Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

3 דקות לפני, דקסטר said:

לא ביקשנו מסעת לסיכום חצי עונה עם פתיחות מלאה אבל לדוג' איביץ' תמיד היה עונה שאין לו תשובות/הוא לא מדבר על רכש בתקשורת/נראה מה יהיה עד סיום החלון אבל להגיד שאי אפשר להביא חיזוק כי המדינה סגורה זה לעשות צחוק לא רק מהתקשרות אלא גם מאיתנו.

גם ג'ורדי היה עונה תשובות כאלה חצי בצחוק

3 דקות לפני, Keano said:

גם ג'ורדי היה עונה תשובות כאלה חצי בצחוק

אצל ג'ורדי לא היה שום ספק שהוא צוחק ומטריל את התקשורת, פה בוודאות לא. יכולים להגיד מה שאתם רוצים אני אישית שומע תשובה כזו ואני מרגיש הוא צוחק עליי כאוהד. אין לי בעיה שיגיד "אני לא מתכוון לענות", אבל לא ככה.

5 דקות לפני, דקסטר said:

אצל ג'ורדי לא היה שום ספק שהוא צוחק ומטריל את התקשורת, פה בוודאות לא. יכולים להגיד מה שאתם רוצים אני אישית שומע תשובה כזו ואני מרגיש הוא צוחק עליי כאוהד. אין לי בעיה שיגיד "אני לא מתכוון לענות", אבל לא ככה.

אני דווקא מזהה בטון שלו שהוא לא רציני

19 דקות לפני, דקסטר said:

לא ביקשנו מסעת לסיכום חצי עונה עם פתיחות מלאה אבל לדוג' איביץ' תמיד היה עונה שאין לו תשובות/הוא לא מדבר על רכש בתקשורת/נראה מה יהיה עד סיום החלון אבל להגיד שאי אפשר להביא חיזוק כי המדינה סגורה זה לעשות צחוק לא רק מהתקשרות אלא גם מאיתנו.

זה.

9 דקות לפני, דקסטר said:

51 דקות לפני, דקסטר said:

המועדון היחידי בארץ של עושה צחוק מהאוהדים שלו זה מכבי,זה שהציפיות שלך לא תואמות את המציאות זה לא אומר שעושים ממך צחוק.

אז בית"ר מביאה את אולסק וקיצוני זר, ב"ש את אלחמיד וקיצוני זר, נתניה את צדק וקיצוני זר, חיפה עם אצילי ומחזירים את עוואד כי המתרונום בחוץ לשבועיים, מה איתנו לעזאזל? 

איך יכול להיות שקבוצות עם מטרות זניחות בליגה (ב"ש, נתניה, בית"ר) מביאות 2 שחקנים ואנחנו ישנים על האף כשהפער הוא 2? 

אתם מדברים על בית"ר שמנחיתה זרים ושוכחים לציין שהזרים שלהם פספסו 3 טיסות כבר. מלבד קונטה שעושה שכונה ומתרכז במשפט כמו ביבי, שאר הזרים של בית"ר לא הצליחו לעלות על 3 טיסות עד כה. בנוסף, אתם מחכים למוצא פיו של וואן לייבן ושוכחים שהמאסטר גולדהאר כבר אמר את דברו וכדאי להקשיב לו: "אנחנו מתחזקים מבפנים וזה מדהים לראות" = אין רכש.

אל תצפו, לא תתאכזבו. תחשבו שאין רכש. ככה אם יגיע מישהו - הפתעה.

לדעתי שחקן זר לא יגיע ואם נקשיב לאבי נימני אתמול, כנראה שיגיע ישראלי ובטח זה יקרה בשנייה האחרונה של החלון.

לאחר עריכה: אם אני בן סהר, אני עושה הכל להגיע למכבי ולחגוג אליפות על יעקב שחר.

3 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

המועדון היחידי בארץ של עושה צחוק מהאוהדים שלו זה מכבי,זה שהציפיות שלך לא תואמות את המציאות זה לא אומר שעושים ממך צחוק.

איך שמועדונים אחרים מתייחסים לאוהדים שלהם זה מעניין לי את הביצה. ציפיות? אנשים רבו איתי פה כשאמרתי שלהרגשתי לא יגיע רכש בחלון הזה. 

אם זה שאני מצפה שמאמן הקבוצה שאני אוהד לא ישקר בראיון אחרי משחק לגבי הבאת שחקנים זה מוגזם אז זה עצוב.

3 דקות לפני, דקסטר said:

איך שמועדונים אחרים מתייחסים לאוהדים שלהם זה מעניין לי את הביצה. ציפיות? אנשים רבו איתי פה כשאמרתי שלהרגשתי לא יגיע רכש בחלון הזה. 

אם זה שאני מצפה שמאמן הקבוצה שאני אוהד לא ישקר בראיון אחרי משחק לגבי הבאת שחקנים זה מוגזם אז זה עצוב.

לא מבין את ההתמסכנות הזו שאתה מציג,לא משקרים לך וגם לא חייבים לך כלום,זאז נתנו לך תשובה שאתה לא אוהב תלמד לחיות עם זה.

6 דקות לפני, דקסטר said:

ישקר בראיון...מי ישמע הוא אומר שזוסוואה לא ירק.

מדהים שאתם לוקחים את זה כל כך ברצינות.
רק לפני שבועיים פטריק הטריל את התקשורת עם הפציעה של יוני, הוא למד יפה בבית ספר של ג'ורדי.

הוא לגמרי אמר את זה בבדיחות הרגע, עם הומור שלא לטעמכם אבל לגמרי בהומור. 

ואתם במקום לשחרר פתחתם דיון מיותר לגמרי. 

המראיין שאל שאלה מצחיקה אז וואן לוון ענה בחצי צחוק מה הבעיה כולה ראיון אחרי משחק שהוא מחויב לו והיה מעדיף לוותר עליו. 

31 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

זה 

19 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

לא מבין את ההתמסכנות הזו שאתה מציג,לא משקרים לך וגם לא חייבים לך כלום,זאז נתנו לך תשובה שאתה לא אוהב תלמד לחיות עם זה.

מה זה לא משקרים? להגיד שנתב"ג סגור, אז אין רכש זה האמא של השקר. 

4 דקות לפני, Meron's said:

הוא לגמרי אמר את זה בבדיחות הרגע, עם הומור שלא לטעמכם אבל לגמרי בהומור. 

ואתם במקום לשחרר פתחתם דיון מיותר לגמרי. 

המראיין שאל שאלה מצחיקה אז וואן לוון ענה בחצי צחוק מה הבעיה כולה ראיון אחרי משחק שהוא מחויב לו והיה מעדיף לוותר עליו. 

הוא ממש לא ענה בצחוק תפסיקו לדמיין דברים. בפעמיים שונות הוא ענה על זה לגמרי ברצינות.

8 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אז בית"ר מביאה את אולסק וקיצוני זר, ב"ש את אלחמיד וקיצוני זר, נתניה את צדק וקיצוני זר, חיפה עם אצילי ומחזירים את עוואד כי המתרונום בחוץ לשבועיים, מה איתנו לעזאזל

איך יכול להיות שקבוצות עם מטרות זניחות בליגה (ב"ש, נתניה, בית"ר) מביאות 2 שחקנים ואנחנו ישנים על האף כשהפער הוא 2

להלן מס' תשובות שחלקן/רובן כבר ניתנו בפורום, בחר לך את מה שעושה לך טוב:

- פייר פליי

- קורונה

- רשת הביטחון

- נתב"ג סגור

- נתב"ג פתוח רק לא למכבי

- אין מנכ"ל

- אין מנהל מקצועי

- אין מאמן (זתומרת יש אבל גם הוא מנהל מקצועי של הנוער שהוצנח לתפקיד)

- ניקוליץ' נרשם לשחטאר אז הוא בטח כשיר אוטוטו...

- המייל שיצחקי שלח למיטש עוד לא הגיע לקנדה, נתב"ג סגור.

- המייל הגיע למיטש, נכנס אוטו' לספאם, אז הוא לא ראה אותו.

- המייל הגיע למיטש, הוא קרא ועוד לא החזיר תשובה 

- מיטש מאמין ב"בנייה מבפנים"

- מיטש סומך על החומר הקיים

- שני זרים אכזריים עם קעקועים תקועים במלונית, עם פבלו סוזה ודריקס, ישתחררו משם רבע שעה לסוף החלון.

- מיטש רכש מניות בחברת קוצבי הלב המובילה בישראל ומקווה לעוד משחקים שמוכרעים בדקה ה-95

- מיטש כ"כ התלהב מנושא "חגיגת חרא בתחתון" של חבסוס והבין שזו פיסגת השאיפות שלו מהעונה...

מוזמנים להוסיף רעיונות...

עם כל זה, אנחנו רק 2 נקודות מחיפה שכנראה לא סיימה לשלשל אז מצבנו לא הכי נורא. 

אנו נראים רע, בהרבה דקות העונה אבל אגיד תודה על כל שחקן שיגיע זר/ ישראלי אם בכלל ונאלץ לסמוך על מה שיש...

בדרך לאליפות הכי קשה ומתוקה בעשור האחרון...

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא ממש לא ענה בצחוק תפסיקו לדמיין דברים. בפעמיים שונות הוא ענה על זה לגמרי ברצינות.

למה אתה חושב שהוא לא יודע מה שאתה יודע שקבוצות מצליחות להכניס זרים?

ועוד למכבי יש הרבה יותר אמצעים לדעת במדוייק מה אפשרי ומה לא.

היה צריך לענות את התשובה היבשה והרגילה של "אם נמצא משהו שמעניין אותנו ננסה להביא אותו". 

ענה תשובה אחרת, אולי חירטט מסיבותיו, גם יכול להיות שהיו שחקנים שמכבי רצו, והם באמת לא יכלו/רצו להגיע לארץ בגלל המצב באותה תקופה ועכשיו ההגעה שלהם כבר לא אפשרית. 

לא הכל בחיים זה שחור/לבן, יש הרבה באמצע.

בשורה התחתונה חיזוק כנראה לא יגיע, בכל מקרה סיכומים נעשה בחמישי בערב לא עכשיו. 

הייתי מנסה להביא איזה ישראלי חלוץ מחליף לרוטציה, חושב שיש לא מעט כאלה שאפשר להביא, סגנון בדש בזמנו. 

2 דקות לפני, Keano said:

למה אתה חושב שהוא לא יודע מה שאתה יודע שקבוצות מצליחות להכניס זרים?

ועוד למכבי יש הרבה יותר אמצעים לדעת במדוייק מה אפשרי ומה לא.

הוא יודע. הוא החליט לערבב אותנו בצורה מביכה מסיבה כלשהי.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא יודע. הוא החליט לערבב אותנו בצורה מביכה מסיבה כלשהי.

ערבוב זה לא לענות ברצינות כמו שכתבת.

הסיבה פשוטה יותר וזו הדרך שלו להתחמק משאלות שהתשובה אליהן ברורה.