Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

12 דקות לפני, המכבייה said:

אולי אתה צודק, לא יודע. ניקוליץ היה חייב לעבור בדיקות רפואיות על מנת שהרישום שלו יהיה קביל פה ואחרי זה שם. לי יש תחושה שיגיע מישהו. אני גם חושב שגררו לא יושאל. אולי השועל צודק עם השורשים היהודים שהוא הזכיר? 

הלוואי. עד עכשיו לא ממש הצליח לו וגם אם כן לפי מה שהוא אמר השחקן לא ממש מרשים....

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

שחקן זר יכול להירשם לאירופה ולא לליגה?

לא

Just now, בראון said:

מת על הקפיצה למסקנות האלה, כן מכבי מוותרת על אליפות זה ברור נכון...

זה לא להגיד אנחנו לא רוצים אליפות, אבל זה לא להילחם עד הסוף כדי להביא אותה. 

כבר הורדנו את הפער לשמונה, עם עוד חיזוק רציני היינו חזק במאבק, אבל בסגל הנוכחי יהיה קשה מאוד למחוק פער חמש.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

זה לא להגיד אנחנו לא רוצים אליפות, אבל זה לא להילחם עד הסוף כדי להביא אותה. 

כבר הורדנו את הפער לשמונה, עם עוד חיזוק רציני היינו חזק במאבק, אבל בסגל הנוכחי יהיה קשה מאוד למחוק פער חמש.

תירגע..יהיה חיזוק בטוח.

מיץ לא יוותר על האליפות בקלות.

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הלוואי. עד עכשיו לא ממש הצליח לו וגם אם כן לפי מה שהוא אמר השחקן לא ממש מרשים....

לא

הציפיות שלי מזר בחלון ינואר בעונת קורונה ללא קהל היו מלכתחילה לא גבוהות. לא היה מגיע לכאן גיים צ'נג'ר בסבירות גבוהה. אני כן רוצה עוד תחרות בהרכב(על עמדת הקיצונים ואולי מחליף ל9) ועוד זריקת אנרגיה לסגל. הקרב לאליפות לא יוכרע על זה. מה שבישלת עד עכשיו זה מה שתאכל. רציתי עוד תבלין. יש קבוצה טובה מאד מולך. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

הציפיות שלי מזר בחלון ינואר בעונת קורונה ללא קהל היו מלכתחילה לא גבוהות. לא היה מגיע לכאן גיים צ'נג'ר בסבירות גבוהה. אני כן רוצה עוד תחרות בהרכב(על עמדת הקיצונים ואולי מחליף ל9) ועוד זריקת אנרגיה לסגל. הקרב לאליפות לא יוכרע על זה. מה שבישלת עד עכשיו זה מה שתאכל. רציתי עוד תבלין. 

מסכים איתך. נקווה שיבוא אחד כזה.

14 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אמרתי לכם שהוא מתאמן, יאלה ניקוליץ, תביא את האליפות!! חח

הוא לא.

13 דקות לפני, בראון said:

מת על הקפיצה למסקנות האלה, כן מכבי מוותרת על אליפות זה ברור נכון...

אבל אתה מבין שהוא לא באמת מתכוון לזה שבמכבי אומרים טוב נו זהו אלא שלמרות קצב צבירת הנקודות מאז מונה פאטריק אנחנו לא נראים מספיק טוב, כשיש לנו בעיה ברורה בהתקפה ועדיין לא התאבדו פה על לנסות לשדרג את הקבוצה ולהחתים זר כשיש לנו רק 4 מתפקדים כאלו בקבוצה, כן?

2 דקות לפני, דקסטר said:

אבל אתה מבין שהוא לא באמת מתכוון לזה שבמכבי אומרים טוב נו זהו אלא שלמרות קצב צבירת הנקודות מאז מונה פאטריק אנחנו לא נראים מספיק טוב, כשיש לנו בעיה ברורה בהתקפה ועדיין לא התאבדו פה על לנסות לשדרג את הקבוצה ולהחתים זר כשיש לנו רק 4 מתפקדים כאלו בקבוצה, כן?

בדיוק

5 דקות לפני, דקסטר said:

הוא לא.

כן אבל מה אומר לכם שלא מתאבדים ולא מנסים? כי קבוצות אחרות מחתימות זרים בשקל תשעים? אני מניח שישראל היא לא מדינה כזו אטרקטיבית ולא כזה פשוט לכוון גבוה יש המון סיבות ללמה לא להגיע לפה. יש עוד שבוע לחלון, אפשר להתחיל להתלונן כשנגמר החלון.

14 דקות לפני, בראון said:

כן אבל מה אומר לכם שלא מתאבדים ולא מנסים? כי קבוצות אחרות מחתימות זרים בשקל תשעים? אני מניח שישראל היא לא מדינה כזו אטרקטיבית ולא כזה פשוט לכוון גבוה יש המון סיבות ללמה לא להגיע לפה. יש עוד שבוע לחלון, אפשר להתחיל להתלונן כשנגמר החלון.

אני מעריך שלא יגיע אף אחד. אבל גם אם בדרך נס יגיע מישהו, אני לא חושב שזה יהיה איזה שחקן וואו שקבוצה כמו חיפה (או אפילו ביתר) לא היו יכולות גם הן להחתים. אבל כמו שאמרת, נמתין לסגירת החלון לפני המסקנות

1 דקה לפני, snufkin said:

אני מעריך שלא יגיע אף אחד. אבל גם אם בדרך נס יגיע מישהו, אני לא חושב שזה יהיה איזה שחקן וואו שקבוצה כמו חיפה (או אפילו ביתר) לא היו יכולות גם הן להחתים. אבל כמו שאמרת, נמתין לסגירת החלון לפני המסקנות

אני לא חושב שיענקלה רוצה להוציא סכומי משכורת כמוך. חוגג אולי כן אבל הם לא אטרקטיבים כמוך.

10 דקות לפני, snufkin said:

זה לא בהכרח מדד. מביאים מה שצריך ועל פי הצרכים ומצב הסגל. אנחנו לא באותו מקום של ביתר/חיפה. זאת לא תחרות ינואר להבאת הזר הכי נוצץ. בוא נראה איך יסתיים...

אני אמרתי שיש מישהו שיש איתו מו"מ, אני בטוח שסוייר לדוגמא ועוד כמה כאן מכירים את השם.

קיצוני שיכול לשחק באמצע והקשר היהודי נבדק כנראה בגלל האופציה שמחזירים לכושר את ניקוליץ' שאת זה לא ידעתי ועכשיו מתחבר לי למה חשוב שירשם כישראלי.

אני נותן לזה גג עד מחר בערב לצוף בתקשורת, בשורה התחתונה כרגע אין עוד כלום.

4 דקות לפני, קובי השועל said:

אני אמרתי שיש מישהו שיש איתו מו"מ, אני בטוח שסוייר לדוגמא ועוד כמה כאן מכירים את השם.

קיצוני שיכול לשחק באמצע והקשר היהודי נבדק כנראה בגלל האופציה שמחזירים לכושר את ניקוליץ' שאת זה לא ידעתי ועכשיו מתחבר לי למה חשוב שירשם כישראלי.

אני נותן לזה גג עד מחר בערב לצוף בתקשורת, בשורה התחתונה כרגע אין עוד כלום.

אם הבנתי אותך נכון, אם אין לו קשר יהודי אז לא יגיע עקב 6 זרים רשומים ואם יש אז יחתום, נכון?