Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

4 דקות לפני, המכבייה said:

כי מיטש רשע מרושע...

מה הקשר למיץ??

למה אתה מזכיר אותו בהרבה תגובות שלא קשורות אליו, לא הזכרתי אותו ולא באתי אליו בטענות (אף פעם).

בטוח שהוא לא זה שמונע להביא חיזוק, זה יותר הצוות המקצועי.

בנוסף, יש לנו פה כמה שחקנים בסגל שאין בהם שימוש וסתם עולים לנו כסף.

10 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מה הקשר למיץ??

למה אתה מזכיר אותו בהרבה תגובות שלא קשורות אליו, לא הזכרתי אותו ולא באתי אליו בטענות (אף פעם).

בטוח שהוא לא זה שמונע להביא חיזוק, זה יותר הצוות המקצועי.

בנוסף, יש לנו פה כמה שחקנים בסגל שאין בהם שימוש וסתם עולים לנו כסף.

זה נחמד להאשים את הש.ג כשהבוס שלך לפני שבוע אומר שהוא מאד מרוצה. זאת רוח המפקד ואני חי איתה בשלום לגמרי. ליצחקי וואן לייבן יש עשרות שמות בכל חלון, אם לא מאות. מספיק עם העמדת הפנים. ואם המאמן שלך לא לחוץ על זה, אין סיבה שאתה תיהיה לחוץ על זה. המונח המכובס של הנהלה וצוות מקצועי מסתכם באיש אחד- המאמן שלך. זהו. 

ואל תדאג למשכורות, לא אתה ואני משלמים אותם. ואן לייבן לא רוצה לשחרר? אחלה. מה זה קשור אלי ואליך בכלל? 

מאמין שהשיקולים בין היתר:

1. אם ניצחנו את ״היריבות״ החזקות עם חצי הרכב, למה לנו להשתגע עם רכישות מיותרות.

2. ניקוליץ׳ אולי חוזר אוטוטו?

3. צריך לחסוך כל שקל להגעת זהבי בקיץ.

4. קורונה, סגר, מקשה למצוא אופציות טובות.

5. בכל זאת בונים אולי על דן ביטון שיתעורר, כנ״ל אלמוג, גררו. המקרים של חוזז, שכטר ובן חיים שפתאום הגיעו משום מקום ונתנו לנו בוסט אדיר בזכות ניהול סגל מצויין של פטריק, המערכת מאמינה שלאור כך אפשר להאמין ולסמוך שזה מה שיקרה עם השחקנים האלה. (גררו וביטון מתחילים אולי להוכיח זאת/להיכנס לעניינים כמו במשחק האחרון).

סיכום החלון שלי

מצד אחד עשינו צעד הכרחי ומפתיע שהיה נראה באיזה שלב מאוד כואב שג'ראלדס היה מועמד רציני לירוק ובסוף חתם אצלנו במקום בן ביטון ששוחרר אז מה שנקרא החזרנו עטרה ליושנה ותיקנו טעות של קיץ.

מצד שני אני רואה שמות שעוד פה כמו ניקוליץ' ובלקמן ולא כלכך מצליח להבין, גם בעיקר שמאז הריצה המטורפת של בלקמן בתחילת השנה הוא חזר לעצמו ו2 הגולים של שכטר אין לנו שום תחליף סקורר לפשיץ' ב9(את כהן אני לא מחשיב כי הוא לא משחק שם) אז אני מבין שיש לנו עוד 16 משחקים בליגה לא כולל גביע(ועוד 2 באירופה) בתקווה להתלות בזה ולקוות שאלמוג יקח את עצמו בידיים ויתחיל לתת תפוקה ולהמשכיות של חוזז, טב"ח וביטון שלא יהיה סתם הבלחות שלהם אלא ממש לכניסה רצינית שלהם לעונה הזאת.

7 דקות לפני, המכבייה said:

זה נחמד להאשים את הש.ג כשהבוס שלך לפני שבוע אומר שהוא מאד מרוצה. זאת רוח המפקד ואני חי איתה בשלום לגמרי. ליצחקי וואן לייבן יש עשרות שמות בכל חלון, אם לא מאות. מספיק עם העמדת הפנים. ואם המאמן שלך לא לחוץ על זה, אין סיבה שאתה תיהיה לחוץ על זה. המונח המכובס של הנהלה וצוות מקצועי מסתכם באיש אחד- המאמן שלך. זהו. 

ואל תדאג למשכורות, לא אתה ואני משלמים אותם. ואן לייבן לא רוצה לשחרר? אחלה. מה זה קשור אלי ואליך בכלל? 

הבוס אמר שהוא מרוצה, לא אמר שהוא מונע חיזוק אם צריך - אין קשר בין הדברים.

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

הבוס אמר שהוא מרוצה, לא אמר שהוא מונע חיזוק אם צריך - אין קשר בין הדברים.

תעשה תרגיל מחשבתי קצר- אם אוהדי חיפה/בש/הפועל/ ביתר לא מרוצים שאין רכש. הם מתלוננים על הבעלים, לא על מחלקת הסקאוטינג ולא על המנכלים. מה גורם לך לחשוב שבמכבי זה שונה? מה גורם לך לחשוב שלא נעשו לא מעט שיחות מערכתיות בעניין והוחלט ללכת על מה שקיים? למה להמציא אנשי קש כי אתה מבואס? מכבי כמועדון ומערכת החליטו לא לפעול בחלון הזה. צריך לכבד את ההחלטה ולסמוך על המערכת. 

מיטש נשאל על זה רק לפני שבוע ואמר באגביות שהוא שמח מהשינוי הפנימי. הוא לא פסל רכש אבל הוא שם את הדגש על מה שחשוב בעיניו באמת בנקודת הזמן הזאת. 

הקיץ התחיל טוב עם הבאת ג'ראדלש והשחרור של המכוער. באותה תקופה הייתי אופטימי כי זה היה מהלך חד, מהיר והכרחי. חשבתי שאחרי הביזיון בקיץ ההנהלה הבינה שצריך לפעול אחרת. בפועל זה היה הרכש האחרון. 

באותה תקופה צחקתי על אלה שאמרו שהביאו אותו בזכות הקהל, אבל וואלה כשרואים שההתנהלות אחרי הייתה דומה לקיץ מבינים שזה לא לגמרי מנותק מהמציאות. 

היינו צריכים להתחזק בארבע עמדות והתחזקנו רק באחת, למרות שהאליפות שוב בהישג יד. מקווה שלא נשלם על זה.

מה שבטוח אם כן נקח אליפות בסוף זה יהיה למרות הניהול בחלוני העברות ולא בזכותו.

אני מקווה שאת הכסף שחסכו ישימו קודם כל על מנכ"ל, מנהל מקצועי ומנהל מחלקת הנוער כי אסור שהניהול הזה יחזור. בו זמנית צריך להאריך חוזים (לא מבין למה מחכים) כי בשנתיים הקרובות כמעט כל הקבוצה מסיימת חוזה.

מסקנה מהחלון: פנחס אל תפתח יותר נושאי העברות. 

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הקיץ התחיל טוב עם הבאת ג'ראדלש והשחרור של המכוער. באותה תקופה הייתי אופטימי כי זה היה מהלך חד, מהיר והכרחי. חשבתי שאחרי הביזיון בקיץ ההנהלה הבינה שצריך לפעול אחרת. בפועל זה היה הרכש האחרון. 

באותה תקופה צחקתי על אלה שאמרו שהביאו אותו בזכות הקהל, אבל וואלה כשרואים שההתנהלות אחרי הייתה דומה לקיץ מבינים שזה לא לגמרי מנותק מהמציאות. 

היינו צריכים להתחזק בארבע עמדות והתחזקנו רק באחת, למרות שהאליפות שוב בהישג יד. מקווה שלא נשלם על זה.

אני מקווה שאת הכסף שחסכו ישימו קודם כל על מנכ"ל, מנהל מקצועי ומנהל מחלקת הנוער כי אסור שהניהול הזה יחזור. בו זמנית צריך להאריך חוזים (לא מבין למה מחכים) כי בשנתיים הקרובות כמעט כל הקבוצה מסיימת חוזה.

הם כנראה חושבים ממש ההפך ממך. עלק ארבע עמדות. אתה משחק בפוטבול מנג'ר? אלו החיים. סבלת מהם בשנתיים וחצי האחרונות? לא. אז על מה המהומה והזעם? מה זאת ההתיימרות הזאת למען השם? לפחות יהיה פחות נהי ממך עד החלון הבא. 

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לקחתי נושא שיורד ליגה למרות הכל, זה משול לקבוצה שמתחת לקו האדום ב-20 הפרש ועדין לקחתי אחריות כי אנשים רצו להמשיך עם הנושא מהקיץ

גם עם הסגל הקיים כיום - אנחנו צריכים לקחת אליפות. ההחתמות שהגיעו העונה בדמות פשיץ', הרננדס, דן ביטון וג'ראלדס שחזר אלינו בתוספת החזרת חלק מהמושאלים בהחלט מספיקים לאליפות בליגה הישראלית. מה שהפריע לנו בעיקר בהתחלה כפי שהסתבר - זה בעיקר המאמן. ואותו החלפנו. 

אם כבר, החיזוק היה חשוב יותר לאירופה של עונה הבאה. יכל להיות הרבה יותר טוב ונוח אם היה כבר שחקן כלשהו שנמצא לפחות חצי עונה במערכת לקראת המשימות שלנו במוקדמות האלופות. 

אבל בכל מקרה, גם את זה אפשר לתקן בקיץ (בתקווה). 

2 דקות לפני, המכבייה said:

הם כנראה חושבים ממש ההפך ממך. עלק ארבע עמדות. אתה משחק בפוטבול מנג'ר? אלו החיים. סבלת מהם בשנתיים וחצי האחרונות? לא. אז על מה המהומה והזעם? מה זאת ההתיימרות הזאת למען השם? לפחות יהיה פחות נהי ממך עד החלון הבא. 

אני סבבה עם זה שאתה מנסה להגן על ההנהלה בכל מחיר, אבל אתה צריך להבין 2 דברים.

1. יש אנשים שלא חושבים כמוך 2. לא תמיד ההנהלה (אפילו מיץ') צודקת. גם היא טועה. 

בארבע עמדות אנחנו היינו צריכים חיזוק. לא אמרתי שהיו חייבים לחזק כל עמדה ועמדה. גם אם היו מביאים שחקן אחד שיודע לשחק בשתיים מהעמדות (יש לא מעט כאלה) זה היה סבבה.

לא סבלתי בחלונות הקודמים, אבל אפילו אז איביץ' בכבודו ובעצמו אמר שמכבי צריכה להתנהל יותר טוב מבחינת רכש והכנה לעונה. לא רוצה לדעת מה הוא היה אומר אחרי קיץ כזה (תכלס הוא לא היה נותן לזה לקרות בחיים ואם זה בכל זאת היה קורה הוא היה הולך הביתה).

על מה הזעם והמהומה? אתה באמת שואל? אתה יודע טוב מאוד כמה שטויות עשו (או לא עשו) פה מאז סיום העונה שעברה. לא חושב שצריך לחזור על הכל שוב כי זה כבר ידוע.

10 דקות לפני, פנחס שוף said:

לקחתי נושא שיורד ליגה למרות הכל, זה משול לקבוצה שמתחת לקו האדום ב-20 הפרש ועדין לקחתי אחריות כי אנשים רצו להמשיך עם הנושא מהקיץ

יש בזה משהו

7 דקות לפני, The yellow Toms said:

בקיץ אני אקח עליי את אחריות ואפתח נושא רכש 

סומכים עליך. תן בראש.