Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

47 דקות לפני, פנחס שוף said:

https://www.facebook.com/josifoon/videos/918396285593128

היום אנחנו ג'נלטמנים מידי בשביל לעשות מחטפים כאלה

למרות שמשום מה זה בדיוק אותם אנשים

לפני18 שעות , פנחס שוף said:

https://www.facebook.com/josifoon/videos/918396285593128

היום אנחנו ג'נלטמנים מידי בשביל לעשות מחטפים כאלה

לא באותו מקום ולא עם אותם צרכים(לתת סטייטמנט כבעלים כמו שמיטש הגדיר זאת בעצמו בזמן אמת). ואין באמת הרבה יצחקי בעולם שלנו. 

9 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה עם ארד? אולי נפתה אותו בקצת כסף ומשחקים באירופה

מתי הוא מסיים חוזה

הרבה אינטיליגנציית משחק יש לו יחסית לחיפאי..

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic

בלם שלא מתאים להפועל ,אז יתאים למכבי?

אגב מה שיותר מטריד אותי זה שחיפה בעקבות קניקובסקי,  אסור בשום פנים לתת להם להנחית את קניקובסקי, זה כבר יהיה כח קטלני קטלני בקישור שלהם יחד עם אצילי וחזיזה..אגב כרגע לא נראה שמכבי תשלם על דן ביטון, בטח לא את הסכום ההוא ..בהנחה שגררו יהיה הזר החמישי שלנו, אלא אם כן נעשה עליו אקזיט מהיר שלדעתי יהיה טעות שכן הוא צריך עוד שנת בישול כאן, יהיה לנו זר אחד בלבד להביא ואת הזר הזה צריך לשקול טוב מה להביא, כי יש לנו כמה עוגנים שלא בטוח ישארו.

אני אמרתי את זה עוד בתחילת השנה, קניקובסקי זה שחקן של מספרים, תואם אצילי.

אני מאוד מקווה שלא יכינו במכבי עוד קיץ דל, זה כבר יהיה מוגזם, הפייר פלי חייב היה כבר להסתיים, לא יתכן שיגבילו אותנו לעד, משהו פה קצת לא נראה לי מהתגובה של תרצלה.

לפני5 שעות , erantheking21 said:

בלם שלא מתאים להפועל ,אז יתאים למכבי?

אגב מה שיותר מטריד אותי זה שחיפה בעקבות קניקובסקי,  אסור בשום פנים לתת להם להנחית את קניקובסקי, זה כבר יהיה כח קטלני קטלני בקישור שלהם יחד עם אצילי וחזיזה..אגב כרגע לא נראה שמכבי תשלם על דן ביטון, בטח לא את הסכום ההוא ..בהנחה שגררו יהיה הזר החמישי שלנו, אלא אם כן נעשה עליו אקזיט מהיר שלדעתי יהיה טעות שכן הוא צריך עוד שנת בישול כאן, יהיה לנו זר אחד בלבד להביא ואת הזר הזה צריך לשקול טוב מה להביא, כי יש לנו כמה עוגנים שלא בטוח ישארו.

אני אמרתי את זה עוד בתחילת השנה, קניקובסקי זה שחקן של מספרים, תואם אצילי.

אני מאוד מקווה שלא יכינו במכבי עוד קיץ דל, זה כבר יהיה מוגזם, הפייר פלי חייב היה כבר להסתיים, לא יתכן שיגבילו אותנו לעד, משהו פה קצת לא נראה לי מהתגובה של תרצלה.

נראה לי שמתנגדים אצלנו לכל הרעיון של להוציא כסף על שחקני רכש ישראלים(כשצריך,לא אמרתי דור אלו).

אם כבר הולכים על מודל בילבאו אז תגידו.

לפני7 שעות , Raumdeuter said:

נראה לי שמתנגדים אצלנו לכל הרעיון של להוציא כסף על שחקני רכש ישראלים(כשצריך,לא אמרתי דור אלו).

אם כבר הולכים על מודל בילבאו אז תגידו.

אבל למה להוציא? אמרנו הוא מסיים חוזה, לא?

קניקובסקי הוא אולי הישראלי (הריאלי) היחיד בליגה ששווה מקום במכבי.

לדעתי יהיה אפשר להביא אותו למכבי בסכום סביר כולל טרייד או השאלה של כמה שחקנים שאטוולד ירצה במידה וישאר בנתניה. 

בכל מקרה אני מקווה שהוא לא יגיע לחיפה 

לא הייתי מוותרת לא על פיבן ולא על אלמוג אבל הייתי מביאה להם את דן ביטון שזאת תמורה מאוד יפה בשבילם, רק שקניבקובסקי לא יהיה בחיפה. זה בדיוק מה שחסר להם, ואם חלילה נחלש אפילו טיפה שנה הבאה הם לוקחים איתו. זה בדיוק מה שחסר להם ביחד עם התוספת של אצילי. 

מאמינה גם שהוא יעדיף אותנו, בכל זאת גדל פה עם כל החברים שלו יוני, גלזר חוזז וכו'. 

8 דקות לפני, המכביסטית15 said:

לא הייתי מוותרת לא על פיבן ולא על אלמוג אבל הייתי מביאה להם את דן ביטון שזאת תמורה מאוד יפה בשבילם, רק שקניבקובסקי לא יהיה בחיפה. זה בדיוק מה שחסר להם, ואם חלילה נחלש אפילו טיפה שנה הבאה הם לוקחים איתו. זה בדיוק מה שחסר להם ביחד עם התוספת של אצילי. 

מאמינה גם שהוא יעדיף אותנו, בכל זאת גדל פה עם כל החברים שלו יוני, גלזר חוזז וכו'. 

רק הבעיה היא שדן ביטון לא שלנו...