Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני7 שעות , מכביסט לעד said:

מביא להם את אלמוג בהשאלה, פיבן בהעברה קבועה עם אחוזים שישארו אצלנו וכסף.

מביא לדורטמונד 20 אחוז מהכרטיס של בלקמן וטונה במים על הולאנד

בלי קשר, לטובתנו הייתי מאוד שמח להשאיל את אלמוג לקבוצה כמו נתניה לפחות לחצי עונה.

חבל כשרון כזה מתבזבז על הספסל, כל חצי שנה היא קריטית לקריירה שלו.

קניקובסקי אחלה שחקן ואני הייתי בעד שיבוא למכבי אבל ככל שרואה את כמות הכישרון במושאלים מבין שאין בו צורך או כל ישראלי אחר שיש בליגה, זה להילחם על עוד מאותו דבר.

ברקוביץ' וחנצ'יס לא פחות מוכשרים. אני גם לא חושב שהוא טוב ממישהו בהתקפה של חיפה, אולי יביאו אותו במקום ווילדסחורט בשביל מקום של זר*, אבל בכל מקרה לא משהו שבעיניי מכבי צריכה להילחם עליו.

*למרות שזה מעולם לא עצר אותם מלהביא עוד זר, 6 בסגל 6 ביציע לא רשומים.

15 דקות לפני, Mentel said:

מה הקטע של פיד מכבי בטוויטר בנוגע לשחקן ערבי במכבי?

מרגיש שפספסתי משהו

עד כמה שאני יודע היו טענות מצדנו על נהמות כלפי בלקמן וגררו מצד אוהדי חיפה אז האוהדים של חיפה אמרו שאנחנו גזענים כי אין לנו ערבי בסגל.

בסדר הם גם אומרים שאנחנו קבוצה של כסף, לא  קנינו שחקן מ2017 (וידאר אשכרה) וחצי מהסגל שלנו גדל בנוער

פשוט מתעלמים מהם  ואומרים תודה שהאוויר בחיפה לא נימצא בכל הארץ

קניקובסקי זה שחקן בשל, הלוואי שחנצ'יס יממש את הפוטנציאל שלו עוד השנה, כנ"ל ברקוביץ'

אבל גם קניקובסקי סוג של שחקן בית שלא קיבל צ'אנס והוא גם שחקן שעושה לחץ גבוה.

לפני2 שעות , JustMac said:

ראיתי את קניקובסקי מול הפועל מאכזב מאוד זה לא זה סוג של ביטון לא יעזור למכבי יותר מדי 

כן אז לפי משחק רע אחד שראית אפשר להחליט אם הוא מתאים או לא...

גם לזהבי יש משחקים חלשים, אז הוא לא מתאים למכבי?

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כן אז לפי משחק רע אחד שראית אפשר להחליט אם הוא מתאים או לא...

גם לזהבי יש משחקים חלשים, אז הוא לא מתאים למכבי?

בדיוק מה שחשבתי

במשחק מולנו ב3-1 הוא חטף כדור בחצי שלנו והתחיל את המהלך של הגול

לפני13 שעות , erantheking21 said:

קניקובסקי זה שחקן בשל, הלוואי שחנצ'יס יממש את הפוטנציאל שלו עוד השנה, כנ"ל ברקוביץ'

אבל גם קניקובסקי סוג של שחקן בית שלא קיבל צ'אנס והוא גם שחקן שעושה לחץ גבוה.

אין הרבה שחקנים ישראלים יצירתיים בליגה ועוד עם בעיטה נהדרת . חייבים להביא אותו למכבי.

צטט

"אנחנו מחכים לאישור הסופי של אופ"א, ככל הנראה יצאנו מהמתווה והמשמעות היא שהמגבלות שחלו עלינו אמורות להיפסק, אבל לא קיבלנו עדיין הודעה רשמית. בסופו של דבר, זה לא כ"כ משנה את ההתנהלות שלנו", אמרה תמם והוסיפה, "נמשיך לעבוד תחת תקציב שקול על מנת לשפר את התוצאות הכלכליות וגם לעזור לבעלים לא להזרים למועדון כספים מעבר למותר".

לכל מי שחשב שאחרי הפייר פליי תגיע הגאולה

3 דקות לפני, duss21 said:

לכל מי שחשב שאחרי הפייר פליי תגיע הגאולה

זה אומר שמכבי תישאר בחריגה המותרת(10 מיליון יורו בעונה). זה בסדר גמור. הרעיון למצוא עוד אפיקי הכנסה מעבר למיטש הוא רעיון נכון שצריך להיות מיושם כבר מזמן. מיטש צריך להיות תעודת ביטוח, לא הכספומט שמזרים 30, 40 מיליון כל עונה. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

זה אומר שמכבי תישאר בחריגה המותרת(10 מיליון יורו בעונה). זה בסדר גמור. הרעיון למצוא עוד אפיקי הכנסה מעבר למיטש הוא רעיון נכון שצריך להיות מיושם כבר מזמן. מיטש צריך להיות תעודת ביטוח, לא הכספומט שמזרים 30, 40 מיליון כל עונה. 

ברור, אבל כרגע זה אומר שלא נראה רכש בהעברה, אלא רק מושאלים/שחקנים חופשיים וזה מאוד מגביל. 

כן, הצלחנו עם הפייר פליי להביא שלוש עונות גדולות, אבל לעומת השתיים האחרות, העונה הזאת זה יותר למרות הפייר פליי ולא בזכותו. 

לא הייתי רוצה שנחזור לשפוך מיליונים על כל מיני בינוניים, אבל כן הייתי רוצה שבמקרים מסוימים ננסה לקנות שחקנים כי גם זו דרך שיכולה לעזור למועדון להתפתח ויהיה קשה בלי.

לא חסר לי לי סכומי העברה וגם קבוצות אחרות נמנעות מזה למעט מקרים יוצאי דופן וגם אנחנו נוכל לשלם אם זאת מציאה או שחקן שאסור לפספס. אבל נוכל לגדול במשכורות וזה גם חשוב.

אבל לפני הכל חשוב שנחזור כבר לבלומפילד מלא ומנויים. זה הבסיס החזק שלנו. 

16 דקות לפני, המכבייה said:

לא חסר לי לי סכומי העברה וגם קבוצות אחרות נמנעות מזה למעט מקרים יוצאי דופן וגם אנחנו נוכל לשלם אם זאת מציאה או שחקן שאסור לפספס. אבל נוכל לגדול במשכורות וזה גם חשוב.

אבל לפני הכל חשוב שנחזור כבר לבלומפילד מלא ומנויים. זה הבסיס החזק שלנו. 

עד עכשיו לא היתה עונה של בלומפילד מלא ועונה אירופית במקביל, בלי הפייר פליי זה יאפשר רכישה של שחקן אחד בכיר אני מאמין

11 דקות לפני, פנחס שוף said:

על ישראלים במילא לא צריך להוציא כסף

לא אתנגד לאיזה וידאר ככה ב-3 מיליון מתנה לחג

לא צריך, מאריך לפשיץ' חוזה.

קיצוני ימני / קשר יצירתי.