Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

2 דקות לפני, המכבייה said:

הוא שחקן סגל מתחת לדסה וג'ראלדס כבר שנתיים וחצי. הוא תמיד ישחק את ה25 משחקים בעונה. ובכל מקרה זאת אופציה שתלויה במכבי. זה לא שקנדיל לא מרוצה מהשכר או מהמעמד. 

אין שום בעיה, רק בספורט וואלה החליטו להמציא תיאוריות

אני בטוח שמכבי ישאירו אותו מתוך הבנה שאין אפשרות למצוא מוצר יותר טוב בשוק

שלא תבינו לא נכון, גם אני חושב שקניקובסקי יכול להוסיף, אבל לא ישקיעו שקל על אף שחקן קישור שיש לנו את ריקן, גולסה, פרץ, קארצב, שרן, גלזר, פיבן, עידו שחר ואלטמן. גם אם לקניקובסקי יש נתונים שאין לאחרים.

אני חושב שלא יהיו הרבה שינויים וזה יראה בערך ככה:

חלוצים - זהבי (זה החלום) ופשיץ' (שכטר שלישי או איזה חלוץ גנרי בליגה)

כנף - יוני, זרתותח, גררו, חוזז, אלמוג

קישור - ריקן, גולסה, פרץ, קארצב, שרן, גלזר, שחר

מגנים - גרלדש קנדיל סבוריט זאדה

בלמים - בלטקסה טיבי הרננדס פיבן

שוערים - פרץ טננבאום

אם ילכו אחד מבין יוני, פרץ, גלזר אז צריך להביא להם מחליף בכסף, כל השאר לא צריך.

לגבי הזרים - אם פשיץ'/הרננדס/סבוריט יעזבו אז כמובן מחליפים זרים באותן עמדות.

זהו. והחלום הזה בתכלס ממש לא בשמיים. זה תלוי רק בערן ואם הוא מיצה בהולנד או לא.

אבל מדברים על העונה הבאה כאילו אנחנו בים. אשכרה 7 משחקים אחרונים של מוות. אם מנצחים הכל מביאים אליפות+גביע+טוטו+סופרקאפ+32 אחרונות בעונה כנראה הכי טובה אי פעם של המועדון. ועוד בעונת דוניס. הזייה מוחלטת. חייב להביא את זה.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

חוזז ואלמוג?:hooligan:

אם יש לך את יוני בכנף אחת, זר בכנף השניה כשחקני הרכב ואת גררו שאם ימשיך להתפתח יהיה שווה 10 גולים בעונה (הוא עשה 5 העונה ובקושי שיחק) מהאגף כמחליף מי אתה חושב שתביא כמחליף רביעי וכמחליף חמישי? את כריסטיאנו ועדן הזאר? 

חוזז ואלמוג שני שחקנים שגדלו אצלנו, משאיר אותם להלחם על הדקות ושיוכיחו שמקומם במגרש. ושוב, אי אפשר להחזיק קאדר של 6 שחקני כנף וכולם בכירים. זה רק במנג'ר/פיפא.

56 דקות לפני, המכבייה said:

לא רק שזה אותו מקצוע, ההתעלפות פה מג'ראלדז תמיד היתה מוגזמת כאילו מדובר בכותל המערבי. ובוודאי שהוא זקוק לתחרות. ואם לא יהיה בשיאו(והוא רחוק משם), הוא גם יפסיד בה לעיתים. 

42 דקות לפני, המכבייה said:

לגמרי אותו מקצוע. האם קנדיל בניקוסיה היה נראה דומה? יש לי הרגשה שכן. אני גם לא רואה התעניינות או התרגשות בקרב הקבוצות דרג ד כשהוא היה פנוי. אחלה שחקן בשיאו ואחלה תחרות על האגף. את האופציה על קנדיל אני מממש עוד אתמול. 

דווקא לא מתאים לך לזלזל בו ככה.

ג'ראדלש הוא אמנם לא מגן בסגנון של דסה/מאבוקה שעובר שחקנים ונותן שואו, אבל במהלכים הקטנים אפשר לראות שיש הבדל שמיים וארץ בינו לבין כל מגן אחר בליגה. כמעט ולא מאבד כדור, שמירה נהדרת, חכם מאוד, דאבל פס מפחיד, מהירות. יש סיבה שכשאיביץ' אימן פה בתקופתו קנדיל לא ראה דקות. 

קנדיל לעומת זאת כבר שנתיים לא אותו קנדיל של האליפות הראשונה. קבלת החלטות נוראית, עבירות מטומטמות, הרמות לא מדויקות ופזיזות, שמירה לא טובה, כמות איבודים עצומה. כמות הפעמים שאני מוצא את עצמי משתגע עליו היא עצומה. זה לא במקרה שמאז שג'ראדלש חזר אנחנו סופגים פחות.

התחרות הזאת לא הייתה קיימת כשאיביץ' היה פה והיא גם לא קיימת היום. קנדיל לא מגן גרוע, אבל המרחק בינו לג'ראדלש הוא גדול. 

אגב, אתה חוזר על ניקוסיה כבר המון זמן, אבל זה לא קשור לכלום. קבוצה שכל השחקנים בה בעונת נפל זה כנראה לא בגלל שחקן כזה או אחר. כמו שאתה רואה ג'ראדלש ואצילי נראים הרבה יותר טוב פה.

אם לממש את האופציה על קנדיל? כנראה שכן כי חייב מגן שני ואין ישראלי טוב מקנדיל. אני לא יודע כמה הוא מרוויח, אבל אם אני לא טועה פורסם שמכבי לא בטוחה אם לממש לו את האופציה בגלל השכר הגבוה. אולי הייתי שוקל להציע לו חוזה חדש לכמה שנים, אבל בשכר יותר נמוך.

41 דקות לפני, המכבייה said:

לגמרי אותו מקצוע. האם קנדיל בניקוסיה היה נראה דומה? יש לי הרגשה שכן. אני גם לא רואה התעניינות או התרגשות בקרב הקבוצות דרג ד כשהוא היה פנוי. אחלה שחקן בשיאו ואחלה תחרות על האגף. את האופציה על קנדיל אני מממש עוד אתמול. 

קנדיל בניקוסיה? על מה אתה מדבר? 

ג'ראלדש בניקוסיה היה בסיטוציה מוזרה לגמרי וזה לא מעיד על כלום. 

מכבי עם ג'ראלדש ומכבי עם קנדיל אלו שתי קבוצות שונות, ואני בטוח שהסטטיסטיקה מעידה על כך.

כבר טחנו את זה מיליון פעם אבל ג'ראלדש ב95% מהמשחקים ייתן לך 90 דקות של אותה רמה, שהיא רמה גבוהה יחסית לליגה שלנו. 

לקנדיל לצורך העניין אולי יש פיקים (שגם אז הוא לא עולה על ג'ראלדש בשום פרמטר), אבל לצד הפיקים הללו יש לו נפילות מתח, אם זה משחקים שלמים שהוא פשוט גרוע או נפילות מתח במהלך ה90 דקות עם טעויות או היעלמויות שלו.

לא זוכר מול מי זה היה העונה אבל היה משחק בבלומפילד שקנדיל לא הצליח לתת פס 90 דקות ולכן כל צד ימין של מכבי ננעל לגמרי.

ככל שאני מדבר על ג'ראלדש אני מתאהב בו יותר, שלא יעזוב לעולם. 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דווקא לא מתאים לך לזלזל בו ככה.

ג'ראדלש הוא אמנם לא מגן בסגנון של דסה/מאבוקה שעובר שחקנים ונותן שואו, אבל במהלכים הקטנים אפשר לראות שיש הבדל שמיים וארץ בינו לבין כל מגן אחר בליגה. כמעט ולא מאבד כדור, שמירה נהדרת, חכם מאוד, דאבל פס מפחיד, מהירות. יש סיבה שכשאיביץ' אימן פה בתקופתו קנדיל לא ראה דקות. 

קנדיל לעומת זאת כבר שנתיים לא אותו קנדיל של האליפות הראשונה. קבלת החלטות נוראית, עבירות מטומטמות, הרמות לא מדויקות ופזיזות, שמירה לא טובה, כמות איבודים עצומה. כמות הפעמים שאני מוצא את עצמי משתגע עליו היא עצומה. זה לא במקרה שמאז שג'ראדלש חזר אנחנו סופגים פחות.

התחרות הזאת לא הייתה קיימת כשאיביץ' היה פה והיא גם לא קיימת היום. קנדיל לא מגן גרוע, אבל המרחק בינו לג'ראדלש הוא גדול. 

אם לממש את האופציה על קנדיל? כנראה שכן כי חייב מגן שני ואין ישראלי טוב מקנדיל. אני לא יודע כמה הוא מרוויח, אבל אם אני לא טועה פורסם שמכבי לא בטוחה אם לממש לו את האופציה בגלל השכר הגבוה. אולי הייתי שוקל להציע לו חוזה חדש לכמה שנים, אבל בשכר יותר נמוך.

איפה אתה רואה זילזול? חלילה. הוא המגן הימני הפותח שלנו. ובזכות. אני חושב שיש לו מחליף טוב שחייב להישאר ולא רק בגלל חוסר אופציות בשוק אלא כי הוא מגן ימני שני ראוי למכבי במסגרת היכולות שלה. אני זוכר את איביץ נותן לו לא מעט הזדמנויות כשדסה היה. ואני זוכר את קנדיל פותח את העונה הזאת לא רע בכלל. אם יש לנו עמדה מסודרת במגרש, זאת העמדה הזאת. לא הייתי נוגע בה. כלכלית, מה שחתמו איתו חתמו בידיעה שהוא יכול להרוויח את זה במקום אחר. הייתי עומד בחוזה ומממש את האופציה. יש מספיק עבודה גם בלי הסחת הדעת הזאת. 

8 דקות לפני, nirnir20 said:

קנדיל בניקוסיה? על מה אתה מדבר? 

ג'ראלדש בניקוסיה היה בסיטוציה מוזרה לגמרי וזה לא מעיד על כלום. 

מכבי עם ג'ראלדש ומכבי עם קנדיל אלו שתי קבוצות שונות, ואני בטוח שהסטטיסטיקה מעידה על כך.

כבר טחנו את זה מיליון פעם אבל ג'ראלדש ב95% מהמשחקים ייתן לך 90 דקות של אותה רמה, שהיא רמה גבוהה יחסית לליגה שלנו. 

לקנדיל לצורך העניין אולי יש פיקים (שגם אז הוא לא עולה על ג'ראלדש בשום פרמטר), אבל לצד הפיקים הללו יש לו נפילות מתח, אם זה משחקים שלמים שהוא פשוט גרוע או נפילות מתח במהלך ה90 דקות עם טעויות או היעלמויות שלו.

לא זוכר מול מי זה היה העונה אבל היה משחק בבלומפילד שקנדיל לא הצליח לתת פס 90 דקות ולכן כל צד ימין של מכבי ננעל לגמרי.

ככל שאני מדבר על ג'ראלדש אני מתאהב בו יותר, שלא יעזוב לעולם. 

ראה תשובתי למכביסט לעד. אגב, ג'ראלדש לא בשיאו היום(קורה). טוב שיש לנו מחליף ברמתו של קנדיל. 

1 hour ago, Keano said:

בכנף זה לא עובד, לדעתי יש לו מסה, משחק גב טוב וטכניקה כדי לשחק 9

חלוץ צריך להיות חכם, איילון מאוד מפגר באינטילגנציית המשחק שלו. הבן אדם לא יודע לזוז על הקו. אז להתחיל לרוץ בין קווי ההגנה? לא תודה

11 דקות לפני, המכבייה said:

איפה אתה רואה זילזול? חלילה. הוא המגן הימני הפותח שלנו. ובזכות. אני חושב שיש לו מחליף טוב שחייב להישאר ולא רק בגלל חוסר אופציות בשוק אלא כי הוא מגן ימני שני ראוי למכבי במסגרת היכולות שלה. אני זוכר את איביץ נותן לו לא מעט הזדמנויות כשדסה היה. ואני זוכר את קנדיל פותח את העונה הזאת לא רע בכלל. אם יש לנו עמדה מסודרת במגרש, זאת העמדה הזאת. לא הייתי נוגע בה. כלכלית, מה שחתמו איתו חתמו בידיעה שהוא יכול להרוויח את זה במקום אחר. הייתי עומד בחוזה ומממש את האופציה. יש מספיק עבודה גם בלי הסחת הדעת הזאת. 

אין בעיה. מבין מה אתה אומר. קנדיל לא מקבל סתם זימון לנבחרת.

איביץ' נתן לו לא מעט דקות בעונה הראשונה כי הוא היה קרוב מאוד לרמה של דסה. לא יודע מה קרה לו, אולי זה פשוט הקסמים של איביץ', אבל בשנתיים האחרונות הוא לא ככה.

לגבי אלמוג, אני חושב שאין מנוס מהשאלה. כנראה שזאת הדרך היחידה ואני אומר את זה בצער רב.

זה לא מאמן או שיטה כזאת או אחרת. זה השחקן כרגע ואולי השאלה תעזור.

22 דקות לפני, בראון said:

חלוץ צריך להיות חכם, איילון מאוד מפגר באינטילגנציית המשחק שלו. הבן אדם לא יודע לזוז על הקו. אז להתחיל לרוץ בין קווי ההגנה? לא תודה

לא חושב, הוא פשוט מאבד את זה בכנף, התפקיד לא מתאים לסט יכולות שלו.

גם עם איביץ' הוא שיחק יותר טוב כחלוץ שני במערך 3 בלמים.

הסגל שלנו בעונה הבאה צריך להראות ככה:

טננבאום/ד. פרץ

ג'ראלדש/קנדיל

הרננדס/פיבן

טיבי/בלטקסה/שרן

סאבוריט/דודזאדה

גלזר/קארצב

פרץ/שחר

גולסה/פארפה/ריקן

יוני/גררו

זר/חוזז

פשיץ'/דור ז'אן(או בריבו)

שכטר, בלקמן, טבח - עם כל הצער לא מאריך חוזה.

אלמוג, נידם, בר כהן ולנקסטר להשאלות בליגת העל. * חשוב מאוד גם להאריך לברקוביץ' חוזה ולהשאיל גם לליגת העל.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

טננבאום/ד. פרץ

ג'ראלדש/קנדיל

הרננדס/פיבן

טיבי/בלטקסה/שרן

סאבוריט/דודזאדה

גלזר/קארצב

פרץ/שחר

גולסה/פארפה/ריקן

יוני/גררו

זר/חוזז

פשיץ'/דור ז'אן(או בריבו)

אלמוג, נידם, בר כהן ולנקסטר להשאלות בליגת העל. * חשוב מאוד גם להאריך לברקוביץ' חוזה ולהשאיל גם לליגת העל.

יש פה 7 זרים אחי. אלא אם כן אתה יודע משהו שאנחנו לא (סוף סוף נותנים לסאבוריט אזרחות? מצאו לגררו שידוך?), זה לא אפשרי.

אם צריך לוותר על זר זה על פארפה ובמקומו להחזיר את בר כהן/חנצ'יס או להביא את קניקובסקי.

הכי חשוב זה לא להתחיל שחרור מאסיבי בלי שבאמת יש מחליפים רלוונטים. 

ולא לשחרר ישראלים שגם אם אנחנו לא מרוצים מהם, צריך לקחת בחשבון שכנראה אין ישראלים אחרים טובים יותר שהם פנויים והכי גרוע זה יהיה לחזק את היריבות שלנו באופן ישיר ואז להצטער על זה

23 דקות לפני, Keano said:

לא חושב, הוא פשוט מאבד את זה בכנף, התפקיד לא מתאים לסט יכולות שלו.

גם עם איביץ' הוא שיחק יותר טוב כחלוץ שני במערך 3 בלמים.

מה זה מאבד? הבן אדם לא יודע איזה תנועה לעשות. הוא לא מבין את המשחק. מתי לבוא לרגל, מתי לרוץ לעומק, מתי לבוא לפתוח לאמצע. 

גראלדש ליטרלי רץ עם ידיים למעלה מעצבים שאין לו עם מי לשחק באגף. 

ומבן אדם שאני מכיר אישית שהוא סקאוט ואנליסט ומנתח ביצועים שעבד עם איילון. איילון אמר לו במילים האלה: "אני לא מבין מה פטריק רוצה ממני טקטית"

4 דקות לפני, בראון said:

מה זה מאבד? הבן אדם לא יודע איזה תנועה לעשות. הוא לא מבין את המשחק. מתי לבוא לרגל, מתי לרוץ לעומק, מתי לבוא לפתוח לאמצע. 

ומבן אדם שאני מכיר אישית שהוא סקאוט ואנליסט ומנתח ביצועים שעבד עם איילון. איילון אמר לו במילים האלה: "אני לא מבין מה פטריק רוצה ממני טקטית"

פטריק רוצה שחקני כנף עם רגל על הקו, איילון פחות מתאים לסגנון הזה לדעתי

20 דקות לפני, קובי השועל said:

טננבאום/ד. פרץ

ג'ראלדש/קנדיל

הרננדס/פיבן

טיבי/בלטקסה/שרן

סאבוריט/דודזאדה

גלזר/קארצב

פרץ/שחר

גולסה/פארפה/ריקן

יוני/גררו

זר/חוזז

פשיץ'/דור ז'אן(או בריבו)

בול מה שכתבתי, רק שאני כמו ילדה בת 12 מאוהבת עוד בונה על זהבי במקום דור ג'אן. חוץ מזה פצצה. עם מעט מאוד רכישות יש פה קבוצה נהדרת.

5 דקות לפני, בראון said:

יש כמה סוגים של לא מבין,השאלה זה איזה מהם:

לא מבין איך לבצע את ההוראות.

לא מבין את מה שפטריק אומר לו באנגלית.

הבין לא נכון(Misunderstanding) נטו.

או פשוט חוסר רצון.

29 דקות לפני, Keano said:

פטריק רוצה שחקני כנף עם רגל על הקו, איילון פחות מתאים לסגנון הזה לדעתי

פטריק נתן לו גם את הצאנס עם רגל על הקו כשהוא משחק בימין, וגם את הצאנס עם רגל הפוכה כשהוא משחק בשמאל.