Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

1 דקה לפני, nirnir20 said:

אגב, ממקורות יודעי דבר לא נאמרה המילה האחרונה בעניין המשפטי של הבנות שהתלוננו.

הבנתי שאחת מהן כבר שכרה עורכי דין כבדים.

זה מן הסתם צפוי, ומן הסתם שהם ירצו לסחוט מהשחקנים כסף...לשם זה הלך כשהיו כל זיוני המוח על הילדה הדכאונית שעולה לצחקק בלייב באינסטוש.

זה בכנות לא מעניין אותי כבר בתור אוהד מכבי, אבל מאחל להורים של הבנות האלה לאבד הרבה כסף על פארש.

1 דקה לפני, turgi said:

איפה?

פשכצקיא אז אי אפשר לדעת

צטט

סעיף השחרור של מיכה מאנורתוזיס עומד על 100 אלף יורו. בנוסף, לטענת גורם בהפועל באר שבע, מאחר שמכבי תל אביב הראתה לו את הדרך החוצה, היא לא תהיה זכאית לקבל דמי השבחה עבור מי שגדל אצלה ואף שימש כקפטן הקבוצה הבוגרת. אם מיכה יחתום בבירת הנגב, הוא יהפוך מיידית למשתכר הגבוה ביותר מבין הישראלים.

5 דקות לפני, אקיטה said:

זה מן הסתם צפוי, ומן הסתם שהם ירצו לסחוט מהשחקנים כסף...לשם זה הלך כשהיו כל זיוני המוח על הילדה הדכאונית שעולה לצחקק בלייב באינסטוש.

זה בכנות לא מעניין אותי כבר בתור אוהד מכבי, אבל מאחל להורים של הבנות האלה לאבד הרבה כסף על פארש.

אחי ההורים לא משלמים שקל לעורכי דין האלה כנראה... הם עובדים על בונוס מהפיצוי הכבד שידרשו... (לפחות לפי מה שהבנתי בתביעות מהסוג הזה)

10 דקות לפני, Dbolsa said:

אחי ההורים לא משלמים שקל לעורכי דין האלה כנראה... הם עובדים על בונוס מהפיצוי הכבד שידרשו... (לפחות לפי מה שהבנתי בתביעות מהסוג הזה)

אז שלא יוציאו מהם כלום ואם כן שזה יילך לטיפולים של האבא של הקוקסינל של אחת מהן.

לבנות הנזק שנעשה לא מכיוונם של מיכה ואצילי אלא מכיוון כל מי שדאג לפרסם בשם הרייטינג מה שהוביל אחר כך לכל השיימינג ברשתות. תקשורת במילים אחרות.

אדרבה, כל הסיפור צף לא כי הן היו בדכאון המסכנות על הזיון עם מיכה ואצילי אלא כי הן ילדות מטומטמות שהלכו להפיץ את זה בבית ספר בגאווה. 

כחברה, וההורים שלהם, זה להעביר מסר "המעשים שלכם לגיטימיים".

למיכה ואצילי אין על מה להתנצל, זה רק לספק את הצורך של כל הפמינאציות וכל הפמינאצים וונאבי, את הבנות וההורים זה לא באמת מעניין. אם כבר התנצלות, בפני המעסיק, על כך שהם שני מטומטמים.

שני אהבלים, איך ילדות בנות 15 סובבו אותם ככה.

לפני1 שעה , מנש שער 11 said:

אתה מאחל רק רע למיטש ?

אנחנו לא רובוטים אנחנו בני אדם  ואנשים עושים טעויות,ועם כל הכבוד לבעל הבית לא הגישו כתב אישום נגדו והוא עדיין לא רצח.

אין סיבה לא לתת לו לשחק במועדון שהוא גדל בו והיה בו הרבה לפני שמיץ ידע להגות את המילה מכבי,במיוחד שיש תמיכה אצל רוב הקהל להחזרה שלו 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אה בגלל עונה אחת לא טובה הוא שחקן לא טוב. הגיוני...

בתכלס אתה אונס פה כבר באיזה 7 נושאים שחקן שחצי עונה לא טוב (אלמוג) אבל מי אני לשפוט.

1 דקה לפני, Mtamir said:

בתכלס אתה אונס פה כבר באיזה 7 נושאים שחקן שחצי עונה לא טוב (אלמוג) אבל מי אני לשפוט.

גם מחוזז אגב הוא לא חסך ביקורת וחוזז דווקא טוב

1 דקה לפני, zeudemort said:

גם מחוזז אגב הוא לא חסך ביקורת וחוזז דווקא טוב

חוזז אתמול עשה לא מעט שטויות. הלוואי וחוזז ישפר את הקבלת החלטות שלו והוא יהיה על הגל.

4 דקות לפני, nirdag7 said:

מגוכחים מיכה ואצילי, לא יכלתם להחזיק עונה שלמה בפאקינג קפריסין??

רק מראה שהראש שלהם לא בכדורגל והם באים לעשות סיבוב על כסף.

ברור.

8 דקות לפני, snufkin said:

הזר של בית"ר לא הורשה לעלות על טיסה לישראל. אולי יש משהו במה שואן לייבן אמר, שאי אפשר תאכלס להביא רכש במצב הזה

לזר של בית"ר היתה בעיה של ויזה.

21 דקות לפני, Mtamir said:

כן, אבל יש הבדל קטנטן. 

מיכה נתן פה עונות גדולות והיה כל שנה מלך הבישולים + זכייה בשחקן העונה לפני שנתיים.

גם העונה החלשה יחסית שהוא נתן הייתה הרבה יותר טובה משל אלמוג העונה. 

אלמוג לעומת מיכה לא עשה כלום ושום דבר בקריירה.

24 דקות לפני, Mtamir said:

אתה משווה שחקן שב9 עונות בוגרים היה שחקן מפתח במכבי עם מספרים שאלמוג וחוזז ביחד יכולים רק לחלום עליהם לשחקן שפסגת הקריירה שלו הייתה ההצעה של חוגג עליו ונראה כמו טייח על המגרש?

אתם משווים שחקן בן 22 לשחקן בן 28?

גם מיכה בעונה-שתיים הראשונות שלו במכבי לא הביא ספרות כפולות, בנוסף לזה שהוא פרץ בתקופה שהיה יותר קל לשחקן צעיר להיכנס להרכב באופן קבוע.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כן, אבל יש הבדל קטנטן. 

מיכה נתן פה עונות גדולות והיה כל שנה מלך הבישולים + זכייה בשחקן העונה לפני שנתיים.

גם העונה החלשה יחסית שהוא נתן הייתה הרבה יותר טובה משל אלמוג העונה. 

אלמוג לעומת מיכה לא עשה כלום ושום דבר בקריירה.

הבנת הנקרא בעייתית של שניכם, 

קודם כל הנקודה היא שלא קוברים בשני המקרים שחקנים, 

אפשר גם לומר שאיילון אלמוג צעיר וחצי עונה רעה לא מספיקה לומר שזה מקרה של השאלה או שהלכה הקריירה (מילים שלך), 

עכשיו לגבי הטענה השניה שלך, אתה רושם העונה היחסית חלשה של מיכה הרבה יותר טובה מהעונה של אילון, אני צריך להסביר בכלל למה זה פגום לומר את זה ? 

ואם כן אז מיכה היה עם 3 שערים ובישול ב35 הופעות ב2019-2020, אילון עם שני שערים ובישול ב22 הופעות בינתיים אז קשה לומר איזה חרא צף פחות בינתיים. 

1 דקה לפני, AvielMaccabi4 said:

אתה משווה שחקן שב9 עונות בוגרים היה שחקן מפתח במכבי עם מספרים שאלמוג וחוזז ביחד יכולים רק לחלום עליהם לשחקן שפסגת הקריירה שלו הייתה ההצעה של חוגג עליו ונראה כמו טייח על המגרש?

הבנת הנקרא.

1 דקה לפני, Mtamir said:

אפשר גם לומר שאיילון אלמוג צעיר וחצי עונה רעה לא מספיקה לומר שזה מקרה של השאלה או שהלכה הקריירה (מילים שלך), 

עכשיו לגבי הטענה השניה שלך, אתה רושם העונה היחסית חלשה של מיכה הרבה יותר טובה מהעונה של אילון, אני צריך להסביר בכלל למה זה פגום לומר את זה ? 

ואם כן אז מיכה היה עם 3 שערים ובישול ב35 הופעות ב2019-2020, אילון עם שני שערים ובישול ב22 הופעות בינתיים אז קשה לומר איזה חרא צף פחות בינתיים. 

הבנת הנקרא.

א.הבנתי טוב מאוד מה שרשמת, יש הבדל גדול בין לשרוף שחקן טוב ויציב על סמך עונה אחת פחות טובה לבין לשרוף שחקן שלא עשה כלום בקריירה, אני אגב לא חושב שמצבו של אלמוג אבוד ולדעתי מדובר בבעיה מנטלית.

ב. מספרית אתה צודק, רק שכחת לציין שמיכה היה שחקן קישור אצל איביץ' בעוד אלמוג הוא שחקן התקפה שהסטנדרט המצופה ממנו הוא מספרים.

2 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

א.הבנתי טוב מאוד מה שרשמת, יש הבדל גדול בין לשרוף שחקן טוב ויציב על סמך עונה אחת פחות טובה לבין לשרוף שחקן שלא עשה כלום בקריירה, אני אגב לא חושב שמצבו של אלמוג אבוד ולדעתי מדובר בבעיה מנטלית.

ב. מספרית אתה צודק, רק שכחת לציין שמיכה היה שחקן קישור אצל איביץ' בעוד אלמוג הוא שחקן התקפה שהסטנדרט המצופה ממנו הוא מספרים.

א. לא חושב שזה נכון. יש הבדל עצום בין השחקנים, אין הבדל בזה שלא שורפים בכללי שחקנים בשתי הסיטואציות.

ב. לא בדקתי גם דקות אבל מעניין לראות, ושוב, אין ספק שזה מזעזע לכל אחד מהם אבל עניתי לבחור השני שקצת קבר בנושא אחר לא לך.

10 דקות לפני, Mtamir said:

הבנת הנקרא.

הבנתי טוב מאוד ולא אמרתי שהקריירה שלו גמורה אלא שאם זה ימשיך ככה הוא לא יגיע לכלום.

אילון אלמוג עם שער ליגה אחד בלבד (שער שגם אני ואתה כובשים) ללא אף בישול. 

עכשיו עזוב מספרים. למיכה אמנם היו משחקים חלשים, אבל הוא עדיין היה המנוע של הקבוצה, השחקן שכל התקפה עוברת דרכו גם אם לא תמיד זה התבטא במספרים. 

אלמוג לעומת זאת מאבד כל כדור שני שהוא מקבל.

20 דקות לפני, nirdag7 said:

אתם משווים שחקן בן 22 לשחקן בן 28?

גם מיכה בעונה-שתיים הראשונות שלו במכבי לא הביא ספרות כפולות, בנוסף לזה שהוא פרץ בתקופה שהיה יותר קל לשחקן צעיר להיכנס להרכב באופן קבוע.

אף אחד לא ביקש ספרות כפולות. נתחיל בזה שלא יאבד כל כדור שני שהוא מקבל ויראה קשור לרמה (של הליגה, אפילו לא של מכבי).

מצחיק שאנשים אמרו שהוא לא נופל מסולומון. ניתוק שמתאים לרדיו חיפה.

1 hour ago, BRoi said:

אנחנו לא רובוטים אנחנו בני אדם  ואנשים עושים טעויות,ועם כל הכבוד לבעל הבית לא הגישו כתב אישום נגדו והוא עדיין לא רצח.

אין סיבה לא לתת לו לשחק במועדון שהוא גדל בו והיה בו הרבה לפני שמיץ ידע להגות את המילה מכבי,במיוחד שיש תמיכה אצל רוב הקהל להחזרה שלו 

אני מעדיף את מיטש על מיכה בכפולות של מיליון למרות שמיטש לא ידע להגות את השם אבל הפך את דור לאדם אמיד. הקהל לא קובע, הקהל לא משלם משכורות. הוא במקסימום יכול לנסות לקנות את מכבי ממיטש או להישאר בבית שלו. 

Just now, מכביסט לעד said:

הבנתי טוב מאוד ולא אמרתי שהקריירה שלו גמורה אלא שאם זה ימשיך ככה הוא לא יגיע לכלום.

אילון אלמוג עם שער ליגה אחד בלבד (שער שגם אני ואתה כובשים) ללא אף בישול. 

עכשיו עזוב מספרים. למיכה אמנם היו משחקים חלשים, אבל הוא עדיין היה המנוע של הקבוצה, השחקן שכל התקפה עוברת דרכו גם אם לא תמיד זה התבטא במספרים. 

אלמוג לעומת זאת מאבד כל כדור שני שהוא מקבל.

אף אחד לא ביקש ספרות כפולות. נתחיל בזה שלא יאבד כל כדור שני שהוא מקבל ויראה קשור לרמה (של הליגה, אפילו לא של מכבי).

מצחיק שאנשים אמרו שהוא לא נופל מסולומון. ניתוק שמתאים לרדיו חיפה.

מיכה שחקן אגדי וסיכוי גבוה שאילון לא יגיע אליו, אבל אני חושב שקצת שכחת את העונה שעברה...גלזר וגולסה היו המנוע בלי תחרות בכלל. ומיכה איבד ים כדורים בעונה שעברה.

עכשיו לגבי זה שמצחיק אותך שאנשים אמרו שאילון לא נופל מסולומון אני אישית לא זוכר כאלה, אבל גם אם היו בודדים שהלכו כל כך רחוק,

להביא פה ראיית 6/6 בדיעבד ולצחוק על אנשים שבעבר חשבו שהוא טוב ויש בו משהו מיוחד כשהוא בדקה וחצי משחק עלה ונתן גולים בדרבי,

צמד פסיכי שנפסל על כלום מול נתניה, וגול ניצחון של חלוץ ענק גם כן מול נתניה, זה סתם מעיק ולא במקום. 

אפשר לבקר ואפילו בחריפות אבל לא להיום חכם בדיעבד ולא להיצמד לעובדות אחי.

1 דקה לפני, Mtamir said:

מיכה שחקן אגדי וסיכוי גבוה שאילון לא יגיע אליו, אבל אני חושב שקצת שכחת את העונה שעברה...גלזר וגולסה היו המנוע בלי תחרות בכלל. ומיכה איבד ים כדורים בעונה שעברה.

עכשיו לגבי זה שמצחיק אותך שאנשים אמרו שאילון לא נופל מסולומון אני אישית לא זוכר כאלה, אבל גם אם היו בודדים שהלכו כל כך רחוק,

להביא פה ראיית 6/6 בדיעבד ולצחוק על אנשים שבעבר חשבו שהוא טוב ויש בו משהו מיוחד כשהוא בדקה וחצי משחק עלה ונתן גולים בדרבי,

צמד פסיכי שנפסל על כלום מול נתניה, וגול ניצחון של חלוץ ענק גם כן מול נתניה, זה סתם מעיק ולא במקום. 

אפשר לבקר ואפילו בחריפות אבל לא להיום חכם בדיעבד ולא להיצמד לעובדות אחי.

זהו שזה לא היה בדיעבד. כבר אז אמרתי שזה קשקוש.

לגבי מיכה, הוא לא היה העונה טובה זה ברור, אבל עדיין יותר טוב מאלמוג.