Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

אני תקפתי את ההתנהלות של ההנהלה לאורך כל העונה, אבל לא חושב שמקרה פרץ הוא באחריותה וגם לא באחריות מנספורד.

אם אני זוכר נכון בתחילת העונה שעברה ניסו להאריך לו חוזה ולא הגיעו להסכמות וכבר אז היה פחד שהוא עוזב.

השנה הוא בעונה מפלצתית כולל חשיפה באירופה וטבעי מבחינתו לרצות להתקדם ולנסות את מזלו. הוא בגיל טוב וגם אם לא ילך לו הוא תמיד יכול לחזור מהר. די ברור שאין סיבה שהוא יאריך חוזה. 

מכבי צריכה לנסות להציק לו ולתת לו הצעות פסיכיות כדי שאולי יהיה נס, אבל הסיכוי נמוך.

מה שכן צריך לפעול מהר להארכת חוזים לסאבוריט, טננבאום, קארצב, גלזר ויוני (אלא אם כן מתכננים למכור). לא ברור איך זה לא קרה עד עכשיו.

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

אני תקפתי את ההתנהלות של ההנהלה לאורך כל העונה, אבל לא חושב שמקרה פרץ הוא באחריותה וגם לא באחריות מנספורד.

אם אני זוכר נכון בתחילת העונה שעברה ניסו להאריך לו חוזה ולא הגיעו להסכמות וכבר אז היה פחד שהוא עוזב.

השנה הוא בעונה מפלצתית כולל חשיפה באירופה וטבעי מבחינתו לרצות להתקדם ולנסות את מזלו. הוא בגיל טוב וגם אם לא ילך לו הוא תמיד יכול לחזור מהר. די ברור שאין סיבה שהוא יאריך חוזה. 

מכבי צריכה לנסות להציק לו ולתת לו הצעות פסיכיות כדי שאולי יהיה נס, אבל הסיכוי נמוך.

מה שכן צריך לפעול מהר להארכת חוזים לסאבוריט, טננבאום, קארצב, גלזר ויוני (אלא אם כן מתכננים למכור). לא ברור איך זה לא קרה עד עכשיו.

לא היה דיבור שהאריכו חוזה לגלזר עד 2024?

לפני7 שעות , הישראלי היפה said:

דאבור והסוכן שלו עשו תרגיל, כבר היה סיכום על החוזה.

כשגורדי היה פה לא איבדנו שחקן משמעותי בחינם - היה מאריך חוזים גם לשחקנים שאין לנו צורך בהם, העיקר לא לאבד אותם בחינם.

כמו ברסקי וכל מיני

את ראדי לא איבדנו בחינם בתקופת ג'ורדי ליריבה הישירה שלנו, דבר שהשפיע על איבוד 3 אליפויות ברצף?

אני לא יודע מה היה המצב עם דסה, אבל אולי גם שם אפשר היה להאריך חוזה מוקדם יותר במקום לאבד בחינם אחרי קיץ של משחקי חתול-עכבר. 

לפני7 שעות , duss21 said:

הסיפור עם פרץ גמור כבר מזמן. זה המחיר שאנחנו משלמים על זה שאין לנו שגרה של מכירת שחקנים.

ומה עם המחיר שאנחנו מרוויחים? אולי מיץ' מעדיף לקחת אליפויות ולעשות קופה באירופה במקום למכור ברגע שהמניה מתחילה לעלות? 

כי בלי דור פרץ אנחנו לא במאבק האליפות השנה, זה די ברור, ולא בטוח בכלל מעפילים לבתים באירופית, בטח שלא עושים את ההישג המרשים בשלב הבתים עצמו. 

מעבר לתארים, ליוקרה ולהרתעה, סיכוי טוב שהסכום שעשינו השנה בזכות פרץ גדול יותר ממה שהיינו פוטנציאלית יכולים להרוויח ממכירה לפני שנתיים. 

זה מרגיש כאילו אנשים כאן קודם כל כלכלנים וגאונים פיננסים, שההצלחה הכלכלית מעניינת אפילו יותר מההצלחה המקצועית. צריך להתייחס לשני ההיבטים כי ברור שיש טרייד אוף. 

חוץ מזה, אני די בטוח שזמירות כמו "גולסה כבר גמר במכבי, לא האריך חוזה, יחתום באיזו פאוק סלוניקי בקיץ" היו כאן לא מעט ובסופו של דבר הוא כן האריך אחרי שהחוזה נגמר. 

לפני2 שעות , מכביזם זה בדם said:

ומה עם המחיר שאנחנו מרוויחים? אולי מיץ' מעדיף לקחת אליפויות ולעשות קופה באירופה במקום למכור ברגע שהמניה מתחילה לעלות? 

כי בלי דור פרץ אנחנו לא במאבק האליפות השנה, זה די ברור, ולא בטוח בכלל מעפילים לבתים באירופית, בטח שלא עושים את ההישג המרשים בשלב הבתים עצמו. 

מעבר לתארים, ליוקרה ולהרתעה, סיכוי טוב שהסכום שעשינו השנה בזכות פרץ גדול יותר ממה שהיינו פוטנציאלית יכולים להרוויח ממכירה לפני שנתיים. 

זה מרגיש כאילו אנשים כאן קודם כל כלכלנים וגאונים פיננסים, שההצלחה הכלכלית מעניינת אפילו יותר מההצלחה המקצועית. צריך להתייחס לשני ההיבטים כי ברור שיש טרייד אוף. 

חוץ מזה, אני די בטוח שזמירות כמו "גולסה כבר גמר במכבי, לא האריך חוזה, יחתום באיזו פאוק סלוניקי בקיץ" היו כאן לא מעט ובסופו של דבר הוא כן האריך אחרי שהחוזה נגמר. 

אתה לא צריך לשכנע אותי, לא אמרתי שזה טוב או לא טוב. אמרתי שהמועדון בחר בדרך מסוימת, ויש לזה השלכות.

לפני9 שעות , הישראלי היפה said:

דאבור והסוכן שלו עשו תרגיל, כבר היה סיכום על החוזה.

כשגורדי היה פה לא איבדנו שחקן משמעותי בחינם - היה מאריך חוזים גם לשחקנים שאין לנו צורך בהם, העיקר לא לאבד אותם בחינם.

כמו ברסקי וכל מיני

שום תרגיל. ג'ורדי יכל להשאיר אותו די בקלות, לקח את הזמן בעניין וזה מה שקרה (מידיעה) 

וכמו שכתבו לך, ראדי.

לפני4 שעות , מכביזם זה בדם said:

לא היה דיבור שהאריכו חוזה לגלזר עד 2024?

כרגע רק ספורט 1 פירסמו את זה והם ידועים כחרטטנים.

לא ראיתי התייחסות לזה מאף אתר אחר ובטח שלא מהאתר הרשמי.

לפני1 שעה , דקסטר said:

שום תרגיל. ג'ורדי יכל להשאיר אותו די בקלות, לקח את הזמן בעניין וזה מה שקרה (מידיעה) 

וכמו שכתבו לך, ראדי.

להביא את ראדי כדוגמא זה הכי חוכמה בדיעבד, בזמן אמת לא היה אוהד מכבי אחד שחשב שהוא צריך להישאר וגם לג'ורדי לא הייתה סיבה להאמין שאחריי עונת 14/15 הוא יחזור להיות מפלצת בב"ש.

יש רכש:

"הבלם שון עדרי חתם לשלוש שנים במכבי תל אביב

שחקן מחלקת הנוער שמשחק כבלם בצד שמאל, שנתון 2003, חתם על חוזה בשורות הצהובים אחרי שאף התאמן עם הבוגרים ונחשב כאחד משחקני העתיד של המועדון"

https://m.one.co.il/Mobile/Article/20-21/1,1,3,33909/377836.html?ref=hp

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

https://sites.one.co.il/Mobile/Article/20-21/1,1,2,45980/377909.html

בשביל מה זה טוב? מתי היו לנו 6 זרים שאנחנו רוצים 8?

שוב חזרנו לדיון הזה, ברור שזה טוב. יש לך אופציה ל8 מאשר אופציה ל6, זה לא שאתה חייב להחתים 8.

ברגע שיש לך אופציה כזאת האסטרטגיה לגבי זרים משתנה.

Just now, Keano said:

שוב חזרנו לדיון הזה, ברור שזה טוב. יש לך אופציה ל8 מאשר אופציה ל6, זה לא שאתה חייב להחתים 8.

ברגע שיש לך אופציה כזאת האסטרטגיה לגבי זרים משתנה.

אני צוחק ברור שזה נהדר לכדורגל והלוואי שזה יקרה, אבל סתם מצחיק שמאז שהגדילו ל6 זרים אף פעם לא היו לנו באמת 6.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אני צוחק ברור שזה נהדר לכדורגל והלוואי שזה יקרה, אבל סתם מצחיק שמאז שהגדילו ל6 זרים אף פעם לא היו לנו באמת 6.

כי זה עדיין 5 על הדשא, מהסגל כולו זה 25%.

אם יעלו ל8 בסגל זה כבר 33%, יהיו יכולים למשל להחזיר מהשאלה עונה הבאה את פארפה והומאן, בלי צורך לוותר על אחד הזרים.

8 זרים בליגה יפגע ביתרון שלנו על קבוצות אחרות ,בחומר השחקנים הישראלי. בעזרת זרים יוכלו לגשר על הפער האיכותי שלנו מבחינת היעדר איכות מקומית.

למשחקים באירופה זה מצויין.

30 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

8 זרים בליגה יפגע ביתרון שלנו על קבוצות אחרות ,בחומר השחקנים הישראלי. בעזרת זרים יוכלו לגשר על הפער האיכותי שלנו מבחינת היעדר איכות מקומית.

לאף קבוצה אין את היכולת הכלכלית לעשות את זה או את השם הגדול לעשות את זה.

בשלוש שנים האחרונות הזרים הכי טובים בליגה הם הזרים שלנו. מדי פעם יש איזה ז'סוואה או שרי טובים, אבל זה מיעוט.

39 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

כל מיני טיעונים כאלה שזה יבוא על חשבון ישראלים אלו טיעונים של דינוזאורים למיניהם. זה יעשה לנו רק טוב, נוכל למכור שחקנים כמו גלזר ויוני לחו״ל בלי חשש ובסוף זה יעשה רק טוב לכדורגל הישראלי וגם לנו כמועדון.

On 16.2.2021 at 10:55, AvielMaccabi4 said:

להביא את ראדי כדוגמא זה הכי חוכמה בדיעבד, בזמן אמת לא היה אוהד מכבי אחד שחשב שהוא צריך להישאר וגם לג'ורדי לא הייתה סיבה להאמין שאחריי עונת 14/15 הוא יחזור להיות מפלצת בב"ש.

אני חשבתי ורציתי שיישאר. הוא היה אחד השחקנים הכי משמעותיים בשלוש השנים הראשונות והמשחק האחרון שם גם גול בגמר הגביע. לא הרגשתי שהוא בדרך לסיום הקריירה. 

ראדי היה שחקן ענק(!) במכבי.

לפני8 שעות , מכביסט לעד said:

https://sites.one.co.il/Mobile/Article/20-21/1,1,2,45980/377909.html

בשביל מה זה טוב? מתי היו לנו 6 זרים שאנחנו רוצים 8?

מוריד את המחיר של הישראלים ומקפיץ להם את הרמה כי יש אלטרנטיבה.

Just now, robertod said:

אני חשבתי ורציתי שיישאר. הוא היה אחד השחקנים הכי משמעותיים בשלוש השנים הראשונות והמשחק האחרון שם גם גול בגמר הגביע. לא הרגשתי שהוא בדרך לסיום הקריירה. 

ראדי היה שחקן ענק(!) במכבי.

ראדי היה נפלא בעונה וחצי הראשונות אבל כבר לא היה שחקן הרכב מובהק ושיחק בגמר כי נזקקנו לאלברמן כבלם. גם את שער האליפות הרשמי מול קש הוא כבש.