין מה הסיפור רק מדבר מקצועית) ולכן צ'יבוטה שהוא שחקן שיש לו מספרים יפים ,טכניקה ומהירות יכול בהחלט להיות אופציה מעניינת, כנ"ל קניקובסקי במקום ניקוליץ'.

הבעיה שאין לנו אנשים עם ביצים בהנהלה, רואה את התגובה של הפקידה שלנו תירצלה ומבין שאין מישהו שישכנע את גולדהאר לעשות 2 החתמות כאלה..ברק יצחקי, תירצה, הקפריסאי וואן לויבן כולם אנשים של גולדהאר בסופו של דבר ולא שזה רע, הבעיה שאף אחד לא ישכנע אותו בכדאיות העסקאות גולדהאר ידוע ובצדק כבן אדם ששואל את השאלות הנכונות ואין לנו מישהו מפולפל שיענה את התשובות האלה.

תירצלה חחח

אתה ממעיט בערכו של וואן לוובן, אני מאמין שהוא יודע שהסגל לא מספיק למטרות שלנו, בעיקר בחלק ההתקפי

הוא לא יגיד את זה פומבי כמו כל מאמן ישראלי גנרי אלא יתן ביטחון לשחקנים שלו ויחזק אותם כל עוד הם כאן, איתם הוא יוצא למלחמה

אם הוא ישאר אני מאמין שהוא ידרוש את החיזוק שהוא רואה לנכון

דבר ראשון זה להאריך חוזה לסבוריט וטננבאום (לא בונה על הישארות של פרץ)