Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

וואלה לא זכרתי את המקרה. כנראה זה נגמר בלי כלום כרגיל.

בכל מקרה, הוא בן זונה גדול זה ידוע, אבל הוא לא ז'סוואה ולדעתי יכול לשדרג אותנו מקצועית.

איך הוא יכול לשדרג אותך? סתם שחקן לקבוצות תחתית. 

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ירק על שחקן שלנו בדיוק כמו ז'סוואה? על מי? 

ובפעם האחרונה שבדקתי הוא לא מחלק אגרופים לשחקנים באימון.

כמו שאמרו, ירק על ראיקו בדרבי המגעיל אחרי ה- 5-0 שהם באו רק לכסח, באותו דרבי שרייכרט ניסה לחסל את גולסה.

עד אז סתם חשבתי שהוא שם בטעות ופשוט התגלגל בקריירה לכיוון הלא נכון, מאותו רגע אני שונא אותו

11 דקות לפני, הנדון said:

איך הוא יכול לשדרג אותך? סתם שחקן לקבוצות תחתית. 

הוא לבד העלה את הפועל לפלייאוף העליון בעונה שעברה. אם לא הוא העונה הם כבר בלאומית. גם יש לו אחלה מספרים.

הוא לא איזה כוכב, אבל בהעדר שחקני כנף ישראלים טובים הוא יכול להיות אחלה פתרון והוא גם מגיע בחינם. אל תשכח שיונתן כנראה יעזוב בקיץ אם תגיע הצעה טובה.

7 דקות לפני, just saying said:

כמו שאמרו, ירק על ראיקו בדרבי המגעיל אחרי ה- 5-0 שהם באו רק לכסח, באותו דרבי שרייכרט ניסה לחסל את גולסה.

עד אז סתם חשבתי שהוא שם בטעות ופשוט התגלגל בקריירה לכיוון הלא נכון, מאותו רגע אני שונא אותו

עכשיו אני נזכר במקרה וגם לפני זה לא סבלתי אותו, אבל מבחינה מקצועית הוא אחלה. לצערי אין עוד הרבה אופציות ריאליות של ישראלים טובים לתפקיד הזה.

27 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא לבד העלה את הפועל לפלייאוף העליון בעונה שעברה. אם לא הוא העונה הם כבר בלאומית. גם יש לו אחלה מספרים.

הוא לא איזה כוכב, אבל בהעדר שחקני כנף ישראלים טובים הוא יכול להיות אחלה פתרון והוא גם מגיע בחינם. אל תשכח שיונתן כנראה יעזוב בקיץ אם תגיע הצעה טובה.

עכשיו אני נזכר במקרה וגם לפני זה לא סבלתי אותו, אבל מבחינה מקצועית הוא אחלה. לצערי אין עוד הרבה אופציות ריאליות של ישראלים טובים לתפקיד הזה.

אחלה שחקן התקפי אלטמן, גם עם בעיטה טובה .הייתי מביא.

45 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

הוא טוב יותר מאלמוג.

אילון לא רואה את האפס הזה ממטר

מה שאילון עשה לפני שנתיים בחצי עונה בחדרה האפס הזה לא עשה בכל הקריירה שלו בהפועל ובפ''ת

לפני9 שעות , hen34 said:

מבאס העניין שאנחנו לא מצליחים לייצר במחלקת הנוער בלמים.

אנחנו לא צריכים חרא של אף אחד

בטח שלא לגיונרים עייפים שיבואו לקבל פה פנסיה על חשבוננו.

כרגע אנחנו צריכים רק שחקן התקפי לקישור,מקווה מאוד שעושים מאמצים להביא מישהו.

צ'ילאקה!

2 דקות לפני, robertod said:

ואם כבר לא יודע כמה ריאלי אז יחזקאל ובשום פנים ואופן לא את אלטמן

יחזקאל לא רואה ממטר את אלטמן, הוא גם הרבה יותר כישרוני.

לפני7 שעות , מרגוליס said:

בקשר לביטון זה מצחיק...אם הוא היה מועמד לחיפה אז כולם פה היו כועסים שמכבי שאננים.

אחלה של שחקן ישראלי. אם הוא לא שלנו הוא נגדנו, והסיכוי שנשמור על השלישית מרכז שלנו או שמיני וטיבי יהיו כשירים לנצח הוא לא גבוה. 

אחלה רכש שמתאים גם וגם

"כולם" כעסו שמכבי שאננים כשחיפה הביאו את רמי גרשון בחוזה של 500 אלף יורו לעונה לחמש שנים.

מזל שאף אחד פה לא מנהל את המועדון.

7 דקות לפני, turgi said:

"כולם" כעסו שמכבי שאננים כשחיפה הביאו את רמי גרשון בחוזה של 500 אלף יורו לעונה לחמש שנים.

מזל שאף אחד פה לא מנהל את המועדון.

מדויק 

וגם מעניין מה היו התגובות כאן על מכבי בהעברה של יחזקאל כל מי שהכרתי טען שג'ורדי עקץ שם..  עכשיו פתאום הוא שחקן 

57 דקות לפני, Dr. Caligari said:

אילון לא רואה את האפס הזה ממטר

מה שאילון עשה לפני שנתיים בחצי עונה בחדרה האפס הזה לא עשה בכל הקריירה שלו בהפועל ובפ''ת

באמת? מה הוא עשה בחדרה? הבקיע שני שערי ליגה ב16 הופעות. העונה הוא עם שער אחד (שאני ואתה שמים) ומחרבן על הדשא ואתם ממשיכים לחשוב שהוא כוכב על למרות שהוא לא הוכיח כלום.

אלטמן בעונה שעברה עם 11 שערים וארבעה בישולים במדי קבוצה חלשה כמו הפועל. העונה עם חמישה שערים ב19 משחקי ליגה, גם לא רע לקבוצה שבדרך ללאומית.

12 דקות לפני, Dr. Caligari said:

מדויק 

וגם מעניין מה היו התגובות כאן על מכבי בהעברה של יחזקאל כל מי שהכרתי טען שג'ורדי עקץ שם..  עכשיו פתאום הוא שחקן 

ליחזקאל תמיד היו את היכולות. ואישית מאוד רציתי שהוא יצליח אצלנו וגם רשמתי את זה פה. אבל בתקופה שלו אצלנו הראש שלו עדיין לא היה מסודר לגמרי. 

אז עכשיו יחסית הוא הצליח לסדר את הראש אבל עדיין צריך לקחת את זה בערבון מוגבל כי הוא בכל זאת משחק באשדוד ולא במכבי ומה שעובד לו שם לא בהכרח יעבוד לו גם אצלנו (בטח כשהוא ישחק נגד יריבות שמצופפות). 

אבל כן, בהחלט הייתי שוקל לנסות להחזיר אותו אם תהיה אפשרות. 

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

באמת? מה הוא עשה בחדרה? הבקיע שני שערי ליגה ב16 הופעות. העונה הוא עם שער אחד (שאני ואתה שמים) ומחרבן על הדשא ואתם ממשיכים לחשוב שהוא כוכב על למרות שהוא לא הוכיח כלום.

אלטמן בעונה שעברה עם 11 שערים וארבעה בישולים במדי קבוצה חלשה כמו הפועל. העונה עם חמישה שערים ב19 משחקי ליגה, גם לא רע לקבוצה שבדרך ללאומית.

השנה הוא פח בדיוק כמו ששגיב יחזקאל היה נוראי אבל להבדיל ממנו אצל אילון האשמה היא על מי שבנה את הסגל הזה בקיץ -  ושם כ"כ הרבה על הכתפיים של שחקן ששנה שעברה היה בכלל צריך להיות מושאל מקווה שיחתימו אותו וישאילו כי כולם רואים שהוא פוטנציאל לא ממומש

ומה שהוא עשה בחדרה זה לא רק מספרית כל דקה שלו שם על המגרש הייתה זהב,  איפה הוא ואיפה אלטמן שיירקב שם בהפועל

17 דקות לפני, Krishi said:

ליחזקאל תמיד היו את היכולות. ואישית מאוד רציתי שהוא יצליח אצלנו וגם רשמתי את זה פה. אבל בתקופה שלו אצלנו הראש שלו עדיין לא היה מסודר לגמרי. 

אז עכשיו יחסית הוא הצליח לסדר את הראש אבל עדיין צריך לקחת את זה בערבון מוגבל כי הוא בכל זאת משחק באשדוד ולא במכבי ומה שעובד לו שם לא בהכרח יעבוד לו גם אצלנו (בטח כשהוא ישחק נגד יריבות שמצופפות). 

אבל כן, בהחלט הייתי שוקל לנסות להחזיר אותו אם תהיה אפשרות. 

כל עוד אין קהל ומיטש יסכים שווה מבחינתי לקחת את הסיכון 

מה גם שקשה לי להאמין שהוא יצא לאירופה -  זה או אנחנו או בית"ר.

חיפה אין להם מה להביא שחקן מאתיים בדיוק לסגנון שיש להם וב"ש לא תחתים שחקן שלא מכוער 

לפני8 שעות , מכביסט לעד said:

מסכים לגמרי.

נפחו את אלמוג למעלה ממה שהוא באמת.