Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

צטט

לנהל מו"מ עם כל קבוצה

מכבי ת"א אומנם רוצה להחתים את השחקן על חוזה חדש, אך אין לה אופציה לעונה נוספת על הקשר והוא רשאי לצאת לאירופה בלי שהקבוצה בה גדל תקבל תמורה

רז אמיר, לא אמרתם שיש עליו אופציה?

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

עד מרץ טננבאום, פרץ וסבוריט עם קבוצות חדשות ביוון, רוסיה ופורטוגל בהתאמה

אחלה טננבאום אבל לא באמת יהיו לו הצעות מקבוצות שהן מעבר לרמה של מכבי. לא רואה תסריט אחר בו הוא לא חותם על חוזה ארוך טווח ומסיים פה כמו שורה.

5 דקות לפני, הישראלי היפה said:

הבעיה היא (והתרענו על זה כבר מזמן) שאין הנהלה וראינו את זה באוויר.

אם גורדי היה פה זה לא היה קורה

גיף של דאבור. 

Just now, קמחי said:

סעיף שנחתם בתקופת אבי ונוצל ע״י אבי

הציניות מתה בשלב זה

סבבה. ג'ורדי לא יכול היה לעצור את זה. ולא צריך להזכיר אותו בהקשר הזה. ג'ורדי לא כל יכול ודאבור לא היה שחקן הרכב.  ואם דור רוצה ללכת, אין באמת המון שניתן לעשות. מהמר שהוא חותם במכבי. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

גיף של דאבור. 

דאבור והסוכן שלו עשו תרגיל, כבר היה סיכום על החוזה.

כשגורדי היה פה לא איבדנו שחקן משמעותי בחינם - היה מאריך חוזים גם לשחקנים שאין לנו צורך בהם, העיקר לא לאבד אותם בחינם.

כמו ברסקי וכל מיני

2 דקות לפני, אקיטה said:

אני חושש שהסיפור עם פרץ אבוד, הוא מוכן לאירופה ואין סיבה שזה לא יקרה כשהוא חופשי.

מקווה שעובדים על ההארכה של קארצב כבר היום.

גם לדעתי זה אבוד.

בגלל זה הדיבורים על ביטון בקיץ

Just now, המכבייה said:

סבבה. ג'ורדי לא יכול היה לעצור את זה. ולא צריך להזכיר אותו בהקשר הזה. ג'ורדי לא כל יכול ודאבור לא היה שחקן הרכב.  ואם דור רוצה ללכת, אין באמת המון שניתן לעשות. מהמר שהוא חותם במכבי. 

אני לא רואה סיבה הגיונית שפרץ יאריך חוזה במקום לצאת לאירופה

סיכויים שואפים ל-0

2 דקות לפני, קמחי said:

סעיף שנחתם בתקופת אבי ונוצל ע״י אבי

הציניות מתה בשלב זה

ואגלה לך סוד, נמני לא היה האליל שלי גם בשיאו כשחקן. אני ממש לא אוהב אותו. הפיטורים שלו זה אחד מהימים המשמחים שלי כאוהד. 

7 דקות לפני, הישראלי היפה said:

דאבור והסוכן שלו עשו תרגיל, כבר היה סיכום על החוזה.

כשגורדי היה פה לא איבדנו שחקן משמעותי בחינם - היה מאריך חוזים גם לשחקנים שאין לנו צורך בהם, העיקר לא לאבד אותם בחינם.

כמו ברסקי וכל מיני

ברסקי זה לא דור פרץ. ואם ג'ורדי היה כזה תותח, הוא היה מוכר את פרץ בגיל 22 ב5 מיליון יורו. רק פה יש סטגנציה וחוזים מופרכים לאנשים שצריכים להתקדם במקום אין אנד אאוט. אז ג'ורדי לא הכניס מפרץ כסף ואנחנו בפייר פליי כבר ארבע שנים. איפה מוחאים כפיים לזה? רק שאדע. 

Just now, המכבייה said:

ברסקי זה לא דור פרץ. ואם ג'ורדי היה כזה תותח, הוא היה מוכר את פרץ בגיל 22 ב5 מיליון יורו. רק פה יש סטגנציה וחוזים מופרכים לאנשים שצריכים להתקדם במקום אין אנד אאוט. אז ג'ורדי לא הכניס מפרץ כסף ואנחנו בפייר פליי כבר ארבע שנים. איפה מוחאים כפיים לזה? רק שאדע. 

אני מזכיר לך שבגיל 22 כולם פה וביציע אמרו לזרוק את פרץ, הוא בניגוד לדעת כולם האריך לו את החוזה שוב ושוב.

יש לך בעיה (ככה אני רואה את זה) שבכל פעם שיש ביקורת אפילו הכי קטנה על ההנהלה (גם אם היא נכונה) אתה נכנס לויכוח סתם.

ידוע וברור שההנהלות השנה היא רעה, או לפחות לא למה שתרגלנו ואתה מתווכח ואומר שהכל ורוד, תקין ונכון.

לאבד שחקן כמו דור פרץ בחינם זה מחדל ולא משנה תגיד

10 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אני מזכיר לך שבגיל 22 כולם פה וביציע אמרו לזרוק את פרץ, הוא בניגוד לדעת כולם האריך לו את החוזה שוב ושוב.

יש לך בעיה (ככה אני רואה את זה) שבכל פעם שיש ביקורת אפילו הכי קטנה על ההנהלה (גם אם היא נכונה) אתה נכנס לויכוח סתם.

ידוע וברור שההנהלות השנה היא רעה, או לפחות לא למה שתרגלנו ואתה מתווכח ואומר שהכל ורוד, תקין ונכון.

לאבד שחקן כמו דור פרץ בחינם זה מחדל ולא משנה תגיד

תחליף דור פרץ בגלזר. או ביוני. לך יש בעיה להפנים שהניהול שלנו זה מיטש ובעיה קשה יותר להבין שאנחנו לא עושים שום דבר בזמן כבר המון שנים. אנחנו לא מוכרים מניה בעליה כאילו אנחנו יונייטד.למה בן לא האריך לפרץ את החוזה?  אתה באמת חושב שליצחקי או תמם היה יתרון על בן ככל שהשעון מתקתק ופרץ יכול להיות חופשי? אל תכבס מילים ואל תחפש את הש.ג. מיטש הבעלים הכי טוב בעולם, אולי הוא מעדיף לקחת עוד תואר מאשר למכור? לא יודע. על שחקן כמו דור לא מתעוררים בעונת חוזה אחרונה שלו. היה לבן את כל הזמן שבעולם ויש כמובן את רצון השחקן. "מגן על ההנהלה"- שמיטש מינה. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

תחליף דור פרץ בגלזר. או ביוני. לך יש בעיה להפנים שהניהול שלנו זה מיטש ובעיה קשה יותר להבין שאנחנו לא עושים שום דבר בזמן כבר המון שנים. אנחנו לא מוכרים מניה בעליה כאילו אנחנו יונייטד.למה בן לא האריך לפרץ את החוזה? יש לך תשובה? ספר לי אותה. אתה באמת חושב שליצחקי או תמם היה יתרון על בן ככל שהשעון מתקתק ופרץ יכול להיות חופשי? אל תכבס לי מילים ואל תחפש את הש.ג. 

זאת הבעיה.

שבן עזב לא בא משיהו שיחליף אותו.

ממי יצחקי מסכם על חוזים? מתי תמם סיכמה הארכת חוזה עם מישהו? 

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

זאת הבעיה.

שבן עזב לא בא משיהו שיחליף אותו.

ממי יצחקי מסכם על חוזים? מתי תמם סיכמה הארכת חוזה עם מישהו? 

אבל להאריך לפרץ חוזה על פי לוח הזמנים, היה קל יותר לבן. למה שפרץ יאריך עכשיו כשכל יום שעובר מגדיל את הכח שלו במומ? וזה מבלי להתייחס לשאיפות שלו נניח. אני זוכר שהיו הארכות חוזה עם תמם, לא זוכר כרגע מי(זה לגמרי לא העניין של יצחקי). אני בטוח שבמועדון מודעים להכל אבל שרון תמם לא תחתום על דעת עצמה. היא רק מבצעת הוראות. זה לא כזה מסובך לראות את זה.