Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

Just now, Keano said:

שלב ראשון ואולי שני צריך לעבור גם בלי רכש, אם עד אמצע-סוף יולי אתה מביא שחקנים זה סביר.

אל תזלזל באף קבוצה... גם לא בנמושות אירופה.. אם ימשיכו את השיטה של משחק נוק אאוט אחד אסור לפספס.

לפני1 שעה , Keano said:

כמו בחלון הקודם יכול להיות שגם הפעם מחכים למציאות ויביאו בשבוע האחרון. 

עד שיגיעו למציאות יכול להיות שהעונה תיגמר.

לפעמים חכם להביא שחקן מעט פחות טוב ולהרוויח אותו ליותר משחקים במקום לחכות ללא נודע והסיכוי להביא מציאה במחזור 20. 

34 דקות לפני, עמית ר said:

אם לא תעבור עם רכש, למה שתביא אחד כזה בשביל המשחקים האלה?

אתם צריכים להבין שמכבי עדיין במגבלות הפייר פליי.

כן, אם ג'ראלדגש לא היה חופשי לא היו מביאים לו, כי פשוט לא יכולים.

כמה שחקנים חופשיים קיימים שיכולים לשדרג אותנו בינואר? כנראה לא הרבה.

כמו שכולנו יודעים, יש גם אופציה להביא שחקן בהשאלה -

כזה שרואה מעט דקות בקבוצה שלו (אחת ברמה יותר גבוהה מאיתנו), שהקבוצה שלו מנסה לחסוך כי הלכו המטרות, או שהיא נמצאת בקשיים כלכליים. 

מעבר לכך, הליגה בארה"ב בפגרה ארוכה ממה שאני מבין, בסקנדינביה לרוב הליגה נגמרת בתקופה הזאת, אז יש איפה לחפש. 

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

עד שיגיעו למציאות יכול להיות שהעונה תיגמר.

לפעמים חכם להביא שחקן מעט פחות טוב ולהרוויח אותו ליותר משחקים במקום לחכות ללא נודע והסיכוי להביא מציאה במחזור 20. 

אם זה היה תלוי בי הייתי מנסה להביא כמה שיותר מהר, כנראה למכבי יש שיקולים אחרים שמסתכלים מעבר לעונה הנוכחית.

38 דקות לפני, Dbolsa said:

לא הקשבתם למה שהאדמור שליט״א איביץ׳ אמר?

קבוצה כמו מכבי שצריכה לעבור כמה סיבובים טובים במוקדמות לשלב בתים אירופי צריכה את החיזוק שלה להביא בינואר... לא שבועיים לפני המשחק הראשון.

הקשבנו. זה לא ריאלי וזה יפה כסיסמא ריקה. אתה תקבע את הסגל שלך לעונה הבאה גם בעקבות התוצאות שיהיו עד מאי יוני. אז? אתה יכול לחזק אולי בשחקן שניים ולקוות שתפגע בול. אתה לא יכול לקבל החלטות גדולות באמת תוך כדי שאתה נלחם על אליפות ורואה איך שחקנים מגיבים לזה. אנחנו לא בוואקום או בתנאי מעבדה. יש עונה חיה שתקבע את עתידם של לא מעט. כמובן שאפשר לעבוד יעיל יותר בקיץ. זה ברור. 

23 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

כמו שכולנו יודעים, יש גם אופציה להביא שחקן בהשאלה -

כזה שרואה מעט דקות בקבוצה שלו (אחת ברמה יותר גבוהה מאיתנו), שהקבוצה שלו מנסה לחסוך כי הלכו המטרות, או שהיא נמצאת בקשיים כלכליים. 

מעבר לכך, הליגה בארה"ב בפגרה ארוכה ממה שאני מבין, בסקנדינביה לרוב הליגה נגמרת בתקופה הזאת, אז יש איפה לחפש. 

נכון, אבל זה לא משהו קל, ובטח לא משהו שקורה בתחילת חלון.

שחקנים וקבוצות ממצים את כל האופציות לפני שמגיעים לישראל.

כשיש כסף אז רצוי להפעיל לחץ כדי שזה יקרה מהר (וכן, זה לא משהו שמכבי מתמחה בו),

אבל במצב הנוכחי, למצוא שחקן כזה, שגם יבוא בתנאים הנכונים וגם שיהיה שווה שנהיה בלחץ לסגור איתו, זה לא משהו כזה קל

50 דקות לפני, המכבייה said:

הקשבנו. זה לא ריאלי וזה יפה כסיסמא ריקה. אתה תקבע את הסגל שלך לעונה הבאה גם בעקבות התוצאות שיהיו עד מאי יוני. אז? אתה יכול לחזק אולי בשחקן שניים ולקוות שתפגע בול. אתה לא יכול לקבל החלטות גדולות באמת תוך כדי שאתה נלחם על אליפות ורואה איך שחקנים מגיבים לזה. אנחנו לא בוואקום או בתנאי מעבדה. יש עונה חיה שתקבע את עתידם של לא מעט. כמובן שאפשר לעבוד יעיל יותר בקיץ. זה ברור. 

וכמו שאמר פה מישהו הליגות בסקנדינביה נגמרות בדצמבר ככה גם ברוסיה ועוד כמה מדינות אני מניח מעניינות יותר או פחות אבל אפשר לחפש שם שחקן שסיים חוזה ולהביא מראש.

1 hour ago, המכבייה said:

הפייר פליי זה לגמרי נכון. הוא עדיין כאן למי ששכח.

אבל בעונת קורונה כזאת וגם ללא פייר פליי, לא נכון למכבי לפרק איזה מיליון יורו דמי העברה. זה פשוט לא הזמן לזה. 

אז מתי זה יהיה נכון חלאס בשביל מה הצלחת באירופה והרווחת כסף. אין מיליון יורו + לשחקן? נשמע לי כמו משהו מצוץ מהאצבע (סליחה מראש על הביטוי). 

ולפני כל הדברים אף אחד לא מדבר על רכש ב4 מיליון יורו. 

6 דקות לפני, Dbolsa said:

וכמו שאמר פה מישהו הליגות בסקנדינביה נגמרות בדצמבר ככה גם ברוסיה ועוד כמה מדינות אני מניח מעניינות יותר או פחות אבל אפשר לחפש שם שחקן שסיים חוזה ולהביא מראש.

ברוסיה הליגה לא מסתיימת בחורף. בכל מקרה בנוגע לסקנדיביה עש שם הרבה שחקנים נחמדים שאפשר להביא לארץ במחירים שפויים, במיוחד שהולך לנו לא רע איתם.

27 דקות לפני, הנדון said:

אז מתי זה יהיה נכון חלאס בשביל מה הצלחת באירופה והרווחת כסף. אין מיליון יורו + לשחקן? נשמע לי כמו משהו מצוץ מהאצבע (סליחה מראש על הביטוי). 

ולפני כל הדברים אף אחד לא מדבר על רכש ב4 מיליון יורו. 

כל רכש שאתה מביא בינואר הוא עם מחשבה קדימה אבל מדובר על אחד מקסימום שניים(בהנחה שיש ארבעה זרים סגורים לשנים הבאות). על ישראלים אתה לא תשלם דמי העברה עכשיו, אז על מה מדברים פה? מכבי מנסה להביא שחקן אחד, זהו. ולא מכבי לא תשלם מיליון יורו עכשיו כי היא לא יכולה. עובדה שהיא מחפשת עכשיו מתווה של השאלה. זאת המציאות. אף אחד לא עובד עלינו. ולמה שיעבדו? הבעלים הראה בעבר חוסר מוכנות להשקיע? הצלחת אירופה וזה היה נהדר כי זה קיזז הפסד של 35, 40 מיליון על קהל. קריטי לא פחות זה להאריך חוזים ואת זה צריך לעשות. זה בדיוק חלק מההכנה לקיץ. 

7 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי מנסה להביא שחקן אחד, זהו.

זאת בעיה, כי בקבוצה עם ניהול תקין היו אמורים להביא לכאן עוד שניים שלושה שחקנים.

כולנו נסתפק רק בשחקן אחד כי אנחנו רגילים להתנהלות הזאת וכי התחלנו את העונה עם יותר איבודי נקודות מזרים...

1 hour ago, מכביסט לעד said:

כולנו נסתפק רק בשחקן אחד כי אנחנו רגילים להתנהלות הזאת וכי התחלנו את העונה עם יותר איבודי נקודות מזרים...

בדיוק אנשים התרגלו לניהול כושל בחלון העברות כאילו אמור לנהל אותו בנקאי ולא איש מקצוע שאמור לדעת להתמודד עם אתגרים כאלו של פייר פליי וקורונה כאילו שלפני מכבי התנהלו מהיר בזמן חלונות. ואם צריך שחקן אחד אז שיביאו אותו לפני הסגר ולא בסוף חלון רק אלוהים יודע למה זה כל כך קשה ולא קונה את זה שאת אף אחד מיץ' לא מאשר.

נראה שברכש מכבי מחכים להזדמנות שתגיע ולא עוזרים לה להגיע.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לא בהכרח. אני לא רואה את המועדונים הגדולים והנורמלים בעולם מביאים שניים או שלושה בינואר. יונייטד, יובה וליברפול נמצאות במצב טבלאי דומה לשלך. וואלה, העסק שלי סגור מספטמבר, אתם מבינים שקרה משהו בעולם בשנה האחרונה? "הרגילו אותך"- אתה קנאת כל הליגה, אל תלך למקומות האלה, מצבך דבש מבחינת בעלות. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

לא בהכרח. אני לא רואה את המועדונים הגדולים והנורמלים בעולם מביאים שניים או שלושה בינואר. יונייטד, יובה וליברפול נמצאות במצב טבלאי דומה לשלך. וואלה, העסק שלי סגור מספטמבר, אתם מבינים שקרה משהו בעולם בשנה האחרונה? "הרגילו אותך"- אתה קנאת כל הליגה, אל תלך למקומות האלה, מצבך דבש מבחינת בעלות. 

המועדונים הגדולים והנורמלים לא מביאים שניים או שלושה שחקנים גם כי אצלם רכש עולה המון כסף (גם ביחס אליהם) וגם כי הם לא סבלו מקיץ כל כך גרוע כמו שלנו.

ינואר נועד לתיקונים. לצערנו יש המון מה לתקן וניצחון על חיפה לא משנה את זה.

ואני יודע טוב מאוד שאנחנו במקום טוב במחינת בעלות, אבל בחצי שנה האחרונה זה נראה רע.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

המועדונים הגדולים והנורמלים לא מביאים שניים או שלושה שחקנים גם כי אצלם רכש עולה המון כסף (גם ביחס אליהם) וגם כי הם לא סבלו מקיץ כל כך גרוע כמו שלנו.

ינואר נועד לתיקונים. לצערנו יש המון מה לתקן וניצחון על חיפה לא משנה את זה.

ואני יודע טוב מאוד שאנחנו במקום טוב במחינת בעלות, אבל בחצי שנה האחרונה זה נראה רע.

בעיני אין כל כך הרבה לתקן. ואם יש הרבה לתקן, זאת עבודה לקיץ ולא לעכשיו. מכבי תביא רכש אחד(מאמין ומקווה) ונקווה שמוצלח. שתאריך חוזים עכשיו, זה לא פחות חשוב. 

11 דקות לפני, המכבייה said:

בעיני אין כל כך הרבה לתקן. ואם יש הרבה לתקן, זאת עבודה לקיץ ולא לעכשיו. מכבי תביא רכש אחד(מאמין ומקווה) ונקווה שמוצלח. שתאריך חוזים עכשיו, זה לא פחות חשוב. 

מחזק את דבריך ואוסיף שבסך הכל בקיץ החלפנו בלם בבלם, חלוץ בחלוץ ואת ביטון במיכה בלית ברירה. הטעות היחידה הייתה בן ביטון שאותה תיקנו בצורה מדהימה ודי מהירה(עוד לפני החלון) שנותנת המון סיבות לאופטימיות- גם ההחתמה של ג'ראלדש והאופציה עליו לעונה נוספת וגם השיחרור הזריז של ביטון למקום שבו הוא ראוי להיות.

מסכים שצריך שחקן התקפה נוסף אבל בואו לא נגזים, הסגל ברובו צעיר מכביסטי ואיכותי.

כמו שאמרת, בקיץ נדרשת עבודה עמוקה יותר שעליה עוד נחפור בלי סוף.

7 דקות לפני, חבסוס said:

בהתחשב בזה שפותח הנושא הוא פנחס אנחנו צריכים להגיד תודה שנשארו לנו בכלל שחקנים

לא רק זה, גם ג'ראלדש חזר. לא ברורות התלונות.

אני אקבל אם יגידו שיש פיירפליי ולכן אי אפשר להביא שחקנים שוברי שיוויון בינואר. ושאי אפשר לשפוך עכשיו 400-500 אלף יורו שכר על שחקנים ובטח לא לקנות אותם עם דמי העברה.

אבל לא הגיוני שאנחנו רק עם 4 זרים משמעותיים. אין כסף לזר אכזר ומוכח? בואו "נהמר" על שני זרים, אולי צעירים, אולי כאלה שלא הלך להם לאחרונה, אולי איזה מציאה וכו' ולפחות ניתן צ'אנס כלשהו. אם אחד יהיה טוב כבר הרווחנו מישהו לעונה הבאה שימשיך איתנו. אם שניהם לא מספיק טובים נחתוך אותם בסוף העונה והנזק הכלכלי יהיה מינורי.

פשוט אי אפשר כל קיץ מחדש להגיע כשחסר חלוץ וחסר שחקן כנף וחסר קשר עושה משחק וחסר מגן (הקיץ שהיה ג'ראלדש והקיץ הקרוב סבוריט מסיים חוזה) וחסר בלם (שרן חוגג השנה 35). וכל זה תמיד בא במקביל לזה שיוני/גלזר/פרץ רוצים לצאת לחו"ל ותמיד במקביל לעוד 3/4 ישראלים שמסיימים חוזה.

לפחות חלק מהבעיות והאיטיות של הקיץ אפשר לנסות לפתור בחלון של ינואר.

ושוב, אני בכלל לא מדבר על זה שאשכרה אנחנו רק 5 מחיפה, קבוצה שרק מלראות אותנו מתקרבים עושים שלשול בתחתון. עם שניים-שלושה שחקנים טובים עכשיו אנחנו לוקחים להם אליפות על הראש כבר בעונה הנוכחית. אבל יאללה סבבה, נקח את העונה בצ'יל ולא נתאבד על האליפות, ראבק לפחות שניהיה בכיוון לשנה הבאה.

1 דקה לפני, סזאר מנדיונדו said:

אני אקבל אם יגידו שיש פיירפליי ולכן אי אפשר להביא שחקנים שוברי שיוויון בינואר. ושאי אפשר לשפוך עכשיו 400-500 אלף יורו שכר על שחקנים ובטח לא לקנות אותם עם דמי העברה.

אבל לא הגיוני שאנחנו רק עם 4 זרים משמעותיים. אין כסף לזר אכזר ומוכח? בואו "נהמר" על שני זרים, אולי צעירים, אולי כאלה שלא הלך להם לאחרונה, אולי איזה מציאה וכו' ולפחות ניתן צ'אנס כלשהו. אם אחד יהיה טוב כבר הרווחנו מישהו לעונה הבאה שימשיך איתנו. אם שניהם לא מספיק טובים נחתוך אותם בסוף העונה והנזק הכלכלי יהיה מינורי.

פשוט אי אפשר כל קיץ מחדש להגיע כשחסר חלוץ וחסר שחקן כנף וחסר קשר עושה משחק וחסר מגן (הקיץ שהיה ג'ראלדש והקיץ הקרוב סבוריט מסיים חוזה) וחסר בלם (שרן חוגג השנה 35). וכל זה תמיד בא במקביל לזה שיוני/גלזר/פרץ רוצים לצאת לחו"ל ותמיד במקביל לעוד 3/4 ישראלים שמסיימים חוזה.

לפחות חלק מהבעיות והאיטיות של הקיץ אפשר לנסות לפתור בקיץ של ינואר.

ושוב, אני בכלל לא מדבר על זה שאשכרה אנחנו רק 5 מחיפה, קבוצה שרק מלראות אותנו מתקרבים עושים שלשול בתחתון. עם שניים-שלושה שחקנים טובים עכשיו אנחנו לוקחים להם אליפות על הראש כבר בעונה הנוכחית. אבל יאללה סבבה, נקח את העונה בצ'יל ולא נתאבד על האליפות, ראבק לפחות שניהיה בכיוון לשנה הבאה.

גררו הוא ההימור שאתה מחפש, הוא הזר החמישי שלך. צריך לנסות ולהביא עוד אחד אבל יחסית מוכח עד כמה שניתן. קח בחשבון את חוזז ואילון(שנראה קצת טוב יותר לאחרונה). הם לא היו קיימים עד עכשיו.  מסכים שזה הזמן להאריך חוזים. זה יקצר את העבודה הרבה שיש בקיץ. 

56 דקות לפני, המכבייה said:

צודק לגמרי.

28 דקות לפני, פנחס שוף said:

לקחתי אחריות על נושא עם כישלון מראש שאף אחד לא פתח כי פחדתם, רציתם להמשיך עם הנושא מהקיץ בכלל

פנחס אל תחפש תירוצים תתפטר!