Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

פרט להופעות הסבירות שלו בנבחרת, ניר ביטון מציג עונה גרועה למדי בסלטיק ונמצא בגרף ירידה משמעותי גם בכמות וגם באיכות ההופעות שלו בסלטיק.

הוא נמצא בתווך מוזר, כאשר הוא לא מספיק לא לעמדת הבלם ולא לעמדות הקישור האחורי ואלמלא פציעה של אחד הבלמים הפותחים, הוא כנראה לא היה זוכה לראות זמן מגרש משמעותי. 

יש לו בעיות ריכוז ומיקום די משמעותיות, ועל אף היתרון הפיזי שלו על רוב השחקנים בליגה, הוא מציג רכות וקבלת החלטות רעה.

מכמות משחקים די סבירה שראיתי אותו בשנתיים האחרונות, הוא לא שחקן שהייתי בונה עליו לעמדת הבלם, ועם כמות הכישרון שיש לנו כרגע בעמדות הקישור בתוך המועדון ומבין המושאלים, לא הייתי משקיע את הסכומים הצפויים בשכר ובדמי העברה ע"מ להחתים אותו כאן.

9 דקות לפני, קמחי said:

פרט להופעות הסבירות שלו בנבחרת, ניר ביטון מציג עונה גרועה למדי בסלטיק ונמצא בגרף ירידה משמעותי גם בכמות וגם באיכות ההופעות שלו בסלטיק.

הוא נמצא בתווך מוזר, כאשר הוא לא מספיק לא לעמדת הבלם ולא לעמדות הקישור האחורי ואלמלא פציעה של אחד הבלמים הפותחים, הוא כנראה לא היה זוכה לראות זמן מגרש משמעותי. 

יש לו בעיות ריכוז ומיקום די משמעותיות, ועל אף היתרון הפיזי שלו על רוב השחקנים בליגה, הוא מציג רכות וקבלת החלטות רעה.

מכמות משחקים די סבירה שראיתי אותו בשנתיים האחרונות, הוא לא שחקן שהייתי בונה עליו לעמדת הבלם, ועם כמות הכישרון שיש לנו כרגע בעמדות הקישור בתוך המועדון ומבין המושאלים, לא הייתי משקיע את הסכומים הצפויים בשכר ובדמי העברה ע"מ להחתים אותו כאן.

אם לא היה בכושר רע, לא היתה אופציה להביא אותו. בכל מקרה מדובר על הקיץ ולא על עכשיו

3 דקות לפני, snufkin said:

אם לא היה בכושר רע, לא היתה אופציה להביא אותו. בכל מקרה מדובר על הקיץ ולא על עכשיו

עם כל הכבוד לליגה הסקוטית, בלם שלא מספיק טוב מול החלוצים הממוצעים שם לא יככב במאבקים מול החלוצים בליגה הישראלית.

מבאס העניין שאנחנו לא מצליחים לייצר במחלקת הנוער בלמים.

אנחנו לא צריכים חרא של אף אחד

בטח שלא לגיונרים עייפים שיבואו לקבל פה פנסיה על חשבוננו.

כרגע אנחנו צריכים רק שחקן התקפי לקישור,מקווה מאוד שעושים מאמצים להביא מישהו.

צטט

אלונה ברקת כבר הוכיחה בעבר שהיא לא פראיירית וכפי שנהוג להגיד, הכדור הוא עגול, והצדדים עוד יפגשו בצומת משמעותית נוספת בעתיד. 

ציטוט מאתר וואן בנושא דור מיכה-מכבי תל אביב-הפועל באר

לא יודע אם מדובר בכדורגל או בעולם תחתון

9 דקות לפני, hen34 said:

!

12 דקות לפני, hen34 said:

מחכים לצילאקה :crazy:

33 דקות לפני, hen34 said:

מסכים עם הכל.

לגבי הנוער, יש את צ'ילאקה שהנתונים הפיזיים שלו מצויינים, הוא גם עושה גרף התקדמות יפה בקבוצת הבת. בקצב הזה, הוא יהיה מושאל (מקווה שכבר  בעונה הבאה) לקבוצה בליגת העל לשנה-שנתיים של התחשלות ויש לך בלם מעולה.

אגב, הבעיה של בלמים ישראלים לא אופיינית רק אלינו, בכל המדינה לא גדלים בלמים נורמלים. מספיק להסתכל על הבלמים של הנבחרת בעשור האחרון או על ה"כוכבים" הבאים (רז שלמה נחמיאס וחבריהם) כדי להבין כמה הבעיה הזו חמורה בכדורגל הישראלי. לך לשנות ה-90 תחילת שנות ה-2000, בלם כמו דגני לא בסגל המורחב המורחב המורחב של הנבחרת למשחק ידידות נגד איי פארו. היום הוא שחקן הרכב...

15 דקות לפני, אלק נילאש said:

מסכים עם הכל.

לגבי הנוער, יש את צ'ילאקה שהנתונים הפיזיים שלו מצויינים, הוא גם עושה גרף התקדמות יפה בקבוצת הבת. בקצב הזה, הוא יהיה מושאל (מקווה שכבר  בעונה הבאה) לקבוצה בליגת העל לשנה-שנתיים של התחשלות ויש לך בלם מעולה.

אגב, הבעיה של בלמים ישראלים לא אופיינית רק אלינו, בכל המדינה לא גדלים בלמים נורמלים. מספיק להסתכל על הבלמים של הנבחרת בעשור האחרון או על ה"כוכבים" הבאים (רז שלמה נחמיאס וחבריהם) כדי להבין כמה הבעיה הזו חמורה בכדורגל הישראלי. לך לשנות ה-90 תחילת שנות ה-2000, בלם כמו דגני לא בסגל המורחב המורחב המורחב של הנבחרת למשחק ידידות נגד איי פארו. היום הוא שחקן הרכב...

חלק מהבעיה זה חוסר ההזדמנויות בעמדה הזו. רוב המאמנים מעדיפים לתת את האמון בבלמים ותיקים. סוג של עצלנות.

1 hour ago, Adir12 said:

ציטוט מאתר וואן בנושא דור מיכה-מכבי תל אביב-הפועל באר

לא יודע אם מדובר בכדורגל או בעולם תחתון

שמע נכנסתי לוואן כדי לראות שזה באמת נכתב

צטט

כזכור, נושא דמי ההשבחה הוביל למתיחות גבוהה בין הפועל באר שבע למכבי תל אביב ולא נראה כי נאמרה המילה האחרונה בחזית המתחדשת בצמרת ליגת העל בין המועדונים שזכו בכל האליפויות האחרונות בישראל. אלונה ברקת כבר הוכיחה בעבר שהיא לא פראיירית וכפי שנהוג להגיד, הכדור הוא עגול, והצדדים עוד יפגשו בצומת משמעותית נוספת בעתיד.

לא להאמין

תוצאת תמונה עבור הבורר אבי הטחול

5 דקות לפני, קמחי said:

חלק מהבעיה זה חוסר ההזדמנויות בעמדה הזו. רוב המאמנים מעדיפים לתת את האמון בבלמים ותיקים. סוג של עצלנות.

נכון. ובכלל, כל שרשרת החיול הבלתי נגמרת במכבי לא מתאימה לכל אחד. מכבי קצת שמרנית מידי בעיני. אני חושב על חנצ'יס למשל. הוא רואה את מנור ואת ההתעניינות בעבדה. מכבי נלחמה עליו קשה. הילד הבא, אולי כבר יחשוב פעמיים אם הוא רוצה את התהליך הזה ולא להתפתח מהר יותר במקום אחר. וככה מפסידים את הברקוביצ'ים הבאים(בהגזמה כמובן).

חלק מהעניין זה גם לשלם שכר לימוד. גם על חלק זרים משלמים את זה.

מיץ' אני חולה עליך, אבל מיכה קיבל את העונש שלו והכתם הזה ילווה את הקריירה שלו.

מעבר לחיזוק המקצועי אנחנו צריכים לתת הצהרת כוונות לליגה שאנחנו אלה שמחליטים בחלון ההעברות.

הוויתור על אצילי לדעתי היה מספיק אמירה מצד מכבי שלא נהסס לוותר על שחקני מפתח.

לעניין החלון עצמו,

אני שמעתי על דיווחים שקני סייף הוצע למועדון ברכישה בלבד ומכבי היו מעוניינים רק השאלה בגלל הפציעות.

רוקאביצה מסיים חוזה בקיץ

זה אומר שאפשר לפנות אליו כבר עכשיו ולהתחיל מו"מ

גם אם אנחנו רוצים אותו, וגם אם לא, זה יכול להיות טוב בשביל לשחק לו בראש ולא יתעסק רק בכדורגל.

הבונוס הוא שבגלל שהכל בחיפה יוצא לתקשורת אז זה גם יטריף את האוהדים שלהם

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם אלטמן מסיים חוזה. הייתי מביא אותו למרות שאני לא סובל אותו. במיוחד שיונתן כנראה יצא לאירופה.

איכס איכס אייייכס.

סיימתם עם לפנטז על גוסוואה אז הבאת את הגועל נפש התורן?

שימצוץ איכס של שחקן.

בקשר לביטון זה מצחיק...אם הוא היה מועמד לחיפה אז כולם פה היו כועסים שמכבי שאננים.

אחלה של שחקן ישראלי. אם הוא לא שלנו הוא נגדנו, והסיכוי שנשמור על השלישית מרכז שלנו או שמיני וטיבי יהיו כשירים לנצח הוא לא גבוה. 

אחלה רכש שמתאים גם וגם

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם אלטמן מסיים חוזה. הייתי מביא אותו למרות שאני לא סובל אותו. במיוחד שיונתן כנראה יצא לאירופה.

לאאאאא

איך אני שונא את הימים האחרונים של חלון העברות. בדרך כלל לא קורה בהם שום דבר ואנשים מתחילים לזרוק שמות הזויים בתקווה שיהיה איזה אירוע מרגש. לא מביא את אלטמן בחיים גם מקצועית הוא לא שדרוג בכלל וגם בגלל שהוא הפך להיות הכי הפועל שישץ כמו זהבי רק הפעולה ההפוכה.

נחכה לקיץ ונקווה שהוא יהיה חלון טוב