Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

אוקיי מיץ' 

חחחחח . האמת רציתי שיגיע אבל לא עוסק בזה כי אני חושב שהוא יהיה בחיפה קל אחרי ש " הנשיא פעל רבות למען הגעתו של אלחמיד לחיפה"

8 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אלחמיד התחיל את הקריירה כשחקן התקפה, עבר להיות מגן ימני די מוצלח באשדוד, ובב"ש שיחק אני חושב לסירוגין כבלם וכמגן. 

הוא לא בלם טבעי (כמו שייני לא בלם טבעי), ויש לו חלק לא קטן בהגנה הרעה של ב"ש בעונת 18-19. אם מביאים אותו, הייתי מעדיף שישחק מגן ימני, ורק אם טיבי או הרננדז נחים שיעלה בלם. 

התחיל כשחקן התקפה במכבי אם אני לא טועה.

בכל אופן, לא ראיתי אותו בסלטיק הרבה אבל הוא יכול להיות בלם איכותי כמו טיבי וכמו אמאדור, עם טכניקה מצוינת. 

בלם טבעי זה יפה אבל אני מסתכל על האיכויות שלו והוא יכול לשדרג אותנו פלאים כבלם. 

לא רוצה לזרוק נתונים שאין לי מושג כי לא חקרתי אבל לדעתי הוא שיחק בבוגרים יותר בלם מאשר מגן. 

אי אפשר לבקש חיזוק מצד אחד ומצד שני לפסול כל מועמד כי הוא לא ברמה, הוא ישראלי בכיר ומאוד מגוון, במצבנו כרגע גם סיינסבורי יכול לחזק אותנו.

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

פשיץ' התאזרח או שהוא סתם לובש חולצה של הנבחרת?

לאוהבי הספקולציות שבנינו הוא לבש את החולצה מספר 17 של הנבחרת - המספר של אלחמיד. :g:

לא הבנתי מאיפה הדיבור על חיפה וג'ראלדש אהובי. זה כי הם כתבו באיזו כתבה "הנשיא יפעל להבאת ג'ראלדש" או משהו כזה? או יותר רציני?

תענו ברצינות כי הלב שלי חלש.

13 דקות לפני, duss21 said:

לא הבנתי מאיפה הדיבור על חיפה וג'ראלדש אהובי. זה כי הם כתבו באיזו כתבה "הנשיא יפעל להבאת ג'ראלדש" או משהו כזה? או יותר רציני?

תענו ברצינות כי הלב שלי חלש.

סתם כתבה גנרית של בוחנים אפשרות לצרף. חרטא בפיתה.

לפני7 שעות , מכביזם זה בדם said:

אלחמיד התחיל את הקריירה כשחקן התקפה, עבר להיות מגן ימני די מוצלח באשדוד, ובב"ש שיחק אני חושב לסירוגין כבלם וכמגן. 

הוא לא בלם טבעי (כמו שייני לא בלם טבעי), ויש לו חלק לא קטן בהגנה הרעה של ב"ש בעונת 18-19. אם מביאים אותו, הייתי מעדיף שישחק מגן ימני, ורק אם טיבי או הרננדז נחים שיעלה בלם. 

תשובה מלאה מה שנקרא.

1 דקה לפני, thunderbolt said:

למה לא להביא את אלטמן בעצם?

כי הוא קומוניסט מסריח מהזן הכי נחות של זונות קהל אדומות, כי הוא לא יכול לחזק אותנו בשום צורה וכי עדיף שחיפה תביא אותו ולא את מיכה או אצילי.

10 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

כי הוא קומוניסט מסריח מהזן הכי נחות של זונות קהל אדומות, כי הוא לא יכול לחזק אותנו בשום צורה וכי עדיף שחיפה תביא אותו ולא את מיכה או אצילי.

+1