Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני סבבה עם זה שאתה מנסה להגן על ההנהלה בכל מחיר, אבל אתה צריך להבין 2 דברים.

1. יש אנשים שלא חושבים כמוך 2. לא תמיד ההנהלה (אפילו מיץ') צודקת. גם היא טועה. 

בארבע עמדות אנחנו היינו צריכים חיזוק. לא אמרתי שהיו חייבים לחזק כל עמדה ועמדה. גם אם היו מביאים שחקן אחד שיודע לשחק בשתיים מהעמדות (יש לא מעט כאלה) זה היה סבבה.

לא סבלתי בחלונות הקודמים, אבל אפילו אז איביץ' בכבודו ובעצמו אמר שמכבי צריכה להתנהל יותר טוב מבחינת רכש והכנה לעונה. לא רוצה לדעת מה הוא היה אומר אחרי קיץ כזה (תכלס הוא לא היה נותן לזה לקרות בחיים ואם זה בכל זאת היה קורה הוא היה הולך הביתה).

על מה הזעם והמהומה? אתה באמת שואל? אתה יודע טוב מאוד כמה שטויות עשו (או לא עשו) פה מאז סיום העונה שעברה. לא חושב שצריך לחזור על הכל שוב כי זה כבר ידוע.

אני סבבה עם זה שיש לך שני מצבי צבירה- טירוף בניצחונות ונהי תמידי בשאר הזמן. ולא עשית רושם בעיני כמשתמש שממש מחכים אותי בעיניני כדורגל. למעשה, בכלל לא.

אני מאמין במערכת שהביאה לי אושר ולא מלכלך עליה כי אניי ילד מפונק שלא קיבל את הצעצוע שלו.

וזה בלי להתייחס לבורות שלך לאיך מקבלים החלטות במערכת כזאת. כשתובעים אותי, אני הולך לעורך דין, לאיש מקצוע. לא מייצג את עצמי. אם מכבי החליטה לא לרכוש, תנסה לזרום איתם ולנסות להבין מה אתה רואה על הדשא. אתה רחוק מאד מלהיות איש מקצוע או אפילו אחד שדעתו נחשבת. קמת צניעות חבר. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

אני סבבה עם זה שיש לך שני מצבי צבירה- טירוף בניצחונות ונהי תמידי בשאר הזמן. ולא עשית רושם בעיני כמשתמש שממש מחכים אותי בעיניני כדורגל. למעשה, בכלל לא.

אני מאמין במערכת שהביאה לי אושר ולא מלכלך עליה כי אניי ילד מפונק שלא קיבל את הצעצוע שלו.

וזה בלי להתייחס לבורות שלך לאיך מקבלים החלטות במערכת כזאת. כשתובעים אותי, אני הולך לעורך דין, לאיש מקצוע. לא מייצג את עצמי. אם מכבי החליטה לא לרכוש, תנסה לזרום איתם ולנסות להבין מה אתה רואה על הדשא. אתה רחוק מאד מלהיות איש מקצוע או אפילו אחד שדעתו נחשבת. קמת צניעות חבר. 

טוב עושה רושם שאתה לא יודע לנהל דיון ולהתמודד עם טיעון בצורה עניינית. יכולתי לרדת לרמה שלך (רק לפני שבועיים יצאת על אחד היוזרים על משהו מביך לגמרי ובסוף טעית ושתקת), אבל עזוב. שא ברכה ואתה מוזמן לחסום אותי אם לא אהבת. באהבה. ניפגש בבלומפילד.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

טוב עושה רושם שאתה לא יודע לנהל דיון ולהתמודד עם טיעון בצורה עניינית. יכולתי לרדת לרמה שלך (רק לפני שבועיים יצאת על אחד היוזרים על משהו מביך לגמרי ובסוף טעית ושתקת), אבל עזוב. שא ברכה ואתה מוזמן לחסום אותי אם לא אהבת. באהבה. ניפגש בבלומפילד.

אתה פשוט נוהה. על היריבות ועל מכבי. שום עניין בלנסות להבין את מה שאתה רואה. אף אחד לא חייב לך דבר ואין משמעות גדולה לזה שאתה רוצה ארבעה שחקני חיזוק כי ככה החלטת. אני נשאר עם ואן לייבן. לתחושתי, הוא קצת מבין יותר מיוזר אלמוני באיזה פורום אוהדים איזוטרי. לא נפגשנו בבלומפילד 35 שנה, אין שום סיבה שזה יקרה פתאום. שא ברכה.  

21 דקות לפני, המכבייה said:

אתה פשוט נוהה. על היריבות ועל מכבי. שום עניין בלנסות להבין את מה שאתה רואה. אף אחד לא חייב לך דבר ואין משמעות גדולה לזה שאתה רוצה ארבעה שחקני חיזוק כי ככה החלטת. אני נשאר עם ואן לייבן. לתחושתי, הוא קצת מבין יותר מיוזר אלמוני באיזה פורום אוהדים איזוטרי. לא נפגשנו בבלומפילד 35 שנה, אין שום סיבה שזה יקרה פתאום. שא ברכה.  

מתי אמרתי שאני מבין יותר מואן לוון? 

ושוב אתה גונב דעת. למרות שאמרתי שהיינו צריכים לחזק ארבע עמדות ולא רשמתי שהיינו צריכים להביא ארבע שחקנים אתה חוזר על זה פעם אחר פעם. הדגשתי מקודם שיכלו להביא גם שחקן אחד שיודע לשחק בעמדות האלה, אבל אתה בשלך תוקף ותוקף. שיהיה לך בכיף מה אני אגיד לך...

לפני12 שעות , מכביסט לעד said:

מתי אמרתי שאני מבין יותר מואן לוון? 

ושוב אתה גונב דעת. למרות שאמרתי שהיינו צריכים לחזק ארבע עמדות ולא רשמתי שהיינו צריכים להביא ארבע שחקנים אתה חוזר על זה פעם אחר פעם. הדגשתי מקודם שיכלו להביא גם שחקן אחד שיודע לשחק בעמדות האלה, אבל אתה בשלך תוקף ותוקף. שיהיה לך בכיף מה אני אגיד לך...

יש לך ארבעה זרים טובים ואמינים שאני מקווה שימשיכו איתנו גם לעונה הבאה. יש לך זר חמישי שהוא פרוספקט נחמד מאד(וכבש כמו טבח ושכטר) וזר אחד שהוא נפילה ויש איתו אולי עניין חוזי. חיפשת מתווה של השאלה בגלל המגבלות הכלכליות וזה לא הסתייע. אז להביא בכח? הליגה נגמרת עוד שלושה חודשים ועשו פה ניהול סיכונים סביר להמשיך עם מה שיש. אני תוקף את הגישה שמתמרמרת ומתעלמת מ-

שיפור גדול, אילוצים כלכליים, אולי רצון המאמן. וכל זה שאנחנו בעונה שלישית לגמרי סבירה בהתחשב בנסיבות ועומדים ביעדים שלנו. למה רק חלונות הם הקנה מידה למשהו? הצלחת המועדון היא יום יומית ולא באה לידי ביטוי רק ברכש כן או לא.

אם רוצים קצת אופטימיות, אז גררו לא נראה פחות טוב מדוניו במעט הזדמנויות שקיבל, וגם לחיפה יש זר שלא ממש נספר (מאבוקה-ניקוליץ') 

למעשה אפילו ווילדסחוט הוא שחקן ספסל שירד ברמתו מהעונה שעברה, ובוא נגיד שרודריגז הוא לא כוכב כדורגל אלא שחקן שבשיאו יכול להיות רוטציה במכבי. 

אז למרות שאכן היינו צריכים חיזוק כלשהו בהתקפה, וזה בהחלט מבאס, אנחנו עדיין לא מתמודדים מול באיירן אלא מול קבוצה שרחוקה מלהיות מושלמת, ויכולים לקחת פה אליפות. 

מצטער חברים, לפעמים חרושת השמועות עושה סקנדל בראש. למרות זאת, חושב שכן היה ניסיון לצרף שחקן לחלק הקדמי שאולי ירדו מזה בגלל ניקוליץ'?+

אמנם החלון נסגר אבל שווה השקעה לשנים הבאות - אביב סולומון

יצא לי קצת לראות אותו ואמנם הוא כבר בן 26 אבל יכול להתחיל בתוך מגן מחליף לסאבוריט

שווה לשמוע את הראיון איתו בערוץ הספורט,
החלק משעה 1:36

https://radio.sport5.co.il/page?path=75cbfbd1-a735-4ad5-b3cb-039f77e3a916

זה חלק מהראיון:

"קפיצת המדרגה שלי היתה מורכבת", התוודה סולומון. "זה לא בא ברגע. בשנתיים האחרונות היה לי מנטליסט, התחלתי סוג של תהליך והוא הוציא ממני את המקסימום בחיים האישיים והמקצועיים. זה אחד הדברים החשובים לי בחיים. היו לי תקופות שלקחתי את הכדורגל ללב, הייתי מאוד פגיע וקורבן. אבל אני לומד כל יום לעשות את ההפרדה, ולהיות חזק יותר מנטאלית. זה אומר להיות חיובי כל הזמן. אני מרגיש יותר מנהיג, ומחובר לכל השחקנים וההנהלה".

סולומון גם סיפק הצצה לסיפור שלו: מתקופה של משבר כלכלי, לידיעה שעכשיו - אולי - זו ההזדמנות לפרוץ קדימה גם בחזית הזו. "קניתי את הכרטיס שלי", הוא אמר באשר לעתידו, "זו השנה האחרונה שלי, וכסף הוא חלק מהשיקולים. אני אוהב את כפר סבא, ברמות שאני לא יכול להגיד, אבל יש גם שיקולים מקצועיים - רצון להגיע לבמות הגדולות, ואפילו לנבחרת. אני מאמין באמונה שלמה שאני ראוי לשחק שם. באר שבע? אני נותן את הבמה שלי לסוכנים ופחות מתעסק בזה".

"לא היה לי כסף מיותר ללכת למסעדה עם האישה", סיפר סולומון על העבר שלו, "כשחתמתי בכפר סבא, ידענו שזו שנה כלכלית, כי אני יודע שצריך להתקדם. הקדשתי את כל כולי, ועברתי לגור בשכר דירה לבד, כמעט ולא סגרתי את החודש תקופה. אבל ידעתי שזו השקעה לטווח ארוך, אני מסתכל על עצמי בתור עסק ואיך אני מדרג את העסק. אם אני יודע שאני צריך להשקיע את כל הכסף שלי, אני אשקיע. זה ה'אני מאמין שלי'. יש לי תזונאית, ומאמן כושר, ומנטליסט, - כולם מהשכר, כדי להיות יותר טוב".

וואלה כבוד, מעריך מאוד אנשים כאלה. 

הוא גם סיפר שהוא לקח איתו 2 חבר'ה צעירים שהוא חונך אותם, ושלא יכול להיות שהוא יגיד להם לעשות משהו ולעבוד קשה, והוא בתור המנטור לא יעשה אותו הדבר בעצמו. 

לפני15 שעות , קובי השועל said:

מצטער חברים, לפעמים חרושת השמועות עושה סקנדל בראש. למרות זאת, חושב שכן היה ניסיון לצרף שחקן לחלק הקדמי שאולי ירדו מזה בגלל ניקוליץ'?+

אתה אגדה ,  אין מה להגיד

לפני15 שעות , קובי השועל said:

"אף פעם לא מתייאש..."

לפני21 שעות , המכבייה said:

יש לך ארבעה זרים טובים ואמינים שאני מקווה שימשיכו איתנו גם לעונה הבאה. יש לך זר חמישי שהוא פרוספקט נחמד מאד(וכבש כמו טבח ושכטר) וזר אחד שהוא נפילה ויש איתו אולי עניין חוזי. חיפשת מתווה של השאלה בגלל המגבלות הכלכליות וזה לא הסתייע. אז להביא בכח? הליגה נגמרת עוד שלושה חודשים ועשו פה ניהול סיכונים סביר להמשיך עם מה שיש. אני תוקף את הגישה שמתמרמרת ומתעלמת מ-

שיפור גדול, אילוצים כלכליים, אולי רצון המאמן. וכל זה שאנחנו בעונה שלישית לגמרי סבירה בהתחשב בנסיבות ועומדים ביעדים שלנו. למה רק חלונות הם הקנה מידה למשהו? הצלחת המועדון היא יום יומית ולא באה לידי ביטוי רק ברכש כן או לא.

חייב להבין שלא ממש הבנתי מה הלך פה ב2 עמודים האחרונים.

נכון, אנחנו לא יודעים כלום ואי אפשר לדעת מה באמת ניסו או לא ניסו לעשות. יכול להיות שזה באמת רצון המאמן או שעשו ניהול סיכונים או אנערף אבל העובדה היא שלא הביאו רכש להתקפה למרות שאני לא חושב שיש אוהד מכבי שלא חושב שאנחנו צריכים חיזוק לחלק הזה במגרש (מניח שגם אתה היית שמח אם היה מגיע) ונכון "רכש" זו לא מילת קסם אבל וואלה סה"כ יוזר מתמרמר (בנושא חלון ינואר בפורום אוהדים..) על זה שבמינימום לא הגיע זר במקום שחקן שתופס מקום של זר כבר שנתיים עם 17 דקות משחק.

זה בסדר להתאכזב.

1 hour ago, Krishi said:

אמנם החלון נסגר אבל שווה השקעה לשנים הבאות - אביב סולומון

יצא לי קצת לראות אותו ואמנם הוא כבר בן 26 אבל יכול להתחיל בתוך מגן מחליף לסאבוריט

שווה לשמוע את הראיון איתו בערוץ הספורט,
החלק משעה 1:36

https://radio.sport5.co.il/page?path=75cbfbd1-a735-4ad5-b3cb-039f77e3a916

זה חלק מהראיון:

"קפיצת המדרגה שלי היתה מורכבת", התוודה סולומון. "זה לא בא ברגע. בשנתיים האחרונות היה לי מנטליסט, התחלתי סוג של תהליך והוא הוציא ממני את המקסימום בחיים האישיים והמקצועיים. זה אחד הדברים החשובים לי בחיים. היו לי תקופות שלקחתי את הכדורגל ללב, הייתי מאוד פגיע וקורבן. אבל אני לומד כל יום לעשות את ההפרדה, ולהיות חזק יותר מנטאלית. זה אומר להיות חיובי כל הזמן. אני מרגיש יותר מנהיג, ומחובר לכל השחקנים וההנהלה".

סולומון גם סיפק הצצה לסיפור שלו: מתקופה של משבר כלכלי, לידיעה שעכשיו - אולי - זו ההזדמנות לפרוץ קדימה גם בחזית הזו. "קניתי את הכרטיס שלי", הוא אמר באשר לעתידו, "זו השנה האחרונה שלי, וכסף הוא חלק מהשיקולים. אני אוהב את כפר סבא, ברמות שאני לא יכול להגיד, אבל יש גם שיקולים מקצועיים - רצון להגיע לבמות הגדולות, ואפילו לנבחרת. אני מאמין באמונה שלמה שאני ראוי לשחק שם. באר שבע? אני נותן את הבמה שלי לסוכנים ופחות מתעסק בזה".

"לא היה לי כסף מיותר ללכת למסעדה עם האישה", סיפר סולומון על העבר שלו, "כשחתמתי בכפר סבא, ידענו שזו שנה כלכלית, כי אני יודע שצריך להתקדם. הקדשתי את כל כולי, ועברתי לגור בשכר דירה לבד, כמעט ולא סגרתי את החודש תקופה. אבל ידעתי שזו השקעה לטווח ארוך, אני מסתכל על עצמי בתור עסק ואיך אני מדרג את העסק. אם אני יודע שאני צריך להשקיע את כל הכסף שלי, אני אשקיע. זה ה'אני מאמין שלי'. יש לי תזונאית, ומאמן כושר, ומנטליסט, - כולם מהשכר, כדי להיות יותר טוב".

וואלה כבוד, מעריך מאוד אנשים כאלה. 

הוא גם סיפר שהוא לקח איתו 2 חבר'ה צעירים שהוא חונך אותם, ושלא יכול להיות שהוא יגיד להם לעשות משהו ולעבוד קשה, והוא בתור המנטור לא יעשה אותו הדבר בעצמו. 

אחלה שחקן. כתבתי עליו פה לפני כמה ימים. הרשים אותי ממש במשחק שלו נגד בני יהודה.

23 דקות לפני, דקסטר said:

וואלה סה"כ יוזר מתמרמר (בנושא חלון ינואר בפורום אוהדים..) על זה שבמינימום לא הגיע זר במקום שחקן שתופס מקום של זר כבר שנתיים עם 17 דקות משחק.

זה בסדר להתאכזב.

אף אחד לא יודע מה המצב שם מבחינה חוזית, בנוסף אני תמיד מסתכל בסוף העונה מה התוצאה של ההחלטות, בקיץ אפשר לבקר כמה שרוצים. 

8 דקות לפני, Keano said:

אף אחד לא יודע מה המצב שם מבחינה חוזית, בנוסף אני תמיד מסתכל בסוף העונה מה התוצאה של ההחלטות, בקיץ אפשר לבקר כמה שרוצים. 

סבבה, לדעתך. לדעתי זה בסדר גם בפברואר.

וזה נכון לגבי ניקוליץ' אבל גם בקיץ האחרון אמרו את זה אז מה ההבדל?

הלוואי שיחזור להתאמן ונוכל להפטר מהחוזה שלו בקיץ הקרוב, לא רואה פתרון אחר.

2 דקות לפני, דקסטר said:

סבבה, לדעתך. לדעתי זה בסדר גם בפברואר.

וזה נכון לגבי ניקוליץ' אבל גם בקיץ האחרון אמרו את זה אז מה ההבדל?

הלוואי שיחזור להתאמן ונוכל להפטר מהחוזה שלו בקיץ הקרוב, לא רואה פתרון אחר.

הלוואי שיחזור ויהיה משמעותי, אם לא מקווה באמת שבקיץ יידעו להשתחרר ממנו. 

12 דקות לפני, פנחס שוף said:

https://www.transfermarkt.com/renatinho/profil/spieler/68804

אפשר עוד להביא? שחקן חופשי

מביא אתמול.

לא חושב שאפשר להביא שחקנים יותר. 

אם אני לא טועה עד ינואר אפשר לרשום שחקנים מתי שרוצים ואחרי ינואר אי אפשר יותר (גם חופשיים).

בכל מקרה זה לא רלוונטי כי יש לנו 6 זרים.

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

לא חושב שאפשר להביא שחקנים יותר. 

אם אני לא טועה עד ינואר אפשר לרשום שחקנים מתי שרוצים ואחרי ינואר אי אפשר יותר (גם חופשיים).

בכל מקרה זה לא רלוונטי כי יש לנו 6 זרים.

אולי יהודי חופשי

לפני4 שעות , פנחס שוף said:

https://www.transfermarkt.com/renatinho/profil/spieler/68804

אפשר עוד להביא? שחקן חופשי

גם סקאריונה עדיין חופשי :) אבל לא חושב שאפשר לרשום כבר בהתאחדות.