Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

4 דקות לפני, itanar said:

ניר ביטון מעולה.

1 דקה לפני, BRoi said:

בתור בלם הוא ברמה גבוהה מאוד בטח ובטח שלליגה שלנו

מישהו מכם ראה משחק שלו בליגה הסקוטית בשנתיים האחרונות?

לא ראיתי את ניר ביטון יותר מדי בסלטיק. שמעתי שירדו עליו בתקשורת שם ולפי מה שראיתי בנבחרת לא התרשמתי, אבל זה לא פייר לשפוט אותו על הנבחרת.

נניח שהוא בלם טוב לליגה. הוא לא יותר טוב מטיבי או הרננדס, אז מה הלחץ להביא אותו? 

כן אנחנו צריכים בלם ישראלי צעיר כי טיבי וייני בסוף הקריירה, אבל ביטון לא צעיר, הוא לא יסכים לבוא לספסל ובמשכורת שהוא ירוויח היינו יכולים להביא את הזר שאנחנו צריכים להתקפה. 

לא מוצא היגיון בהעברה הזאת. יש לנו 2-3 עמדות שיותר דחוף לחזק. במיוחד שמאז שואן לוון מאמן חטפנו רק שני גולים שאחד מהם בגארבג' טיים בגלל טעות של חוסר ריכוז בקישור והשני שער עצמי.

אנחנו צריכים בלם ישראלי בכיר, הבלמים הישראלים שלנו בשלב האחרון בקריירה שלהם איתן בן 33 וייני בן 34, הם עדיין טופ קלאס בליגה הזאת אבל כמה זמן זה עוד ימשך?

הייתי כמובן מעדיף בהרבה כישרון ויצרתיות אבל לטווח הארוך אם הוא על המדף זאת יכולה להיות החתמה מעולה.

אני לא מתיימר לדעת איך הוא, לא ראיתי משחק אחד שלו בסלטיק והנבחרת היא לא מדד לכלום, לטוואטחה היו משחקים בנבחרת שהיה נראה מדהים ועכשיו הוא כבר חצי שנה נראה לא מחובר למשחק ההגנה.

16 דקות לפני, קמחי said:

"ליגיונר בכיר" שמי שתביא אותו תתקע עם חוזה ענק (ומיסוי ישראלי) לכמה שנים הבאות. לדעתי שחקן שהשיא מאחוריו.

אם כבר הולכים על משהו מסובך ויקר למה לא ללכת על אל חמיד?

מקווה שזו הנפצה, שלא נקבל תואם רמי גרשון לסגל שלנו.

33 דקות לפני, קמחי said:

ראיתי אותו בנבחרת והוא 10 דרגות על ייני וטיבי

8 דקות לפני, BRoi said:

ראיתי אותו בנבחרת והוא 10 דרגות על ייני וטיבי

10 דרגות מעל טיבי? אתה בטוח? לא נראה לי שסלטיק הייתה ממהרת לתת לו ללכת אם זה היה ככה.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

10 דרגות מעל טיבי? אתה בטוח? לא נראה לי שסלטיק הייתה ממהרת לתת לו ללכת אם זה היה ככה.

בינתיים מדובר ברק ספוקלציות הלוואי שהוא יגיע אלינו,לא נראה לי שאפשר להשוות את הקריירה שטיבי עשה עם כל הכבוד לקריירה שניר עשה מה גם שהוא צעיר יותר עוד אין לו 30 

הוא גם בלם וגם קשר אחורי עם יכולות לא רעות בכלל. עם הסתכלות שנה-שנתיים קדימה כשכנראה גלזר ופרץ כבר לא פה וצעירים חדשים צריכים להיכנס לנעליהם (שחר וכו'), זו כן עמדה שנצטרך בה מישהו עם ניסיון

38 דקות לפני, אלק נילאש said:

"ליגיונר בכיר" שמי שתביא אותו תתקע עם חוזה ענק (ומיסוי ישראלי) לכמה שנים הבאות. לדעתי שחקן שהשיא מאחוריו.

אם כבר הולכים על משהו מסובך ויקר למה לא ללכת על אל חמיד?

מקווה שזו הנפצה, שלא נקבל תואם רמי גרשון לסגל שלנו.

אל חמיד שחקן נהדר לדעתי, אבל כבלם הוא לא מספיק אחראי, כרגע יש לנו 2 מגנים טופ ואין צורך במגן נוסף.

ניר ביטון משחק כבלם שזאת עמדה שאין לנו ברירה אלא להתחזק בה בישראלי בכיר בשנה הקרובה.

לפני3 שעות , erantheking21 said:

באר שבע לא תעביר שחקנים למכבי וואו ואו

הם שכחו מה הם עשו לנו עם אופיר דוידזאדה רצו את דמי ההשבחה שלהם ולא ויתרו על שקל היינו צריכים לעשות קומבינה

תעשו קומבינה תביאו אותו בהשאלה מה אתם רויצם מאיתנו

זה ברור שהיא עושה את זה נטו לכותרות ולהראות יענו אני פה.

זה לא יהיה רע אם ניר ביטון יבוא ,בטח אם זה יקרה בקיץ. 

לחלון הזה הרבה יותר דחוף שחקן כנף/מתחת לחלוץ שיעזור לשבור את הבונקרים נגד הקטנות. 

3 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

זה לא יהיה רע אם ניר ביטון יבוא ,בטח אם זה יקרה בקיץ. 

לחלון הזה הרבה יותר דחוף שחקן כנף/מתחת לחלוץ שיעזור לשבור את הבונקרים נגד הקטנות. 

בחלון הזה לא יגיע עוד כלום. כל הדיבור הוא על הקיץ.

השיא לא מאחוריו, שחקן ששיחק 8 עונות בסלטיק, קבוצה שרצה גבוה עם שאיפות ומנטליות דומה למכבי, ישראלי.

שחקן מגוון שיכול לשחק בכמה תפקידים, ממה שאני זוכר באשדוד הוא גם טכני מאוד עם מסירה טובה.

רכש טוב למכבי, במיוחד בהתחשב בהיצע שיש בשוק הישראלי. גבוה, פיזי, חזק - למה לא?

אשמח מאוד אם יגיע למכבי. הסיכוי שיגיע? לדעתי אפסי.

27 דקות לפני, turgi said:

הרבה שטויות נכתבו פה על ניר ביטון אבל זה שהרגל החזקה שלו היא שמאל כנראה מנצח 

שמע אני לא יודע למה אבל הייתי משוכנע ממש שהוא שמאלי, כאילו כבר שנים. לא יודע למה זה התקבע לי ככה. בכל מקרה - למעט העניין של הרגל שמאל אני עדיין עומד מאחורי שאר הדברים שכתבתי והוא יכול מאוד לעזור לנו, גם בקישור שכנראה יעזוב לאירופה בעתיד הלא רחוק וגם בעמדת הבלמים הישראלים בעלי הניסיון, כשטיבי כבר בן 33 וייני בן 34. 

12 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

שמע אני לא יודע למה אבל הייתי משוכנע ממש שהוא שמאלי, כאילו כבר שנים. לא יודע למה זה התקבע לי ככה. בכל מקרה - למעט העניין של הרגל שמאל אני עדיין עומד מאחורי שאר הדברים שכתבתי והוא יכול מאוד לעזור לנו, גם בקישור שכנראה יעזוב לאירופה בעתיד הלא רחוק וגם בעמדת הבלמים הישראלים בעלי הניסיון, כשטיבי כבר בן 33 וייני בן 34. 

הכל טוב.

אני גם חושב שהוא יכול להועיל לנו אבל מעדיף שישימו כסף במקומות אחרים.

בלי קשר אני לא חוזה שיגיע. הגברת תשים עליו מיליון דולר בקיץ.