Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זהו שזה לא היה בדיעבד. כבר אז אמרתי שזה קשקוש.

לגבי מיכה, הוא לא היה העונה טובה זה ברור, אבל עדיין יותר טוב מאלמוג.

גם אם כן חשבת ככה אז(ואני לא אוכל להוכיח אם לא, יש לי חיים) אני זוכר טוב מאד שהדעה הרווחת פה בפורום זה שהוא צריך לקבל יותר דקות,

והשאלה הפופולרית הייתה "איך לעזאזל הוא לא מקבל יותר דקות? מה איביץ' שונא אותו?" .

עכשיו בדיעבד ברור שאפשר להעלות השערות, אבל אני לא מבין את הנקודה שלך, כי אז בוודאות היית יוצא מוזר וקוטל כי הוא לא ראה דקות, זה לא מוציא אותך חכם לחזור לזה להפך.

לגבי מיכה...נסכים שלא להסכים ובפעם השניה העונה עוד לא נגמרה. לא מבין את הדחף הזה.

14 דקות לפני, קמחי said:

ג׳ונתן לוי השוודי היהודי שחקן חופשי. להביא

פרט לשם המשפחה אין שום אזכור לזה שהוא יהודי. 

אגב,איפה ראית שהוא שחקן חופשי? הוא עדיין רשום כשחקן נורשפינג.

3 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

פרט לשם המשפחה אין שום אזכור לזה שהוא יהודי. 

אגב,איפה ראית שהוא שחקן חופשי? הוא עדיין רשום כשחקן נורשפינג.

סתם מנפיץ. 

9 דקות לפני, Mtamir said:

גם אם כן חשבת ככה אז(ואני לא אוכל להוכיח אם לא, יש לי חיים) אני זוכר טוב מאד שהדעה הרווחת פה בפורום זה שהוא צריך לקבל יותר דקות,

והשאלה הפופולרית הייתה "איך לעזאזל הוא לא מקבל יותר דקות? מה איביץ' שונא אותו?" .

עכשיו בדיעבד ברור שאפשר להעלות השערות, אבל אני לא מבין את הנקודה שלך, כי אז בוודאות היית יוצא מוזר וקוטל כי הוא לא ראה דקות, זה לא מוציא אותך חכם לחזור לזה להפך.

לגבי מיכה...נסכים שלא להסכים ובפעם השניה העונה עוד לא נגמרה. לא מבין את הדחף הזה.

הייתי יוצא מוזר? לא בטוח. סמכתי על המאמן הכי טוב שהגיע לכאן שהוא יודע מה הוא עושה והעונה אנחנו רואים עד כמה הוא צדק.

העונה עוד לא נגמרה, אבל ברור לגמרי שאלמוג חייב להשתפר ובשביל זה צריך שיקרה משהו בלתי צפוי (השאלה, שער שיתן לו ביטחון וכו').

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

הייתי יוצא מוזר? לא בטוח. סמכתי על המאמן הכי טוב שהגיע לכאן שהוא יודע מה הוא עושה והעונה אנחנו רואים עד כמה הוא צדק.

העונה עוד לא נגמרה, אבל ברור לגמרי שאלמוג חייב להשתפר ובשביל זה צריך שיקרה משהו בלתי צפוי (השאלה, שער שיתן לו ביטחון וכו').

קודם אני רוצה גם להדגיש שאין לי משהו נגדך אתה יוזר מעולה ולא קוטל בדרך כלל,

אבל נכנסתי לזה כי זכור לי שעם אלמוג היית קצת קל על ההדק (לדעתי) עם התגובה של השאלה או קריירה בנפילה ואז רשמת מה שרשמת על מיכה. 

עכשיו אם קצת נתנתק מהוויכוח ונתרכז בנושא,זה ברור שצריך להביא שחקן כנף איכותי, כולם רואים את זה כרגע, 

יהיה קשה בלי ה10+ שערים שחסרים לנו משחקן כנף טוב שגם מזרים את ההתקפה לתפוקה יותר גבוה,

ולדעתי גם אם אלמוג ייתן 20 דקות- חצי שעה סטייל איביץ' שיש לו תחרות על הראש הוא ייתן עוד את שלו העונה. אני עדיין מאמין בו.

בשביל התקפה ברמה של אליפות חסר לנו במינימום של המינימום חיזוק שיהיה מעורב עד סוף העונה בעוד כ-10-15 שערים במשחק שוטף, פנדלים זה נחמד אבל זה לא שווה הרבה נגד בונקרים. 

החיזוק הכי ברור לעין זה שחקן כנף שייתן מספרים כאלה (6/6 בישולים ושערים זה לא בשמיים לחיזוק טוב), אבל זה יכול להיות גם קשר קדמי טוב, חלוץ מחליף טוב, או שילוב מסוים של כל אלה. 

אין לנו מספרים בהתקפה. 

פשיץ', חוזז, אילון, טב"ח, שכטר ובלקמן ביחד שווים משהו כמו מעורבות ב-15 שערים כאלה בעונה, מספרים מביכים. 

6 דקות לפני, עמית ר said:

לא מכיר את השחקן,

אבל איך יונתן לוי לא יהודי? הוא מקולקל או משהו?

השם מגיע מאביו האיטלקי, שאי שם מחזיק בשורשים יהודיים. השילוב עם ג׳ונתן הוא סתם הטרלה

אם לא מגיע חיזוק להתקפה עד סוף החלון זה בושה וחרפה.

כתבתי את זה בנושא אחר ואני אכתוב את זה גם פה - זו האליפות הכי קריטית שהייתה נקודה. 

עם כל פתיחת העונה הזבל וכל הקיץ המסריח שהיה הגענו למחזור 19 במינוס 2 אחרי שהם היו בטוחים שזה בכיס שלהם. 

חייבים לקחת להם את זה על הראש זה יהיה ההבדל בין שושלת רצינית שלנו והתפרקות סופית שלהם לבין עלייה של חיפה חזרה לבמה. 

ההנהלה חייבת להתעורר להביא לפה לפחות שחקן אחד רציני שייתן לנו את הבונוס עד סוף העונה. 

חייבים לקחת את האליפות הזאת.

4 דקות לפני, קמחי said:

לא יגיע

אז זה באמת בושה וחרפה מבחינתי. 

אם היינו במינוס 10 והעונה כבר הייתה בפח הייתי אומר בסדר נתגלגל עם מה שיש עד לקיץ אבל הגענו לנקודת זמן הזאת במינוס 2 המומנטום איתנו זה הזמן להנחית פה שחקן שייתן את הבונוס ולזיין את אמא של הליגה הזאת עד הסוף. 

אני באמת לא מבין איך לא עושים את זה כוסרבאק ערס

11 דקות לפני, yehonatan6597 said:

אם לא מגיע חיזוק להתקפה עד סוף החלון זה בושה וחרפה.

כתבתי את זה בנושא אחר ואני אכתוב את זה גם פה - זו האליפות הכי קריטית שהייתה נקודה. 

עם כל פתיחת העונה הזבל וכל הקיץ המסריח שהיה הגענו למחזור 19 במינוס 2 אחרי שהם היו בטוחים שזה בכיס שלהם. 

חייבים לקחת להם את זה על הראש זה יהיה ההבדל בין שושלת רצינית שלנו והתפרקות סופית שלהם לבין עלייה של חיפה חזרה לבמה. 

ההנהלה חייבת להתעורר להביא לפה לפחות שחקן אחד רציני שייתן לנו את הבונוס עד סוף העונה. 

חייבים לקחת את האליפות הזאת.

בינינו, זה לא מה שיכריע לאן ילכו השנים הבאות. כך או כך בקיץ נצטרך לרענן, וזה בסדר. יש משך חיים מסוים לקבוצה, וזו מיצתה את שלה. אם הגלגול הנוכחי של מכבי יסתיים עם אליפות (ועוד אחת ככ קשה) זה יהיה מתוק מאד, אבל מה שיכריע זה האם מכבי תדע להבין שצריך לרענן כי אנחנו על אדים, או שתדחה את זה עונה אחת יותר מדי (כפי שקרה בשושלת הקודמת).

וואלה הייתה פה הזדמנות זהב.

אני לא מנותק ויודע שבחלון הזה לא נראה כלום בדיוק כמו בכל החלונות האחרונים, אבל ממש מבאסת המחשבה שצריך כמה שינויים קטנים בשביל לרוץ לאליפות כמו שצריך.

שני זרים (שחקן כנף וחלוץ) במקום ניקוליץ וגררו + חאתם ואנחנו אונסים את חיפה.

מה גם שזה לא ארגזים של כסף, הזרים בהעברה חופשית וחאתם בהשאלה.

עכשיו זה כבר קצת מאוחר מידי, זה היה חייב לקרות לפני שבועיים-שלושה. עד שימצאו טיסה ועד שינחתו ועד שיחתמו ואז עוד שבועיים בידוד ועוד שבועיים להכנס לכושר ועד שיתרגלו לקבוצה כבר נגמרה הליגה.

14 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

אני לא מנותק ויודע שבחלון הזה לא נראה כלום בדיוק כמו בכל החלונות האחרונים, אבל ממש מבאסת המחשבה שצריך כמה שינויים קטנים בשביל לרוץ לאליפות כמו שצריך.

עכשיו זה כבר קצת מאוחר מידי, זה היה חייב לקרות לפני שבועיים-שלושה. עד שימצאו טיסה ועד שינחתו ועד שיחתמו ואז עוד שבועיים בידוד ועוד שבועיים להכנס לכושר ועד שיתרגלו לקבוצה כבר נגמרה הליגה.

את אלחמיד ממש לא צריך אחרי שהבאנו את ג'ראלדש.

כן צריך להביא קיצוני עם מספרים, נראה מה יקרה עד סוף החלון.

15 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

קודם כל, אין בידוד לשחקנים. הם יכולים להתאמן ולשחק כרגיל.

שני זרים טובים להתקפה גם בלי אלחמיד והיינו אלופים, אבל לא התאבדו פה על האליפות זה ברור.

איבדתי תקווה לרכש, אז לפחות שיאריכו חוזים. להתאבד על פרץ וסאבוריט.